Date League Match SF Prediction 1 X 2
13.11. 18:30 ARGENTINA: PRIMERA B METROPOLITANA Colegiales – San Telmo 2.700 3.000 2.600
13.11. 18:05 ARGENTINA: PRIMERA B NACIONAL Argentinos Juniors – Ind. Rivadavia 2.060 3.200 4.700
13.11. 19:00 ARGENTINA: PRIMERA B NACIONAL Villa Dálmine – Brown Adrogue 1.880 3.250 5.300
13.11. 19:00 ARGENTINA: PRIMERA B NACIONAL Los Andes – CDJU Gualeguaychu 2.050 3.100 4.000
13.11. 19:10 ARGENTINA: PRIMERA B NACIONAL Gimnasia Jujuy – Flandria 2.000 3.100 5.440
13.11. 20:00 ARGENTINA: PRIMERA B NACIONAL Douglas Haig – Guillermo Brown 2.450 3.050 3.400
13.11. 20:05 ARGENTINA: PRIMERA B NACIONAL Crucero del Norte – Ferro Carril Oeste 2.390 3.100 3.700
13.11. 21:30 ARGENTINA: PRIMERA B NACIONAL Instituto – Boca Unidos 2.500 3.050 3.590
13.11. 23:00 ARGENTINA: PRIMERA B NACIONAL San Martin T. – Almagro 2.220 3.000 3.940
13.11. 19:00 ARGENTINA: PRIMERA DIVISIÓN Vélez Sarsfield – Defensa y Justicia 2.650 3.100 3.450
13.11. 17:00 ALGERIA: DIVISION 1 MC Alger – Constantine 1.560 3.600 7.000
13.11. 16:00 AFRICA: WORLD CUP – QUALIFICATION – THIRD STAGE Egypt – Ghana 2.200 3.350 4.500
13.11. 17:30 AFRICA: WORLD CUP – QUALIFICATION – THIRD STAGE Guinea – Congo DR 2.800 3.100 3.500
13.11. 12:30 CZECH REPUBLIC: YOUTH LEAGUE Trinec U21 – Dukla Prague U21 2.500 4.350 2.400
13.11. 13:00 CZECH REPUBLIC: CFL Benatky – Jirny 8.000 5.000 1.310
13.11. 13:00 CZECH REPUBLIC: CFL Zapy – Kraluv Dvur 2.000 3.600 3.100
13.11. 09:15 CZECH REPUBLIC: MSFL Unicov – Lisen 1.200 7.720 11.000
13.11. 12:30 CROATIA: 2. HNL NK Dinamo Zagreb 2 – Novigrad 1.750 3.160 4.300
13.11. 14:00 CROATIA: 2. HNL Šibenik – Rudeš 2.450 3.000 2.800
13.11. 01:30 COSTA RICA: PRIMERA DIVISION – TORNEO DE INVIERNO San Carlos – Zeledon 2.750 3.460 2.770
13.11. 20:00 COSTA RICA: PRIMERA DIVISION – TORNEO DE INVIERNO Saprissa – Liberia 1.240 6.400 12.500
13.11. 20:00 COSTA RICA: PRIMERA DIVISION – TORNEO DE INVIERNO Carmelita – Herediano 5.560 3.960 1.690
13.11. 22:00 COSTA RICA: PRIMERA DIVISION – TORNEO DE INVIERNO U.C.R. – Alajuelense 4.500 3.800 1.830
13.11. 19:00 COLOMBIA: TORNEO AGUILA – PROMOTION GROUP Univ. Popayán – Deportes Quindío 3.380 3.420 2.400
13.11. 11:00 WORLD: FRIENDLY INTERNATIONAL Tajikistan – Afghanistan 1.900 4.050 4.330
13.11. 11:45 WORLD: FRIENDLY INTERNATIONAL Singapore – Cambodia 1.410 5.300 9.000
13.11. 12:00 WORLD: FRIENDLY INTERNATIONAL Serbia U21 – Montenegro U21 2.100 3.300 3.500
13.11. 13:00 WORLD: FRIENDLY INTERNATIONAL Zimbabwe – Tanzania 1.600 3.750 6.250
13.11. 17:00 WORLD: EUROPE: WORLD CUP – QUALIFICATION Bulgaria – Belarus 2.230 3.360 4.000
13.11. 17:00 WORLD: EUROPE: WORLD CUP – QUALIFICATION Luxembourg – Netherlands 30.000 10.000 1.170
