Date League Match SF Prediction 1 X 2
10.03. 09:30 AUSTRALIA: NPL SOUTH AUSTRALIAN Adelaide Comets – NE MetroStars SC 1.850 4.500 3.720
10.03. 12:00 ARMENIA: PREMIER LEAGUE FC Pyunik – Ararat Yerevan 1.530 4.000 6.500
10.03. 20:00 ARGENTINA: PRIMERA C METROPOLITANA Sacachispas – Def. de Cambaceres
10.03. 23:30 ARGENTINA: PRIMERA C METROPOLITANA Argentino de Merlo – San Miguel 1.700 2.240 1.730
10.03. 23:00 ARGENTINA: TORNEO FEDERAL A – WINNERS STAGE Sportivo Las Parejas – Gimnasia Mendoza 1.410 1.830 1.410
10.03. 20:00 ARGENTINA: PRIMERA B METROPOLITANA San Telmo – UAI Urquiza 2.200 3.100 3.500
10.03. 20:00 ARGENTINA: PRIMERA B NACIONAL Brown Adrogue – Boca Unidos 2.000 3.000 3.900
10.03. 20:05 ARGENTINA: PRIMERA B NACIONAL Chacarita Juniors – Nueva Chicago 2.000 3.000 3.900
10.03. 14:00 ALGERIA: DIVISION 1 Batna – ES Setif 6.000 4.350 2.380
10.03. 15:00 ALGERIA: DIVISION 1 Medea – Tadjenant 1.600 5.500 9.200
10.03. 15:00 ALGERIA: DIVISION 1 Relizane – Constantine 2.450 3.600 6.000
10.03. 14:00 CROATIA: 2. HNL Dragovoljac – Solin 2.250 3.000 3.410
10.03. 17:00 CROATIA: 1. HNL Inter Zaprešić – Lokomotiva Zagreb 2.990 3.300 2.580
10.03. 19:45 WALES: PREMIER LEAGUE – RELEGATION GROUP Airbus – Druids 2.550 3.600 2.700
10.03. 19:45 WALES: PREMIER LEAGUE – RELEGATION GROUP Llandudno – Rhyl 1.950 3.750 3.750
10.03. 20:00 WALES: PREMIER LEAGUE – RELEGATION GROUP Aberystwyth Town – Newtown 2.540 3.600 2.750
10.03. 19:45 WALES: DIVISION 1 Risca – Monmouth 2.200 4.200 2.400
10.03. 20:00 VENEZUELA: PRIMERA DIVISION – APERTURA Aragua – Zulia 2.160 3.480 3.600
10.03. 11:00 UZBEKISTAN: PROFESSIONAL FOOTBALL LEAGUE Mashal Muborak – Met. Bekobod 2.450 3.200 2.910
10.03. 11:00 UZBEKISTAN: PROFESSIONAL FOOTBALL LEAGUE Obod – Kokand 1912 2.360 3.300 2.960
10.03. 12:00 UZBEKISTAN: PROFESSIONAL FOOTBALL LEAGUE Qizilqum Zarafshon – Navbahor Namangan 1.580 3.880 5.700
10.03. 10:00 UKRAINE: YOUTH LEAGUE Ch. Odessa U21 – Stal Kamianske U21 2.740 3.180 3.000
10.03. 11:00 UKRAINE: YOUTH LEAGUE Olimpik Donetsk U21 – Vorskla Poltava U21 5.000 3.600 1.830
10.03. 11:00 UKRAINE: YOUTH LEAGUE Karpaty U21 – Volyn Lutsk U21 1.730 3.650 5.700
10.03. 11:00 UKRAINE: YOUTH LEAGUE Oleksandriya U21 – Dnipro U21 1.880 3.600 5.000
10.03. 13:35 UAE: ARABIAN GULF LEAGUE Hatta – Dibba Al Fujairah 2.550 3.580 2.690
10.03. 13:45 UAE: ARABIAN GULF LEAGUE Al Wasl – Emirates Club 1.310 6.000 11.000
