Date League Match SF Prediction 1 X 2
08.10. 22:00 EL SALVADOR: PRIMERA DIVISION – APERTURA Pasaquina – Luis Angel Firpo 1.640 3.540 4.820
08.10. 02:00 ECUADOR: SERIE A – SECOND STAGE Dep. Cuenca – LDU Quito 2.800 3.300 3.650
08.10. 22:00 ECUADOR: SERIE A – SECOND STAGE River Plate Ecuador – CD Universidad Católica 2.050 3.350 3.920
08.10. 22:00 ECUADOR: SERIE A – SECOND STAGE Mushuc Runa – Ind. del Valle 2.970 3.250 2.520
08.10. 12:00 DENMARK: 2ND DIVISION – GROUP 1 Fredensborg – Holbaek
08.10. 14:00 DENMARK: 2ND DIVISION – GROUP 1 Hvidovre – BK Frem 2.400 3.400 2.600
08.10. 14:00 DENMARK: 2ND DIVISION – GROUP 1 B.93 – Hellerup
08.10. 14:00 DENMARK: 2ND DIVISION – GROUP 1 Bronshoj – Avarta 2.650 3.500 2.380
08.10. 13:00 DENMARK: 2ND DIVISION – GROUP 2 Middelfart – Greve IF 1.850 3.650 3.750
08.10. 13:00 DENMARK: 2ND DIVISION – GROUP 2 Dalum IF – Marienlyst 2.600 3.400 2.500
08.10. 14:00 DENMARK: 2ND DIVISION – GROUP 2 Svendborg – Naesby 2.950 3.600 2.250
08.10. 12:00 DENMARK: 2ND DIVISION – GROUP 3 Vejgaard – Jammerbugt 5.250 4.500 1.500
08.10. 14:00 DENMARK: 2ND DIVISION – GROUP 3 Odder – Kjellerup 2.500 3.500 2.600
08.10. 14:00 DENMARK: 2ND DIVISION – GROUP 3 Thisted FC – Aarhus Fremad 1.650 4.000 5.000
08.10. 10:00 CZECH REPUBLIC: U19 LEAGUE Karvina U19 – Slovacko U19 2.600 4.200 2.150
08.10. 10:00 CZECH REPUBLIC: U19 LEAGUE Sigma Olomouc U19 – Zlin U19 1.220 6.060 10.000
08.10. 10:00 CZECH REPUBLIC: U19 LEAGUE Plzen U19 – Opava U19 1.300 5.200 8.000
08.10. 10:00 CZECH REPUBLIC: U19 LEAGUE Slavia Prague U19 – Mlada Boleslav U19 1.750 4.560 3.700
08.10. 10:00 CZECH REPUBLIC: U19 LEAGUE Hradec Kralove U19 – Brno U19 1.750 4.550 3.450
08.10. 10:00 CZECH REPUBLIC: U19 LEAGUE Hlucin U19 – Teplice U19 7.600 5.590 1.320
08.10. 10:00 CZECH REPUBLIC: U19 LEAGUE Ceske Budejovice U19 – Pribram U19 2.720 4.040 2.120
08.10. 09:15 CZECH REPUBLIC: CFL Vltavin – Benatky 1.360 5.000 7.000
08.10. 09:15 CZECH REPUBLIC: CFL Vysehrad – Tachov 1.670 4.500 3.600
08.10. 09:30 CZECH REPUBLIC: CFL Benesov – Dobrovice 2.100 3.800 2.750
08.10. 13:30 CZECH REPUBLIC: MSFL HFK Olomouc – Kromeriz 1.650 3.800 4.330
08.10. 13:30 CZECH REPUBLIC: MSFL Vyskov – Hlucin 1.520 4.000 5.500
08.10. 09:15 CZECH REPUBLIC: DIVISION 2 Trinec – Sokolov 2.790 3.350 2.520
08.10. 13:30 CZECH REPUBLIC: MSFL Hulin – Velke Mezirici 1.720 3.800 4.100
08.10. 15:00 CZECH REPUBLIC: DIVISION 2 Prostejov – Usti nad Labem 2.750 3.300 2.520
08.10. 15:00 CZECH REPUBLIC: DIVISION 2 Vitkovice – Sigma Olomouc 5.000 3.750 1.700
08.10. 15:00 CZECH REPUBLIC: DIVISION 2 Mas Taborsko – Ostrava 3.840 3.400 2.000
08.10. 14:00 CROATIA: 2. HNL Radnik Sesvete – Rudeš 2.150 3.400 3.500
08.10. 14:30 CROATIA: 2. HNL Solin – Dragovoljac 1.870 3.300 4.000
08.10. 14:30 CROATIA: 2. HNL Imotski – Lučko 1.750 3.400 4.500
08.10. 14:30 CROATIA: 2. HNL Novigrad – Dugopolje 2.500 3.250 2.750
08.10. 21:00 COLOMBIA: PRIMERA B Orsomarso – Deportes Quindío 2.100 3.200 3.250
08.10. 21:00 COLOMBIA: PRIMERA A – CLAUSURA Patriotas – Junior 2.380 3.200 3.350
08.10. 23:00 COLOMBIA: PRIMERA A – CLAUSURA Ind. Santa Fe – Jaguares de Cordoba 1.400 4.750 11.000
08.10. 11:00 WORLD: CLUB FRIENDLY Dyn. Kiev – Olimpik Donetsk 1.650 4.400 4.330
08.10. 23:00 COLOMBIA: PRIMERA A – CLAUSURA Envigado – Boyacá Chicó 1.630 4.100 6.550
08.10. 23:00 WORLD: FRIENDLY INTERNATIONAL Mexico – New Zealand 1.250 7.200 19.500
08.10. 20:00 URUGUAY: PRIMERA DIVISIÓN Sud América – Boston River 2.350 3.150 3.350
08.10. 20:00 URUGUAY: PRIMERA DIVISIÓN Wanderers – Juventud Las Piedras 2.000 3.350 4.100
08.10. 20:00 URUGUAY: PRIMERA DIVISIÓN Liverpool Montevideo – River Plate Montevideo 2.030 3.350 3.980
08.10. 23:15 URUGUAY: PRIMERA DIVISIÓN Club Nacional – Rampla Juniors 1.450 4.250 8.200
08.10. 13:00 UKRAINE: FIRST LEAGUE Cherkaskyi Dnipro – Sumy 1.200 7.000 16.000
08.10. 14:00 UKRAINE: FIRST LEAGUE Kramatorsk – Arsenal Kiev 2.300 3.360 2.900