13.11. 17:00 WORLD: EUROPE: WORLD CUP – QUALIFICATION Hungary – Andorra 1.050 25.000 81.000
13.11. 17:00 WORLD: EUROPE: WORLD CUP – QUALIFICATION Switzerland – Faroe Islands 1.130 13.500 33.000
13.11. 17:00 WORLD: EUROPE: WORLD CUP – QUALIFICATION Cyprus – Gibraltar 1.110 13.000 36.000
13.11. 19:45 WORLD: EUROPE: WORLD CUP – QUALIFICATION Portugal – Latvia 1.070 20.000 70.000
13.11. 19:45 WORLD: EUROPE: WORLD CUP – QUALIFICATION Belgium – Estonia 1.070 18.000 81.000
13.11. 19:45 WORLD: EUROPE: WORLD CUP – QUALIFICATION Greece – Bosnia and Herzegovina 2.900 3.300 2.850
13.11. 15:00 WALES: PREMIER LEAGUE Newtown – Bangor 2.620 3.500 2.750
13.11. 15:00 WALES: PREMIER LEAGUE Llandudno – Connahs Q. 3.100 3.400 2.400
13.11. 16:30 WALES: PREMIER LEAGUE Carmarthen Town – Druids 2.250 3.570 3.200
13.11. 19:00 URUGUAY: PRIMERA DIVISIÓN Plaza Colonia – Boston River 3.060 3.400 2.350
13.11. 19:00 URUGUAY: PRIMERA DIVISIÓN Danubio FC – Juventud Las Piedras 1.500 4.300 6.900
13.11. 19:00 URUGUAY: PRIMERA DIVISIÓN Rampla Juniors – River Plate Montevideo 2.300 3.350 3.380
13.11. 22:15 URUGUAY: PRIMERA DIVISIÓN Racing Montevideo – CA Peñarol 4.850 3.900 1.730
13.11. 11:00 UKRAINE: FIRST LEAGUE FC Poltava – Arsenal Kiev 2.100 3.380 3.280
13.11. 12:00 UKRAINE: FIRST LEAGUE Bukovyna – Ternopil 1.690 3.700 5.900
13.11. 12:00 UKRAINE: FIRST LEAGUE Veres Rivne – Sumy 1.220 6.000 11.000
13.11. 13:00 UKRAINE: FIRST LEAGUE Mykolaiv – Skala Stryj 1.850 3.400 4.550
13.11. 10:30 TURKEY: TFF 3. LIG GROUP 1 Corum – Kocaelispor 2.070 3.280 3.010
13.11. 10:30 TURKEY: TFF 3. LIG GROUP 1 Altay – Kartalspor 1.810 3.490 3.540
13.11. 10:30 TURKEY: TFF 3. LIG GROUP 1 Gölcükspor – Erzin 2.270 3.400 2.600
13.11. 10:00 TURKEY: SPOR TOTO 2. LIG RED GROUP Trabzonspor – Kayseri Erciyesspor 1.220 5.700 9.150
13.11. 10:30 TURKEY: SPOR TOTO 2. LIG RED GROUP Etimesgut – Hatayspor 2.250 3.300 2.750
13.11. 10:30 TURKEY: SPOR TOTO 2. LIG RED GROUP Niğde Belediyespor – Karsiyaka 2.400 3.400 2.500
13.11. 10:30 TURKEY: SPOR TOTO 2. LIG RED GROUP Sariyer – Kirklarelispor 1.800 3.600 4.550
13.11. 10:30 TURKEY: SPOR TOTO 2. LIG RED GROUP Tokatspor – Inegolspor 3.550 3.500 1.850
13.11. 10:30 TURKEY: SPOR TOTO 2. LIG RED GROUP Bugsasspor – Tuzlaspor 2.000 3.400 3.200
13.11. 10:30 TURKEY: SPOR TOTO 2. LIG RED GROUP Eyupspor – Aydinspor 2.100 3.300 3.010
13.11. 10:00 TURKEY: SPOR TOTO 2. LIG WHITE GROUP Kahramanmarasspor – Kocaeli Birlikspor 2.650 3.400 2.250
13.11. 10:30 TURKEY: SPOR TOTO 2. LIG WHITE GROUP Tepecik – Keciorengucu 3.440 3.500 1.900
13.11. 10:30 TURKEY: SPOR TOTO 2. LIG WHITE GROUP Nazillispor – Karagumruk 1.830 3.400 3.700
13.11. 10:30 TURKEY: SPOR TOTO 2. LIG WHITE GROUP Hacettepe – Sivas Belediyespor 2.500 3.500 2.400
