Date League Match SF Prediction 1 X 2
09.10. 03:00 COSTA RICA: PRIMERA DIVISION – TORNEO DE INVIERNO Liberia – Herediano 5.500 4.000 1.870
09.10. 18:00 COSTA RICA: PRIMERA DIVISION – TORNEO DE INVIERNO Zeledon – Alajuelense 3.200 3.350 2.300
09.10. 22:30 COSTA RICA: PRIMERA DIVISION – TORNEO DE INVIERNO U.C.R. – Cartagines 2.500 3.350 2.880
09.10. 23:00 COSTA RICA: PRIMERA DIVISION – TORNEO DE INVIERNO Saprissa – Limon 1.390 4.750 9.200
09.10. 21:00 COLOMBIA: PRIMERA B Valledupar – Cúcuta Deportivo 2.200 3.200 3.500
09.10. 21:00 COLOMBIA: PRIMERA B Bogotá FC – Llaneros 1.500 4.200 7.300
09.10. 01:30 COLOMBIA: PRIMERA A – CLAUSURA Aguilas – Atl. Nacional 3.100 3.300 2.500
09.10. 23:00 COLOMBIA: PRIMERA A – CLAUSURA Ind. Medellín – Deportes Tolima 1.850 3.600 5.100
09.10. 15:00 BRAZIL: SÉRIE C – PLAY OFFS Boa – Botafogo PB 1.830 3.130 4.330
09.10. 23:00 BRAZIL: SÉRIE C – PLAY OFFS Fortaleza – Juventude 1.930 3.130 3.800
09.10. 23:30 BRAZIL: SÉRIE B Bahia – Tupi 1.410 4.940 9.800
09.10. 21:00 BRAZIL: SÉRIE A Flamengo RJ – Santa Cruz 1.470 4.800 8.000
09.10. 21:00 BRAZIL: SÉRIE A America MG – Palmeiras 8.010 4.640 1.480
09.10. 11:30 BELGIUM: PROXIMUS LEAGUE – FIRST STAGE OH Leuven – KSV Roeselare 2.310 3.600 3.250
09.10. 15:00 BELGIUM: PROXIMUS LEAGUE – FIRST STAGE St. Gilloise – Cercle Brugge KSV 2.700 3.400 2.920
09.10. 19:00 BELGIUM: PROXIMUS LEAGUE – FIRST STAGE Lierse – FC Antwerp 2.540 3.480 3.100
09.10. 07:00 AUSTRALIA: A-LEAGUE Newcastle Jets – Adelaide Utd 3.850 3.780 2.100
09.10. 07:00 AUSTRALIA: A-LEAGUEZEEOJWW1NAM Newcastle Jets – Adelaide Utd 3.750 3.500 1.950
09.10. 13:00 WORLD: CLUB FRIENDLY Lokomotiv Moscow – Ufa 2.200 3.400 3.540
09.10. 12:30 WORLD: FRIENDLY INTERNATIONAL Cambodia – Sri Lanka 1.400 5.000 7.900
09.10. 14:00 WORLD: FRIENDLY INTERNATIONAL Russia – Costa Rica 1.840 3.600 6.000
09.10. 20:30 VENEZUELA: PRIMERA DIVISION – CLAUSURA Portuguesa – Dep. Lara 2.340 3.280 3.180
09.10. 21:00 VENEZUELA: PRIMERA DIVISION – CLAUSURA Trujillanos – Zamora 2.690 3.300 2.690
09.10. 22:00 VENEZUELA: PRIMERA DIVISION – CLAUSURA Estudiantes de Mérida – Estudiantes de Caracas 2.300 3.600 4.950
09.10. 21:00 USA: USL – PLAYOFFS Swope Park – OC Blues 1.820 3.460 3.820
09.10. 18:00 USA: NASL – FALL SEASON Carolina RailHawks – Fort Lauderdale Strikers 1.910 3.400 3.600
09.10. 19:00 USA: NASL – FALL SEASON Ottawa Fury FC – New York Cosmos 3.100 3.300 2.100
09.10. 21:00 USA: NASL – FALL SEASON FC Edmonton – Tampa Bay Rowdies 1.830 3.500 3.800
09.10. 01:30 USA: MLS Houston Dynamo – Colorado Rapids 2.420 3.450 3.550
09.10. 20:00 URUGUAY: PRIMERA DIVISIÓN Plaza Colonia – CA Cerro 2.720 3.250 2.720
