Date League Match SF Prediction 1 X 2
15.10. 14:00 AFRICA: CAF CHAMPIONS LEAGUE – PLAY OFFS Mamelodi Sundowns – Zamalek 2.100 3.300 3.700
15.10. 22:30 BRAZIL: SÉRIE C – PLAY OFFS Juventude – Boa 1.900 3.200 3.800
15.10. 20:00 BRAZIL: SÉRIE B Joinville – Parana 1.900 3.540 5.420
15.10. 20:00 BRAZIL: SÉRIE B Avai – Tupi 1.620 4.150 7.000
15.10. 20:30 BRAZIL: SÉRIE B Vasco da Gama – CRB 1.640 4.270 6.500
15.10. 22:30 BRAZIL: SÉRIE B Nautico – Ceará 2.050 3.520 4.200
15.10. 22:30 BRAZIL: SÉRIE B Londrina – Luverdense 1.960 3.480 4.600
15.10. 13:30 BOSNIA AND HERZEGOVINA: PREMIER LEAGUE Olimpic Sarajevo – Sloboda Tuzla 2.770 3.130 2.520
15.10. 14:00 BOSNIA AND HERZEGOVINA: PREMIER LEAGUE Mladost DK – Krupa 1.970 3.340 3.780
15.10. 14:00 BOSNIA AND HERZEGOVINA: PREMIER LEAGUE Metalleghe-BSI Jajce – Čelik Zenica 2.110 3.320 3.080
15.10. 14:00 BOSNIA AND HERZEGOVINA: PREMIER LEAGUE Radnik Bijeljina – Zrinjski 2.760 3.280 2.450
15.10. 14:00 BOSNIA AND HERZEGOVINA: PREMIER LEAGUE Vitez – Široki Brijeg 2.580 3.300 2.630
15.10. 20:00 BOLIVIA: PROFESIONAL – APERTURA Petrolero Yacuiba – Real Potosí 1.670 3.960 5.200
15.10. 17:00 BELGIUM: PRO LEAGUE Kortrijk – Standard Liège 2.960 3.550 2.700
15.10. 19:00 BELGIUM: PRO LEAGUE Waasland-Beveren – Eupen 2.400 3.650 3.220
15.10. 19:00 BELGIUM: PRO LEAGUE Sint-Truiden – Westerlo 1.750 4.250 6.200
15.10. 19:30 BELGIUM: PRO LEAGUE Mouscron-Péruwelz – Genk 4.000 3.700 2.060
15.10. 19:00 BELGIUM: PROXIMUS LEAGUE – FIRST STAGE Lierse – St. Gilloise 1.600 4.280 6.100
15.10. 12:00 BELARUS: PREMIER LEAGUE Slavia Mozyr – Isloch Minsk 2.550 3.300 2.820
15.10. 13:00 BELARUS: PREMIER LEAGUE Din. Minsk – Brest 1.560 3.750 6.200
15.10. 14:00 BELARUS: PREMIER LEAGUE Shakhtyor Soligorsk – FC Minsk 2.100 3.400 3.600
15.10. 15:00 BELARUS: PREMIER LEAGUE Zhodino – Neman 1.380 4.850 11.000
15.10. 13:00 AZERBAIJAN: PREMIER LEAGUE Inter Baku – Gabala FK 2.990 3.200 2.610
15.10. 15:30 AZERBAIJAN: PREMIER LEAGUE Qarabağ FK – Sumgayit FK 1.250 7.300 17.000
15.10. 14:00 AUSTRIA: REGIONALLIGA – MITTE FC Pasching – Lafnitz 2.400 3.800 2.680
15.10. 15:00 AUSTRIA: REGIONALLIGA – MITTE Vorwarts Steyr – Hartberg 2.810 3.600 2.390
15.10. 16:00 AUSTRIA: REGIONALLIGA – OST Ritzing – Amstetten 1.350 6.000 8.900
15.10. 14:00 AUSTRIA: REGIONALLIGA – WEST Wacker Innsbruck – Hohenems 1.220 7.500 10.000
15.10. 14:30 AUSTRIA: REGIONALLIGA – WEST USK Anif – Eugendorf 1.220 7.000 11.000
15.10. 14:30 AUSTRIA: REGIONALLIGA – WEST Rheindorf Altach – Johann 2.000 3.750 3.500
15.10. 14:30 AUSTRIA: REGIONALLIGA – WEST Seekirchen – SV Worgl 2.380 3.700 2.790
15.10. 14:30 AUSTRIA: REGIONALLIGA – WEST Saalfelden – Hard 2.350 3.600 2.550
15.10. 15:00 AUSTRIA: REGIONALLIGA – WEST Kufstein – Dornbirn 1.750 4.000 4.330
15.10. 15:00 AUSTRIA: BUNDESLIGA Wolfsberger AC – Red Bull Salzburg 6.100 4.200 1.670
15.10. 17:30 AUSTRIA: BUNDESLIGA Rapid Wien – Rheindorf Altach 1.500 4.700 7.800
15.10. 17:30 AUSTRIA: BUNDESLIGA Admira – St. Polten 2.220 3.600 3.570
15.10. 17:30 AUSTRIA: BUNDESLIGA Sturm Graz – SV Ried 1.550 4.600 7.000
