Date League Match SF Prediction 1 X 2
11.05. 14:00 ASIA: AFC CUP Mohun Bagan – South China 3.000 3.200 2.380
11.05. 19:30 ARGENTINA: PRIMERA C METROPOLITANA Dock Sud – Sacachispas
11.05. 19:45 ENGLAND: PREMIER LEAGUE Sunderland – Everton 1.850 4.000 5.400
11.05. 19:45 ENGLAND: PREMIER LEAGUE Norwich – Watford 1.870 3.820 4.750
11.05. 20:00 ENGLAND: PREMIER LEAGUE Liverpool FC – Chelsea 2.050 4.000 4.130
11.05. 17:30 DENMARK: 1ST DIVISION Roskilde – Koge 2.720 3.500 2.900
11.05. 17:30 DENMARK: 1ST DIVISION Silkeborg – Skive 1.500 4.650 8.000
11.05. 17:30 DENMARK: 1ST DIVISION Lyngby – Vendsyssel FF 2.450 3.600 3.200
11.05. 17:30 DENMARK: 1ST DIVISION Naestved – Fredericia 3.380 3.480 2.260
11.05. 17:30 DENMARK: 1ST DIVISION AC Horsens – Vejle 2.390 3.600 3.050
11.05. 20:00 VENEZUELA: PRIMERA DIVISION – APERTURA – PLAY OFFS Aragua – Dep. Táchira 2.550 3.300 2.600
11.05. 20:15 VENEZUELA: PRIMERA DIVISION – APERTURA – PLAY OFFS Mineros de Guayana – Dep. Anzoátegui 2.000 3.300 3.600
11.05. 15:00 UKRAINE: UKRAINIAN CUP Zorya Luhansk – Dnipro 2.900 3.250 2.450
11.05. 15:00 UKRAINE: FIRST LEAGUE FC Poltava – Mariupol
11.05. 17:00 UKRAINE: FIRST LEAGUE Ternopil – Sumy
11.05. 16:30 TUNISIA: LIGUE PROFESSIONNELLE 1 Sfaxien – Étoile Sahel 2.590 3.540 2.660
11.05. 12:00 THAILAND: THAI PREMIER LEAGUE Chainat – BBCU 2.250 3.400 3.420
11.05. 12:00 THAILAND: THAI PREMIER LEAGUE Siam Navy – Bangkok Utd 6.300 4.300 1.740
11.05. 12:00 THAILAND: THAI PREMIER LEAGUE Ratchaburi – Chonburi 2.400 3.500 2.950
11.05. 13:00 THAILAND: THAI PREMIER LEAGUE Nakhon Ratchasima – Chiangrai Utd 2.880 3.400 2.500
11.05. 13:00 THAILAND: THAI PREMIER LEAGUE Bangkok Glass – Sisaket 1.450 5.100 7.600
11.05. 13:00 THAILAND: THAI PREMIER LEAGUE Osotsapa – Buriram 14.500 6.500 1.250
11.05. 14:00 THAILAND: THAI PREMIER LEAGUE Muang Thong Utd – Suphanburi 1.450 4.900 6.800
11.05. 14:00 THAILAND: THAI PREMIER LEAGUE Army United – Sukhothai 2.950 3.500 2.400
11.05. 18:45 SWITZERLAND: SUPER LEAGUE Luzern – Grasshoppers 2.100 3.700 3.800
11.05. 18:45 SWITZERLAND: SUPER LEAGUE Vaduz – Sion 3.190 3.620 2.360
11.05. 19:30 SWITZERLAND: SUPER LEAGUE Zürich – Lugano 1.650 4.390 5.670
11.05. 18:00 SWEDEN: SUPERETTAN Trelleborgs – Orgryte 3.570 3.500 2.300
11.05. 18:00 SWEDEN: SUPERETTAN Sirius – Syrianska 1.580 4.150 6.850
11.05. 18:00 SWEDEN: SUPERETTAN Angelholm – Dalkurd 3.960 3.550 2.200