09.10. 20:00 URUGUAY: PRIMERA DIVISIÓN Danubio FC – CA Peñarol 2.740 3.250 2.740
09.10. 20:00 URUGUAY: PRIMERA DIVISIÓN Villa Española – Racing Montevideo 4.450 3.450 1.890
09.10. 14:00 UKRAINE: FIRST LEAGUE Ternopil – Obolon Kiev 4.800 3.680 1.680
09.10. 14:00 UKRAINE: FIRST LEAGUE Bukovyna – Mykolaiv 2.890 3.350 2.400
09.10. 14:10 UAE: UNITED ARAB EMIRATES: ARABIAN GULF CUP Al Wasl – Al Dhafra
09.10. 17:00 UAE: UNITED ARAB EMIRATES: ARABIAN GULF CUP Bani Yas – Al Nasr
09.10. 13:00 TURKEY: SPOR TOTO 2. LIG RED GROUP Etimesgut – Trabzonspor
09.10. 12:30 TURKEY: SPOR TOTO 2. LIG WHITE GROUP Sivas Belediyespor – Karagumruk 1.790 3.310 3.880
09.10. 13:00 TURKEY: SPOR TOTO 2. LIG WHITE GROUP Hacettepe – Keciorengucu
09.10. 12:00 SWEDEN: DIVISION 1 – NORRA Nykopings – IFK Lulea 1.620 4.250 5.100
09.10. 14:00 SWEDEN: DIVISION 1 – NORRA Pitea – Team TG FF 2.100 3.750 3.300
09.10. 16:00 SWEDEN: DIVISION 1 – NORRA Enskede – Vasalunds 7.500 4.950 1.400
09.10. 15:00 SWEDEN: DIVISION 1 – SÖDRA Trollhattan – Mjallby 1.930 3.750 4.140
09.10. 15:00 SWEDEN: DIVISION 1 – SÖDRA Landskrona – Tvaakers 1.410 5.020 8.360
09.10. 15:00 SWEDEN: DIVISION 1 – SÖDRA Utsiktens – Hollvikens 1.520 4.450 6.700
09.10. 15:00 SWEDEN: DIVISION 2 – SÖDRA GÖTALAND Karlskrona – IFK Hassleholm 1.170 7.000 9.000
09.10. 15:00 SWEDEN: DIVISION 2 – SÖDRA SVEALAND Sylvia – Arameisk-Syrianska 7.500 5.200 1.350
09.10. 11:00 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 1 Lealtad – Celta Vigo B 3.040 3.200 2.600
09.10. 11:00 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 1 Real Valladolid B – Palencia 1.850 3.600 4.200
09.10. 15:45 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 1 Coruxo – Boiro 2.220 3.200 3.710
09.10. 16:00 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 1 Racing Ferrol – Izarra 1.830 3.530 5.680
09.10. 16:00 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 1 Burgos – Pontevedra 2.840 3.200 2.800
09.10. 16:00 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 1 Somozas – Arandina 2.240 3.300 3.460
09.10. 10:30 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 2 Athletic Bilbao B – San Sebastian Reyes 1.910 3.650 5.000
09.10. 11:00 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 2 Fuenlabrada – Real Union 2.350 3.280 3.300
09.10. 11:00 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 2 Rayo Majadahonda – Real Sociedad B 1.850 3.500 4.500
09.10. 11:15 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 2 Socuellamos – Mensajero 1.910 3.550 4.750
09.10. 17:00 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 2 Gernika – Albacete 3.600 3.400 2.160