10.03. 16:30 UAE: ARABIAN GULF LEAGUE Al Shabab – Al Nasr 2.900 3.780 2.350
10.03. 17:00 TURKEY: SÜPER LIG Alanyaspor – Fenerbahce 4.500 3.660 1.950
10.03. 11:30 TURKEY: TFF 3. LIG GROUP 1 Kartalspor – Bayburt 2.120 3.300 3.300
10.03. 11:30 TURKEY: TFF 3. LIG GROUP 2 Kirikhanspor – Tire 1.930 3.260 3.750
10.03. 11:00 TURKEY: TFF 3. LIG GROUP 3 Sultanbeyli – Orduspor 1.700 3.500 4.250
10.03. 11:30 TURKEY: TFF 3. LIG GROUP 3 Payasspor – Orhangazispor 2.220 3.140 3.000
10.03. 15:30 TURKEY: TFF 1. LIG Goztepe – Umraniyespor 2.050 3.760 5.340
10.03. 11:30 TURKEY: SPOR TOTO 2. LIG RED GROUP Gumushanespor – Kirklarelispor 1.360 4.700 6.520
10.03. 12:00 TURKEY: SPOR TOTO 2. LIG RED GROUP Etimesgut – Tuzlaspor 1.960 3.290 3.500
10.03. 12:00 TURKEY: SPOR TOTO 2. LIG RED GROUP Inegolspor – Karsiyaka 2.260 3.300 2.810
10.03. 12:00 TURKEY: SPOR TOTO 2. LIG RED GROUP Niğde Belediyespor – Hatayspor 2.250 3.350 2.790
10.03. 12:00 TURKEY: SPOR TOTO 2. LIG RED GROUP Sariyer – Kayseri Erciyesspor 1.160 6.230 13.000
10.03. 12:00 TURKEY: SPOR TOTO 2. LIG RED GROUP Eyupspor – Ankaragucu 2.940 3.250 2.210
10.03. 12:00 TURKEY: SPOR TOTO 2. LIG RED GROUP Tokatspor – Aydinspor 2.220 3.370 2.840
10.03. 12:00 TURKEY: SPOR TOTO 2. LIG RED GROUP Menemen Bld. – Kastamonuspor 2.150 3.260 3.050
10.03. 10:30 TURKEY: SPOR TOTO 2. LIG WHITE GROUP Kahramanmarasspor – Karagumruk 2.170 3.200 3.090
10.03. 11:30 TURKEY: SPOR TOTO 2. LIG WHITE GROUP Sivas Belediyespor – Kocaeli Birlikspor 2.150 3.200 3.100
10.03. 12:00 TURKEY: SPOR TOTO 2. LIG WHITE GROUP Nazillispor – Anadolu Uskudar 1.700 4.000 4.100
10.03. 12:00 TURKEY: SPOR TOTO 2. LIG WHITE GROUP Pendikspor – Ofspor 1.500 3.830 5.790
10.03. 12:00 TURKEY: SPOR TOTO 2. LIG WHITE GROUP Hacettepe – Bucaspor 2.400 3.050 2.800
10.03. 13:30 TUNISIA: LIGUE PROFESSIONNELLE 1 – RELEGATION GROUP Bizertin – Zarzis 2.000 3.050 4.200
10.03. 13:30 TUNISIA: LIGUE PROFESSIONNELLE 1 – RELEGATION GROUP US Tataouine – Hammam-Lif 2.190 2.800 4.000
10.03. 19:00 SPAIN: LALIGA2 Elche – Alcorcon 2.360 3.100 3.740
10.03. 19:45 SPAIN: LALIGA Espanyol – Las Palmas 2.190 3.500 4.100
10.03. 20:45 SOUTH AMERICA: SOUTH AMERICAN CHAMPIONSHIP U17 – FINAL GROUP Paraguay U17 – Ecuador U17 2.150 3.170 3.340
10.03. 23:00 SOUTH AMERICA: SOUTH AMERICAN CHAMPIONSHIP U17 – FINAL GROUP Brazil U17 – Venezuela U17 1.490 4.150 7.700