11.05. 18:00 SWEDEN: SUPERETTAN Ljungskile – Frej 1.940 3.750 4.500
11.05. 18:00 SWEDEN: SUPERETTAN Degerfors – IFK Varnamo 2.550 3.420 3.200
11.05. 18:00 SWEDEN: SUPERETTAN Assyriska FF – AFC United 2.700 3.450 2.850
11.05. 18:00 SWEDEN: SUPERETTAN GAIS – Åtvidaberg 2.250 3.600 3.500
11.05. 18:30 SOUTH AFRICA: PREMIER LEAGUE Platinum Stars – Bloem Celtic 1.850 3.400 4.750
11.05. 18:30 SOUTH AFRICA: PREMIER LEAGUE Golden Arrows – Jomo Cosmos 2.250 3.200 3.780
11.05. 18:30 SOUTH AFRICA: PREMIER LEAGUE Polokwane – Pretoria U. 2.520 3.200 2.900
11.05. 18:30 SOUTH AFRICA: PREMIER LEAGUE Free State Stars – Kaizer Chiefs 3.600 3.260 2.200
11.05. 18:30 SOUTH AFRICA: PREMIER LEAGUE Maritzburg Utd – Ajax Cape Town 2.480 3.250 2.900
11.05. 18:30 SOUTH AFRICA: PREMIER LEAGUE Bidvest Wits – Mamelodi Sundowns 2.890 3.200 2.600
11.05. 14:00 SOUTH AFRICA: FIRST DIVISION African Warriors – Baroka 6.500 4.150 1.470
11.05. 18:30 SOUTH AFRICA: PREMIER LEAGUE Chippa Utd. – Orlando Pirates 2.800 3.250 2.700
11.05. 15:00 SLOVENIA: PRVA LIGA Maribor – Velenje 1.200 7.000 16.000
11.05. 15:00 SLOVENIA: PRVA LIGA Celje – O. Ljubljana 6.100 4.100 1.670
11.05. 17:00 SLOVENIA: PRVA LIGA Krsko – ND Gorica 2.550 3.200 2.750
11.05. 18:00 SLOVENIA: PRVA LIGA Koper – NK Krka 2.200 3.250 3.240
11.05. 18:00 SLOVENIA: PRVA LIGA Domžale – Zavrc 1.710 3.700 4.850
11.05. 15:30 SLOVAKIA: 2. LIGA – PROMOTION GROUP Pohronie – Lok. Kosice 2.400 3.200 2.590
11.05. 17:00 SLOVAKIA: 2. LIGA – PROMOTION GROUP Nitra – Zvolen 2.000 3.280 3.200
11.05. 18:00 SERBIA: SERBIAN CUP Partizan – Javor 1.400 4.000 7.500
11.05. 19:30 SCOTLAND: PREMIERSHIP – CHAMPIONSHIP GROUP St Johnstone – Celtic 7.000 4.690 1.550
11.05. 19:45 SCOTLAND: PREMIERSHIP – CHAMPIONSHIP GROUP Ross County – Motherwell 2.250 3.680 3.310
11.05. 19:45 SCOTLAND: PREMIERSHIP – RELEGATION GROUP Dundee – Kilmarnock 2.170 3.670 3.580
11.05. 19:45 SCOTLAND: PREMIERSHIP – RELEGATION GROUP Hamilton – Inverness 3.150 3.520 2.500
11.05. 19:45 SCOTLAND: CHAMPIONSHIP – RELEGATION Stranraer – Ayr 4.000 3.800 2.600
11.05. 08:00 RUSSIA: YOUTH LEAGUE Ufa U21 – CSKA Moscow U21 11.500 5.200 1.400
11.05. 09:00 RUSSIA: YOUTH LEAGUE FC Krasnodar U21 – Krylia Sovetov U21 1.350 5.900 11.500
11.05. 09:00 RUSSIA: YOUTH LEAGUE Ural U21 – Spartak Moscow U21 5.250 4.000 2.200