13.11. 14:00 SWEDEN: SUPERETTAN – RELEGATION Assyriska FF – Norrby 1.830 3.800 5.000
13.11. 11:00 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 1 Real Valladolid B – Izarra 2.000 3.380 5.560
13.11. 11:00 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 1 Tudelano – Burgos 2.510 3.180 3.900
13.11. 15:30 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 1 Somozas – Celta Vigo B 4.600 3.390 1.950
13.11. 16:00 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 1 Ponferradina – Racing Ferrol 1.670 3.620 6.980
13.11. 15:00 SPAIN: LALIGA2 Sevilla FC B – Almeria 2.600 3.350 3.200
13.11. 16:00 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 1 Leonesa – Pontevedra 1.620 3.850 7.320
13.11. 17:00 SPAIN: LALIGA2 UCAM Murcia – Girona 2.940 3.050 3.100
13.11. 16:00 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 1 Coruxo – Palencia 1.660 3.800 6.100
13.11. 19:00 SPAIN: LALIGA2 Real Zaragoza – Mirandes 1.880 3.720 4.900
13.11. 16:00 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 1 Arandina – Mutilvera 1.850 3.410 5.140
13.11. 17:30 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 1 Caudal Deportivo – Guijuelo 2.100 3.280 4.140
13.11. 11:00 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 2 UD Logrones – Mensajero 1.650 3.750 7.060
13.11. 11:00 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 2 San Sebastian Reyes – Navalcarnero 2.200 3.300 3.730
13.11. 11:15 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 2 Socuellamos – Leioa 2.050 3.250 3.940
13.11. 16:00 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 2 Toledo – Fuenlabrada 1.750 3.500 5.450
13.11. 17:00 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 2 Barakaldo – Real Union 1.870 3.500 5.200
13.11. 11:00 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 3 Atletico Baleares – Espanyol B 1.620 3.780 6.580
13.11. 11:00 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 3 Mallorca B – Prat 2.380 3.070 3.810
13.11. 11:00 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 3 CF Gava – Lleida Esportiu 2.950 3.070 3.000
13.11. 16:00 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 3 Alcoyano – Ebro 1.600 3.750 7.150
13.11. 16:00 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 3 Cornella – L’Hospitalet 1.750 3.520 6.310
13.11. 16:00 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 3 Sabadell – Eldense 1.420 4.560 8.500
13.11. 17:00 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 3 Hercules – Levante B 1.600 3.750 7.440
13.11. 11:00 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 4 Mancha – Real Murcia 3.000 3.100 2.570
13.11. 11:00 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 4 Melilla – Jumilla 1.950 3.360 4.500