10.03. 00:45 SOUTH AMERICA: COPA LIBERTADORES Sporting Cristal – Santos 3.900 3.510 2.220
10.03. 11:30 SINGAPORE: S.LEAGUE Warriors – Geylang 2.260 3.650 3.220
10.03. 13:00 SERBIA: PRVA LIGA OFK Beograd – Borca 2.250 3.400 3.600
10.03. 19:45 SCOTLAND: CHAMPIONSHIP Dundee Utd – Hibernian 3.470 3.450 2.360
10.03. 10:00 RUSSIA: YOUTH LEAGUE Arsenal Tula U21 – Ural U21 2.670 3.100 3.160
10.03. 10:00 RUSSIA: YOUTH LEAGUE Lokomotiv Moscow U21 – FC Krasnodar U21 2.590 3.240 3.280
10.03. 10:00 RUSSIA: YOUTH LEAGUE Rostov U21 – Terek Grozny U21 2.340 3.220 3.480
10.03. 10:00 RUSSIA: YOUTH LEAGUE Amkar Perm U21 – Zenit St Petersburg U21 6.290 3.600 1.800
10.03. 10:00 RUSSIA: YOUTH LEAGUE Spartak Moscow U21 – Anzhi Makhachkala U21 1.350 5.300 11.000
10.03. 11:00 RUSSIA: YOUTH LEAGUE CSKA Moscow U21 – Tomsk U21 1.040 29.000 126.000
10.03. 16:00 RUSSIA: PREMIER LEAGUE Arsenal Tula – Ural 2.670 3.000 3.540
10.03. 18:30 ROMANIA: LIGA 1 – RELEGATION GROUP FC Botosani – Poli Timisoara 2.070 3.450 4.400
10.03. 20:30 PORTUGAL: PRIMEIRA LIGA Arouca – FC Porto 15.000 5.800 1.330
10.03. 18:00 POLAND: I LIGA Pruszkow – Chojniczanka 3.540 3.400 2.360
10.03. 19:45 POLAND: I LIGA GKS Katowice – Olsztyn 1.870 3.500 5.300
10.03. 17:10 POLAND: EKSTRAKLASA Slask Wroclaw – Piast Gliwice 2.100 3.500 4.200
10.03. 19:30 POLAND: EKSTRAKLASA Arka Gdynia – Lech Poznań 4.650 3.750 1.990
10.03. 21:30 PARAGUAY: PRIMERA DIVISION – APERTURA Rubio Ñu – General Díaz 2.400 3.300 3.200
10.03. 19:00 NETHERLANDS: EERSTE DIVISIE Cambuur – FC Den Bosch 1.370 5.650 9.400
10.03. 19:00 NETHERLANDS: EERSTE DIVISIE Dordrecht – MVV Maastricht 5.300 4.000 1.750
10.03. 19:00 NETHERLANDS: EERSTE DIVISIE Breda – SC Telstar 1.350 5.700 9.870
10.03. 19:00 NETHERLANDS: EERSTE DIVISIE VVV-Venlo – Sittard 1.310 6.100 13.000
10.03. 19:00 NETHERLANDS: EERSTE DIVISIE FC Emmen – FC Eindhoven 2.260 3.680 3.380
10.03. 19:00 NETHERLANDS: EERSTE DIVISIE Jong Utrecht – Achilles ’29 1.670 4.330 5.300
10.03. 19:00 NETHERLANDS: EERSTE DIVISIE Jong PSV – Almere City 2.300 3.730 3.220
10.03. 19:00 NETHERLANDS: EERSTE DIVISIE FC Volendam – Helmond Sport 1.530 4.650 7.500
10.03. 19:00 NETHERLANDS: EERSTE DIVISIE RKC Waalwijk – FC Oss 1.620 4.600 5.530
10.03. 19:00 NETHERLANDS: EERSTE DIVISIE De Graafschap – Jong Ajax 2.380 4.000 3.280
10.03. 19:00 NETHERLANDS: EREDIVISIE Vitesse – Sparta Rotterdam 1.700 4.150 5.700