11.05. 10:30 RUSSIA: YOUTH LEAGUE Rubin Kazan U21 – Anzhi Makhachkala U21 2.470 3.480 3.300
11.05. 11:00 RUSSIA: YOUTH LEAGUE Terek Grozny U21 – Amkar Perm U21 2.050 3.700 4.690
11.05. 12:00 RUSSIA: YOUTH LEAGUE Dynamo Moscow U21 – Rostov U21 3.600 3.360 2.300
11.05. 15:00 RUSSIA: PROFESSIONAL LEAGUE – CENTER Torpedo Moscow – Lokomotiv Liski 2.200 3.300 3.250
11.05. 11:00 RUSSIA: PROFESSIONAL LEAGUE – EAST Omsk – Chita 2.300 3.320 3.300
11.05. 15:00 RUSSIA: PREMIER LEAGUE Ufa – CSKA Moscow 11.500 5.200 1.400
11.05. 16:00 RUSSIA: PROFESSIONAL LEAGUE – WEST Spartak Kostroma – Solyaris Moscow 2.380 3.400 2.630
11.05. 17:00 RUSSIA: PREMIER LEAGUE Rubin Kazan – Anzhi Makhachkala 2.470 3.480 3.300
11.05. 16:00 RUSSIA: PROFESSIONAL LEAGUE – WEST Smolensk – Pskov-747 2.090 3.400 3.100
11.05. 17:30 RUSSIA: PREMIER LEAGUE FC Krasnodar – Krylia Sovetov 1.350 5.900 11.500
11.05. 17:00 RUSSIA: PROFESSIONAL LEAGUE – WEST Dynamo St Petersburg – Znamya Truda
11.05. 17:30 RUSSIA: PREMIER LEAGUE Lokomotiv Moscow – Kuban Krasnodar 1.510 4.500 8.200
11.05. 17:00 RUSSIA: PROFESSIONAL LEAGUE – WEST Khimki – Volga Tver 1.250 6.000 8.000
11.05. 17:30 RUSSIA: PREMIER LEAGUE Mordovia Saransk – Zenit St Petersburg 11.500 5.900 1.370
11.05. 15:00 ROMANIA: LIGA 2/SERIE 1 – PROMOTION GROUP F. Constanta – SC Bacau 1.510 3.750 5.500
11.05. 16:00 ROMANIA: LIGA 2/SERIE 1 – PROMOTION GROUP Calarasi – Rapid București 2.500 3.200 2.500
11.05. 15:00 ROMANIA: LIGA 2/SERIE 1 – RELEGATION GROUP Berceni – Gloria Buzau 2.500 3.400 3.750
11.05. 15:00 ROMANIA: LIGA 2/SERIE 1 – RELEGATION GROUP Pojorata – Rapid Suceava 2.500 3.400 3.750
11.05. 14:00 ROMANIA: LIGA 2/SERIE 2 – PROMOTION GROUP Chindia Targoviste – Gaz Metan Medias 2.800 3.550 2.100
11.05. 17:00 POLAND: I LIGA Legnica – Sandecja Nowy S. 2.050 3.500 4.130
11.05. 15:00 ROMANIA: LIGA 2/SERIE 2 – RELEGATION GROUP Ramnicu Valcea – U. Cluj 1.690 3.750 4.000
11.05. 17:00 POLAND: I LIGA Zawisza – Chrobry Glogow 1.860 3.600 4.700
11.05. 15:00 ROMANIA: LIGA 2/SERIE 2 – RELEGATION GROUP Tarlungeni – Pancota 4.000 3.750 1.690
11.05. 18:00 POLAND: I LIGA Suwalki – GKS Belchatow 2.080 3.420 4.230
11.05. 18:00 POLAND: I LIGA Kluczbork – Rozwój Katowice 2.550 3.420 2.970
11.05. 18:00 POLAND: I LIGA GKS Katowice – Chojniczanka 2.150 3.400 3.860
11.05. 19:30 POLAND: I LIGA Pogon Siedlce – Ol. Grudziadz 3.730 3.500 2.170