13.11. 11:00 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 4 Granada B – Villanovense 3.180 3.480 2.400
13.11. 11:00 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 4 San Fernando – Extremadura UD 1.930 3.600 4.600
13.11. 16:00 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 4 El Ejido – Cordoba B 1.950 3.590 4.010
13.11. 16:00 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 4 La Roda – Linares 3.200 3.250 2.710
13.11. 16:00 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 4 Merida – Recreativo Huelva 1.400 4.490 10.810
13.11. 16:00 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 4 La Hoya Lorca – Linense 1.600 4.070 7.350
13.11. 16:00 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 4 Marbella – Real Jaen 1.750 3.500 5.700
13.11. 17:00 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 4 FC Cartagena – Sanluqueno 1.220 6.350 19.340
13.11. 09:30 SLOVAKIA: 2. LIGA – WEST Spartak Trnava B – Svaty Jur 1.370 5.000 7.860
13.11. 12:30 SLOVAKIA: 2. LIGA – WEST Sered – Pohronie 1.740 3.710 4.500
13.11. 12:00 SERBIA: PRVA LIGA Buducnost Dobanovci – Proleter 2.200 3.000 3.330
13.11. 12:00 SERBIA: PRVA LIGA Bezanija – Sabac 1.560 3.480 5.180
13.11. 12:30 SCOTLAND: CHALLENGE CUP St. Mirren – Ayr 2.750 3.500 2.860
13.11. 16:05 SCOTLAND: CHALLENGE CUP Livingston – TNS 3.200 3.750 2.300
13.11. 10:30 RUSSIA: PROFESSIONAL LEAGUE – SOUTH R. Volgograd – Vladikavkaz 1.330 4.800 11.000
13.11. 13:00 RUSSIA: PROFESSIONAL LEAGUE – SOUTH FC Krasnodar II – Torpedo Armavir 4.110 3.280 1.880
13.11. 06:00 RUSSIA: NATIONAL LEAGUE Luch-Energiya – Sokol Saratov 2.080 3.150 4.350
13.11. 13:00 RUSSIA: PROFESSIONAL LEAGUE – SOUTH Afips Afipsky – Legion Dynamo 2.150 3.100 2.800
13.11. 06:00 RUSSIA: NATIONAL LEAGUE SKA Khabarovsk – Sibir Novosibirsk 1.920 3.300 5.400
13.11. 11:00 RUSSIA: NATIONAL LEAGUE Spartak Moscow II – Fakel Voronezh 3.000 3.150 2.640
13.11. 12:00 RUSSIA: NATIONAL LEAGUE Volgar Astrakhan – Tyumen 2.150 3.500 4.000
13.11. 12:00 RUSSIA: NATIONAL LEAGUE Tosno – Kuban Krasnodar 2.000 3.250 4.400
13.11. 13:00 RUSSIA: NATIONAL LEAGUE Spartak Nalchik – Shinnik 2.770 3.050 2.880
13.11. 14:00 RUSSIA: NATIONAL LEAGUE Baltika – Dynamo Moscow 10.000 4.600 1.400
13.11. 14:00 RUSSIA: NATIONAL LEAGUE Zenit St Petersburg II – Yenisey 3.080 3.300 2.550
13.11. 15:00 PORTUGAL: TAÇA DE PORTUGAL Varzim – Covilha 2.710 3.020 3.000
13.11. 15:00 PORTUGAL: SEGUNDA LIGA Academico Viseu – Leixoes 1.910 3.340 5.490
13.11. 15:00 PORTUGAL: SEGUNDA LIGA AD Fafe – Cova De Piedade 3.330 3.100 2.640
13.11. 16:00 PORTUGAL: SEGUNDA LIGA Olhanense – Vizela 2.460 3.120 3.380
13.11. 14:00 POLAND: I LIGA Pogon Siedlce – Stal Mielec 2.300 3.200 2.990