09.10. 17:00 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 2 Zamudio – Navalcarnero 2.990 3.400 2.620
09.10. 17:00 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 2 Barakaldo – UD Logrones 1.880 3.560 4.500
09.10. 17:00 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 2 Sestao River – Arenas de Getxo 2.150 3.350 4.000
09.10. 15:00 SPAIN: LALIGA2 Mirandes – Lugo 2.240 3.520 3.650
09.10. 11:00 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 3 Ebro – Prat 2.100 3.100 4.000
09.10. 17:00 SPAIN: LALIGA2 Cadiz CF – Girona 3.000 3.200 2.800
09.10. 11:00 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 3 Atletico Baleares – Valencia B 2.330 3.200 3.400
09.10. 17:00 SPAIN: LALIGA2 Mallorca – Huesca 2.010 3.300 5.000
09.10. 11:00 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 3 Mallorca B – Llagostera 2.500 3.100 3.160
09.10. 17:00 SPAIN: LALIGA2 Almeria – Levante 3.220 3.200 2.610
09.10. 17:00 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 3 Alcoyano – Eldense 1.500 4.330 9.500
09.10. 17:00 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 3 CF Gava – Barcelona B 3.650 3.600 2.050
09.10. 11:00 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 4 Mancha – Villanovense 2.500 2.980 2.700
09.10. 16:00 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 4 El Ejido – Extremadura UD 2.000 3.200 3.980
09.10. 16:00 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 4 La Roda – Sanluqueno 2.000 3.200 4.000
09.10. 16:30 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 4 La Hoya Lorca – Marbella 2.300 3.000 2.800
09.10. 17:00 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 4 Linares – Linense 2.200 3.200 3.500
09.10. 17:00 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 4 Merida – Real Jaen 2.300 3.250 3.400
09.10. 18:00 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 4 Recreativo Huelva – Real Murcia 2.650 3.050 3.100
09.10. 18:00 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 4 Cordoba B – Jumilla 2.800 3.000 2.630
09.10. 09:30 SLOVAKIA: 2. LIGA – EAST Spisska Nova Ves – Lok. Kosice 4.200 3.800 1.670
09.10. 14:00 SERBIA: PRVA LIGA Din. Vranje – Buducnost Dobanovci 1.800 3.250 4.080
09.10. 14:00 SERBIA: PRVA LIGA Radnicki Pirot – Kolubara 1.800 3.420 4.120
09.10. 13:00 SCOTLAND: CHALLENGE CUP Queen of the South – Linfield 1.750 4.170 5.070
09.10. 12:00 RUSSIA: PROFESSIONAL LEAGUE – CENTER Arsenal Tula II – Torpedo Moscow 7.000 4.000 1.570
09.10. 13:00 RUSSIA: PROFESSIONAL LEAGUE – CENTER Metallurg Lipetsk – Energomash Belgorod 4.100 3.500 1.800
09.10. 14:00 RUSSIA: PROFESSIONAL LEAGUE – CENTER Avangard Kursk – Zenit Penza 1.470 4.330 7.500