10.03. 18:00 MOROCCO: BOTOLA PRO Kawkab Marrakech – KAC Kenitra 2.650 2.850 3.200
10.03. 13:05 KUWAIT: PREMIER LEAGUE Kazma SC – Burgan 1.140 7.170 17.000
10.03. 13:05 KUWAIT: PREMIER LEAGUE Al Tadamon – Al Naser 6.000 4.720 1.400
10.03. 15:20 KUWAIT: PREMIER LEAGUE Al Sahel – Al-Fahaheel 2.630 3.500 2.320
10.03. 10:00 JAPAN: J1 LEAGUE Kashima Antlers – Yokohama F. Marinos 2.000 3.640 4.100
10.03. 10:00 JAPAN: J1 LEAGUE Kawasaki Frontale – Kashiwa Reysol 2.340 3.700 3.250
10.03. 10:30 JAPAN: J1 LEAGUE Urawa Reds – Ventforet Kofu 1.330 5.900 13.500
10.03. 19:45 ITALY: SERIE A Juventus – AC Milan 1.500 4.800 9.600
10.03. 13:00 ISRAEL: LEUMIT LEAGUE H. Akko – M. Herzliya 1.720 3.600 5.600
10.03. 13:00 ISRAEL: LEUMIT LEAGUE H. Ironi Rishon – Beitar Tel Aviv 2.400 3.150 3.250
10.03. 13:00 ISRAEL: LEUMIT LEAGUE Hapoel Katamon – Ramat Hasharon 2.100 3.350 3.600
10.03. 19:45 IRELAND: PREMIER DIVISION Bohemians – Bray Wanderers 4.710 3.400 2.100
10.03. 19:45 IRELAND: PREMIER DIVISION Dundalk – Limerick 1.600 4.460 6.770
10.03. 20:00 IRELAND: PREMIER DIVISION Drogheda Utd – Cork City 8.600 4.600 1.530
10.03. 20:00 IRELAND: PREMIER DIVISION Finn Harps – Galway Utd 3.000 3.500 2.640
10.03. 19:45 IRELAND: DIVISION 1 Athlone Town – Longford Town 5.100 3.600 1.910
10.03. 19:45 IRELAND: DIVISION 1 Cabinteely – Wexford Youths 3.100 3.420 2.620
10.03. 19:45 IRELAND: DIVISION 1 UC Dublin – Waterford Utd 4.200 3.800 2.100
10.03. 11:30 IRAN: PERSIAN GULF PRO LEAGUE Mashhad Football Club – Sepahan 3.280 2.880 2.570
10.03. 12:30 IRAN: PERSIAN GULF PRO LEAGUE Paykan – Padideh Khorasan 2.300 2.880 3.760
10.03. 13:00 IRAN: PERSIAN GULF PRO LEAGUE Foolad – Tractor 5.000 3.350 1.910
10.03. 19:00 ICELAND: LEAGUE CUP Víkingur Reykjavík – Keflavík 1.440 4.800 7.700
10.03. 21:00 ICELAND: LEAGUE CUP Throttur FC – Breiðablik UBK 5.800 4.300 1.630
10.03. 21:00 HONDURAS: LIGA NACIONAL – CLAUSURA Real Sociedad – Juticalpa 2.300 3.400 4.060
10.03. 21:30 HONDURAS: LIGA NACIONAL – CLAUSURA Marathon – Olimpia 2.840 3.300 2.760
10.03. 17:30 GERMANY: REGIONALLIGA – BAYERN Ingolstadt II – Augsburg II 2.460 3.520 2.950
10.03. 17:30 GERMANY: REGIONALLIGA – BAYERN Seligenporten – Illertissen 4.250 3.750 1.930
10.03. 17:30 GERMANY: 3. LIGA Magdeburg – Preußen Münster 1.880 3.690 4.700
10.03. 18:30 GERMANY: REGIONALLIGA – NORD VfB Lübeck – Lüneburger SK Hansa 1.790 3.680 5.400
10.03. 18:00 GERMANY: 3. LIGA Osnabruck – Holstein Kiel 3.600 3.300 2.520