08.10. 14:00 UKRAINE: FIRST LEAGUE Veres Rivne – Mariupol
08.10. 14:00 UKRAINE: FIRST LEAGUE Desna – Inhulets 1.400 5.400 6.800
08.10. 13:00 SWEDEN: DIVISION 1 – NORRA Forward – Carlstad 1.950 3.800 3.600
08.10. 13:00 SWEDEN: DIVISION 1 – NORRA Umea FC – Sleipner 1.360 5.700 8.000
08.10. 15:00 SWEDEN: DIVISION 1 – NORRA Akropolis – Brommapojkarna 4.200 4.100 1.800
08.10. 14:00 SWEDEN: DIVISION 1 – SÖDRA Prespa Birlik – Husqvarna 3.750 4.100 1.750
08.10. 15:00 SWEDEN: DIVISION 1 – SÖDRA Osters – Oddevold 1.530 4.540 6.770
08.10. 13:00 SWEDEN: DIVISION 2 – NORRA SVEALAND Vasteras IK – S. Kerbura 2.900 4.200 1.960
08.10. 13:00 SWEDEN: DIVISION 2 – NORRA SVEALAND Karlbergs – Varmdo 1.450 4.800 7.000
08.10. 15:00 SWEDEN: DIVISION 2 – NORRA SVEALAND Sollentuna – Habo 1.450 5.250 6.750
08.10. 12:00 SWEDEN: DIVISION 2 – NORRLAND Timra – Bodens 1.700 4.200 4.200
08.10. 13:00 SWEDEN: DIVISION 2 – NORRLAND Friska Viljor – Anundsjo 2.800 4.000 2.250
08.10. 13:00 SWEDEN: DIVISION 2 – NORRLAND Valbo FF – Stromsbergs 2.800 4.000 2.200
08.10. 13:00 SWEDEN: DIVISION 2 – SÖDRA GÖTALAND Kvarnby – Lindsdals 1.950 3.800 3.300
08.10. 13:00 SWEDEN: DIVISION 2 – SÖDRA GÖTALAND Torns – Olympic FC 1.200 6.500 12.000
08.10. 14:00 SWEDEN: DIVISION 2 – SÖDRA GÖTALAND Lunds – Rosengard 4.800 4.330 1.500
08.10. 13:00 SWEDEN: DIVISION 2 – SÖDRA SVEALAND Smedby – Eskilstuna City 1.750 4.050 3.900
08.10. 13:00 SWEDEN: DIVISION 2 – VÄSTRA GÖTALAND Tenhults – Savedalens 2.300 4.000 2.630
08.10. 13:00 SWEDEN: DIVISION 2 – VÄSTRA GÖTALAND Vinbergs – Helsingborgs IF Akademi 1.580 4.220 3.990
08.10. 13:00 SWEDEN: DIVISION 2 – VÄSTRA GÖTALAND Hogaborgs – Torslanda 2.050 4.050 3.090
08.10. 14:00 SWEDEN: DIVISION 2 – VÄSTRA GÖTALAND Halmia – Eskilsminne 1.800 4.200 3.750
08.10. 14:00 SWEDEN: DIVISION 2 – VÄSTRA GÖTALAND Dalstorps – Ullareds IK 2.230 3.900 2.800
08.10. 16:00 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 1 Tudelano – Mutilvera 1.680 3.600 6.250
08.10. 16:00 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 1 Leonesa – Caudal Deportivo 1.550 4.100 7.800
08.10. 16:30 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 1 Osasuna B – Racing Santander 3.000 3.100 2.300
08.10. 17:00 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 1 Ponferradina – Guijuelo 2.000 3.450 5.030
08.10. 15:00 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 2 Leioa – Amorebieta 1.850 3.700 4.900
08.10. 15:00 SPAIN: LALIGA2 Reus Deportiu – Tenerife 2.360 3.200 3.720
08.10. 18:00 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 2 Toledo – Real Madrid B 2.600 3.300 3.000
08.10. 17:00 SPAIN: LALIGA2 Getafe – UCAM Murcia 1.950 3.400 5.500
08.10. 17:00 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 3 Espanyol B – Levante B 2.000 3.450 4.200
08.10. 17:00 SPAIN: LALIGA2 Real Valladolid – Alcorcon 2.060 3.300 4.700
08.10. 17:00 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 3 Saguntino – L’Hospitalet 2.380 2.800 3.100
08.10. 17:00 SPAIN: LALIGA2 Elche – Gimnastic Tarragona 2.160 3.300 4.200
08.10. 17:00 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 3 Villarreal B – Badalona 2.150 3.500 5.000
08.10. 17:00 SPAIN: LALIGA2 Numancia – Cordoba 2.300 3.250 3.800
08.10. 18:30 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 3 Cornella – Sabadell 2.060 3.300 4.200
08.10. 19:00 SPAIN: LALIGA2 Sevilla FC B – Real Zaragoza 3.160 3.250 2.700
08.10. 19:00 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 3 Hercules – Lleida Esportiu 2.100 3.400 4.750
08.10. 16:30 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 4 Granada B – San Fernando 1.800 3.500 4.600
08.10. 19:30 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 4 Melilla – FC Cartagena 2.400 3.200 3.300
08.10. 14:00 SLOVAKIA: 2. LIGA – EAST Haniska – Bardejov 6.000 4.550 1.410
