Date League Match SF Prediction 1 X 2
01.10. 15:00 DENMARK: SUPERLIGA AC Horsens – Esbjerg 2.360 3.500 3.540
01.10. 10:00 CZECH REPUBLIC: U19 LEAGUE Opava U19 – Ostrava U19 1.930 4.260 2.720
01.10. 10:00 CZECH REPUBLIC: U19 LEAGUE Zlin U19 – Jihlava U19 1.630 5.000 3.400
01.10. 10:00 CZECH REPUBLIC: U19 LEAGUE Sparta Prague U19 – Hradec Kralove U19 1.440 4.960 4.480
01.10. 10:00 CZECH REPUBLIC: U19 LEAGUE Teplice U19 – Slavia Prague U19
01.10. 11:00 CZECH REPUBLIC: U19 LEAGUE Brno U19 – Karvina U19 1.360 4.100 3.750
01.10. 09:05 CZECH REPUBLIC: DIVISION 2 Sokolov – Varnsdorf 2.100 3.300 3.600
01.10. 14:00 CZECH REPUBLIC: DIVISION 2 Ostrava – Ceske Budejovice 1.860 3.550 4.100
01.10. 14:30 CZECH REPUBLIC: DIVISION 2 Frydek-Mistek – Vitkovice 1.860 3.550 4.100
01.10. 18:00 CZECH REPUBLIC: DIVISION 2 Opava – Prostejov 1.360 4.600 9.000
01.10. 14:30 CZECH REPUBLIC: 1. LIGA Mladá Boleslav – Dukla Prague 1.720 4.240 5.300
01.10. 16:00 CZECH REPUBLIC: 1. LIGA Zlin – FK Baumit Jablonec 2.400 3.550 3.300
01.10. 16:00 CZECH REPUBLIC: 1. LIGA Pribram – Slovacko 2.220 3.460 3.700
01.10. 19:05 CZECH REPUBLIC: 1. LIGA Slavia Prague – Karvina 1.420 4.800 10.050
01.10. 16:00 CYPRUS: 1. DIVISION Aris – Zakakiou 1.700 4.300 5.700
01.10. 17:00 CYPRUS: 1. DIVISION Achnas – Anagennisi Derynia 1.800 3.640 4.700
01.10. 18:00 CYPRUS: 1. DIVISION Anorthosis – AEL Limassol 2.710 3.240 2.800
01.10. 14:00 CROATIA: 2. HNL NK Dinamo Zagreb 2 – Radnik Sesvete 2.030 2.980 3.410
01.10. 15:00 CROATIA: 2. HNL Lučko – Dugopolje 3.700 3.100 1.950
01.10. 15:00 CROATIA: 2. HNL Solin – Novigrad 1.800 3.200 4.300
01.10. 16:00 CROATIA: 1. HNL RNK Split – Lokomotiva Zagreb 4.200 3.300 2.180
01.10. 18:00 CROATIA: 1. HNL NK Osijek – Inter Zaprešić 1.480 4.750 8.000
01.10. 02:00 COLOMBIA: PRIMERA A – CLAUSURA La Equidad – Atl. Nacional 4.800 3.800 1.910
01.10. 20:00 CHILE: PRIMERA B – APERTURA Unión La Calera – Deportes Puerto Montt 1.900 3.270 3.470
01.10. 22:00 CHILE: PRIMERA B – APERTURA Coquimbo Unido – Deportes Iberia 2.230 3.280 2.730
01.10. 23:00 CHILE: PRIMERA B – APERTURA Rangers de Talca – Unión San Felipe 1.990 3.220 3.270
01.10. 16:00 CHILE: CAMPEONATO NACIONAL – APERTURA Deportes Antofagasta – San Luis 2.100 3.610 4.100
01.10. 19:00 CHILE: CAMPEONATO NACIONAL – APERTURA Cobresal – O’Higgins 3.280 3.520 2.400
01.10. 22:00 CHILE: CAMPEONATO NACIONAL – APERTURA CD Universidad Católica – Huachipato 1.530 4.600 6.900
01.10. 13:15 BULGARIA: PARVA LIGA Montana – Lok. Gorna 2.100 3.300 4.100
01.10. 15:30 BULGARIA: PARVA LIGA Botev Plovdiv – CSKA Sofia 4.330 3.520 1.890
01.10. 18:00 BULGARIA: PARVA LIGA Slavia Sofia – Vereya 1.830 3.600 4.800
01.10. 23:00 BRAZIL: SÉRIE C – PLAY OFFS ASA – Guarani 2.220 3.280 2.910
01.10. 01:30 BRAZIL: SÉRIE B Avai – Paysandu 1.860 3.600 5.400
01.10. 01:30 BRAZIL: SÉRIE B Bahia – Criciuma 1.700 3.750 5.700
01.10. 14:30 WALES: PREMIER LEAGUE Aberystwyth Town – TNS 17.000 8.000 1.180
01.10. 20:00 BRAZIL: SÉRIE B Bragantino – CRB 2.100 3.500 3.880
01.10. 17:15 WALES: PREMIER LEAGUE Airbus – Llandudno 2.390 3.600 2.900
01.10. 20:30 BRAZIL: SÉRIE B Nautico – Vasco da Gama 2.550 3.410 2.960
01.10. 22:30 BRAZIL: SÉRIE B Londrina – Oeste 2.120 3.340 4.000
01.10. 21:30 VENEZUELA: PRIMERA DIVISION – CLAUSURA Aragua – Estudiantes de Caracas 1.750 3.500 5.300
01.10. 01:30 USA: USL – PLAYOFFS Swope Park – Los Angeles 2 2.000 3.500 3.500
01.10. 02:00 USA: USL – PLAYOFFS Colorado Springs Switchbacks FC – Whitecaps FC II 2.000 3.500 3.600
01.10. 20:00 URUGUAY: PRIMERA DIVISIÓN Sud América – Rampla Juniors 2.250 3.500 3.340
01.10. 20:00 URUGUAY: PRIMERA DIVISIÓN Racing Montevideo – Danubio FC 3.340 3.500 2.250
01.10. 20:00 URUGUAY: PRIMERA DIVISIÓN Plaza Colonia – CA Peñarol 6.400 4.400 1.620
01.10. 20:00 URUGUAY: PRIMERA DIVISIÓN River Plate Montevideo – CA Fénix 2.100 3.500 3.740
01.10. 12:00 UKRAINE: FIRST LEAGUE Mariupol – Bukovyna 1.320 6.700 10.000
01.10. 14:00 UKRAINE: FIRST LEAGUE FC Poltava – Ternopil 1.470 4.450 5.900
01.10. 14:00 UKRAINE: FIRST LEAGUE Obolon Kiev – Veres Rivne
01.10. 14:00 UKRAINE: FIRST LEAGUE Sumy – Skala Stryj 2.810 3.300 2.400
01.10. 15:00 UKRAINE: PREMIER LEAGUE Stal Kamianske – Ch. Odessa 2.150 3.200 3.500
01.10. 17:30 UKRAINE: PREMIER LEAGUE Dnipro – Oleksandriya 2.250 3.300 3.460
01.10. 17:30 UKRAINE: PREMIER LEAGUE Vorskla Poltava – Olimpik Donetsk 1.800 3.650 4.700
01.10. 09:00 UKRAINE: YOUTH LEAGUE Volyn Lutsk U21 – Karpaty U21 2.690 3.300 2.650
01.10. 13:00 UKRAINE: YOUTH LEAGUE Dynamo Kiev U21 – Zirka Kropyvnytskyi U21 1.100 9.350 44.000
01.10. 13:00 UKRAINE: YOUTH LEAGUE Shakhtar Donetsk U21 – Zorya U21 1.270 6.000 13.000
01.10. 14:00 TURKEY: SÜPER LIG Karabukspor – Trabzonspor 2.950 3.300 2.740
01.10. 14:00 TURKEY: SÜPER LIG Kasimpasa – Kayserispor 2.850 3.550 2.710
01.10. 17:00 TURKEY: SÜPER LIG Rizespor – Besiktas 6.600 4.500 1.610
01.10. 17:00 TURKEY: SÜPER LIG Gaziantepspor – Bursaspor 4.100 3.560 2.190
01.10. 14:00 TURKEY: TFF 1. LIG Bandirmaspor – Manisaspor 2.300 3.450 3.540
01.10. 17:00 TURKEY: TFF 1. LIG Giresunspor – Umraniyespor 1.780 3.730 6.270
01.10. 17:00 TURKEY: TFF 1. LIG Goztepe – Elazigspor 1.780 4.400 5.400
01.10. 16:45 SWITZERLAND: CHALLENGE LEAGUE Le Mont – Chiasso 2.320 3.450 3.450
01.10. 18:00 SWITZERLAND: CHALLENGE LEAGUE Xamax – Winterthur 1.800 3.880 5.000