10.03. 18:30 GERMANY: REGIONALLIGA – NORD Drochtersen/Assel – Meppen 3.750 3.450 2.190
10.03. 18:00 GERMANY: REGIONALLIGA – NORDOST Luckenwalde – Meuselwitz 3.320 3.400 2.280
10.03. 18:00 GERMANY: REGIONALLIGA – NORDOST Nordhausen – Berliner FC Dynamo
10.03. 19:00 GERMANY: OBERLIGA – HAMBURG Suderelbe – Altona 93 5.860 4.780 1.430
10.03. 18:00 GERMANY: REGIONALLIGA – NORDOST Lokomotive Leipzig – Schönberg 1.870 3.710 4.330
10.03. 18:00 GERMANY: OBERLIGA – NORDOST-SÜD Askania Bernburg – Barleben 2.310 4.140 2.470
10.03. 18:00 GERMANY: REGIONALLIGA – NORDOST Neustrelitz – Furstenwalde 2.440 3.490 2.950
10.03. 17:30 GERMANY: BUNDESLIGA II VfB Stuttgart – Bochum 1.600 4.550 6.200
10.03. 18:00 GERMANY: OBERLIGA – RHEINLAND-PFALZ/SAAR Mechtersheim – Pfeddersheim 1.530 4.420 5.000
10.03. 17:30 GERMANY: BUNDESLIGA II St. Pauli – Union Berlin 2.720 3.400 2.860
10.03. 17:30 GERMANY: BUNDESLIGA II Erzgebirge Aue – Karlsruher SC 2.680 3.200 3.100
10.03. 19:30 GERMANY: BUNDESLIGA Bayer Leverkusen – SV Werder Bremen 1.670 4.500 5.900
10.03. 19:00 FRANCE: NATIONAL Avranches – SAS Épinal 2.240 3.290 4.100
10.03. 19:00 FRANCE: NATIONAL Creteil – Pau FC 2.200 3.320 3.790
10.03. 19:00 FRANCE: NATIONAL Paris FC – Chambly 2.550 2.880 3.640
10.03. 19:00 FRANCE: NATIONAL GS Consolat – Dunkerque 2.710 3.180 2.990
10.03. 19:00 FRANCE: NATIONAL Belfort – Les Herbiers 2.470 3.320 3.600
10.03. 19:00 FRANCE: NATIONAL Béziers – Concarneau 2.510 3.000 3.470
10.03. 19:00 FRANCE: LIGUE 2 Amiens SC – Bourg-en-Bresse 1.900 3.350 5.700
10.03. 19:00 FRANCE: LIGUE 2 GFC Ajaccio – Troyes 2.310 3.100 4.000
10.03. 19:00 FRANCE: LIGUE 2 Laval – Auxerre 2.330 3.000 4.200
10.03. 19:00 FRANCE: LIGUE 2 Le Havre – Clermont 1.890 3.500 5.200
10.03. 19:00 FRANCE: LIGUE 2 Nimes – Red Star Saint-Ouen 1.810 3.500 5.600
10.03. 18:00 FRANCE: LIGUE 1 Nice – Caen 1.730 4.100 8.000
10.03. 19:00 FRANCE: LIGUE 2 Niort – Valenciennes 2.160 3.150 4.400
10.03. 19:45 FRANCE: LIGUE 1 Marseille – Angers 1.750 4.000 6.100
10.03. 19:00 FRANCE: LIGUE 2 Reims – AC Ajaccio 1.740 3.400 7.200
10.03. 19:00 FRANCE: LIGUE 2 Tours – US Orléans 2.380 3.100 3.900
10.03. 14:00 EUROPE: EURO U17 – SECOND STAGE Spain U17 – Poland U17 9.890 5.350 7.220
10.03. 16:00 EUROPE: EURO U17 – SECOND STAGE Greece U17 – Portugal U17 9.890 5.350 7.220
10.03. 19:45 ENGLAND: CHAMPIONSHIP Brighton and Hove Albion – Derby County 1.880 3.700 5.100