11.05. 19:30 POLAND: EKSTRAKLASA – CHAMPIONSHIP GROUP Lechia Gdansk – Legia Warsaw 3.130 3.500 2.410
11.05. 19:30 POLAND: EKSTRAKLASA – CHAMPIONSHIP GROUP Pogon Szczecin – Cracovia 2.770 3.400 2.740
11.05. 19:30 POLAND: EKSTRAKLASA – CHAMPIONSHIP GROUP Ruch – Piast Gliwice 4.000 3.700 2.050
11.05. 19:30 POLAND: EKSTRAKLASA – CHAMPIONSHIP GROUP Zaglebie – Lech Poznań 1.830 3.840 4.700
11.05. 18:00 NORWAY: 1. DIVISJON Raufoss – Sandnes 3.260 3.500 2.300
11.05. 18:00 NORWAY: TIPPELIGAEN Bodo/Glimt – Valerenga 2.750 3.610 2.670
11.05. 18:00 NORWAY: TIPPELIGAEN Haugesund – Odd 3.920 3.700 2.070
11.05. 18:00 NORWAY: TIPPELIGAEN Lillestrom – Brann 2.020 3.680 4.000
11.05. 18:00 NORWAY: TIPPELIGAEN Molde – Strømsgodset 1.850 3.960 4.600
11.05. 16:00 NIGERIA: PREMIER LEAGUE Rivers United FC – Wikki
11.05. 16:00 NIGERIA: PREMIER LEAGUE Ifeanyi Ubah – Lobi
11.05. 16:00 NIGERIA: PREMIER LEAGUE MFM FC – Enyimba
11.05. 14:00 MONTENEGRO: FIRST LEAGUE Rudar – Buducnost 2.500 3.400 2.450
11.05. 16:00 MONTENEGRO: FIRST LEAGUE Mornar Bar – Lovcen 2.500 3.300 2.500
11.05. 16:00 MONTENEGRO: FIRST LEAGUE Zeta – Decic 1.730 3.500 4.330
11.05. 16:00 MONTENEGRO: FIRST LEAGUE Mladost Podgorica – Bokelj 1.360 5.000 6.000
11.05. 16:00 LITHUANIA: A LYGA Stumbras – Kauno Žalgiris 1.790 3.840 4.200
11.05. 11:30 SOUTH KOREA: KOREAN CUP Seoul – Daegu 1.400 4.810 8.780
11.05. 12:00 SOUTH KOREA: KOREAN CUP Jeju Utd – Gwangju FC 1.740 3.720 5.110
11.05. 16:15 GREECE: SUPER LEAGUE – PLAY OFFS Panionios – Panathinaikos 4.560 3.440 2.000
11.05. 18:30 GREECE: SUPER LEAGUE – PLAY OFFS PAOK – AEK Athens 2.200 3.200 4.210
11.05. 18:00 GERMANY: REGIONALLIGA – NORD Hannover II – Schilksee 1.200 8.000 23.000
11.05. 18:00 GERMANY: REGIONALLIGA – NORD TSV Havelse – VfV 06 Hildesheim 2.590 3.640 2.850
11.05. 17:00 GERMANY: REGIONALLIGA – SÜDWEST Bahlinger SC – Kassel 2.200 3.710 3.480
11.05. 18:00 GERMANY: REGIONALLIGA – SÜDWEST Neckarelz – TSV Steinbach 7.200 5.000 1.460
11.05. 18:30 GERMANY: REGIONALLIGA – SÜDWEST Hoffenheim II – Pirmasens 1.700 4.330 5.900
11.05. 17:30 GERMANY: OBERLIGA – BADEN-WÜRTTEMBERG Germania Friedrichstal – CfR Pforzheim
11.05. 17:30 GERMANY: OBERLIGA – BADEN-WÜRTTEMBERG Stuttgarter Kickers II – Kehler FV 2.300 3.650 2.500
11.05. 18:00 GERMANY: OBERLIGA – BADEN-WÜRTTEMBERG FC Nottingen – Oberachern 1.610 4.150 4.100
11.05. 18:00 GERMANY: OBERLIGA – BADEN-WÜRTTEMBERG Pfullendorf – SV Sandhausen II 5.650 4.500 1.410