08.10. 14:00 SLOVAKIA: 2. LIGA – EAST Zvolen – Poprad 2.250 3.250 2.800
08.10. 14:00 SLOVAKIA: 2. LIGA – EAST Lipany – L. Mikulas 4.030 3.660 1.670
08.10. 14:00 SLOVAKIA: 2. LIGA – WEST Svaty Jur – Skalica 5.000 4.000 1.530
08.10. 14:00 SLOVAKIA: 2. LIGA – WEST Nove Mesto – Sered 2.100 3.400 2.900
08.10. 14:00 SLOVAKIA: 2. LIGA – WEST Samorin – Pohronie 1.310 5.100 7.500
08.10. 14:00 SLOVAKIA: 2. LIGA – WEST B. Bystrica – Nitra 5.500 5.500 1.650
08.10. 14:00 SERBIA: PRVA LIGA Zemun – Borca 1.670 3.400 4.500
08.10. 14:00 SERBIA: PRVA LIGA Proleter – Odzaci 1.910 3.250 3.560
08.10. 13:00 SCOTLAND: CHALLENGE CUP Bala – Alloa 4.450 3.880 1.870
08.10. 15:00 SCOTLAND: CHALLENGE CUP Hibernian – St. Mirren 1.450 5.000 9.000
08.10. 15:00 SCOTLAND: CHALLENGE CUP Dunfermline – Queen’s Park 1.440 4.910 8.300
08.10. 10:00 RUSSIA: NATIONAL LEAGUE Luch-Energiya – Tambov 2.060 3.250 4.460
08.10. 11:00 RUSSIA: NATIONAL LEAGUE Yenisey – Fakel Voronezh 2.620 3.300 3.130
08.10. 12:00 RUSSIA: NATIONAL LEAGUE Tyumen – Sokol Saratov 2.050 3.250 4.610
08.10. 13:00 RUSSIA: NATIONAL LEAGUE Dynamo Moscow – Kuban Krasnodar 1.750 3.800 5.500
08.10. 13:00 RUSSIA: NATIONAL LEAGUE Spartak Moscow II – Tosno 2.920 3.150 2.700
08.10. 15:00 RUSSIA: NATIONAL LEAGUE Baltika – Mordovia Saransk 3.520 3.100 2.380
08.10. 15:00 RUSSIA: NATIONAL LEAGUE Zenit St Petersburg II – Sibir Novosibirsk 2.440 3.300 3.550
08.10. 15:00 RUSSIA: NATIONAL LEAGUE Spartak Nalchik – SKA Khabarovsk 2.900 2.910 2.930
08.10. 16:00 RUSSIA: NATIONAL LEAGUE Neftekhimik – Shinnik 2.680 3.100 3.030
08.10. 09:00 ROMANIA: LIGA 2 Calarasi – Clinceni 2.250 3.450 2.700
08.10. 09:00 ROMANIA: LIGA 2 Tarlungeni – Satu Mare 2.500 3.300 2.620
08.10. 09:00 ROMANIA: LIGA 2 Balotesti – Afumati 1.950 3.450 3.500
08.10. 09:00 ROMANIA: LIGA 2 Chindia Targoviste – Pancota 1.080 8.500 14.000
08.10. 09:00 ROMANIA: LIGA 2 Braila – Metalul Resita 1.240 5.500 10.500
08.10. 11:00 ROMANIA: LIGA 2 Berceni – Luceafarul Oradea 9.000 5.000 1.300
08.10. 15:00 PORTUGAL: LEAGUE CUP – FIRST STAGE Boavista – Belenenses 2.570 3.100 3.200
08.10. 11:15 PORTUGAL: SEGUNDA LIGA Gil Vicente – Olhanense 1.870 3.640 5.300
08.10. 16:00 PORTUGAL: SEGUNDA LIGA Freamunde – Academico Viseu 2.140 3.220 4.200
08.10. 14:00 POLAND: I LIGA Chojniczanka – Gornik Z. 2.460 3.420 3.020
08.10. 15:00 POLAND: I LIGA Podbeskidzie – Stal Mielec 1.570 4.050 6.900
08.10. 16:00 POLAND: I LIGA Chrobry Glogow – Kluczbork 2.040 3.500 4.150
08.10. 17:00 POLAND: I LIGA Wisla Pulawy – Legnica 3.220 3.350 2.410
08.10. 14:00 POLAND: DIVISION 2 S. Wola – Kotwica Kolobrzeg 2.350 3.000 2.900
08.10. 14:00 POLAND: DIVISION 2 Rakow – Zambrow 1.450 4.250 6.000
08.10. 14:00 POLAND: DIVISION 2 Polonia Bytom – Blekitni Stargard 2.720 3.100 2.400
08.10. 14:00 POLAND: DIVISION 2 GKS Belchatow – ROW Rybnik 2.000 3.250 3.300
08.10. 14:30 POLAND: DIVISION 2 Odra Opole – Rozwój Katowice 1.600 3.750 4.750
08.10. 15:00 POLAND: DIVISION 2 Elblag – Radomiak Radom 2.650 3.000 2.500
08.10. 15:00 POLAND: DIVISION 2 Warta Poznań – Siarka Tarnobrzeg 2.700 3.100 2.400
08.10. 15:00 POLAND: DIVISION 2 Gryf Wejherowo – Legionowo 2.600 3.000 2.550
08.10. 22:00 PARAGUAY: PRIMERA DIVISION – CLAUSURA Sportivo Luqueño – Cerro Porteño 3.940 3.600 2.000
08.10. 22:00 PARAGUAY: PRIMERA DIVISION – CLAUSURA Dep. Capiatá – Sol de América Asunción 2.320 3.500 3.160
08.10. 14:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 1 Follo – Grorud 2.600 4.200 2.300
08.10. 14:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 1 Mo IL – Harstad 11.000 6.500 1.250
08.10. 13:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 2 Molde 2 – Brattvåg
08.10. 14:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 2 Strindheim – Honefoss 2.950 4.330 2.050
08.10. 14:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 2 Byasen – Brumunddal 1.850 4.500 3.300