15.10. 07:35 AUSTRALIA: A-LEAGUE Sydney FC – Central Coast Mariners 1.360 5.960 10.500
15.10. 09:50 AUSTRALIA: A-LEAGUE Melbourne Victory – Melbourne City 2.530 3.780 2.920
15.10. 14:30 WALES: PREMIER LEAGUE Carmarthen Town – Newtown 2.550 3.500 2.750
15.10. 17:15 WALES: PREMIER LEAGUE TNS – Llandudno 1.160 9.500 23.000
15.10. 12:00 UZBEKISTAN: PROFESSIONAL FOOTBALL LEAGUE Neftchi Fargona – Pakhtakor
15.10. 13:00 UZBEKISTAN: PROFESSIONAL FOOTBALL LEAGUE Bunyodkor – Nasaf Qarshi
15.10. 20:00 URUGUAY: PRIMERA DIVISIÓN Racing Montevideo – Rampla Juniors 1.890 3.600 4.600
15.10. 20:00 URUGUAY: PRIMERA DIVISIÓN Wanderers – Boston River 2.100 3.300 4.250
15.10. 23:15 URUGUAY: PRIMERA DIVISIÓN CA Peñarol – Villa Española 1.400 4.600 9.100
15.10. 12:00 UKRAINE: FIRST LEAGUE Mariupol – Ternopil 1.130 9.200 12.500
15.10. 13:00 UKRAINE: FIRST LEAGUE Arsenal Kiev – Desna 3.080 3.700 2.400
15.10. 13:00 UKRAINE: FIRST LEAGUE Cherkaskyi Dnipro – Helios
15.10. 14:00 UKRAINE: FIRST LEAGUE FC Poltava – Kramatorsk 1.760 3.750 4.400
15.10. 16:00 UKRAINE: FIRST LEAGUE Inhulets – Skala Stryj 1.960 3.200 3.960
15.10. 15:00 UKRAINE: PREMIER LEAGUE Zorya Luhansk – Volyn Lutsk 1.330 5.500 11.000
15.10. 15:00 UKRAINE: PREMIER LEAGUE Olimpik Donetsk – Shakhtar Donetsk 19.000 9.900 1.200
15.10. 17:30 UKRAINE: PREMIER LEAGUE Ch. Odessa – Dyn. Kiev 12.000 5.000 1.360
15.10. 10:00 UKRAINE: YOUTH LEAGUE Zirka Kropyvnytskyi U21 – Vorskla Poltava U21 3.200 3.300 2.400
15.10. 13:00 UKRAINE: YOUTH LEAGUE Oleksandriya U21 – Stal Kamianske U21 1.950 3.400 3.750
15.10. 14:15 UAE: ARABIAN GULF LEAGUE Al Dhafra – Al Wahda 3.520 3.600 2.090
15.10. 17:00 UAE: ARABIAN GULF LEAGUE Al Jazira – Al Sharjah 1.780 3.800 4.550
15.10. 12:00 TURKEY: SÜPER LIG Kasimpasa – Gaziantepspor 2.140 3.600 4.100
15.10. 15:00 TURKEY: SÜPER LIG Kayserispor – Besiktas 5.200 4.000 1.800
15.10. 12:00 TURKEY: TFF 1. LIG Altinordu – Mersin 1.670 4.330 5.420
15.10. 17:30 TURKEY: SÜPER LIG Adanaspor – Karabukspor 3.100 3.400 2.600
15.10. 14:30 TURKEY: TFF 1. LIG Balikesirspor – Sivasspor 3.000 3.400 2.520
15.10. 18:00 TURKEY: SÜPER LIG Genclerbirligi – Galatasaray 3.150 3.520 2.480
15.10. 17:00 TURKEY: TFF 1. LIG Umraniyespor – Goztepe 4.500 3.800 2.100
15.10. 17:30 TURKEY: TFF 1. LIG Elazigspor – Bandirmaspor 2.390 3.350 3.250
15.10. 11:30 TURKEY: SPOR TOTO 2. LIG WHITE GROUP Karagumruk – Pendikspor 2.370 3.600 2.370
15.10. 15:00 TUNISIA: LIGUE PROFESSIONNELLE 1 Stade Gabèsien – Gabes 2.420 3.000 3.250
15.10. 16:45 SWITZERLAND: CHALLENGE LEAGUE Winterthur – Chiasso 1.800 3.800 5.400
15.10. 18:00 SWITZERLAND: CHALLENGE LEAGUE Zürich – Le Mont 1.250 6.810 14.400
15.10. 16:45 SWITZERLAND: SUPER LEAGUE Thun – Lausanne 2.470 3.950 2.970
15.10. 19:00 SWITZERLAND: SUPER LEAGUE Basel – Luzern 1.560 4.750 7.000
15.10. 13:00 SWEDEN: DIVISION 1 – NORRA Sleipner – Vasteras SK 4.050 4.500 1.780
15.10. 15:00 SWEDEN: DIVISION 1 – NORRA Akropolis – Nykopings 1.770 4.270 4.750
15.10. 14:00 SWEDEN: DIVISION 1 – SÖDRA Hollvikens – Landskrona 6.300 4.500 1.540