11.05. 18:30 GERMANY: OBERLIGA – BADEN-WÜRTTEMBERG Ulm – Bissingen 1.800 4.000 3.250
11.05. 18:30 GERMANY: OBERLIGA – BADEN-WÜRTTEMBERG Balingen – Ravensburg 1.870 4.000 3.100
11.05. 18:30 GERMANY: OBERLIGA – RHEINLAND-PFALZ/SAAR Gonsenheim – Schott Mainz
11.05. 19:00 GERMANY: OBERLIGA – RHEINLAND-PFALZ/SAAR Elversberg II – Karbach
11.05. 17:30 GERMANY: OBERLIGA – WESTFALEN Hammer SpVg – Erkenschwick 3.250 4.000 1.870
11.05. 18:30 GERMANY: OBERLIGA – WESTFALEN Gutersloh – Neunkirchen 2.050 3.750 2.900
11.05. 19:30 FRANCE: LIGUE 1 Bordeaux – Paris SG 6.300 4.400 1.690
11.05. 13:00 EUROPE: EURO U17 Portugal U17 – Belgium U17 1.870 3.200 3.700
11.05. 13:00 EUROPE: EURO U17 Scotland U17 – Azerbaijan U17 1.500 3.700 5.500
11.05. 16:15 EUROPE: EURO U17 Bosnia and Herzegovina U17 – Ukraine U17 6.500 4.000 1.400
11.05. 16:15 EUROPE: EURO U17 Germany U17 – Austria U17 1.850 2.900 4.300
11.05. 17:00 DENMARK: SUPERLIGA Sonderjyske – Viborg 1.860 3.720 4.790
11.05. 19:00 DENMARK: SUPERLIGA Hobro – Midtjylland 8.500 4.850 1.500
11.05. 19:00 DENMARK: SUPERLIGA AGF Aarhus – Esbjerg 2.100 3.650 4.000
11.05. 18:00 DENMARK: 2ND DIVISION – PROMOTION GROUP Hellerup – Middelfart 1.670 4.250 5.000
11.05. 18:00 DENMARK: 2ND DIVISION – PROMOTION GROUP Aarhus Fremad – F. Amager 3.550 3.750 1.850
11.05. 18:00 DENMARK: 2ND DIVISION – PROMOTION GROUP Thisted FC – Marienlyst 1.450 4.500 5.700
11.05. 18:00 DENMARK: 2ND DIVISION – PROMOTION GROUP Brabrand – Hvidovre 1.910 3.800 3.350
11.05. 17:15 CZECH REPUBLIC: SYNOT LIGA Slovacko – Sigma Olomouc 2.720 3.610 2.770
11.05. 18:00 DENMARK: 2ND DIVISION – PROMOTION GROUP Nykobing – AB Copenhagen 3.000 3.600 2.150
11.05. 17:15 CZECH REPUBLIC: SYNOT LIGA Teplice – Dukla Prague 1.760 3.920 5.170
11.05. 18:00 DENMARK: 2ND DIVISION – PROMOTION GROUP Bronshoj – BK Frem 3.400 3.750 1.910
11.05. 17:15 CZECH REPUBLIC: SYNOT LIGA FC Viktoria Plzeň – FK Baumit Jablonec 1.480 5.010 7.320
11.05. 18:00 DENMARK: 2ND DIVISION – RELEGATION GROUP B 1908 – B.93 6.000 4.550 1.450
11.05. 17:15 CZECH REPUBLIC: SYNOT LIGA Pribram – Slavia Prague 2.380 3.480 3.150
11.05. 18:00 DENMARK: 2ND DIVISION – RELEGATION GROUP Skovbakken – Holbaek 2.050 3.700 3.100
11.05. 17:15 CZECH REPUBLIC: SYNOT LIGA Liberec – Zlin 1.480 4.600 7.850
11.05. 18:00 DENMARK: 2ND DIVISION – RELEGATION GROUP Avarta – Svendborg 1.730 3.800 4.250