08.10. 14:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 2 Elverum – Nybergsund 1.750 4.500 3.800
08.10. 14:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 2 Tynset – Nardo 5.000 5.000 1.500
08.10. 15:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 2 Ham-Kam – Rosenborg 2
08.10. 12:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 3 Vidar – Floro 4.600 4.800 1.600
08.10. 13:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 3 Forde – Frigg 2.250 4.200 3.100
08.10. 13:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 3 Nest-Sotra – Lorenskog 1.140 8.750 17.000
08.10. 14:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 3 Fana – Egersunds 2.880 4.150 2.150
08.10. 14:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 3 Lysekloster – V. Haugesund 2.450 4.200 2.400
08.10. 14:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 3 Sola – Stord 2.080 4.200 3.350
08.10. 13:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 4 Fram Reykjavík – Flekkeroy 1.050 13.500 16.500
08.10. 19:00 MOROCCO: BOTOLA PRO Moghreb Tétouan – Chabab Atlas Khenifra 2.000 3.150 5.300
08.10. 14:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 4 Moss – Baerum Sportsklubb 2.300 4.200 2.500
08.10. 14:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 4 Orn – Tonsberg 5.000 4.550 1.500
08.10. 06:00 SOUTH KOREA: K LEAGUE CHALLENGE Gangwon – Hummel 1.580 3.980 6.700
08.10. 08:00 SOUTH KOREA: K LEAGUE CHALLENGE Seoul E. – Gyeongnam 2.020 3.400 4.050
08.10. 04:00 JAPAN: J2 LEAGUE Consadole Sapporo – Mito HollyHock 1.840 3.520 5.400
08.10. 06:00 JAPAN: J2 LEAGUE Tokushima Vortis – Kamatamare Sanuki 2.060 3.420 4.300
08.10. 07:00 JAPAN: J2 LEAGUE Matsumoto Yamaga – Fagiano Okayama 2.150 3.360 4.050
08.10. 07:00 JAPAN: J2 LEAGUE Shimizu S-Pulse – Machida 1.980 3.650 4.550
08.10. 08:00 JAPAN: J2 LEAGUE JEF United – Kyoto Sanga 2.260 3.250 3.650
08.10. 08:00 JAPAN: J2 LEAGUE Tokyo Verdy – Giravanz Kitakyushu 2.150 3.480 4.000
08.10. 08:00 JAPAN: J2 LEAGUE Roasso Kumamoto – Thespakusatsu Gunma 3.000 3.170 2.740
08.10. 10:30 JAPAN: J2 LEAGUE Zweigen Kanazawa – Renofa Yamaguchi 3.180 3.330 2.460
08.10. 13:30 ITALY: LEGA PRO – GROUP B CENTRAL Ancona – AlbinoLeffe 2.060 3.240 4.000
08.10. 13:30 ITALY: LEGA PRO – GROUP B CENTRAL Modena – Südtirol 2.100 3.220 4.000
08.10. 15:30 ITALY: LEGA PRO – GROUP B CENTRAL Maceratese – Mantova 2.500 3.220 3.020
08.10. 15:30 ITALY: LEGA PRO – GROUP B CENTRAL Venezia – Sambenedettese 1.920 3.300 4.400
08.10. 17:30 ITALY: LEGA PRO – GROUP B CENTRAL Gubbio – Forli 1.450 4.500 11.500
08.10. 17:30 ITALY: LEGA PRO – GROUP B CENTRAL Teramo – Padova 2.450 3.220 3.020
08.10. 19:30 ITALY: LEGA PRO – GROUP B CENTRAL Bassano Virtus – Pordenone 2.450 3.150 2.880
08.10. 19:30 ITALY: LEGA PRO – GROUP B CENTRAL Reggiana – Fano 1.420 4.700 9.600
08.10. 19:30 ITALY: LEGA PRO – GROUP B CENTRAL Santarcangelo – Lumezzane 2.100 3.260 3.820
08.10. 17:00 ITALY: SERIE B Novara – Ascoli 1.740 3.560 6.260
08.10. 19:30 ITALY: SERIE B Cittadella – Frosinone 2.320 3.250 3.760
08.10. 19:00 IRELAND: PREMIER DIVISION Galway Utd – Cork City 7.800 4.750 1.490
08.10. 17:30 IRELAND: DIVISION 1 Limerick – Drogheda Utd 2.120 3.800 4.500
08.10. 19:15 IRELAND: DIVISION 1 Cobh Ramblers – Cabinteely 1.280 6.140 13.500
08.10. 10:00 INDONESIA: ISC Persela Lamongan – Semen Padang 3.560 3.500 1.910
08.10. 12:30 INDONESIA: ISC Madura United – Persib Bandung 1.500 3.600 6.000
08.10. 14:00 GERMANY: OBERLIGA – BADEN-WÜRTTEMBERG SV Sandhausen II – Balingen 2.630 3.810 2.300
08.10. 14:30 GERMANY: OBERLIGA – BADEN-WÜRTTEMBERG Ravensburg – Oberachern 1.700 4.330 3.900
08.10. 12:00 GERMANY: REGIONALLIGA – BAYERN Garching – Nürnberg II 2.860 3.700 2.600
08.10. 14:00 GERMANY: OBERLIGA – BAYERN NORD Neumarkt – Alemannia Haibach 1.570 4.330 4.750
08.10. 13:00 GERMANY: REGIONALLIGA – BAYERN Bayreuth – Burghausen 2.590 3.660 3.250