09.10. 06:00 RUSSIA: PROFESSIONAL LEAGUE – EAST Smena Komsomolsk – Zenit Irkutsk 1.340 5.600 6.600
09.10. 08:00 RUSSIA: PROFESSIONAL LEAGUE – EAST Sakhalin – Chita 2.040 3.420 3.580
09.10. 13:30 RUSSIA: PROFESSIONAL LEAGUE – SOUTH Angusht – Mashuk-KMV 1.710 3.560 4.600
09.10. 16:00 RUSSIA: PROFESSIONAL LEAGUE – SOUTH Torpedo Armavir – R. Volgograd 2.380 3.360 3.000
09.10. 12:00 RUSSIA: PROFESSIONAL LEAGUE – WEST Kolomna – Volga Tver 2.380 3.300 3.250
09.10. 12:00 RUSSIA: PROFESSIONAL LEAGUE – WEST Znamya Truda – Torpedo Vladimir 6.000 4.000 1.520
09.10. 16:00 PORTUGAL: LEAGUE CUP – FIRST STAGE Feirense – Tondela 2.300 3.100 3.790
09.10. 11:15 PORTUGAL: SEGUNDA LIGA U. Madeira – Cova De Piedade 2.070 3.300 4.200
09.10. 15:00 PORTUGAL: SEGUNDA LIGA Aves – Sporting B 1.950 3.600 4.750
09.10. 16:00 PORTUGAL: SEGUNDA LIGA Vizela – Santa Clara 2.850 3.100 2.900
09.10. 16:00 PORTUGAL: SEGUNDA LIGA Covilha – Famalicao 2.600 3.100 3.240
09.10. 14:00 POLAND: I LIGA GKS Katowice – Pogon Siedlce 1.920 3.400 5.010
09.10. 17:00 POLAND: I LIGA Suwalki – Ol. Grudziadz 2.120 3.400 3.780
09.10. 03:00 PARAGUAY: PRIMERA DIVISION – CLAUSURA Sportivo Luqueño – Cerro Porteño 3.940 3.600 2.000
09.10. 14:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 1 Tromsdalen – Kjelsas 1.300 6.000 9.000
09.10. 15:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 1 Ullern – Tromso 2
09.10. 16:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 1 Skeid – Senja 1.250 7.000 9.000
09.10. 17:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 1 Alta – Finnsnes 2.620 4.000 2.300
09.10. 14:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 3 Valerenga 2 – Fyllingsdalen 1.560 4.940 3.600
09.10. 17:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 4 Asker – Pors Grenland 1.360 5.250 7.100
09.10. 16:00 MOROCCO: BOTOLA PRO KAC Kenitra – Olympique de Safi 2.550 2.900 3.360
09.10. 16:00 MOROCCO: BOTOLA PRO FAR Rabat – Kawkab Marrakech 2.300 2.900 3.940
09.10. 18:30 MOROCCO: BOTOLA PRO Hoceima – Olympique Khouribga 2.350 2.880 3.800
09.10. 06:00 JAPAN: J.LEAGUE CUP – PLAYOFFS Urawa Reds – FC Tokyo 1.620 4.450 5.700
09.10. 13:30 ITALY: LEGA PRO – GROUP A NORTH Cremonese – Arezzo 2.000 3.400 4.300
09.10. 13:30 ITALY: LEGA PRO – GROUP A NORTH Livorno – Renate 2.050 3.460 4.500
09.10. 13:30 ITALY: LEGA PRO – GROUP A NORTH Olbia – Giana Erminio 2.400 3.240 3.300
09.10. 13:30 ITALY: LEGA PRO – GROUP A NORTH Prato – Como 3.000 3.400 2.400
09.10. 13:30 ITALY: LEGA PRO – GROUP A NORTH Viterbese – Pontedera 1.700 3.660 5.400
09.10. 15:30 ITALY: LEGA PRO – GROUP A NORTH Pistoiese – Piacenza 2.350 3.200 3.000