01.10. 16:45 SWITZERLAND: SUPER LEAGUE Vaduz – Sion 3.800 3.800 2.090
01.10. 19:00 SWITZERLAND: SUPER LEAGUE Basel – Thun 1.280 7.000 13.500
01.10. 13:00 SWEDEN: DIVISION 1 – NORRA Sleipner – Brage 3.750 4.150 1.980
01.10. 13:00 SWEDEN: DIVISION 1 – NORRA Carlstad – Akropolis 3.840 3.890 1.980
01.10. 15:00 SWEDEN: SUPERETTAN Åtvidaberg – Dalkurd 3.170 3.500 2.800
01.10. 15:00 SWEDEN: DIVISION 1 – SÖDRA Tvaakers – Osters 6.150 4.400 1.600
01.10. 15:00 SWEDEN: DIVISION 1 – SÖDRA Hollvikens – Prespa Birlik
01.10. 15:00 SWEDEN: DIVISION 1 – SÖDRA Norrby – Oskarshamns 1.360 5.560 8.830
01.10. 13:00 SWEDEN: ALLSVENSKAN GIF Sundsvall – Jönköpings 2.520 3.450 3.140
01.10. 15:00 SWEDEN: ALLSVENSKAN Ostersunds – Falkenbergs 1.350 6.000 11.000
01.10. 15:00 SWEDEN: ALLSVENSKAN Hacken – Malmö FF 2.900 3.800 2.960
01.10. 15:00 SWEDEN: DIVISION 2 – NORRA GÖTALAND Lidkopings FK – Gauthiod 3.100 4.000 2.080
01.10. 15:00 SWEDEN: DIVISION 2 – NORRA GÖTALAND Skoftebyns – Vanersborgs FK 1.900 4.150 3.250
01.10. 15:00 SWEDEN: DIVISION 2 – NORRA GÖTALAND Rynninge – Karlstad 3.600 4.150 1.820
01.10. 13:00 SWEDEN: DIVISION 2 – NORRA SVEALAND Boo FF – Norrtalje 2.100 3.600 2.800
01.10. 13:00 SWEDEN: DIVISION 2 – NORRA SVEALAND Sundbybergs – IK Franke 1.800 3.750 4.200
01.10. 13:00 SWEDEN: DIVISION 2 – NORRA SVEALAND Varmdo – Sollentuna 5.000 4.400 1.600
01.10. 14:00 SWEDEN: DIVISION 2 – NORRA SVEALAND Skiljebo – Karlbergs 6.000 4.200 2.300
01.10. 14:00 SWEDEN: DIVISION 2 – NORRA SVEALAND Habo – Gute 4.400 4.330 1.600
01.10. 12:00 SWEDEN: DIVISION 2 – NORRLAND Anundsjo – Gaellivare Malmberget 2.450 3.600 2.600
01.10. 13:00 SWEDEN: DIVISION 2 – NORRLAND Sandvikens – Valbo FF 1.090 9.500 19.000
01.10. 13:00 SWEDEN: DIVISION 2 – NORRLAND Stromsbergs – Moron 2.300 3.800 3.750
01.10. 15:00 SWEDEN: DIVISION 2 – SÖDRA SVEALAND Aspudden Tellus – Smedby 1.700 4.300 3.600
01.10. 15:00 SWEDEN: DIVISION 2 – SÖDRA SVEALAND Vimmerby – Arameisk-Syrianska 5.100 4.500 1.530
01.10. 13:00 SWEDEN: DIVISION 2 – VÄSTRA GÖTALAND Torslanda – Dalstorps 1.910 4.050 3.200
01.10. 13:00 SWEDEN: DIVISION 2 – VÄSTRA GÖTALAND Ullareds IK – Vinbergs 2.900 4.000 2.100
01.10. 13:00 SWEDEN: DIVISION 2 – VÄSTRA GÖTALAND Helsingborgs IF Akademi – Halmia 2.360 3.630 2.270
01.10. 13:00 SWEDEN: DIVISION 2 – VÄSTRA GÖTALAND Eskilsminne – Tenhults 1.850 4.200 3.600
01.10. 14:00 SWEDEN: DIVISION 2 – VÄSTRA GÖTALAND Hoganas – Hogaborgs 2.050 4.000 3.000
01.10. 16:00 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 1 Boiro – Somozas 2.050 3.170 4.400
01.10. 16:30 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 1 Guijuelo – Tudelano 2.440 3.050 3.730
01.10. 17:00 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 1 Caudal Deportivo – Ponferradina 2.960 3.200 2.560
01.10. 15:00 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 2 Arenas de Getxo – Barakaldo 2.320 3.200 3.400
01.10. 15:00 SPAIN: LALIGA2 Huesca – Almeria 2.220 3.300 4.100
01.10. 17:00 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 2 Real Sociedad B – Fuenlabrada 2.380 3.400 3.100
01.10. 17:00 SPAIN: LALIGA2 Lugo – Mallorca 2.380 3.300 3.620
01.10. 18:00 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 2 Real Madrid B – Rayo Majadahonda 1.630 4.340 5.600
01.10. 17:00 SPAIN: LALIGA2 Alcorcon – Elche 2.380 3.300 3.820
01.10. 16:30 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 3 Barcelona B – Cornella 1.800 4.070 5.010
01.10. 17:00 SPAIN: LALIGA2 Gimnastic Tarragona – Sevilla FC B 2.100 3.450 4.800
01.10. 17:00 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 3 Levante B – CF Gava 2.240 3.480 3.400
01.10. 18:30 SPAIN: LALIGA2 Real Zaragoza – Cordoba 2.190 3.300 4.100
01.10. 18:00 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 3 Valencia B – Alcoyano 2.670 3.310 2.800
01.10. 18:00 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 3 Sabadell – Mallorca B 1.880 3.700 4.450
01.10. 12:00 SPAIN: LALIGA Granada – Leganes 2.560 3.440 3.200
01.10. 16:00 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 4 Jumilla – Linares 2.050 3.240 4.230
01.10. 15:15 SPAIN: LALIGA Sevilla – Alaves 1.500 5.000 8.200
01.10. 17:00 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 4 Linense – Recreativo Huelva 1.990 3.370 4.250
01.10. 17:30 SPAIN: LALIGA Osasuna – Las Palmas 2.870 3.400 2.930
01.10. 17:00 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 4 Real Murcia – Granada B 1.900 3.470 4.880
01.10. 19:45 SPAIN: LALIGA Dep. La Coruna – Sporting Gijon 2.060 3.450 4.330
01.10. 18:00 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 4 Sanluqueno – El Ejido 2.340 3.230 3.290
01.10. 16:00 SOUTH AFRICA: MTN 8 CUP Bidvest Wits – Mamelodi Sundowns 2.600 3.200 2.380
01.10. 14:30 SOUTH AFRICA: FIRST DIVISION Mthatha Bucks – Black Leopards 2.590 2.930 2.880
01.10. 14:30 SOUTH AFRICA: FIRST DIVISION Magesi – Mbombela 2.740 2.900 2.740
01.10. 14:30 SOUTH AFRICA: FIRST DIVISION Pretoria U. – Jomo Cosmos 2.190 3.000 3.500
01.10. 17:00 SLOVENIA: PRVA LIGA Koper – Rudar Pljevlja 1.920 3.500 4.100
01.10. 19:15 SLOVENIA: PRVA LIGA Maribor – Domžale 1.700 3.800 5.000
01.10. 16:00 SLOVAKIA: FORTUNA LIGA Myjava – FK Senica 1.660 4.150 6.600
01.10. 16:00 SLOVAKIA: FORTUNA LIGA Ružomberok – Dun. Streda 1.500 4.300 7.200
01.10. 16:00 SLOVAKIA: FORTUNA LIGA Slovan Bratislava – Michalovce 1.410 5.000 8.500