08.10. 14:00 GERMANY: OBERLIGA – BAYERN NORD Frohnlach – Aubstadt 12.000 6.020 1.220
08.10. 13:00 GERMANY: REGIONALLIGA – BAYERN Ingolstadt II – Buchbach 1.880 3.960 4.270
08.10. 15:00 GERMANY: OBERLIGA – BAYERN NORD Amberg – Eltersdorf 2.150 4.050 2.750
08.10. 13:00 GERMANY: REGIONALLIGA – BAYERN Unterhaching – Bayern Hof 1.150 10.000 26.000
08.10. 15:00 GERMANY: OBERLIGA – BAYERN NORD Erlenbach – Ammerthal 2.450 4.000 2.380
08.10. 13:00 GERMANY: REGIONALLIGA – BAYERN Greuther Fürth II – Schalding-Heining 1.920 3.830 4.250
08.10. 13:00 GERMANY: OBERLIGA – BAYERN SÜD Wolfratshausen – Heimstetten 5.000 4.570 1.530
08.10. 13:00 GERMANY: REGIONALLIGA – BAYERN Rosenheim – Illertissen 2.970 3.500 2.450
08.10. 13:00 GERMANY: OBERLIGA – BAYERN SÜD Rain am Lech – Dachau 1.800 4.020 3.700
08.10. 13:00 GERMANY: REGIONALLIGA – BAYERN 1860 München II – Seligenporten 1.340 5.760 10.270
08.10. 13:30 GERMANY: OBERLIGA – BAYERN SÜD Ismaning – Pipinsried 2.630 3.800 2.300
08.10. 12:00 GERMANY: REGIONALLIGA – NORD Wolfsburg II – Eintracht Norderstedt 1.600 4.440 5.920
08.10. 14:00 GERMANY: OBERLIGA – BAYERN SÜD Vilzing – Sonthofen 2.150 4.000 2.750
08.10. 13:00 GERMANY: REGIONALLIGA – NORD St. Pauli II – Eichede 1.620 4.200 5.700
08.10. 14:00 GERMANY: OBERLIGA – BAYERN SÜD Gundelfingen – Pullach 8.800 6.040 1.250
08.10. 13:00 GERMANY: REGIONALLIGA – NORD VfB Lübeck – Hamburger SV II 1.830 3.950 4.570
08.10. 15:00 GERMANY: OBERLIGA – BAYERN SÜD Hankofen-Hailing – Bogen 1.700 4.000 4.300
08.10. 14:00 GERMANY: REGIONALLIGA – NORD Schwarz-Weiß Rehden – Eintracht B’schweig II 2.100 3.630 3.810
08.10. 12:30 GERMANY: OBERLIGA – HAMBURG Dassendorf – Niendorfer TSV 1.420 5.060 5.040
08.10. 13:00 GERMANY: REGIONALLIGA – SÜDWEST TuS Koblenz – Kassel 1.940 3.500 4.550
08.10. 14:00 GERMANY: OBERLIGA – HESSEN Kelsterbach – Lohfelden 3.000 4.040 2.000
08.10. 13:00 GERMANY: REGIONALLIGA – SÜDWEST Ulm – Hoffenheim II 5.100 4.300 1.770
08.10. 14:00 GERMANY: OBERLIGA – HESSEN Baunatal – Hessen Dreieich 5.250 4.610 1.500
08.10. 13:00 GERMANY: REGIONALLIGA – SÜDWEST Pirmasens – Stuttgarter Kickers 2.800 3.500 2.610
08.10. 14:00 GERMANY: OBERLIGA – HESSEN Vellmar – Stadtallendorf 4.000 4.410 1.670
08.10. 13:00 GERMANY: REGIONALLIGA – SÜDWEST Saarbrücken – Mannheim 2.700 3.300 2.860
08.10. 15:00 GERMANY: OBERLIGA – NIEDERSACHSEN Jeddeloh – Gifhorn 1.220 6.500 11.500
08.10. 13:00 GERMANY: REGIONALLIGA – SÜDWEST Walldorf – Elversberg 5.660 3.970 1.650
08.10. 14:30 GERMANY: OBERLIGA – RHEINLAND-PFALZ/SAAR Salmrohr – Mechtersheim 2.900 3.770 2.150
08.10. 13:00 GERMANY: REGIONALLIGA – SÜDWEST Wormatia Worms – Kaiserslautern II 1.910 3.720 4.450
08.10. 14:30 GERMANY: OBERLIGA – RHEINLAND-PFALZ/SAAR Diefflen – Karbach 2.880 4.050 2.100
08.10. 13:00 GERMANY: REGIONALLIGA – SÜDWEST VfB Stuttgart II – FC 08 Homburg 2.720 3.500 2.800
08.10. 14:30 GERMANY: OBERLIGA – RHEINLAND-PFALZ/SAAR Morlautern – Hertha Wiesbach 3.100 4.030 1.950
08.10. 13:00 GERMANY: REGIONALLIGA – WEST Alemannia Aachen – Rot Weiss Ahlen 1.290 5.800 13.500
08.10. 14:30 GERMANY: OBERLIGA – RHEINLAND-PFALZ/SAAR Jagersburg – Pfeddersheim 4.200 4.300 1.670
08.10. 13:00 GERMANY: REGIONALLIGA – WEST Sprockhovel – SC Wiedenbrück 2000 7.800 5.000 1.430
08.10. 14:30 GERMANY: OBERLIGA – RHEINLAND-PFALZ/SAAR Schott Mainz – Pirmasens II 1.750 4.100 3.750
08.10. 13:00 GERMANY: REGIONALLIGA – WEST Rot-Weiß Oberhausen – Bonner SC 1.630 4.150 5.700
08.10. 16:00 GERMANY: OBERLIGA – RHEINLAND-PFALZ/SAAR Neunkirchen – Rochling 2.700 3.750 2.250
08.10. 13:00 GERMANY: OBERLIGA – SCHLESWIG-HOLSTEIN NTSV Strand 08 – Neumunster 1.570 4.500 4.000
08.10. 13:00 GERMANY: OBERLIGA – SCHLESWIG-HOLSTEIN Altenholz – Holstein Kiel II 12.000 7.110 1.170
08.10. 13:00 GERMANY: OBERLIGA – SCHLESWIG-HOLSTEIN Flensburg – Todesfelde 1.850 4.330 3.100
08.10. 13:30 GERMANY: OBERLIGA – SCHLESWIG-HOLSTEIN Kilia Kiel – Oldenburger SV 2.340 4.090 2.400