09.10. 17:30 ITALY: LEGA PRO – GROUP A NORTH Lucchese – Lupa Roma 1.740 3.600 5.700
09.10. 17:30 ITALY: LEGA PRO – GROUP A NORTH Pro Piacenza – Carrarese 2.200 3.250 3.600
09.10. 17:30 ITALY: LEGA PRO – GROUP A NORTH Racing Roma – Siena 3.180 3.300 2.380
09.10. 17:30 ITALY: LEGA PRO – GROUP A NORTH Tuttocuoio – Alessandria 4.150 3.400 2.000
09.10. 13:30 ITALY: LEGA PRO – GROUP C SOUTH Siracusa – Matera 4.300 3.250 2.000
09.10. 13:30 ITALY: LEGA PRO – GROUP C SOUTH Virtus Francavilla – Casertana 3.100 3.100 2.600
09.10. 15:30 ITALY: LEGA PRO – GROUP C SOUTH Catania – Messina 1.800 3.600 5.500
09.10. 11:30 ITALY: SERIE B Hellas Verona – Brescia 1.500 4.700 9.500
09.10. 15:30 ITALY: LEGA PRO – GROUP C SOUTH Catanzaro – Taranto 2.600 3.000 3.100
09.10. 14:00 ITALY: SERIE B Bari 1908 – Entella 2.080 3.300 4.800
09.10. 15:30 ITALY: LEGA PRO – GROUP C SOUTH Foggia – Akragas 1.500 3.950 9.200
09.10. 14:00 ITALY: SERIE B Latina – Trapani 2.680 3.100 3.240
09.10. 15:30 ITALY: LEGA PRO – GROUP C SOUTH Fondi – Nuova Cosenza 3.160 3.150 2.600
09.10. 14:00 ITALY: SERIE B Perugia – Avellino 2.040 3.240 4.900
09.10. 15:30 ITALY: LEGA PRO – GROUP C SOUTH Vibonese – Lecce 5.100 3.520 1.800
09.10. 14:00 ITALY: SERIE B Pisa – SPAL 2.600 3.100 3.500
09.10. 19:30 ITALY: LEGA PRO – GROUP C SOUTH Andria – Monopoli 2.150 3.100 3.500
09.10. 14:00 ITALY: SERIE B Pro Vercelli – Ternana 2.200 3.200 4.300
09.10. 19:30 ITALY: LEGA PRO – GROUP C SOUTH Paganese – Melfi 1.950 3.300 4.250
09.10. 14:00 ITALY: SERIE B Spezia – Carpi 2.380 3.100 3.860
09.10. 14:00 ITALY: SERIE B Vicenza – Cesena 2.840 3.000 3.180
09.10. 16:30 ITALY: SERIE B Salernitana – Benevento 2.690 3.100 3.300
09.10. 14:30 IRELAND: DIVISION 1 Waterford Utd – Athlone Town 2.450 3.650 3.100
09.10. 10:00 INDONESIA: ISC Mitra Kukar – Sriwijaya 2.300 3.400 2.750
09.10. 12:00 INDONESIA: ISC Bali United – Balikpapan 1.750 3.600 4.100
09.10. 12:30 INDONESIA: ISC Persija Jakarta – Barito Putera 1.650 3.600 4.800
09.10. 14:30 INDIA: ISL Kerala Blasters – Delhi Dynamos 2.730 3.500 2.500
09.10. 02:00 HONDURAS: LIGA NACIONAL – APERTURA Vida – Marathon 2.700 3.050 2.890
09.10. 22:00 HONDURAS: LIGA NACIONAL – APERTURA Platense – Social Sol 1.450 4.000 8.500
09.10. 23:00 HONDURAS: LIGA NACIONAL – APERTURA Motagua – Juticalpa 1.700 3.400 5.500
09.10. 13:00 GERMANY: REGIONALLIGA – NORD ETSV Weiche – TSV Havelse 1.750 4.170 5.500
09.10. 14:00 GERMANY: REGIONALLIGA – NORD Egestorf-Langreder – Hannover II 3.930 3.920 2.000
09.10. 14:00 GERMANY: REGIONALLIGA – NORD VfV 06 Hildesheim – Lupo-Martini 2.350 3.540 3.310
09.10. 14:00 GERMANY: REGIONALLIGA – NORD Drochtersen/Assel – VfB Oldenburg 2.630 3.550 2.950