10.03. 01:00 EL SALVADOR: PRIMERA DIVISION – CLAUSURA FAS – Santa Tecla 3.000 3.250 2.560
10.03. 21:00 ECUADOR: SERIE A – FIRST STAGE Fuerza A. – Emelec 4.600 3.640 1.900
10.03. 17:00 DENMARK: SUPERLIGA Randers FC – AGF Aarhus 2.340 3.500 3.500
10.03. 19:15 DENMARK: SUPERLIGA FC Nordsjælland – Silkeborg 2.100 3.600 4.000
10.03. 11:00 CZECH REPUBLIC: U19 LEAGUE Pribram U19 – FK Pardubice U19 1.920 4.000 3.100
10.03. 17:00 CZECH REPUBLIC: DIVISION 2 Usti nad Labem – Opava 3.000 3.150 2.380
10.03. 18:00 CZECH REPUBLIC: DIVISION 2 Znojmo – Ceske Budejovice 2.420 3.200 2.960
10.03. 01:00 COSTA RICA: PRIMERA DIVISION – TORNEO DE VERANO Carmelita – Belen 2.460 3.420 3.100
10.03. 01:00 COLOMBIA: PRIMERA A – APERTURA Ind. Medellín – Dep. Pasto 1.640 4.150 9.000
10.03. 11:35 CHINA: SUPER LEAGUE Jiangsu Suning – Tianjin Teda 1.990 3.600 4.550
10.03. 11:35 CHINA: SUPER LEAGUE Shanghai SIPG – Yanbian 1.200 7.600 17.500
10.03. 11:35 CHINA: SUPER LEAGUE Shandong Luneng – Guangzhou Evergrande 4.300 3.600 2.040
10.03. 21:30 CHILE: PRIMERA DIVISION – CLAUSURA Deportes Temuco – Everton de Viña del Mar 2.600 3.500 2.930
10.03. 00:30 BRAZIL: COPA DO BRASIL Luverdense – Corinthians 8.600 4.100 1.700
10.03. 22:00 BRAZIL: CAMPEONATO PAULISTA Sao Bento – Linense 2.010 3.600 5.020
10.03. 18:00 AUSTRIA: REGIONALLIGA – MITTE Gleisdorf – Deutschlandsberger 2.100 3.800 3.200
10.03. 18:00 AUSTRIA: REGIONALLIGA – MITTE Allerheiligen – A. Klagenfurt 1.950 4.100 3.950
10.03. 18:00 AUSTRIA: REGIONALLIGA – OST First Vienna – Parndorf 1.670 3.700 4.350
10.03. 18:30 AUSTRIA: REGIONALLIGA – OST Amstetten – Austria Wien 3.380 3.450 2.200
10.03. 17:30 AUSTRIA: ERSTE LIGA Neustadt – LASK Linz 6.250 4.300 1.600
10.03. 18:30 AUSTRIA: REGIONALLIGA – OST Ebreichsdorf – Traiskirchen 1.950 3.900 3.700
10.03. 17:30 AUSTRIA: ERSTE LIGA Wacker Innsbruck – Liefering 2.400 3.490 3.290
10.03. 17:30 AUSTRIA: ERSTE LIGA Kapfenberg – Wattens 2.340 3.500 3.300
10.03. 17:30 AUSTRIA: ERSTE LIGA FAC Wien – Horn 2.560 3.400 3.050
10.03. 19:30 AUSTRIA: ERSTE LIGA BW Linz – A. Lustenau 3.370 3.440 2.400
10.03. 08:50 AUSTRALIA: A-LEAGUE Sydney FC – Central Coast Mariners 1.250 7.400 16.000
10.03. 09:15 AUSTRALIA: NPL VICTORIA Bentleigh Greens – Pascoe Vale 6.500 5.000 1.360
10.03. 09:00 AUSTRALIA: NPL TASMANIA Olympia FC Warriors – South Hobart 8.000 6.000 1.250