11.05. 17:15 CZECH REPUBLIC: SYNOT LIGA Bohemians 1905 – Mladá Boleslav 4.390 3.640 1.950
11.05. 18:00 DENMARK: 2ND DIVISION – RELEGATION GROUP Jammerbugt – Naesby 1.950 3.800 3.150
11.05. 17:15 CZECH REPUBLIC: SYNOT LIGA Jihlava – Ostrava 1.450 5.160 7.710
11.05. 18:00 DENMARK: 2ND DIVISION – RELEGATION GROUP Kolding IF – Dalum IF 2.800 3.800 2.200
11.05. 12:00 CZECH REPUBLIC: YOUTH LEAGUE Ceske Budejovice U21 – Teplice U21 3.700 4.200 1.750
11.05. 17:15 CZECH REPUBLIC: SYNOT LIGA Brno – Sparta Prague 5.180 3.790 1.760
11.05. 08:00 CHINA: FA CUP Guangzhou Haoxin Trade – Tianjin Teda 13.000 6.000 1.350
11.05. 08:00 CHINA: FA CUP Lijiang Jiayunhao – Yanbian 3.600 3.400 2.750
11.05. 11:00 CHINA: FA CUP Beijing – Shanghai SIPG 7.000 4.360 1.530
11.05. 12:35 CHINA: FA CUP Meizhou Kejia – Shandong Luneng 10.290 5.300 1.360
11.05. 12:35 CHINA: FA CUP Tianjin Quanjian – Chongqing Lifan 1.800 4.000 5.960
11.05. 12:35 CHINA: FA CUP Shanghai Shenxin – Changchun Yatai 3.110 3.400 2.420
11.05. 13:00 CHINA: FA CUP Xinjiang Tianshan – Beijing Guoan 7.000 4.400 1.600
11.05. 13:00 CHINA: FA CUP Shanghai Shenhua – Qingdao Jonoon 1.200 7.600 21.000
11.05. 16:00 BULGARIA: A GROUP Botev Plovdiv – Beroe 4.250 3.400 1.980
11.05. 18:30 BULGARIA: A GROUP Ludogorets – Pirin Blagoevgrad 1.170 7.300 26.000
11.05. 01:30 BRAZIL: COPA DO BRASIL Avai – Bragantino 2.230 3.400 3.700
11.05. 01:30 BRAZIL: COPA DO BRASIL Londrina – Cruzeiro 3.640 3.320 2.200
11.05. 23:30 BRAZIL: COPA DO BRASIL Parana – Chapecoense 2.600 3.400 2.960
11.05. 23:30 BRAZIL: COPA DO BRASIL Sampaio Correa – Figueirense 3.360 3.400 2.220
11.05. 20:00 BOLIVIA: PROFESIONAL – CLAUSURA Petrolero Yacuiba – Oriente Petrolero 2.090 3.320 3.820
11.05. 13:00 AZERBAIJAN: PREMIER LEAGUE Kapaz PFK – Neftchi PFK Baku 1.800 3.500 4.500
11.05. 14:00 AZERBAIJAN: PREMIER LEAGUE Inter Baku – Khazar Lankaran 1.350 4.800 8.700
11.05. 15:00 AZERBAIJAN: PREMIER LEAGUE Sumgayit FK – Ravan Baku 2.500 3.500 2.900
11.05. 19:30 AUSTRIA: BUNDESLIGA Rapid Wien – Rheindorf Altach 1.500 5.260 8.730
11.05. 19:30 AUSTRIA: BUNDESLIGA Sturm Graz – Mattersburg 1.400 5.300 9.000
11.05. 19:30 AUSTRIA: BUNDESLIGA Wolfsberger AC – Admira 1.950 3.760 4.280
11.05. 19:30 AUSTRIA: BUNDESLIGA SV Ried – Austria Wien 3.540 3.670 2.200
11.05. 19:30 AUSTRIA: BUNDESLIGA SV Grödig – Red Bull Salzburg 4.500 4.400 1.800