Date League Match SF Prediction 1 X 2
04.06. 06:00 AUSTRALIA: NPL QUEENSLAND Brisbane U21 – Moreton Bay Utd 2.650 4.200 2.300
04.06. 08:00 AUSTRALIA: NPL QUEENSLAND Gold Coast City – Western Pride 1.530 4.600 5.000
04.06. 09:30 AUSTRALIA: NPL QUEENSLAND Brisbane City – SWQ Thunder 1.670 4.500 4.500
04.06. 10:00 AUSTRALIA: NPL NSW Blacktown Spartans – Bonnyrigg White Eagles 4.500 4.330 1.620
04.06. 19:30 ARGENTINA: PRIMERA D METROPOLITANA Puerto Nuevo – Leandro N. Alem 1.740 3.150 4.100
04.06. 19:30 ARGENTINA: PRIMERA B METROPOLITANA Colegiales – San Telmo 2.150 3.000 3.300
04.06. 19:30 ARGENTINA: PRIMERA B METROPOLITANA Deportivo Espanol – Deportivo Armenio 1.760 3.200 4.800
04.06. 19:30 ARGENTINA: PRIMERA B NACIONAL Brown Adrogue – Santamarina 1.970 3.250 4.200
04.06. 20:00 ARGENTINA: PRIMERA B NACIONAL Instituto – Crucero del Norte 2.480 3.150 3.240
04.06. 14:00 AFRICA: AFRICA CUP OF NATIONS – QUALIFICATION Burundi – Senegal 6.400 4.350 1.550
04.06. 14:00 AFRICA: AFRICA CUP OF NATIONS – QUALIFICATION Tanzania – Egypt 10.000 5.700 1.430
04.06. 14:30 AFRICA: AFRICA CUP OF NATIONS – QUALIFICATION Rwanda – Mozambique 1.500 3.800 8.000
04.06. 14:30 AFRICA: AFRICA CUP OF NATIONS – QUALIFICATION South Sudan – Mali 5.500 3.500 1.800
04.06. 15:00 AFRICA: AFRICA CUP OF NATIONS – QUALIFICATION Botswana – Uganda 2.570 3.250 2.800
04.06. 16:00 AFRICA: AFRICA CUP OF NATIONS – QUALIFICATION Namibia – Niger 2.250 3.200 3.500
04.06. 16:30 AFRICA: AFRICA CUP OF NATIONS – QUALIFICATION São Tomé and Príncipe – Cape Verde 9.750 4.600 1.380
04.06. 17:00 AFRICA: AFRICA CUP OF NATIONS – QUALIFICATION Guinea-Bissau – Zambia 2.900 3.200 2.400
04.06. 17:30 AFRICA: AFRICA CUP OF NATIONS – QUALIFICATION Sierra Leone – Sudan 2.460 3.200 3.000
04.06. 18:00 AFRICA: AFRICA CUP OF NATIONS – QUALIFICATION Gambia – South Africa 2.800 3.200 2.500
04.06. 19:30 ITALY: SERIE B – PLAY OUT Lanciano – Salernitana 2.660 3.040 3.300
04.06. 19:30 IRELAND: PREMIER DIVISION Bray Wanderers – Longford Town 1.900 3.860 4.500
04.06. 18:30 IRELAND: DIVISION 1 Limerick – Drogheda Utd 1.210 8.250 17.300
04.06. 19:15 IRELAND: DIVISION 1 Cobh Ramblers – Cabinteely 1.530 4.500 7.200
04.06. 15:00 ICELAND: 2. DEILD KARLA Magni – Grótta 3.000 3.750 2.050
04.06. 15:00 ICELAND: 2. DEILD KARLA KV Reykjavík – Hottur 1.700 4.000 4.000
04.06. 15:00 ICELAND: 2. DEILD KARLA Ægir – Vestri 3.600 4.200 1.650
04.06. 15:00 ICELAND: INKASSO-DEILDIN Fjardabyggd – HK Kópavogur 2.000 3.600 3.780
04.06. 15:00 ICELAND: INKASSO-DEILDIN KA Akureyrar – Keflavík 2.150 3.500 3.850