09.10. 13:00 GERMANY: OBERLIGA – BADEN-WÜRTTEMBERG Stuttgarter Kickers II – Bissingen 3.750 4.040 1.800
09.10. 14:00 GERMANY: OBERLIGA – BAYERN NORD DJK Bamberg – Viktoria Aschaffenburg 3.610 4.100 1.750
09.10. 14:00 GERMANY: OBERLIGA – BAYERN SÜD Schwabmunchen – Landsberg 2.100 3.820 2.900
09.10. 14:00 GERMANY: OBERLIGA – BAYERN SÜD Jahn Regensburg II – Unterfohring 3.600 4.030 1.800
09.10. 14:00 GERMANY: OBERLIGA – MITTELRHEIN Freialdenhoven – Wesseling-Urfeld 1.600 4.540 4.300
09.10. 14:00 GERMANY: OBERLIGA – MITTELRHEIN Rheinbach – TV Herkenrath 5.000 5.000 1.400
09.10. 14:00 GERMANY: OBERLIGA – MITTELRHEIN Hurth – Euskirchen 2.000 4.000 2.750
09.10. 14:00 GERMANY: OBERLIGA – MITTELRHEIN Germania Windeck – Alfter 6.250 5.050 1.450
09.10. 14:15 GERMANY: OBERLIGA – MITTELRHEIN Siegburger – Inde Hahn 2.250 3.750 2.500
09.10. 14:00 GERMANY: OBERLIGA – NIEDERRHEIN Germania Ratingen – FC Kray 1.910 4.090 3.250
09.10. 13:00 GERMANY: OBERLIGA – NIEDERSACHSEN Eintracht Northeim – Bornreihe 1.320 5.110 7.000
09.10. 14:00 GERMANY: OBERLIGA – NIEDERSACHSEN Uphusen – Wunstorf 5.750 4.640 1.460
09.10. 14:00 GERMANY: OBERLIGA – NIEDERSACHSEN Heeslinger – Bersenbruck 1.730 4.080 4.000
09.10. 14:00 GERMANY: OBERLIGA – RHEINLAND-PFALZ/SAAR Gonsenheim – Hauenstein 1.900 4.330 3.100
09.10. 14:00 GERMANY: OBERLIGA – SCHLESWIG-HOLSTEIN TSV Lagerdorf – Schonkirchen 1.300 5.400 6.000
09.10. 14:00 GERMANY: OBERLIGA – WESTFALEN ASC 09 Dortmund – TuS Erndtebrück 3.300 4.090 1.870
09.10. 14:00 GERMANY: OBERLIGA – WESTFALEN Roland Beckum – Stadtlohn 1.830 3.820 3.700
09.10. 14:00 GERMANY: OBERLIGA – WESTFALEN Gutersloh – Westfalia Rhynern 2.300 3.800 2.630
09.10. 17:00 EUROPE: WORLD CUP – QUALIFICATION Wales – Georgia 1.330 5.800 15.000
09.10. 17:00 EUROPE: WORLD CUP – QUALIFICATION Israel – Liechtenstein 1.140 12.000 41.000
09.10. 17:00 EUROPE: WORLD CUP – QUALIFICATION Finland – Croatia 9.800 4.600 1.490
09.10. 17:00 EUROPE: WORLD CUP – QUALIFICATION Ukraine – Kosovo 1.330 7.100 16.630
09.10. 19:45 WORLD: EUROPE: WORLD CUP – QUALIFICATION Moldova – Ireland 10.000 4.600 1.530
09.10. 19:45 WORLD: EUROPE: WORLD CUP – QUALIFICATION Serbia – Austria 2.250 3.320 3.900
09.10. 19:45 WORLD: EUROPE: WORLD CUP – QUALIFICATION Albania – Spain 12.500 5.900 1.360
09.10. 19:45 WORLD: EUROPE: WORLD CUP – QUALIFICATION FYR Macedonia – Italy 17.000 6.700 1.300
09.10. 19:45 WORLD: EUROPE: WORLD CUP – QUALIFICATION Iceland – Turkey 2.580 3.360 3.150
09.10. 12:15 ENGLAND: LEAGUE ONE Oxford Utd – AFC Wimbledon 2.120 3.660 3.900
09.10. 02:00 EL SALVADOR: PRIMERA DIVISION – APERTURA FAS – Alianza FC 2.000 1.510 2.540