01.10. 16:00 SLOVAKIA: FORTUNA LIGA Spartak Trnava – Z. Moravce 1.400 5.180 9.950
01.10. 16:00 SLOVAKIA: FORTUNA LIGA Zilina – Podbrezova 1.440 5.050 10.480
01.10. 14:00 SLOVAKIA: 2. LIGA – EAST Rimavska Sobota – L. Mikulas 4.160 3.240 1.750
01.10. 14:00 SLOVAKIA: 2. LIGA – EAST Zvolen – Lipany 1.320 4.170 8.060
01.10. 17:00 SLOVAKIA: 2. LIGA – EAST Poprad – Bardejov 2.140 3.190 2.710
01.10. 14:00 SLOVAKIA: 2. LIGA – WEST Samorin – Skalica 2.130 3.120 3.030
01.10. 14:00 SLOVAKIA: 2. LIGA – WEST B. Bystrica – Pohronie 1.560 3.480 5.180
01.10. 12:30 SINGAPORE: S.LEAGUE Tampines – Brunei DPMM 2.100 3.750 3.440
01.10. 12:30 SINGAPORE: S.LEAGUE Hougang – Balestier Khalsa 1.700 4.000 5.100
01.10. 15:00 SCOTLAND: CUP Lossiemouth – Forres Mechanics 2.300 4.200 2.750
01.10. 15:00 SCOTLAND: LEAGUE TWO Cowdenbeath – Stirling 2.070 4.000 3.900
01.10. 15:00 SCOTLAND: LEAGUE TWO Edinburgh City – Arbroath 4.300 3.900 1.940
01.10. 15:00 SCOTLAND: LEAGUE TWO Berwick – Clyde 2.660 3.750 2.690
01.10. 15:00 SCOTLAND: LEAGUE ONE Stranraer – Brechin 2.300 3.800 3.380
01.10. 15:00 SCOTLAND: LEAGUE ONE Albion Rovers – Queen’s Park 2.050 3.900 3.850
01.10. 15:00 SCOTLAND: LEAGUE ONE Alloa – Airdrieonians 1.740 4.200 5.100
01.10. 15:00 SCOTLAND: LEAGUE ONE East Fife – Stenhousemuir 1.620 4.600 5.750
01.10. 15:00 SCOTLAND: LEAGUE ONE Peterhead – Livingston 3.100 3.830 2.390
01.10. 15:00 SCOTLAND: CHAMPIONSHIP Ayr – Dunfermline 3.300 3.750 2.800
01.10. 15:00 SCOTLAND: CHAMPIONSHIP Dumbarton – Queen of the South 4.000 3.850 2.000
01.10. 15:00 SCOTLAND: CHAMPIONSHIP Morton – Raith Rovers 2.800 3.500 2.640
01.10. 17:15 SCOTLAND: CHAMPIONSHIP St. Mirren – Falkirk 3.350 3.600 2.300
01.10. 15:00 SCOTLAND: PREMIERSHIP Hamilton – Inverness 3.200 3.520 2.420
01.10. 15:00 SCOTLAND: PREMIERSHIP Ross County – St Johnstone 2.640 3.500 2.910
01.10. 15:00 SCOTLAND: PREMIERSHIP Glasgow Rangers – Partick Thistle 1.420 5.300 9.200
01.10. 15:00 SCOTLAND: PREMIERSHIP Kilmarnock – Aberdeen 6.500 4.250 1.630
01.10. 10:00 RUSSIA: YOUTH LEAGUE Rostov U21 – CSKA Moscow U21 3.720 3.300 2.230
01.10. 11:00 RUSSIA: YOUTH LEAGUE Ufa U21 – Amkar Perm U21 2.920 3.450 3.100
01.10. 11:00 RUSSIA: YOUTH LEAGUE Zenit St Petersburg U21 – Spartak Moscow U21 1.810 4.000 4.750
01.10. 12:00 RUSSIA: YOUTH LEAGUE FC Krasnodar U21 – Rubin Kazan U21 1.940 3.520 4.950
01.10. 12:00 RUSSIA: PROFESSIONAL LEAGUE – CENTER Kaluga – Avangard Kursk 3.600 3.300 2.150
01.10. 15:00 RUSSIA: NATIONAL LEAGUE Kuban Krasnodar – Yenisey 2.160 3.260 3.800
01.10. 10:00 RUSSIA: PREMIER LEAGUE Tom Tomsk – Ural 2.400 3.100 3.840
01.10. 12:30 RUSSIA: PREMIER LEAGUE FK Krylya Sovetov Samara – FK Anzi Makhackala 2.300 3.180 3.880
01.10. 15:00 RUSSIA: PREMIER LEAGUE Lokomotiv Moscow – Arsenal Tula 1.490 4.400 9.600
01.10. 17:30 RUSSIA: PREMIER LEAGUE Terek Grozny – Orenburg 1.930 3.300 5.700
01.10. 09:00 ROMANIA: LIGA 2 Pancota – Berceni
01.10. 09:00 ROMANIA: LIGA 2 Luceafarul Oradea – Balotesti 1.540 3.510 5.670
01.10. 09:00 ROMANIA: LIGA 2 Satu Mare – Calarasi 1.950 3.400 3.700
01.10. 13:00 ROMANIA: LIGA 2 Clinceni – Braila 2.350 3.350 2.600
01.10. 16:00 ROMANIA: LIGA 1 Gaz Metan Medias – Voluntari 2.310 3.270 3.650
01.10. 18:30 ROMANIA: LIGA 1 FC Botosani – Din. Bucuresti 2.950 3.350 2.770
01.10. 11:45 PORTUGAL: PRIMEIRA LIGA Rio Ave – Estoril 1.970 3.600 5.250
01.10. 16:00 PORTUGAL: PRIMEIRA LIGA Chaves – Belenenses 2.350 3.250 3.780
01.10. 18:15 PORTUGAL: PRIMEIRA LIGA Guimaraes – Sporting Lisbon 6.250 4.000 1.680
01.10. 20:30 PORTUGAL: PRIMEIRA LIGA Club Nacional – FC Porto 9.300 4.900 1.440
01.10. 14:00 POLAND: I LIGA Tychy – GKS Katowice 3.060 3.260 2.550
01.10. 16:00 POLAND: I LIGA Stal Mielec – Pruszkow 2.520 3.320 3.100
01.10. 17:00 POLAND: I LIGA Wisla Pulawy – Zaglebie Sosnowiec 3.780 3.570 2.110
01.10. 17:00 POLAND: I LIGA Kluczbork – Suwalki 3.050 3.380 2.530
01.10. 14:30 POLAND: EKSTRAKLASA Arka Gdynia – Piast Gliwice 1.950 3.550 4.750
01.10. 17:00 POLAND: EKSTRAKLASA Plock – Wisla 2.440 3.350 3.260
01.10. 19:30 POLAND: EKSTRAKLASA Legia Warsaw – Lechia Gdansk 2.110 3.500 3.940
01.10. 12:00 POLAND: DIVISION 2 Blekitni Stargard – Rakow 2.700 3.200 2.400
01.10. 14:00 POLAND: DIVISION 2 Rozwój Katowice – Polonia Bytom 2.500 3.200 2.500
01.10. 15:00 POLAND: DIVISION 2 Legionowo – GKS Belchatow 2.300 3.050 2.900
01.10. 15:00 POLAND: DIVISION 2 Puszcza – Odra Opole 2.400 3.000 2.800
01.10. 22:00 PARAGUAY: PRIMERA DIVISION – CLAUSURA Guaraní Pinozá – General Caballero 1.390 4.750 9.500
01.10. 13:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 1 Finnsnes – Tromsdalen 3.000 3.750 2.200
01.10. 15:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 1 Oppsal – Grorud 2.900 4.150 2.000
01.10. 15:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 1 Harstad – Ullern 1.600 4.500 4.300
01.10. 15:30 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 1 Kjelsas – Mo IL 1.130 9.500 13.000
01.10. 12:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 2 Brattvåg – Stjordals Blink 1.850 4.250 3.500
01.10. 14:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 2 Brumunddal – Nardo 2.200 3.800 3.000
01.10. 15:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 2 Nybergsund – Tynset 1.130 8.500 18.000
01.10. 15:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 2 Honefoss – Ham-Kam 2.700 3.950 2.200