04.06. 15:00 ICELAND: INKASSO-DEILDIN Haukar – Huginn 1.530 4.350 6.300
04.06. 17:00 ICELAND: INKASSO-DEILDIN UMF Selfoss – Thór Akureyri 2.300 3.800 2.990
04.06. 05:30 WORLD: FRIENDLY INTERNATIONAL South Korea U23 – Honduras U23 1.570 3.700 4.750
04.06. 11:00 WORLD: FRIENDLY INTERNATIONAL Australia – Greece 2.200 3.480 4.200
04.06. 17:00 WORLD: FRIENDLY INTERNATIONAL Germany – Hungary 1.350 6.800 16.140
04.06. 18:30 WORLD: FRIENDLY INTERNATIONAL Ivory Coast – Gabon 1.750 3.700 6.500
04.06. 19:15 WORLD: FRIENDLY INTERNATIONAL Croatia – San Marino 1.020 55.000 150.000
04.06. 19:30 WORLD: FRIENDLY INTERNATIONAL Austria – Netherlands 2.700 3.550 2.860
04.06. 19:45 WORLD: FRIENDLY INTERNATIONAL Slovakia – Northern Ireland 1.920 3.500 5.100
04.06. 20:00 USA: USL FC Montreal – Rochester Rhinos 4.300 3.600 1.670
04.06. 20:00 WORLD: FRIENDLY INTERNATIONAL France – Scotland 1.300 6.000 14.670
04.06. 19:00 URUGUAY: PRIMERA DIVISIÓN – CLAUSURA Club Nacional – Liverpool Montevideo 1.650 3.900 4.550
04.06. 19:00 URUGUAY: PRIMERA DIVISIÓN – CLAUSURA Wanderers – Rentistas 3.300 3.500 2.050
04.06. 19:00 URUGUAY: PRIMERA DIVISIÓN – CLAUSURA Juventud Las Piedras – CA Peñarol 6.000 4.100 1.570
04.06. 19:00 URUGUAY: PRIMERA DIVISIÓN – CLAUSURA CA Cerro – Racing Montevideo 1.870 3.600 3.800
04.06. 13:00 SWEDEN: DIVISION 1 – NORRA Sleipner – Umea FC 5.560 4.340 1.650
04.06. 15:00 SWEDEN: DIVISION 1 – NORRA Forward – Vasalunds 2.650 3.460 2.780
04.06. 15:00 SWEDEN: DIVISION 1 – SÖDRA Tvaakers – Norrby 3.080 3.650 2.320
04.06. 15:00 SWEDEN: DIVISION 1 – SÖDRA Kristianstads – Oddevold 2.250 3.650 3.380
04.06. 15:00 SWEDEN: SUPERETTAN Dalkurd – Åtvidaberg 1.730 3.950 5.620
04.06. 15:00 SWEDEN: SUPERETTAN AFC United – Frej 1.650 4.350 6.000
04.06. 15:00 SWEDEN: SUPERETTAN Angelholm – Varbergs 3.200 3.420 2.650
04.06. 15:00 SWEDEN: SUPERETTAN Degerfors – Ljungskile 3.060 3.450 2.850
04.06. 17:00 SWEDEN: SUPERETTAN Sirius – Trelleborgs 1.450 5.220 9.600
04.06. 16:30 SPAIN: SEGUNDA DIVISIÓN Athletic Bilbao B – Tenerife 2.400 3.620 3.120
04.06. 16:30 SPAIN: SEGUNDA DIVISIÓN Numancia – Albacete 1.700 4.200 5.800
04.06. 16:30 SPAIN: SEGUNDA DIVISIÓN Huesca – Lugo 2.100 3.640 3.860
04.06. 19:30 SPAIN: SEGUNDA DIVISIÓN Real Valladolid – Mallorca 6.500 4.600 1.600
04.06. 19:30 SPAIN: SEGUNDA DIVISIÓN Alcorcon – Elche 1.350 6.000 15.300
04.06. 19:30 SPAIN: SEGUNDA DIVISIÓN Ponferradina – Girona 3.460 3.300 2.700
04.06. 19:30 SPAIN: SEGUNDA DIVISIÓN Gimnastic Tarragona – Alaves 1.530 4.600 8.600
04.06. 19:30 SPAIN: SEGUNDA DIVISIÓN Real Oviedo – Osasuna 5.500 4.500 1.770