13.11. 14:00 POLAND: I LIGA Gornik Z. – Wisla Pulawy 1.510 4.500 7.400
13.11. 15:00 POLAND: I LIGA Kluczbork – Podbeskidzie 4.200 3.540 2.030
13.11. 11:00 POLAND: DIVISION 2 Siarka Tarnobrzeg – S. Wola 1.910 3.300 3.600
13.11. 12:00 POLAND: DIVISION 2 Rakow – Polonia Warszawa 1.620 3.600 5.000
13.11. 16:00 POLAND: DIVISION 2 Radomiak Radom – ROW Rybnik 1.800 3.500 4.000
13.11. 21:00 PERU: PRIMERA DIVISION – LIGUILLA Alianza Lima – Ayacucho FC 1.460 4.500 8.000
13.11. 21:00 PARAGUAY: PRIMERA DIVISION – CLAUSURA Sportivo Luqueño – Cerro Porteño 2.750 3.550 2.550
13.11. 04:00 AUSTRALIA AND OCEANIA: WORLD CUP – QUALIFICATION – THIRD STAGE Solomon Islands – Tahiti 3.100 3.350 2.200
13.11. 01:00 NEW ZEALAND: FOOTBALL CHAMPIONSHIP Southern United – Auckland City 20.000 12.500 1.150
13.11. 01:00 NEW ZEALAND: FOOTBALL CHAMPIONSHIP Eastern Suburbs – Waitakere United 1.920 4.000 4.250
13.11. 03:35 NEW ZEALAND: FOOTBALL CHAMPIONSHIP Team Wellington – Hamilton 1.670 4.800 5.300
13.11. 01:00 MEXICO: ASCENSO MX – APERTURA Cafetaleros de Tapachula – UAEM Potros 2.620 3.500 3.150
13.11. 01:00 MEXICO: ASCENSO MX – APERTURA Celaya – Juarez 2.000 3.500 4.500
13.11. 18:00 MEXICO: ASCENSO MX – APERTURA Leones Negros – Lobos BUAP 2.050 3.300 3.400
13.11. 13:00 LATVIA: SYNOTTIP VIRSLIGA – RELEGATION Metta/LU – AFA Olaine 1.220 6.400 9.640
13.11. 13:30 ITALY: LEGA PRO – GROUP A NORTH Cremonese – Siena 1.700 3.900 6.100
13.11. 13:30 ITALY: LEGA PRO – GROUP A NORTH Giana Erminio – Alessandria 4.300 3.400 1.950
13.11. 13:30 ITALY: LEGA PRO – GROUP A NORTH Pro Piacenza – Racing Roma 1.800 3.480 5.400
13.11. 13:30 ITALY: LEGA PRO – GROUP A NORTH Viterbese – Olbia 1.850 3.500 4.570
13.11. 15:30 ITALY: LEGA PRO – GROUP A NORTH Arezzo – Piacenza 2.150 3.300 3.520
13.11. 17:30 ITALY: LEGA PRO – GROUP A NORTH Carrarese – Como 2.700 3.200 2.800
13.11. 17:30 ITALY: LEGA PRO – GROUP A NORTH Lucchese – Renate 2.100 3.320 3.900
13.11. 17:30 ITALY: LEGA PRO – GROUP A NORTH Prato – Pontedera 2.700 3.100 2.820
13.11. 17:30 ITALY: LEGA PRO – GROUP A NORTH Tuttocuoio – Pistoiese 2.100 3.220 3.650
13.11. 13:30 ITALY: LEGA PRO – GROUP B CENTRAL Sambenedettese – Teramo 1.840 3.540 4.700
13.11. 13:30 ITALY: LEGA PRO – GROUP C SOUTH Melfi – Reggina 1914 2.600 3.050 2.940
13.11. 13:30 ITALY: LEGA PRO – GROUP C SOUTH Siracusa – Akragas 2.150 3.130 3.780
13.11. 15:30 ITALY: LEGA PRO – GROUP C SOUTH Catania – Catanzaro 1.650 3.750 7.030
13.11. 15:30 ITALY: LEGA PRO – GROUP C SOUTH Messina – Andria 2.300 3.100 3.470
13.11. 15:30 ITALY: LEGA PRO – GROUP C SOUTH Monopoli – Vibonese 1.810 3.400 4.930
13.11. 15:30 ITALY: LEGA PRO – GROUP C SOUTH Paganese – Foggia 4.000 3.200 2.100