01.10. 14:30 NORWAY: TIPPELIGAEN Stabaek – Lillestrom 2.140 3.740 3.700
01.10. 15:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 2 Byasen – Strindheim 1.600 4.500 4.330
01.10. 17:00 NORWAY: TIPPELIGAEN Sogndal – Brann 2.820 3.400 2.900
01.10. 13:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 3 V. Haugesund – Forde 1.200 7.000 11.000
01.10. 14:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 3 Lorenskog – Frigg 1.250 6.000 9.000
01.10. 17:30 NETHERLANDS: EREDIVISIE Vitesse – FC Groningen 1.690 4.330 5.500
01.10. 15:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 3 Nest-Sotra – Vidar 1.350 5.700 7.000
01.10. 18:45 NETHERLANDS: EREDIVISIE Heerenveen – PSV Eindhoven 6.500 4.400 1.690
01.10. 15:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 3 Egersunds – Lysekloster 1.550 4.500 4.800
01.10. 18:45 NETHERLANDS: EREDIVISIE Roda JC Kerkrade – NEC Nijmegen 2.240 3.560 3.640
01.10. 15:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 3 Stord – Fana 2.380 4.000 2.400
01.10. 19:45 NETHERLANDS: EREDIVISIE Go Ahead Eagles – Excelsior 2.500 3.550 3.150
01.10. 17:00 MOROCCO: COUPE DU TRONE FAR Rabat – Maghreb Fez 1.600 3.400 7.500
01.10. 13:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 4 Baerum Sportsklubb – Pors Grenland 1.300 5.500 7.000
01.10. 14:00 MONTENEGRO: FIRST LEAGUE Decic – Grbalj 1.900 3.650 3.960
01.10. 14:00 MONTENEGRO: FIRST LEAGUE Buducnost – Rudar 1.770 3.820 4.400
01.10. 14:00 MONTENEGRO: FIRST LEAGUE Iskra – FK Sutjeska 3.250 3.400 2.210
01.10. 14:00 MONTENEGRO: FIRST LEAGUE Jedinstvo – Bokelj 5.000 4.150 1.630
01.10. 14:00 MONTENEGRO: FIRST LEAGUE Lovcen – Mladost Podgorica 4.550 3.700 1.770
01.10. 04:05 MEXICO: ASCENSO MX – APERTURA Murcielagos – Celaya 2.310 3.400 4.000
01.10. 04:36 MEXICO: ASCENSO MX – APERTURA Cimarrones de Sonora – Loros 1.850 3.400 4.100
01.10. 23:00 MEXICO: ASCENSO MX – APERTURA Lobos BUAP – Atlante 1.800 3.300 4.500
01.10. 23:00 MEXICO: LIGA MX – APERTURA Querétaro – Santos Laguna 2.400 3.470 3.200
01.10. 23:00 MEXICO: LIGA MX – APERTURA Cruz Azul – Veracruz 1.680 3.870 6.000
01.10. 14:00 MALTA: PREMIER LEAGUE Pembroke – Tarxien 5.780 4.200 1.500
01.10. 16:00 MALTA: PREMIER LEAGUE Sliema – Floriana 3.780 3.900 1.750
01.10. 13:00 LITHUANIA: A LYGA FK Sūduva – Kauno Žalgiris 1.300 5.400 9.500
01.10. 16:00 LITHUANIA: A LYGA FC Žalgiris – Atlantas 1.650 4.000 4.750
01.10. 12:00 LATVIA: SYNOTTIP VIRSLIGA Spartaks Jūrmala – Ventspils 3.850 3.300 2.150
01.10. 06:00 SOUTH KOREA: K LEAGUE CHALLENGE Gyeongnam – Daejeon 2.790 3.500 2.800
01.10. 07:00 SOUTH KOREA: K LEAGUE CHALLENGE Daegu – Ansan Police 2.730 3.300 3.000
01.10. 08:00 SOUTH KOREA: K LEAGUE CHALLENGE Bucheon FC 1995 – Hummel 1.750 3.900 6.200
01.10. 12:00 KAZAKHSTAN: PREMIER LEAGUE – CHAMPIONSHIP GROUP Irtysh Pavlodar – Aktobe 1.770 3.600 4.750
01.10. 06:00 JAPAN: J1 LEAGUE – SECOND STAGE Kashima Antlers – Omiya Ardija 1.550 4.550 7.000
01.10. 06:00 JAPAN: J1 LEAGUE – SECOND STAGE Nagoya Grampus – Avispa Fukuoka 1.840 4.000 4.850
01.10. 06:05 JAPAN: J1 LEAGUE – SECOND STAGE Urawa Reds – Gamba Osaka 1.890 4.100 4.300
01.10. 07:00 JAPAN: J1 LEAGUE – SECOND STAGE Júbilo Iwata – Albirex Niigata 3.260 3.600 2.600
01.10. 08:30 JAPAN: J1 LEAGUE – SECOND STAGE Ventforet Kofu – Yokohama F. Marinos 4.550 3.460 2.010
01.10. 10:30 JAPAN: J1 LEAGUE – SECOND STAGE Sagan Tosu – Vegalta Sendai 1.900 3.500 5.200
01.10. 11:00 JAPAN: J1 LEAGUE – SECOND STAGE Shonan Bellmare – Kashiwa Reysol 4.000 3.720 2.080
01.10. 13:30 ITALY: LEGA PRO – GROUP B CENTRAL Lumezzane – Reggiana 2.850 3.200 2.680
01.10. 11:00 JAPAN: J1 LEAGUE – SECOND STAGE Vissel Kobe – Kawasaki Frontale 3.450 3.980 2.180
01.10. 13:30 ITALY: LEGA PRO – GROUP B CENTRAL Sambenedettese – Parma 2.990 3.200 2.550
01.10. 11:00 JAPAN: J1 LEAGUE – SECOND STAGE Hiroshima – FC Tokyo 1.930 3.900 4.550
01.10. 13:30 ITALY: LEGA PRO – GROUP B CENTRAL Santarcangelo – Ancona 2.000 3.300 4.000
01.10. 13:30 ITALY: LEGA PRO – GROUP B CENTRAL Südtirol – Teramo 2.300 3.300 3.200
01.10. 15:30 ITALY: LEGA PRO – GROUP B CENTRAL Modena – Bassano Virtus 2.800 3.200 2.670
01.10. 14:00 ITALY: SERIE B Avellino – Pro Vercelli 2.070 3.260 4.500
01.10. 17:30 ITALY: LEGA PRO – GROUP B CENTRAL Fano – Maceratese 2.570 3.220 3.040
01.10. 14:00 ITALY: SERIE B Benevento – Novara 2.360 3.250 3.720
01.10. 17:30 ITALY: LEGA PRO – GROUP B CENTRAL Padova – Mantova 1.950 3.500 4.450
01.10. 14:00 ITALY: SERIE B Frosinone – Perugia 2.200 3.150 4.100
01.10. 19:30 ITALY: LEGA PRO – GROUP B CENTRAL FeralpiSalo – Forli 1.530 4.500 6.500
01.10. 14:00 ITALY: SERIE B SPAL – Salernitana 2.200 3.440 4.100
01.10. 19:30 ITALY: LEGA PRO – GROUP B CENTRAL Pordenone – Venezia 2.400 3.300 3.180
01.10. 14:00 ITALY: SERIE B Ternana – Hellas Verona 4.200 3.250 2.180
01.10. 14:00 ITALY: SERIE B Trapani – Cittadella 2.740 3.260 3.100
01.10. 14:00 ITALY: SERIE B Entella – Vicenza 2.080 3.250 4.600
01.10. 17:00 ITALY: SERIE A Pescara – Chievo 2.790 3.250 3.020
01.10. 19:45 ITALY: SERIE A Udinese – Lazio 3.250 3.400 2.490
01.10. 16:00 ISRAEL: LIGAT HA’AL H. Raanana – Hapoel Haifa 3.300 3.400 2.340
01.10. 16:00 ISRAEL: LIGAT HA’AL Maccabi Haifa – Hapoel Kiryat Shmona 1.730 3.800 5.300
01.10. 18:00 ISRAEL: LIGAT HA’AL Hapoel Tel Aviv – Ashkelon 1.860 3.460 4.750