08.10. 14:00 GERMANY: OBERLIGA – SCHLESWIG-HOLSTEIN Schilksee – Eutin 2.620 4.050 2.150
08.10. 15:00 GERMANY: OBERLIGA – SCHLESWIG-HOLSTEIN VfR Neumunster – Heider SV 1.920 4.330 3.000
08.10. 17:00 EUROPE: WORLD CUP – QUALIFICATION Azerbaijan – Norway 4.800 3.460 2.000
08.10. 17:00 EUROPE: WORLD CUP – QUALIFICATION Armenia – Romania 4.150 3.400 2.140
08.10. 17:00 EUROPE: WORLD CUP – QUALIFICATION Montenegro – Kazakhstan 1.680 4.100 6.800
08.10. 17:00 EUROPE: WORLD CUP – QUALIFICATION England – Malta 1.030 42.000 170.000
08.10. 19:45 WORLD: EUROPE: WORLD CUP – QUALIFICATION Germany – Czech Republic 1.250 7.400 16.500
08.10. 19:45 WORLD: EUROPE: WORLD CUP – QUALIFICATION Northern Ireland – San Marino 1.040 41.000 160.000
08.10. 19:45 WORLD: EUROPE: WORLD CUP – QUALIFICATION Poland – Denmark 2.100 3.500 4.100
08.10. 19:45 WORLD: EUROPE: WORLD CUP – QUALIFICATION Scotland – Lithuania 1.490 4.500 10.000
08.10. 19:45 WORLD: EUROPE: WORLD CUP – QUALIFICATION Slovenia – Slovakia 2.600 3.150 3.350
08.10. 15:00 ENGLAND: NATIONAL LEAGUE – NORTH Boston – Worcester City 2.000 3.750 3.920
08.10. 15:00 ENGLAND: NATIONAL LEAGUE – NORTH Brackley – Darlington 3.250 3.500 3.100
08.10. 15:00 ENGLAND: NATIONAL LEAGUE – NORTH Bradford PA – AFC Telford 2.600 3.540 2.750
08.10. 15:00 ENGLAND: NATIONAL LEAGUE – NORTH Chorley – Harrogate Town 2.560 3.500 2.840
08.10. 15:00 ENGLAND: NATIONAL LEAGUE – NORTH United of Manchester – Alfreton 2.520 3.600 3.000
08.10. 15:00 ENGLAND: NATIONAL LEAGUE – NORTH Gainsborough – Tamworth 2.330 3.600 3.440
08.10. 12:15 ENGLAND: NATIONAL LEAGUE Tranmere Rovers – Wrexham 1.720 3.910 5.580
08.10. 15:00 ENGLAND: NATIONAL LEAGUE – NORTH Gloucester City – Halifax Town 3.400 3.650 2.210
08.10. 15:00 ENGLAND: NATIONAL LEAGUE Aldershot – Solihull 1.750 4.220 5.520
08.10. 15:00 ENGLAND: NATIONAL LEAGUE – NORTH Kidderminster – Fylde 3.320 3.600 2.310
08.10. 15:00 ENGLAND: NATIONAL LEAGUE Barrow Town – Maidstone Utd 1.800 4.100 5.300
08.10. 15:00 ENGLAND: NATIONAL LEAGUE – NORTH Nuneaton Town – Curzon 1.680 4.050 5.300
08.10. 15:00 ENGLAND: NATIONAL LEAGUE Braintree – York City 2.250 3.600 3.920
08.10. 15:00 ENGLAND: NATIONAL LEAGUE – NORTH Stalybridge – Altrincham 2.320 3.500 3.300
08.10. 15:00 ENGLAND: NATIONAL LEAGUE Bromley – Lincoln City 4.330 3.790 1.910
08.10. 15:00 ENGLAND: NATIONAL LEAGUE – NORTH Stockport – Salford 2.610 3.500 2.760
08.10. 15:00 ENGLAND: NATIONAL LEAGUE Chester – Torquay 1.830 3.940 5.100
08.10. 15:00 ENGLAND: NATIONAL LEAGUE – SOUTH Bath City – Eastbourne Borough 2.020 3.700 3.880
08.10. 15:00 ENGLAND: NATIONAL LEAGUE Gateshead – Dover Athletic 2.520 3.580 3.070
08.10. 12:15 ENGLAND: LEAGUE TWO Mansfield Town – Notts County 2.500 3.450 3.400
08.10. 15:00 ENGLAND: NATIONAL LEAGUE – SOUTH Stortford – Whitehawk 4.100 3.720 2.150
08.10. 15:00 ENGLAND: NATIONAL LEAGUE Guiseley – Southport 2.150 3.690 3.720
08.10. 15:00 ENGLAND: LEAGUE TWO Accrington Stanley – Cheltenham Town 2.200 3.620 3.720
08.10. 15:00 ENGLAND: NATIONAL LEAGUE – SOUTH Chelmsford – Wealdstone 1.910 4.000 4.940
08.10. 15:00 ENGLAND: NATIONAL LEAGUE Macclesfield – Boreham Wood 2.330 3.420 3.500
08.10. 15:00 ENGLAND: LEAGUE TWO Blackpool – Cambridge Utd 1.980 3.750 4.300
08.10. 15:00 ENGLAND: NATIONAL LEAGUE – SOUTH Concord Rangers – Hungerford 3.260 3.620 2.230
08.10. 15:00 ENGLAND: NATIONAL LEAGUE North Ferriby – Forest Green 9.540 5.200 1.410
08.10. 15:00 ENGLAND: LEAGUE TWO Colchester Utd – Newport County 2.020 3.720 4.250
08.10. 15:00 ENGLAND: NATIONAL LEAGUE – SOUTH Hampton – Poole Town 1.900 3.750 4.200
08.10. 15:00 ENGLAND: NATIONAL LEAGUE Sutton – Woking 1.750 4.060 5.250
08.10. 15:00 ENGLAND: LEAGUE TWO Doncaster Rovers – Barnet 1.670 4.400 5.750
08.10. 15:00 ENGLAND: NATIONAL LEAGUE – SOUTH Margate – Hemel 2.580 3.600 2.750
08.10. 12:00 ENGLAND: LEAGUE ONE Peterborough Utd – Bury 2.100 3.950 3.700