09.10. 22:00 EL SALVADOR: PRIMERA DIVISION – APERTURA Aguila – Municipal Limeno 1.820 3.300 4.050
09.10. 22:00 EL SALVADOR: PRIMERA DIVISION – APERTURA Chalatenango – Sonsonate
09.10. 22:30 EL SALVADOR: PRIMERA DIVISION – APERTURA Dragon – Metapan 2.020 1.470 1.230
09.10. 17:15 ECUADOR: SERIE A – SECOND STAGE El Nacional – Barcelona Guayaquil 2.920 3.060 2.670
09.10. 18:00 ECUADOR: SERIE A – SECOND STAGE Aucas – Delfin 1.690 3.850 5.500
09.10. 22:00 ECUADOR: SERIE A – SECOND STAGE Emelec – Fuerza A. 1.520 4.460 7.000
09.10. 12:45 DENMARK: 1ST DIVISION AB Copenhagen – Hobro 3.750 3.650 2.250
09.10. 12:45 DENMARK: 1ST DIVISION Roskilde – Helsingor 2.500 3.500 2.900
09.10. 12:45 DENMARK: 1ST DIVISION Skive – Fredericia 2.880 3.550 2.630
09.10. 12:45 DENMARK: 1ST DIVISION Vendsyssel FF – Nykobing 1.720 3.650 4.700
09.10. 10:00 CZECH REPUBLIC: YOUTH LEAGUE Hradec Kralove U21 – Jablonec U21 1.950 4.000 3.200
09.10. 09:15 CZECH REPUBLIC: CFL Prevysov – Chrudim 1.550 4.250 4.700
09.10. 15:00 CZECH REPUBLIC: CFL Stechovice – Domazlice 1.850 3.650 3.600
09.10. 09:30 CZECH REPUBLIC: MSFL Zlin B – Trebic 1.950 3.750 3.200
09.10. 09:30 CZECH REPUBLIC: MSFL Otrokovice – Blansko 1.650 4.000 4.200
09.10. 09:15 CZECH REPUBLIC: DIVISION 2 Zizkov – Znojmo 2.500 3.200 2.850
09.10. 15:00 CZECH REPUBLIC: DIVISION 2 Varnsdorf – Vlasim 2.000 3.300 3.840
09.10. 12:00 ARMENIA: ARMENIAN CUP Gandzasar – Erebuni
09.10. 15:00 ARGENTINA: PRIMERA C METROPOLITANA Berazategui – Argentino de Merlo 1.630 3.400 5.400
09.10. 19:30 ARGENTINA: PRIMERA C METROPOLITANA Laferrere – San Martín Burzaco
09.10. 19:30 ARGENTINA: PRIMERA C METROPOLITANA Dock Sud – Midland 3.350 2.980 2.020
09.10. 15:00 ARGENTINA: PRIMERA B METROPOLITANA CA Estudiantes – Fénix 1.750 3.300 4.750
09.10. 19:30 ARGENTINA: PRIMERA B METROPOLITANA Colegiales – Deportivo Espanol 2.550 3.000 2.850
09.10. 19:30 ARGENTINA: PRIMERA B METROPOLITANA Acassuso – Villa San Carlos 2.250 3.000 3.130
09.10. 19:35 ARGENTINA: PRIMERA B METROPOLITANA Atletico Atlanta – Barracas Central 1.900 3.500 4.000
09.10. 20:00 ARGENTINA: PRIMERA B NACIONAL CDJU Gualeguaychu – Central Córdoba 2.200 3.000 3.600
09.10. 21:00 ARGENTINA: PRIMERA B NACIONAL Instituto – Brown Adrogue 2.460 3.150 3.440
09.10. 13:30 AFRICA: WORLD CUP – QUALIFICATION – THIRD STAGE Zambia – Nigeria 4.150 3.380 2.760
09.10. 15:30 AFRICA: WORLD CUP – QUALIFICATION – THIRD STAGE Congo – Egypt 3.130 3.250 2.700
09.10. 18:00 AFRICA: WORLD CUP – QUALIFICATION – THIRD STAGE Tunisia – Guinea 1.880 3.700 5.500
09.10. 20:30 AFRICA: WORLD CUP – QUALIFICATION – THIRD STAGE Algeria – Cameroon 1.800 3.750 5.700