01.10. 18:10 ISRAEL: LIGAT HA’AL Moadon Sport Ashdod – Bnei Yehuda 3.340 3.200 2.450
01.10. 18:10 ISRAEL: LIGAT HA’AL Beitar Jerusalem – Hapoel Kfar-Saba 1.800 3.760 5.200
01.10. 19:00 IRELAND: PREMIER DIVISION Galway Utd – Finn Harps 2.060 3.600 4.100
01.10. 19:15 IRELAND: DIVISION 1 Cobh Ramblers – Limerick 3.770 3.900 2.060
01.10. 08:00 INDONESIA: ISC Persipura Jayapura – Persela Lamongan 1.300 5.400 9.300
01.10. 10:00 INDONESIA: ISC Persib Bandung – Balikpapan 1.450 4.500 7.100
01.10. 15:00 ICELAND: ÚRVALSDEILD Throttur FC – Víkingur Reykjavík 4.150 4.400 1.800
01.10. 15:00 ICELAND: ÚRVALSDEILD KR Reykjavík – Fylkir 1.690 4.350 5.700
01.10. 15:00 ICELAND: ÚRVALSDEILD Valur – Akraness 1.820 4.460 5.280
01.10. 15:00 ICELAND: ÚRVALSDEILD Stjarnan – Víkingur Ólafsvík 1.520 4.820 7.020
01.10. 15:00 ICELAND: ÚRVALSDEILD Breiðablik UBK – Fjölnir 1.960 3.800 4.050
01.10. 14:00 GREECE: SUPER LEAGUE Kerkyra – Giannina 2.370 3.100 3.550
01.10. 18:30 GREECE: SUPER LEAGUE Iraklis – Panionios 3.200 3.200 2.650
01.10. 13:00 GERMANY: REGIONALLIGA – BAYERN Augsburg II – Greuther Fürth II 2.210 3.660 3.430
01.10. 13:00 GERMANY: REGIONALLIGA – BAYERN Burghausen – Ingolstadt II 1.840 4.100 4.530
01.10. 14:30 GERMANY: OBERLIGA – BADEN-WÜRTTEMBERG Bissingen – Bahlinger SC 1.950 3.820 3.120
01.10. 13:00 GERMANY: REGIONALLIGA – BAYERN Seligenporten – Bayreuth 4.550 3.920 1.840
01.10. 14:30 GERMANY: OBERLIGA – BADEN-WÜRTTEMBERG Oberachern – Stuttgarter Kickers II 2.300 3.860 2.630
01.10. 13:00 GERMANY: REGIONALLIGA – BAYERN Illertissen – 1860 München II 2.920 3.600 2.450
01.10. 13:00 GERMANY: 3. LIGA Fortuna Köln – Hallescher FC 2.730 3.350 2.910
01.10. 14:30 GERMANY: OBERLIGA – BADEN-WÜRTTEMBERG SV Spielberg – Ravensburg 3.090 3.810 2.050
01.10. 13:00 GERMANY: REGIONALLIGA – BAYERN Nürnberg II – Rosenheim 1.850 3.770 4.460
01.10. 13:00 GERMANY: 3. LIGA Sportfreunde Lotte – FSV Frankfurt 2.200 3.450 3.750
01.10. 14:30 GERMANY: OBERLIGA – BADEN-WÜRTTEMBERG Balingen – Neckarelz 1.300 6.000 8.500
01.10. 13:00 GERMANY: REGIONALLIGA – BAYERN Schweinfurt – Garching 1.750 4.050 5.240
01.10. 13:00 GERMANY: 3. LIGA VfR Aalen – Preußen Münster 2.180 3.390 3.800
01.10. 13:00 GERMANY: OBERLIGA – BAYERN NORD Viktoria Aschaffenburg – Weiden 1.620 4.100 4.750
01.10. 13:00 GERMANY: REGIONALLIGA – BAYERN Schalding-Heining – Memmingen 2.500 3.550 2.900
01.10. 13:00 GERMANY: 3. LIGA SV Werder Bremen II – Wehen Wiesbaden 3.080 3.310 2.640
01.10. 13:00 GERMANY: OBERLIGA – BAYERN NORD Eichstatt – Sand 1.420 4.640 7.000
01.10. 12:00 GERMANY: REGIONALLIGA – NORD Hannover II – VfV 06 Hildesheim 1.820 3.900 4.490
01.10. 13:00 GERMANY: 3. LIGA Magdeburg – Holstein Kiel 2.610 3.250 3.200
01.10. 12:00 GERMANY: BUNDESLIGA II Hannover – St. Pauli 1.860 3.800 4.800
01.10. 14:00 GERMANY: OBERLIGA – BAYERN NORD Wurzburger Kickers II – Frohnlach 1.370 5.180 7.500
01.10. 12:00 GERMANY: REGIONALLIGA – NORD Hamburger SV II – St. Pauli II 1.790 3.950 4.750
01.10. 13:00 GERMANY: 3. LIGA Duisburg – Chemnitzer FC 2.000 3.600 4.650
01.10. 12:00 GERMANY: BUNDESLIGA II Fortuna Düsseldorf – Karlsruher SC 2.300 3.300 3.690
01.10. 14:00 GERMANY: OBERLIGA – BAYERN NORD Neumarkt – Erlenbach 1.600 4.100 5.250
01.10. 12:30 GERMANY: REGIONALLIGA – NORD Lüneburger SK Hansa – Wolfsburg II 4.550 3.950 1.860
01.10. 13:00 GERMANY: 3. LIGA Osnabruck – Jahn Regensburg 2.200 3.520 3.750
01.10. 15:00 GERMANY: OBERLIGA – BAYERN NORD Aubstadt – Ammerthal 1.420 4.660 6.500
01.10. 13:00 GERMANY: REGIONALLIGA – NORD Eintracht B’schweig II – ETSV Weiche 4.230 3.760 1.900
01.10. 13:00 GERMANY: OBERLIGA – BAYERN SÜD Sonthofen – Wolfratshausen 1.570 4.500 4.500
01.10. 14:00 GERMANY: REGIONALLIGA – NORD Lupo-Martini – Schwarz-Weiß Rehden 2.810 3.590 2.660
01.10. 13:00 GERMANY: OBERLIGA – BAYERN SÜD Dachau – Kirchanschoring 2.050 3.860 3.000
01.10. 13:00 GERMANY: REGIONALLIGA – SÜDWEST Kassel – Hoffenheim II 4.530 3.940 2.400
01.10. 14:30 GERMANY: BUNDESLIGA Bayern München – 1. FC Koln 1.220 8.850 22.000
01.10. 13:00 GERMANY: OBERLIGA – BAYERN SÜD Landsberg – Hankofen-Hailing 2.550 3.700 2.380
01.10. 13:00 GERMANY: REGIONALLIGA – SÜDWEST Saarbrücken – Eintracht Trier 1.930 3.810 4.470
01.10. 14:30 GERMANY: BUNDESLIGA Hertha Berlin – Hamburger SV 2.070 3.500 4.600
01.10. 14:00 GERMANY: OBERLIGA – BAYERN SÜD Pullach – Rain am Lech 2.000 3.660 3.300
01.10. 13:00 GERMANY: REGIONALLIGA – SÜDWEST Wormatia Worms – Mannheim 3.360 3.650 2.380
01.10. 14:30 GERMANY: BUNDESLIGA Ingolstadt – Hoffenheim 2.250 3.600 3.750
01.10. 13:00 GEORGIA: UMAGLESI LIGA Shukura – Torpedo Kutaisi
01.10. 14:00 GERMANY: OBERLIGA – BAYERN SÜD Bogen – Jahn Regensburg II 2.300 3.750 2.700
01.10. 13:00 GERMANY: REGIONALLIGA – SÜDWEST VfB Stuttgart II – Elversberg 4.750 4.050 1.800
01.10. 14:30 GERMANY: BUNDESLIGA Darmstadt – SV Werder Bremen 3.220 3.600 2.600
01.10. 13:00 GEORGIA: UMAGLESI LIGA Tskhinvali – Guria
01.10. 14:00 GERMANY: OBERLIGA – HESSEN Alzenau – Lehnerz 2.900 3.650 2.050
01.10. 13:00 GERMANY: REGIONALLIGA – WEST Borussia M’gladbach II – Sprockhovel 1.200 8.100 18.500
01.10. 14:30 GERMANY: BUNDESLIGA Freiburg – Eintracht Frankfurt 2.450 3.550 3.260
01.10. 14:00 GERMANY: OBERLIGA – HESSEN Hessen Dreieich – Sp. Seligenstadt 1.800 3.980 3.200
01.10. 13:00 GERMANY: REGIONALLIGA – WEST Bonner SC – Wattenscheid 2.400 3.610 3.000