08.10. 15:00 ENGLAND: LEAGUE TWO Exeter City – Grimsby Town 3.200 3.440 2.500
08.10. 15:00 ENGLAND: NATIONAL LEAGUE – SOUTH Oxford City – East Thurrock 3.150 3.750 2.320
08.10. 13:00 ENGLAND: LEAGUE ONE Millwall – Charlton
08.10. 15:00 ENGLAND: LEAGUE TWO Hartlepool – Crawley Town 2.140 3.800 3.900
08.10. 15:00 ENGLAND: NATIONAL LEAGUE – SOUTH St. Albans – Gosport 1.890 3.880 4.050
08.10. 13:00 ENGLAND: LEAGUE ONE Swindon – Bolton Wanderers 3.000 3.580 2.680
08.10. 15:00 ENGLAND: LEAGUE TWO Leyton Orient – Portsmouth 3.850 3.600 2.350
08.10. 15:00 ENGLAND: NATIONAL LEAGUE – SOUTH Truro City – Dartford 3.000 3.600 2.390
08.10. 15:00 ENGLAND: LEAGUE ONE Bradford City – Shrewsbury Town 1.600 4.400 7.100
08.10. 15:00 ENGLAND: LEAGUE TWO Luton Town – Crewe Alexandra 1.880 4.050 5.000
08.10. 15:00 ENGLAND: NATIONAL LEAGUE – SOUTH Welling – Maidenhead 4.550 3.850 1.900
08.10. 15:00 ENGLAND: LEAGUE ONE Coventry City – Chesterfield 2.300 3.350 3.200
08.10. 15:00 ENGLAND: LEAGUE TWO Morecambe – Carlisle Utd 5.300 4.170 1.770
08.10. 15:00 ENGLAND: NATIONAL LEAGUE – SOUTH Weston – Ebbsfleet Utd 6.200 4.330 1.580
08.10. 15:00 ENGLAND: LEAGUE ONE Gillingham – Oldham Athletic 2.110 3.540 4.100
08.10. 15:00 ENGLAND: LEAGUE TWO Stevenage – Plymouth Argyle 3.500 3.500 2.300
08.10. 15:00 ENGLAND: LEAGUE ONE Rochdale – Southend Utd 2.040 3.710 4.100
08.10. 15:00 ENGLAND: LEAGUE TWO Yeovil Town – Wycombe Wanderers 3.000 3.300 2.800
08.10. 15:00 ENGLAND: LEAGUE ONE Scunthorpe Utd – Northampton Town 1.850 3.840 5.100
08.10. 15:00 ENGLAND: LEAGUE ONE Sheffield Utd – Walsall 1.700 3.750 5.500
08.10. 15:00 ENGLAND: ISTHMIAN PREMIER Burgess Hill – Leatherhead 2.250 3.750 3.000
08.10. 15:00 ENGLAND: ISTHMIAN PREMIER Lowestoft Town – Hendon 1.750 4.000 4.300
08.10. 15:00 ENGLAND: ISTHMIAN PREMIER Canvey Island – Metropolitan 1.620 4.300 5.200
08.10. 15:00 ENGLAND: ISTHMIAN PREMIER Dulwich Hamlet – Bognor Regis Town 2.380 3.750 2.650
08.10. 15:00 ENGLAND: ISTHMIAN PREMIER Grays Athletic – Tonbridge 4.500 4.000 1.750
08.10. 15:00 ENGLAND: ISTHMIAN PREMIER Harrow – Billericay Town 2.760 3.800 2.380
08.10. 15:00 ENGLAND: ISTHMIAN PREMIER Havant and Waterlooville – Harlow 1.600 4.330 5.100
08.10. 15:00 ENGLAND: ISTHMIAN PREMIER Kingstonian – Sudbury 2.100 3.750 3.200
08.10. 15:00 ENGLAND: ISTHMIAN PREMIER Merstham – Enfield Town 2.250 3.750 2.900
08.10. 15:00 ENGLAND: ISTHMIAN PREMIER Staines – Leiston 3.040 3.750 2.150
08.10. 15:00 ENGLAND: ISTHMIAN PREMIER Wingate and Finchley – Needham 2.450 3.750 2.600
08.10. 15:00 ENGLAND: ISTHMIAN PREMIER Worthing – Folkestone 2.000 3.790 3.400
08.10. 15:00 ENGLAND: NORTHERN PREMIER LEAGUE Barwell – Nantwich 2.550 3.700 2.590
08.10. 15:00 ENGLAND: NORTHERN PREMIER LEAGUE Blyth – Mickleover 1.750 4.000 4.330
08.10. 15:00 ENGLAND: NORTHERN PREMIER LEAGUE Buxton – Whitby 2.100 3.700 3.300
08.10. 15:00 ENGLAND: NORTHERN PREMIER LEAGUE Coalville – Spennymoor 3.500 4.000 1.950
08.10. 23:00 CHILE: CHILEAN CUP San Luis – Universidad de Concepción 2.200 3.450 3.600
08.10. 15:00 ENGLAND: NORTHERN PREMIER LEAGUE Corby Town – Ilkeston 2.300 3.750 3.000
08.10. 15:00 ENGLAND: NORTHERN PREMIER LEAGUE Grantham – Stafford 2.200 3.850 2.900
08.10. 15:00 ENGLAND: NORTHERN PREMIER LEAGUE Marine – Stourbridge 2.550 3.700 2.590
08.10. 15:00 ENGLAND: NORTHERN PREMIER LEAGUE Rushall – Hednesford Town 2.400 3.750 2.690
08.10. 15:00 ENGLAND: NORTHERN PREMIER LEAGUE Skelmersdale – Warrington 3.360 3.820 2.100
08.10. 15:00 ENGLAND: NORTHERN PREMIER LEAGUE Workington – Matlock 1.900 3.900 3.800
08.10. 15:00 ENGLAND: SOUTHERN PREMIER LEAGUE Banbury – Biggleswade Town 1.950 3.800 3.300
08.10. 15:00 ENGLAND: SOUTHERN PREMIER LEAGUE Basingstoke – St. Neots 1.680 4.060 4.100
08.10. 15:00 ENGLAND: SOUTHERN PREMIER LEAGUE Chesham – Merthyr Town 2.300 3.600 2.750