13.11. 17:30 ITALY: LEGA PRO – GROUP C SOUTH Casertana – Juve Stabia 3.300 3.100 2.400
13.11. 19:30 ITALY: LEGA PRO – GROUP C SOUTH Lecce – Nuova Cosenza 1.730 3.560 5.600
13.11. 19:30 ITALY: LEGA PRO – GROUP C SOUTH Matera – Fondi 1.750 3.500 5.500
13.11. 11:30 ITALY: SERIE B Cesena – Pisa 1.900 3.260 5.830
13.11. 14:00 ITALY: SERIE B Benevento – Cittadella 2.100 3.440 4.300
13.11. 14:00 ITALY: SERIE B Carpi – Avellino 1.620 3.760 7.600
13.11. 14:00 ITALY: SERIE B Frosinone – Ascoli 1.750 3.680 6.300
13.11. 14:00 ITALY: SERIE B Hellas Verona – Novara 1.670 4.000 6.700
13.11. 14:00 ITALY: SERIE B Perugia – Trapani 1.790 3.500 6.200
13.11. 14:00 ITALY: SERIE B Salernitana – Ternana 1.960 3.350 4.850
13.11. 14:00 ITALY: SERIE B Entella – Pro Vercelli 1.750 3.700 6.300
13.11. 19:30 ITALY: SERIE B Bari 1908 – Spezia 2.100 3.300 4.500
13.11. 09:00 INDONESIA: ISC Barito Putera – PS TNI 1.900 3.500 3.600
13.11. 11:30 INDONESIA: ISC Persija Jakarta – Balikpapan 2.300 3.400 2.910
13.11. 13:30 INDIA: ISL Delhi Dynamos – Atletico de Kolkata 2.200 3.400 3.280
13.11. 13:00 GREECE: FOOTBALL LEAGUE Kissamikos – Aris Akropotamos
13.11. 13:00 GERMANY: REGIONALLIGA – BAYERN Bayern Hof – Schweinfurt 6.210 4.440 1.570
13.11. 13:00 GERMANY: REGIONALLIGA – BAYERN Garching – Unterhaching 7.700 5.200 1.430
13.11. 13:00 GERMANY: REGIONALLIGA – NORD TSV Havelse – VfB Oldenburg 2.670 3.300 3.010
13.11. 13:00 GERMANY: REGIONALLIGA – NORD ETSV Weiche – VfB Lübeck 2.150 3.400 4.200
13.11. 13:00 GERMANY: REGIONALLIGA – NORD Lupo-Martini – Wolfsburg II 6.280 4.200 1.600
13.11. 13:00 GERMANY: REGIONALLIGA – NORD Eichede – Lüneburger SK Hansa 6.130 4.250 1.590
13.11. 13:00 GERMANY: OBERLIGA – BADEN-WÜRTTEMBERG Stuttgarter Kickers II – SV Sandhausen II 1.780 4.020 3.500
13.11. 13:00 GERMANY: OBERLIGA – BAYERN NORD DJK Bamberg – Ammerthal 2.620 3.800 2.220
13.11. 13:00 GERMANY: OBERLIGA – BAYERN SÜD Schwabmunchen – Kirchanschoring 1.820 3.820 3.460
13.11. 13:00 GERMANY: OBERLIGA – BAYERN SÜD Jahn Regensburg II – Gundelfingen 2.120 3.640 2.830
13.11. 13:00 GERMANY: OBERLIGA – HAMBURG Pinneberg – Dassendorf 4.080 4.270 1.610
13.11. 13:00 GERMANY: OBERLIGA – HAMBURG Niendorfer TSV – SC Victoria Hamburg 2.800 4.270 1.970
13.11. 13:30 GERMANY: OBERLIGA – MITTELRHEIN Bergisch Gladbach – Germania Windeck 1.410 4.630 5.700
13.11. 13:30 GERMANY: OBERLIGA – MITTELRHEIN Hennef – Hurth 3.500 4.070 1.770
13.11. 13:30 GERMANY: OBERLIGA – MITTELRHEIN Inde Hahn – Friesdorf 1.660 4.220 4.000
13.11. 14:15 GERMANY: OBERLIGA – MITTELRHEIN Siegburger – Freialdenhoven 3.000 4.030 1.960
13.11. 14:30 GERMANY: OBERLIGA – MITTELRHEIN Alfter – TV Herkenrath 1.750 4.060 3.560
13.11. 13:30 GERMANY: OBERLIGA – NIEDERRHEIN Dusseldorf-West – Germania Ratingen 1.750 4.260 3.450