01.10. 17:30 GERMANY: BUNDESLIGA Bayer Leverkusen – Borussia Dortmund 3.750 4.000 2.150
01.10. 14:00 GERMANY: OBERLIGA – HESSEN Stadtallendorf – Fulda 2.140 3.870 2.680
01.10. 13:00 GERMANY: REGIONALLIGA – WEST Rot Weiss Ahlen – Verl 4.480 3.840 1.830
01.10. 14:00 GERMANY: OBERLIGA – HESSEN Ederbergland – Viktoria Griesheim 2.790 4.140 2.000
01.10. 13:00 GERMANY: REGIONALLIGA – WEST SV Rödinghausen – Alemannia Aachen 2.740 3.500 2.670
01.10. 14:00 FRANCE: NATIONAL US Boulogne – Concarneau 2.530 3.170 3.300
01.10. 13:00 GERMANY: OBERLIGA – NORDOST-NORD Altglienicke – Schwerin 1.220 6.160 8.640
01.10. 13:00 GERMANY: REGIONALLIGA – WEST Viktoria Köln – Köln II 1.500 4.750 7.900
01.10. 14:00 GERMANY: OBERLIGA – NORDOST-NORD Schoneiche – 1.FC Frankfurt 1.830 4.110 3.220
01.10. 14:30 GERMANY: REGIONALLIGA – WEST Rot-Weiss Essen – Borussia Dortmund II 3.080 3.500 2.460
01.10. 13:00 GERMANY: OBERLIGA – NORDOST-SÜD Chemie Leipzig – Sandersdorf 1.540 4.850 4.090
01.10. 13:00 GERMANY: OBERLIGA – NORDOST-SÜD Schott Jena – Halle 1.450 5.110 4.610
01.10. 14:00 FRANCE: LIGUE 2 Strasbourg – Valenciennes 1.850 3.400 6.200
01.10. 14:30 GERMANY: OBERLIGA – RHEINLAND-PFALZ/SAAR Hertha Wiesbach – Arminia Ludwigshafen 1.630 4.000 4.230
01.10. 16:00 FRANCE: LIGUE 1 Paris SG – Bordeaux 1.290 6.300 15.000
01.10. 14:30 GERMANY: OBERLIGA – RHEINLAND-PFALZ/SAAR Mechtersheim – Diefflen 2.250 3.810 2.680
01.10. 19:00 FRANCE: LIGUE 1 Lille – Nancy 1.930 3.400 5.300
01.10. 14:30 GERMANY: OBERLIGA – RHEINLAND-PFALZ/SAAR Hauenstein – Neunkirchen 2.260 3.810 2.530
01.10. 19:00 FRANCE: LIGUE 1 Dijon – Montpellier 2.700 3.200 3.100
01.10. 15:00 GERMANY: OBERLIGA – RHEINLAND-PFALZ/SAAR Karbach – Morlautern 1.600 4.100 4.400
01.10. 19:00 FRANCE: LIGUE 1 Nantes – Bastia 2.100 3.250 5.000
01.10. 13:00 GERMANY: OBERLIGA – SCHLESWIG-HOLSTEIN Heider SV – NTSV Strand 08 2.850 4.000 2.040
01.10. 19:00 FRANCE: LIGUE 1 Caen – Toulouse 2.780 3.220 3.040
01.10. 13:00 GERMANY: OBERLIGA – SCHLESWIG-HOLSTEIN Neumunster – Altenholz 1.650 3.970 3.690
01.10. 19:00 FRANCE: LIGUE 1 Metz – Monaco 4.900 3.840 1.890
01.10. 14:00 GERMANY: OBERLIGA – SCHLESWIG-HOLSTEIN Oldenburger SV – Schilksee 5.250 4.700 1.460
01.10. 14:00 GERMANY: OBERLIGA – SCHLESWIG-HOLSTEIN Schonkirchen – Kilia Kiel 2.000 3.950 2.650
01.10. 13:00 FINLAND: VEIKKAUSLIIGA PS Kemi – SJK 6.500 4.050 1.680
01.10. 12:00 FINLAND: KAKKONEN GROUP A JaPS – Sudet
01.10. 12:00 FINLAND: KAKKONEN GROUP A MPS – KaPa
01.10. 12:00 FINLAND: KAKKONEN GROUP A KuFu-98 – Futura
01.10. 12:00 FINLAND: KAKKONEN GROUP B Viikingit – Kontu
01.10. 12:00 FINLAND: KAKKONEN GROUP B Espoo – Kiffen
01.10. 12:00 FINLAND: KAKKONEN GROUP B BK-46 – TPV 2.380 4.000 2.450
01.10. 12:00 FINLAND: KAKKONEN GROUP B Atlantis – SalPa
01.10. 12:00 FINLAND: KAKKONEN GROUP B FC Honka Espoo – Aland
01.10. 12:00 FINLAND: KAKKONEN GROUP C GBK Kokkola – VIFK 1.700 4.100 3.700
01.10. 12:00 FINLAND: KAKKONEN GROUP C PPT – TP-47
01.10. 12:00 FINLAND: KAKKONEN GROUP C Santa Claus – YPA
01.10. 12:00 FINLAND: KAKKONEN GROUP C Narpes Kraft – OPS
01.10. 11:00 ESTONIA: MEISTRILIIGA Kalju – Sillamae 1.290 5.800 11.000
01.10. 11:00 ESTONIA: MEISTRILIIGA Rakvere – JK Narva Trans 9.000 5.750 1.330
01.10. 14:00 ESTONIA: MEISTRILIIGA Levadia – Infonet 2.080 3.600 3.350
01.10. 15:00 ENGLAND: FA CUP – QUALIFICATION Ilkeston – Stourbridge 3.300 3.890 1.960
01.10. 15:00 ENGLAND: FA CUP – QUALIFICATION Lancaster – Kidderminster 3.600 3.940 1.840
01.10. 15:00 ENGLAND: FA CUP – QUALIFICATION Matlock – Workington 2.470 3.720 2.470
01.10. 15:00 ENGLAND: FA CUP – QUALIFICATION Stockport – Salford 2.600 3.700 2.720
01.10. 15:00 ENGLAND: FA CUP – QUALIFICATION Altrincham – Morpeth 1.550 4.500 4.820
01.10. 15:00 ENGLAND: FA CUP – QUALIFICATION North Leigh – Folkestone 3.000 3.870 2.050
01.10. 15:00 ENGLAND: FA CUP – QUALIFICATION Hungerford – Leiston 2.320 3.750 2.750
01.10. 15:00 ENGLAND: FA CUP – QUALIFICATION Margate – Hastings 1.530 4.700 5.200
01.10. 15:00 ENGLAND: FA CUP – QUALIFICATION Farsley – Bishop Auckland 1.570 4.620 4.750
01.10. 15:00 ENGLAND: FA CUP – QUALIFICATION Harrow – Winchester 1.570 4.700 4.900
01.10. 15:00 ENGLAND: FA CUP – QUALIFICATION Eastbourne Borough – Hadley 1.220 6.950 11.000
01.10. 15:00 ENGLAND: FA CUP – QUALIFICATION Westfields – Walton Casuals 2.150 4.140 2.720
01.10. 15:00 ENGLAND: NATIONAL LEAGUE Boreham Wood – Wrexham 2.250 3.450 3.850
01.10. 15:00 ENGLAND: FA CUP – QUALIFICATION Welling – Swindon Supermarine 1.710 4.180 4.000
01.10. 15:00 ENGLAND: NATIONAL LEAGUE Chester – Dover Athletic 3.250 3.610 2.330
01.10. 15:00 ENGLAND: FA CUP – QUALIFICATION Billericay Town – Chippenham Town 2.150 3.750 2.880
01.10. 15:00 ENGLAND: NATIONAL LEAGUE Forest Green – Barrow Town 1.670 4.250 5.990
01.10. 15:00 ENGLAND: FA CUP – QUALIFICATION Whitehawk – Merthyr Town 1.750 4.200 5.000
01.10. 15:00 ENGLAND: NATIONAL LEAGUE Gateshead – Torquay 1.870 3.870 4.670
01.10. 15:00 ENGLAND: FA CUP – QUALIFICATION Beaconsfield – Felixstowe and Walton 2.310 4.130 2.480
01.10. 15:00 ENGLAND: NATIONAL LEAGUE Lincoln City – Braintree 1.580 4.330 6.800
01.10. 15:00 ENGLAND: LEAGUE TWO Barnet – Leyton Orient 2.750 3.600 2.880
01.10. 15:00 ENGLAND: FA CUP – QUALIFICATION Tonbridge – Hereford 2.050 4.000 3.000