08.10. 15:00 ENGLAND: SOUTHERN PREMIER LEAGUE Cinderford – Kings Langley 3.040 3.750 2.010
08.10. 15:00 ENGLAND: SOUTHERN PREMIER LEAGUE Dorchester – Leamington 5.000 4.340 1.570
08.10. 15:00 ENGLAND: SOUTHERN PREMIER LEAGUE Hitchin – Weymouth 2.010 3.700 3.130
08.10. 15:00 ENGLAND: SOUTHERN PREMIER LEAGUE Kettering – Chippenham Town 2.500 3.650 2.600
08.10. 15:00 ENGLAND: SOUTHERN PREMIER LEAGUE Kings Lynn – Cirencester 1.730 3.810 4.000
08.10. 15:00 ENGLAND: SOUTHERN PREMIER LEAGUE Redditch – Hayes and Yeading 1.910 3.900 3.600
08.10. 15:00 ENGLAND: SOUTHERN PREMIER LEAGUE Slough – Cambridge City 1.400 4.600 7.000
08.10. 15:00 ENGLAND: SOUTHERN PREMIER LEAGUE St Ives – Frome 2.550 4.000 2.300
08.10. 15:00 ENGLAND: SOUTHERN PREMIER LEAGUE Stratford – Dunstable Town 3.300 3.750 1.950
08.10. 22:30 BRAZIL: SÉRIE C – PLAY OFFS Guarani – ASA 1.910 3.300 4.000
08.10. 20:00 BRAZIL: SÉRIE B Sampaio Correa – Luverdense 2.230 3.400 3.680
08.10. 20:00 BRAZIL: SÉRIE B Atletico GO – Avai 2.000 3.500 4.400
08.10. 20:00 BRAZIL: SÉRIE B Joinville – Paysandu 2.190 3.200 4.100
08.10. 20:30 BRAZIL: SÉRIE B Oeste – Ceará 2.480 3.350 3.190
08.10. 22:30 BRAZIL: SÉRIE B Vasco da Gama – Londrina 1.800 3.600 5.800
08.10. 19:00 BELGIUM: PROXIMUS LEAGUE – FIRST STAGE Lommel Utd – Tubize 2.130 3.850 4.000
08.10. 13:00 BELARUS: PREMIER LEAGUE Din. Minsk – Zhodino 2.080 3.550 3.850
08.10. 15:00 AUSTRIA: REGIONALLIGA – OST Stadlau – Schwechat 1.610 4.300 5.500
08.10. 14:00 AUSTRIA: REGIONALLIGA – WEST Hohenems – USK Anif 11.500 7.500 1.320
08.10. 14:30 AUSTRIA: REGIONALLIGA – WEST Eugendorf – Saalfelden 1.950 4.000 3.500
08.10. 14:30 AUSTRIA: REGIONALLIGA – WEST Johann – Austria Salzburg 2.540 4.000 2.450
08.10. 15:00 AUSTRIA: REGIONALLIGA – WEST Hard – Kufstein 2.020 4.000 3.250
08.10. 15:00 AUSTRIA: REGIONALLIGA – WEST Dornbirn – Rheindorf Altach 2.300 3.780 2.830
08.10. 15:00 AUSTRIA: REGIONALLIGA – WEST SV Grödig – SV Worgl 1.300 6.570 8.550
08.10. 07:35 AUSTRALIA: A-LEAGUE Wellington Phoenix – Melbourne City 3.680 4.100 2.300
08.10. 09:50 AUSTRALIA: A-LEAGUE WS Wanderers – Sydney FC 2.800 3.600 2.760
08.10. 12:00 AUSTRALIA: A-LEAGUE Perth Glory – Central Coast Mariners 1.560 4.700 6.500
08.10. 07:35 AUSTRALIA: A-LEAGUEZEEOJWW1NAM Wellington Phoenix – Melbourne City 3.000 3.400 2.380
08.10. 09:50 AUSTRALIA: A-LEAGUEZEEOJWW1NAM WS Wanderers – Sydney FC 2.050 3.300 3.700
08.10. 12:00 AUSTRALIA: A-LEAGUEZEEOJWW1NAM Perth Glory – Central Coast Mariners 1.550 3.750 6.250
08.10. 12:00 ASIA: ASIAN CUP – QUALIFICATION – PLAY OFFS East Timor – Chinese Taipei 3.000 3.500 2.600
08.10. 19:30 ARGENTINA: PRIMERA C METROPOLITANA Defensores Unidos – Central Córdoba
08.10. 19:30 ARGENTINA: PRIMERA C METROPOLITANA Dep. Merlo – Sportivo Italiano 2.900 3.000 2.300
08.10. 22:00 ARGENTINA: PRIMERA B METROPOLITANA Talleres Remedios Escalada – Excursionistas 2.010 3.300 3.750
08.10. 01:30 ARGENTINA: PRIMERA B NACIONAL Gimnasia Jujuy – Ferro Carril Oeste 2.060 3.260 4.600
08.10. 17:05 ARGENTINA: PRIMERA B NACIONAL Nueva Chicago – All Boys 2.170 3.200 3.920
08.10. 17:05 ARGENTINA: PRIMERA B NACIONAL Flandria – Boca Unidos 2.760 2.900 3.070
08.10. 19:30 ARGENTINA: PRIMERA B NACIONAL Santamarina – Ind. Rivadavia 2.050 3.150 4.800
08.10. 21:00 ARGENTINA: PRIMERA B NACIONAL San Martin T. – Villa Dálmine 2.490 3.100 3.320
08.10. 21:05 ARGENTINA: PRIMERA B NACIONAL Chacarita Juniors – Atl. Parana 1.820 3.450 6.200
08.10. 17:00 ALGERIA: DIVISION 1 MO Bejaia – CR Belouizdad 1.910 3.300 3.800
08.10. 16:00 AFRICA: WORLD CUP – QUALIFICATION – THIRD STAGE Gabon – Morocco 2.730 3.380 3.560
08.10. 19:00 AFRICA: WORLD CUP – QUALIFICATION – THIRD STAGE Ivory Coast – Mali 1.700 4.200 6.500
08.10. 19:00 AFRICA: WORLD CUP – QUALIFICATION – THIRD STAGE Burkina Faso – South Africa 2.320 3.450 3.600
08.10. 21:00 AFRICA: WORLD CUP – QUALIFICATION – THIRD STAGE Senegal – Cape Verde 1.580 4.100 7.200