13.11. 13:30 GERMANY: OBERLIGA – NIEDERRHEIN Meerbusch – Uerdingen 4.500 4.300 1.530
13.11. 13:30 GERMANY: OBERLIGA – NIEDERRHEIN Bocholt – Homberg 1.480 4.520 5.000
13.11. 14:30 GERMANY: OBERLIGA – NIEDERRHEIN Hilden – Cronenberger 1.550 4.530 4.500
13.11. 13:00 GERMANY: OBERLIGA – NIEDERSACHSEN Eintracht Northeim – Jeddeloh 2.630 4.020 2.120
13.11. 13:00 GERMANY: OBERLIGA – NIEDERSACHSEN Gifhorn – Bornreihe 1.900 4.060 4.330
13.11. 13:00 GERMANY: OBERLIGA – SCHLESWIG-HOLSTEIN Eutin – Neumunster 1.170 7.000 9.000
13.11. 13:30 GERMANY: OBERLIGA – WESTFALEN Ennepetal – Westfalia Rhynern 2.730 4.000 2.120
13.11. 13:30 GERMANY: OBERLIGA – WESTFALEN Stadtlohn – Erkenschwick 2.220 3.800 2.700
13.11. 12:15 ENGLAND: LEAGUE ONE Peterborough Utd – Bolton Wanderers 3.000 3.600 2.550
13.11. 14:15 ENGLAND: LEAGUE ONE Chesterfield – Sheffield Utd 5.500 4.000 1.790
13.11. 00:30 EL SALVADOR: PRIMERA DIVISION – APERTURA Luis Angel Firpo – Sonsonate 2.300 3.350 3.050
13.11. 21:00 EL SALVADOR: PRIMERA DIVISION – APERTURA FAS – Municipal Limeno 1.890 3.380 4.040
13.11. 17:00 ECUADOR: SERIE A – SECOND STAGE Aucas – River Plate Ecuador 1.730 3.750 5.500
13.11. 17:00 ECUADOR: SERIE A – SECOND STAGE Delfin – CD Universidad Católica 2.060 3.500 3.960
13.11. 12:45 DENMARK: 1ST DIVISION F. Amager – Roskilde 2.300 3.600 3.950
13.11. 12:45 DENMARK: 1ST DIVISION Naestved – Skive 2.100 3.850 4.100
13.11. 12:45 DENMARK: 1ST DIVISION Vendsyssel FF – AB Copenhagen 1.450 5.200 9.090
13.11. 12:45 DENMARK: 1ST DIVISION Fredericia – Helsingor 2.130 3.560 3.810
13.11. 22:00 CHILE: PRIMERA B – APERTURA Rangers de Talca – Valdivia 1.360 4.250 7.200
13.11. 23:00 CHILE: PRIMERA B – APERTURA Unión La Calera – Deportes La Serena 2.320 3.100 2.900
13.11. 20:00 CHILE: CAMPEONATO NACIONAL – APERTURA Santiago Wanderers – Universidad de Concepción 2.250 3.350 3.660
13.11. 15:00 BELGIUM: PROXIMUS LEAGUE – SECOND STAGE FC Antwerp – Cercle Brugge KSV 1.680 4.100 5.800
13.11. 13:00 AUSTRIA: REGIONALLIGA – OST St. Polten – Parndorf 3.960 3.700 1.990
13.11. 14:00 AUSTRIA: REGIONALLIGA – OST Ebreichsdorf – Austria Wien 2.380 4.070 3.100
13.11. 06:00 AUSTRALIA: A-LEAGUE Sydney FC – Perth Glory 1.680 4.400 5.400
13.11. 18:30 ARGENTINA: PRIMERA C METROPOLITANA El Porvenir – Central Córdoba 1.800 3.100 4.200
13.11. 20:00 ARGENTINA: PRIMERA C METROPOLITANA Sportivo Italiano – San Martín Burzaco 2.100 3.000 3.300
13.11. 20:00 ARGENTINA: TORNEO FEDERAL A Unión Villa Krause – Gutiérrez Mendoza 2.200 2.900 3.200
13.11. 23:00 ARGENTINA: TORNEO FEDERAL A Cipolletti – Villa Mitre 2.000 3.100 3.400
13.11. 23:00 ARGENTINA: TORNEO FEDERAL A Gimnasia Mendoza – Deportivo Maipú