01.10. 15:00 ENGLAND: NATIONAL LEAGUE Macclesfield – North Ferriby 1.390 5.900 12.000
01.10. 15:00 ENGLAND: LEAGUE TWO Cambridge Utd – Accrington Stanley 2.800 3.450 2.900
01.10. 15:00 ENGLAND: FA CUP – QUALIFICATION Wealdstone – Banbury 1.670 4.000 4.800
01.10. 15:00 ENGLAND: NATIONAL LEAGUE Maidstone Utd – Solihull 1.910 3.840 4.490
01.10. 15:00 ENGLAND: LEAGUE TWO Carlisle Utd – Colchester Utd 2.050 3.850 3.960
01.10. 15:00 ENGLAND: FA CUP – QUALIFICATION St. Albans – Worthing 1.460 4.750 5.750
01.10. 15:00 ENGLAND: NATIONAL LEAGUE Southport – Bromley 2.530 3.560 3.060
01.10. 15:00 ENGLAND: LEAGUE TWO Cheltenham Town – Luton Town 3.380 3.600 2.310
01.10. 15:00 ENGLAND: FA CUP – QUALIFICATION Spennymoor – Chorley 2.720 3.690 2.260
01.10. 15:00 ENGLAND: NATIONAL LEAGUE Sutton – Guiseley 1.620 4.410 6.550
01.10. 15:00 ENGLAND: LEAGUE TWO Crawley Town – Blackpool 4.400 3.820 2.320
01.10. 15:00 ENGLAND: LEAGUE ONE AFC Wimbledon – Gillingham 2.400 3.500 3.460
01.10. 15:00 ENGLAND: FA CUP – QUALIFICATION Kings Lynn – Alfreton 3.000 3.800 2.200
01.10. 15:00 ENGLAND: NATIONAL LEAGUE Woking – Eastleigh 3.800 3.650 2.150
01.10. 15:00 ENGLAND: LEAGUE TWO Crewe Alexandra – Mansfield Town 2.880 3.600 2.750
01.10. 15:00 ENGLAND: LEAGUE ONE Bolton Wanderers – Oxford Utd 2.040 3.700 4.100
01.10. 15:00 ENGLAND: FA CUP – QUALIFICATION Kettering – Boston 2.580 3.700 2.400
01.10. 15:00 ENGLAND: NATIONAL LEAGUE York City – Aldershot 2.700 3.450 3.000
01.10. 15:00 ENGLAND: LEAGUE TWO Grimsby Town – Hartlepool 1.970 3.800 4.500
01.10. 15:00 ENGLAND: LEAGUE ONE Bury – Scunthorpe Utd 3.000 3.420 2.640
01.10. 15:00 ENGLAND: FA CUP – QUALIFICATION Slough – Dartford 2.800 3.880 2.160
01.10. 17:30 ENGLAND: NATIONAL LEAGUE Dag & Red – Tranmere Rovers 2.300 3.300 3.100
01.10. 15:00 ENGLAND: LEAGUE TWO Newport County – Stevenage 2.650 3.500 3.000
01.10. 15:00 ENGLAND: LEAGUE ONE Charlton – Rochdale 2.220 3.500 3.750
01.10. 15:00 ENGLAND: FA CUP – QUALIFICATION Lincoln Utd. – Handsworth 1.570 4.690 4.750
01.10. 15:00 ENGLAND: LEAGUE TWO Notts County – Morecambe 1.870 4.100 4.400
01.10. 15:00 ENGLAND: LEAGUE ONE Chesterfield – Bradford City 3.640 3.500 2.310
01.10. 15:00 ENGLAND: FA CUP – QUALIFICATION Halesowen – Nantwich 2.470 3.720 2.470
01.10. 15:00 ENGLAND: LEAGUE TWO Plymouth Argyle – Yeovil Town 1.880 3.720 4.800
01.10. 15:00 ENGLAND: LEAGUE ONE Fleetwood Town – Sheffield Utd 3.300 3.440 2.460
01.10. 15:00 ENGLAND: FA CUP – QUALIFICATION United of Manchester – Harrogate Town 3.480 3.800 2.050
01.10. 15:00 ENGLAND: LEAGUE TWO Portsmouth – Doncaster Rovers 2.250 3.620 3.560
01.10. 15:00 ENGLAND: LEAGUE ONE Northampton Town – Bristol Rovers 2.500 3.480 3.280
01.10. 15:00 ENGLAND: FA CUP – QUALIFICATION AFC Mansfield – Stamford 3.900 4.200 1.830
01.10. 12:45 ENGLAND: CHAMPIONSHIP Fulham – QPR 2.100 3.500 4.100
01.10. 15:00 ENGLAND: LEAGUE TWO Wycombe Wanderers – Exeter City 2.500 3.600 3.160
01.10. 15:00 ENGLAND: LEAGUE ONE Oldham Athletic – Milton Keynes Dons 3.320 3.500 2.420
01.10. 15:00 ENGLAND: FA CUP – QUALIFICATION Faversham – Egham 2.050 4.160 2.900
01.10. 15:00 ENGLAND: CHAMPIONSHIP Birmingham City – Blackburn Rovers 2.100 3.550 4.120
01.10. 15:00 ENGLAND: LEAGUE ONE Port Vale – Coventry City 2.340 3.650 3.340
01.10. 15:00 ENGLAND: FA CUP – QUALIFICATION Merstham – Thamesmead 1.450 4.800 6.500
01.10. 15:00 ENGLAND: CHAMPIONSHIP Brentford – Wigan 2.050 3.750 4.100
01.10. 15:00 ENGLAND: LEAGUE ONE Shrewsbury Town – Swindon 2.740 3.500 2.950
01.10. 15:00 ENGLAND: FA CUP – QUALIFICATION Burgess Hill – Cadbury Heath 1.350 5.500 7.200
01.10. 15:00 ENGLAND: CHAMPIONSHIP Bristol City – Nottingham Forest 2.050 3.900 4.300
01.10. 15:00 ENGLAND: LEAGUE ONE Southend Utd – Peterborough Utd 3.400 3.860 2.300
01.10. 15:00 ENGLAND: FA CUP – QUALIFICATION Chesham – Staines 2.300 3.710 2.700
01.10. 15:00 ENGLAND: CHAMPIONSHIP Burton Albion – Cardiff City 2.520 3.400 3.200
01.10. 15:00 ENGLAND: LEAGUE ONE Walsall – Millwall 3.720 3.650 2.190
01.10. 12:30 ENGLAND: PREMIER LEAGUE Swansea – Liverpool FC 8.400 5.000 1.580
01.10. 15:00 ENGLAND: FA CUP – QUALIFICATION Potters – Bath City 4.330 4.490 1.670
01.10. 15:00 ENGLAND: CHAMPIONSHIP Ipswich Town – Huddersfield 2.900 3.250 2.920
01.10. 15:00 ENGLAND: PREMIER LEAGUE Hull City – Chelsea 7.600 4.750 1.530
01.10. 15:00 ENGLAND: FA CUP – QUALIFICATION Halifax Town – Stalybridge 1.440 4.780 7.500
01.10. 15:00 ENGLAND: CHAMPIONSHIP Leeds Utd – Barnsley 2.220 3.500 3.800
01.10. 15:00 ENGLAND: PREMIER LEAGUE Sunderland – WBA 2.700 3.300 3.340
01.10. 15:00 ENGLAND: FA CUP – QUALIFICATION Worcester City – Brackley 2.730 3.600 2.570
01.10. 15:00 ENGLAND: CHAMPIONSHIP Preston North End – Aston Villa 3.630 3.550 2.270
01.10. 15:00 ENGLAND: PREMIER LEAGUE Watford – AFC Bournemouth 2.480 3.600 3.500
01.10. 15:00 ENGLAND: FA CUP – QUALIFICATION Curzon – Bedworth 1.420 5.210 5.900
01.10. 15:00 ENGLAND: CHAMPIONSHIP Reading – Derby County 2.940 3.250 2.810
01.10. 15:00 ENGLAND: PREMIER LEAGUE West Ham – Middlesbrough 2.300 3.550 3.750
01.10. 15:00 ENGLAND: CHAMPIONSHIP Rotherham – Newcastle Utd 6.900 4.500 1.670
01.10. 15:00 ENGLAND: CHAMPIONSHIP Sheffield Wed – Brighton and Hove Albion 2.500 3.400 3.390
01.10. 17:30 ENGLAND: CHAMPIONSHIP Wolves – Norwich 3.100 3.420 2.560
01.10. 15:00 ENGLAND: ISTHMIAN PREMIER Needham – Metropolitan 1.600 4.330 5.250