04.06. 19:30 SPAIN: SEGUNDA DIVISIÓN Llagostera – Real Zaragoza 10.000 4.750 1.480
04.06. 19:30 SPAIN: SEGUNDA DIVISIÓN Mirandes – Leganes 8.800 5.140 1.440
04.06. 02:30 SOUTH AMERICA: COPA AMÉRICA USA – Colombia 3.450 3.220 2.650
04.06. 19:30 SPAIN: SEGUNDA DIVISIÓN Cordoba – Almeria 3.350 2.400 3.800
04.06. 22:00 SOUTH AMERICA: COPA AMÉRICA Costa Rica – Paraguay 3.150 3.200 2.720
04.06. 16:00 SLOVAKIA: 2. LIGA – PROMOTION GROUP Sered – L. Mikulas 2.400 3.200 2.600
04.06. 16:00 SLOVAKIA: 2. LIGA – PROMOTION GROUP Bardejov – Nitra 1.870 3.500 3.600
04.06. 09:00 ROMANIA: LIGA 2/SERIE 1 – RELEGATION GROUP Pojorata – Gloria Buzau 2.300 2.240 1.300
04.06. 09:00 ROMANIA: LIGA 2/SERIE 1 – RELEGATION GROUP Balotesti – Rapid Suceava
04.06. 09:00 ROMANIA: LIGA 2/SERIE 2 – RELEGATION GROUP Metalul Resita – Ramnicu Valcea 6.200 1.250 1.080
04.06. 09:00 ROMANIA: LIGA 2/SERIE 2 – RELEGATION GROUP Tarlungeni – U. Cluj
04.06. 09:00 ROMANIA: LIGA 2/SERIE 2 – RELEGATION GROUP Satu Mare – Pancota
04.06. 15:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 1 Kjelsas – Ullern 1.400 5.500 6.500
04.06. 15:30 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 1 Finnsnes – Mo IL 1.130 10.000 17.000
04.06. 15:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 2 Brumunddal – Strindheim 1.950 4.250 3.350
04.06. 15:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 2 Byasen – Ham-Kam 2.950 4.250 2.050
04.06. 15:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 2 Brattvåg – Elverum 3.600 4.400 1.830
04.06. 15:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 2 Nybergsund – Nardo 2.150 4.250 2.750
04.06. 15:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 3 V. Haugesund – Frigg 1.360 6.000 8.300
04.06. 15:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 3 Egersunds – Forde 1.150 7.000 15.000
04.06. 15:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 3 Lorenskog – Vidar 2.600 4.200 2.350
04.06. 17:00 MOROCCO: BOTOLA PRO Hassania Agadir – Maghreb Fez 1.890 3.100 4.750
04.06. 15:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 4 Arendal – Halden 2.200 4.200 2.900
04.06. 17:00 MOROCCO: BOTOLA PRO KAC Kenitra – Kawkab Marrakech 4.650 3.250 1.870
04.06. 17:00 MOROCCO: BOTOLA PRO Olympique de Safi – Hoceima 2.550 2.900 3.100
04.06. 17:00 MOROCCO: BOTOLA PRO Difaâ El Jadidi – Olympique Khouribga 3.050 2.860 2.720
04.06. 11:00 SOUTH KOREA: K-LEAGUE CLASSIC Gwangju FC – Jeonbuk 4.330 3.720 1.990
04.06. 17:00 MOROCCO: BOTOLA PRO Berkane – FAR Rabat 4.950 3.350 1.780
04.06. 11:00 SOUTH KOREA: K LEAGUE CHALLENGE Anyang – Bucheon FC 1995 2.880 3.270 2.800
04.06. 11:00 SOUTH KOREA: K LEAGUE CHALLENGE Daejeon – Goyang Hi 1.700 4.000 5.730
04.06. 11:00 SOUTH KOREA: K LEAGUE CHALLENGE Hummel – Daegu 6.020 4.250 1.600
04.06. 05:00 JAPAN: J2 LEAGUE Gifu – V-Varen Nagasaki 3.800 3.350 2.280
04.06. 05:00 JAPAN: J2 LEAGUE Fagiano Okayama – Roasso Kumamoto 2.000 3.450 4.700
04.06. 05:00 JAPAN: J2 LEAGUE Renofa Yamaguchi – Tokyo Verdy 2.150 3.480 3.900
04.06. 06:00 JAPAN: J2 LEAGUE Montedio Yamagata – Yokohama 2.100 3.350 4.300
04.06. 07:00 JAPAN: J2 LEAGUE Matsumoto Yamaga – Giravanz Kitakyushu 1.650 3.900 7.000
04.06. 08:00 JAPAN: J2 LEAGUE Mito HollyHock – Shimizu S-Pulse 4.200 3.360 2.120
04.06. 08:00 JAPAN: J2 LEAGUE Machida – Tokushima Vortis 1.910 3.350 5.200
04.06. 08:00 JAPAN: J2 LEAGUE Cerezo Osaka – Kamatamare Sanuki 1.570 4.030 7.820
04.06. 10:00 JAPAN: J2 LEAGUE Zweigen Kanazawa – Kyoto Sanga 4.200 3.400 2.130
04.06. 11:00 JAPAN: J2 LEAGUE Consadole Sapporo – JEF United 2.280 3.290 3.700
04.06. 11:30 JAPAN: J2 LEAGUE Thespakusatsu Gunma – Ehime 3.140 3.200 2.660
04.06. 14:00 GERMANY: OBERLIGA – NIEDERRHEIN Wuppertaler – TuRU Düsseldorf 1.550 4.200 5.000
04.06. 17:00 EUROPE: BALTIC CUP Estonia – Latvia 2.900 3.200 2.750
04.06. 12:00 DENMARK: 2ND DIVISION – PROMOTION GROUP Hellerup – Nykobing 3.350 4.000 1.870
04.06. 13:00 DENMARK: 2ND DIVISION – PROMOTION GROUP Brabrand – Marienlyst 1.620 4.100 4.700
04.06. 10:00 CZECH REPUBLIC: U19 LEAGUE Liberec U19 – Sparta Prague U19 5.900 4.900 1.380
04.06. 14:00 DENMARK: 2ND DIVISION – PROMOTION GROUP Middelfart – F. Amager 8.000 5.000 1.330
04.06. 10:00 CZECH REPUBLIC: U19 LEAGUE Bohemians 1905 U19 – Hradec Kralove U19 2.250 4.750 4.600
04.06. 10:00 CZECH REPUBLIC: U19 LEAGUE Jihlava U19 – Ceske Budejovice U19 1.740 4.000 3.650
04.06. 14:00 DENMARK: 2ND DIVISION – PROMOTION GROUP Aarhus Fremad – Hvidovre 2.750 3.600 2.250
04.06. 10:00 CZECH REPUBLIC: U19 LEAGUE Opava U19 – Teplice U19 1.730 4.150 3.850
04.06. 10:00 CZECH REPUBLIC: U19 LEAGUE Plzen U19 – Slavia Prague U19 1.910 3.850 3.100
04.06. 14:00 DENMARK: 2ND DIVISION – PROMOTION GROUP AB Copenhagen – BK Frem 2.400 3.600 2.500
04.06. 10:00 CZECH REPUBLIC: U19 LEAGUE Pribram U19 – Mlada Boleslav U19 1.400 5.100 5.900
04.06. 10:00 CZECH REPUBLIC: U19 LEAGUE Sigma Olomouc U19 – Karvina U19 1.870 4.000 3.200
04.06. 14:00 DENMARK: 2ND DIVISION – PROMOTION GROUP Thisted FC – Bronshoj 2.000 3.600 3.200
04.06. 10:00 CZECH REPUBLIC: U19 LEAGUE Zlin U19 – Brno U19 1.760 4.500 3.550
04.06. 12:00 DENMARK: 2ND DIVISION – RELEGATION GROUP B 1908 – Svendborg 4.000 3.850 1.730