01.10. 15:00 ENGLAND: ISTHMIAN PREMIER Sudbury – Leatherhead 1.730 4.000 4.450
01.10. 15:00 ENGLAND: ISTHMIAN PREMIER Lowestoft Town – Harlow 2.300 3.700 2.750
01.10. 15:00 ENGLAND: ISTHMIAN PREMIER Enfield Town – Dulwich Hamlet 2.200 3.750 2.900
01.10. 15:00 ENGLAND: NORTHERN PREMIER LEAGUE Frickley – Barwell 2.400 3.800 2.700
01.10. 15:00 ENGLAND: NORTHERN PREMIER LEAGUE Hednesford Town – Buxton 2.300 3.750 2.800
01.10. 15:00 ENGLAND: NORTHERN PREMIER LEAGUE Stafford – Rushall 2.850 3.700 2.300
01.10. 15:00 ENGLAND: NORTHERN PREMIER LEAGUE Warrington – Corby Town 1.630 4.000 5.000
01.10. 15:00 ENGLAND: NORTHERN PREMIER LEAGUE Marine – Grantham 1.700 4.000 4.500
01.10. 15:00 ENGLAND: NORTHERN PREMIER LEAGUE Skelmersdale – Mickleover 3.050 3.850 2.200
01.10. 15:00 ENGLAND: SOUTHERN PREMIER LEAGUE Biggleswade Town – Redditch 2.630 3.800 2.300
01.10. 15:00 ENGLAND: SOUTHERN PREMIER LEAGUE Cambridge City – Stratford 2.850 3.650 2.150
01.10. 15:00 ENGLAND: SOUTHERN PREMIER LEAGUE Cirencester – Hitchin 2.800 3.800 2.150
01.10. 15:00 ENGLAND: SOUTHERN PREMIER LEAGUE Dunstable Town – Basingstoke 1.630 3.850 4.600
01.10. 15:00 ENGLAND: SOUTHERN PREMIER LEAGUE Kings Langley – St Ives 2.150 3.800 2.880
01.10. 15:00 ENGLAND: SOUTHERN PREMIER LEAGUE Leamington – Cinderford 1.350 5.000 8.000
01.10. 01:30 ECUADOR: SERIE A – SECOND STAGE LDU Quito – Dep. Cuenca 1.570 4.100 7.600
01.10. 01:45 ECUADOR: SERIE A – SECOND STAGE Barcelona Guayaquil – El Nacional 1.520 4.500 8.000
01.10. 12:00 DENMARK: 2ND DIVISION – GROUP 1 Hellerup – Holbaek 2.450 3.600 2.550
01.10. 14:00 DENMARK: 2ND DIVISION – GROUP 1 Bronshoj – BK Frem 2.300 3.400 2.600
01.10. 12:00 DENMARK: 2ND DIVISION – GROUP 2 Sydvest – Dalum IF 2.500 3.500 2.500
01.10. 13:00 DENMARK: 2ND DIVISION – GROUP 2 Marienlyst – Kolding IF 1.850 3.600 3.750
01.10. 14:00 DENMARK: 2ND DIVISION – GROUP 2 Naesby – Middelfart 3.700 3.600 1.950
01.10. 12:00 DENMARK: 2ND DIVISION – GROUP 3 Vejgaard – Aarhus Fremad 4.750 3.800 1.650
01.10. 12:30 DENMARK: 2ND DIVISION – GROUP 3 Kjellerup – Brabrand 4.000 3.750 1.800
01.10. 14:00 DENMARK: 2ND DIVISION – GROUP 3 Jammerbugt – Thisted FC 6.500 4.500 1.450
01.10. 15:00 BRAZIL: SÉRIE A Fluminense – Sport Recife 1.720 3.960 6.000
01.10. 20:00 BRAZIL: SÉRIE A Sao Paulo – Flamengo RJ 2.500 3.320 3.220
01.10. 20:00 BRAZIL: SÉRIE A Santos – Atletico PR 1.670 3.960 6.800
01.10. 20:00 BRAZIL: SÉRIE A Chapecoense – Vitoria 2.120 3.370 4.300
01.10. 20:30 BRAZIL: SÉRIE A Ponte Preta – Atletico MG 2.600 3.400 3.140
01.10. 22:30 BRAZIL: SÉRIE A Cruzeiro – Gremio 1.920 3.680 4.800
01.10. 14:00 BOSNIA AND HERZEGOVINA: PREMIER LEAGUE Sarajevo – Sloboda Tuzla 1.570 4.250 5.500
01.10. 14:00 BOSNIA AND HERZEGOVINA: PREMIER LEAGUE Olimpic Sarajevo – Široki Brijeg 2.880 3.640 2.150
01.10. 14:30 BOSNIA AND HERZEGOVINA: PREMIER LEAGUE Krupa – Vitez 2.180 3.650 3.000
01.10. 14:30 BOSNIA AND HERZEGOVINA: PREMIER LEAGUE Metalleghe-BSI Jajce – Zrinjski 3.600 3.800 1.930
01.10. 14:30 BOSNIA AND HERZEGOVINA: PREMIER LEAGUE Radnik Bijeljina – Željezničar 2.640 3.300 2.740
01.10. 20:30 BOLIVIA: PROFESIONAL – APERTURA San José Oruro – Bolívar 3.200 3.400 2.300
01.10. 17:00 BELGIUM: PRO LEAGUE Zulte Waregem – Charleroi 2.050 3.750 4.050
01.10. 19:00 BELGIUM: PRO LEAGUE Eupen – Mouscron-Péruwelz 101.000 19.000 3.900
01.10. 19:00 BELGIUM: PRO LEAGUE Westerlo – Waasland-Beveren 2.780 3.720 2.730
01.10. 19:30 BELGIUM: PRO LEAGUE Lokeren – Kortrijk 2.540 3.500 3.000
01.10. 19:00 BELGIUM: PROXIMUS LEAGUE – FIRST STAGE FC Antwerp – Cercle Brugge KSV 1.930 3.700 4.320
01.10. 12:00 BELARUS: PREMIER LEAGUE Belshina – Zhodino 4.100 3.720 1.990
01.10. 14:00 BELARUS: PREMIER LEAGUE Mikashevichi – Naftan 2.460 3.300 2.900
01.10. 16:00 AZERBAIJAN: PREMIER LEAGUE Neftchi PFK Baku – Kapaz PFK 2.230 3.520 3.100
01.10. 15:00 AUSTRIA: REGIONALLIGA – MITTE FC Pasching – Grieskirchen 1.880 4.300 3.800
01.10. 14:00 AUSTRIA: REGIONALLIGA – WEST USK Anif – Schwaz 1.440 4.700 6.800
01.10. 14:30 AUSTRIA: REGIONALLIGA – WEST Austria Salzburg – Dornbirn 1.910 3.900 3.860
01.10. 15:00 AUSTRIA: REGIONALLIGA – WEST SV Worgl – Johann 1.900 3.620 4.000
01.10. 15:00 AUSTRIA: REGIONALLIGA – WEST Saalfelden – Hohenems 1.880 3.650 3.500
01.10. 15:00 AUSTRIA: BUNDESLIGA Wolfsberger AC – Rheindorf Altach 2.220 3.400 3.800
01.10. 17:30 AUSTRIA: BUNDESLIGA Admira – Mattersburg 2.300 3.600 3.380
01.10. 13:00 ARMENIA: PREMIER LEAGUE Gandzasar – FC Pyunik 2.400 3.250 3.300
01.10. 15:00 ARMENIA: PREMIER LEAGUE Ararat Yerevan – Shirak Gyumri 6.400 3.950 1.550
01.10. 21:00 ARGENTINA: PRIMERA C METROPOLITANA Club Luján – Defensores Unidos
01.10. 01:15 ARGENTINA: PRIMERA DIVISIÓN Godoy Cruz – Unión Santa Fe 2.180 3.250 4.200
01.10. 18:00 ARGENTINA: PRIMERA DIVISIÓN Rosario Central – Arsenal de Sarandí 1.640 3.900 7.800
01.10. 18:30 ARGENTINA: PRIMERA DIVISIÓN Aldosivi – Talleres Córdoba 2.500 3.100 3.510
01.10. 20:45 ARGENTINA: PRIMERA DIVISIÓN Temperley – Newell’s Old Boys 3.340 3.200 2.630
01.10. 17:00 ALGERIA: DIVISION 1 USM Alger – Medea 1.330 4.800 11.000
01.10. 22:00 ARGENTINA: PRIMERA DIVISIÓN Racing Club – Patronato 1.640 3.900 7.500
01.10. 17:00 ALGERIA: DIVISION 1 ES Setif – MC Alger 1.830 3.300 5.000
01.10. 19:00 ALGERIA: DIVISION 1 Saoura – Kabylie 2.520 2.910 3.180