04.06. 10:00 CZECH REPUBLIC: U19 LEAGUE FK Pardubice U19 – Slovacko U19 1.750 4.250 3.550
04.06. 13:00 CZECH REPUBLIC: U19 LEAGUE Ostrava U19 – Jablonec U19 1.330 5.150 7.000
04.06. 12:00 DENMARK: 2ND DIVISION – RELEGATION GROUP Skovbakken – Naesby 2.100 3.750 3.100
04.06. 23:00 COLOMBIA: LIGA AGUILA – APERTURA – PLAY OFFS Atl. Nacional – Aguilas 1.360 4.500 9.000
04.06. 14:00 DENMARK: 2ND DIVISION – RELEGATION GROUP Jammerbugt – Dalum IF 2.100 3.800 2.850
04.06. 19:30 BRAZIL: SÉRIE C Tombense – Macae 2.100 3.200 3.400
04.06. 20:00 BRAZIL: SÉRIE C Portuguesa – Ypiranga FC 2.250 3.200 3.200
04.06. 01:30 BRAZIL: SÉRIE B Nautico – Joinville 1.780 3.700 5.700
04.06. 20:00 BRAZIL: SÉRIE B Sampaio Correa – Ceará 2.870 3.320 2.670
04.06. 20:00 BRAZIL: SÉRIE B Oeste – Criciuma 2.480 3.280 3.150
04.06. 20:00 BRAZIL: SÉRIE B Londrina – Tupi 1.750 3.630 5.720
04.06. 20:30 BRAZIL: SÉRIE B Vasco da Gama – Goiás 1.600 4.150 7.300
04.06. 20:00 BRAZIL: SÉRIE A Atletico PR – Santa Cruz 1.870 3.650 5.000
04.06. 15:00 BELARUS: PREMIER LEAGUE Brest – Din. Minsk 4.500 3.750 1.910
04.06. 16:30 BELARUS: PREMIER LEAGUE Neman – Zhodino 3.200 3.300 2.250
04.06. 17:00 BELARUS: PREMIER LEAGUE Krumkachy – Naftan 1.940 3.500 4.500
04.06. 06:00 AUSTRALIA: NPL – CAPITAL TERRITORY Woden Weston – Cooma FC 14.000 10.000 1.070
04.06. 08:00 AUSTRALIA: NPL WESTERN AUSTRALIA Stirling Lions – Perth Glory U21 1.540 4.550 5.130
04.06. 08:00 AUSTRALIA: NPL WESTERN AUSTRALIA Subiaco – Armadale SC 4.000 4.500 1.750
04.06. 08:00 AUSTRALIA: NPL WESTERN AUSTRALIA Floreat Athena – Cockburn City 1.900 4.200 3.700
04.06. 08:00 AUSTRALIA: NPL WESTERN AUSTRALIA Balcatta – Bayswater 4.500 4.500 1.610
04.06. 08:00 AUSTRALIA: NPL WESTERN AUSTRALIA ECU Joondalup SC – Inglewood Utd 11.000 6.250 1.220
04.06. 08:00 AUSTRALIA: NPL WESTERN AUSTRALIA Perth SC – Sorrento 1.910 4.200 4.000
04.06. 10:00 AUSTRALIA: NPL VICTORIA Hume City – Avondale FC 1.910 3.900 4.800
04.06. 03:30 AUSTRALIA: NPL TASMANIA Northern Rangers – Kingborough Lions 2.700 5.000 2.000
04.06. 06:30 AUSTRALIA: NPL SOUTH AUSTRALIAN Croydon Kings – Adelaide Comets 2.690 3.850 2.200
04.06. 06:30 AUSTRALIA: NPL SOUTH AUSTRALIAN South Adelaide – Campbelltown City SC 6.000 5.500 1.440
04.06. 06:30 AUSTRALIA: NPL SOUTH AUSTRALIAN West Torrens Birkalla – Adelaide U21 1.530 4.300 5.500
04.06. 06:30 AUSTRALIA: NPL SOUTH AUSTRALIAN NE MetroStars SC – Adelaide Raiders 1.670 4.200 4.200
04.06. 10:30 AUSTRALIA: NPL SOUTH AUSTRALIAN Adelaide Olympic – Adelaide Blue Eagles 3.000 4.000 2.050