15.10. 15:00 SWEDEN: DIVISION 1 – SÖDRA Tvaakers – Qviding 2.410 3.600 3.040
15.10. 15:00 SWEDEN: SUPERETTAN Varbergs – Angelholm 1.640 4.330 6.800
15.10. 15:00 SWEDEN: DIVISION 1 – SÖDRA Norrby – Osters 2.390 3.600 3.080
15.10. 15:00 SWEDEN: SUPERETTAN Degerfors – Dalkurd 4.350 3.650 2.100
15.10. 15:00 SWEDEN: ALLSVENSKAN Falkenbergs – GIF Sundsvall 4.150 3.900 2.000
15.10. 15:30 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 1 Celta Vigo B – Real Valladolid B 1.570 3.950 7.110
15.10. 15:30 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 1 Mutilvera – Ponferradina 3.980 3.120 2.270
15.10. 15:00 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 2 Gernika – Leioa 2.300 3.380 3.400
15.10. 16:00 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 2 Real Madrid B – Socuellamos 1.460 4.380 8.400
15.10. 15:00 SPAIN: LALIGA2 Lugo – Getafe 2.670 3.280 3.200
15.10. 17:00 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 2 Real Sociedad B – Toledo 2.680 3.100 3.220
15.10. 17:00 SPAIN: LALIGA2 Girona – Real Oviedo 2.010 3.400 5.000
15.10. 11:00 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 3 Valencia B – Mallorca B 1.760 3.690 5.140
15.10. 17:00 SPAIN: LALIGA2 Huesca – Mirandes 2.200 3.360 3.960
15.10. 17:30 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 3 Llagostera – Cornella 2.010 3.300 4.250
15.10. 17:00 SPAIN: LALIGA2 Alcorcon – Almeria 2.170 3.300 4.420
15.10. 18:15 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 3 Espanyol B – Ebro 2.610 3.170 3.120
15.10. 19:00 SPAIN: LALIGA2 Levante – Mallorca 1.850 3.550 5.510
15.10. 16:00 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 4 Real Murcia – San Fernando 1.730 3.980 5.550
15.10. 12:00 SPAIN: LALIGA Leganes – Sevilla 3.640 3.500 2.300
15.10. 18:30 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 4 Marbella – Melilla 2.800 3.100 3.200
15.10. 15:15 SPAIN: LALIGA Barcelona – Dep. La Coruna 1.130 12.500 30.000
15.10. 17:30 SPAIN: LALIGA Atletico Madrid – Granada 1.150 10.500 31.000
15.10. 14:30 SOUTH AFRICA: PREMIER LEAGUE Platinum Stars – Bloem Celtic 2.000 3.200 4.550
15.10. 19:45 SPAIN: LALIGA Real Betis – Real Madrid 9.000 5.700 1.400
15.10. 14:30 SOUTH AFRICA: PREMIER LEAGUE Free State Stars – Maritzburg Utd 2.550 3.100 3.240
15.10. 14:30 SOUTH AFRICA: PREMIER LEAGUE Golden Arrows – Chippa Utd. 2.550 3.200 3.220
15.10. 19:15 SOUTH AFRICA: PREMIER LEAGUE Cape Town City – Baroka 1.630 3.780 5.700
15.10. 14:30 SOUTH AFRICA: FIRST DIVISION Black Leopards – Pretoria U. 1.910 3.480 3.780
15.10. 14:30 SOUTH AFRICA: FIRST DIVISION Witbank – Santos 2.270 3.100 3.200
15.10. 14:30 SOUTH AFRICA: FIRST DIVISION FC Cape Town – Thanda Royal Zulu 3.260 2.710 2.500
15.10. 14:30 SOUTH AFRICA: FIRST DIVISION Real Kings – Magesi 2.350 3.020 3.300
15.10. 14:00 SLOVENIA: PRVA LIGA Aluminij – Radomlje 1.820 3.500 4.650
15.10. 16:00 SLOVENIA: PRVA LIGA Domžale – Rudar Pljevlja 1.590 4.500 6.100
15.10. 16:00 SLOVAKIA: FORTUNA LIGA Myjava – Z. Moravce 1.490 4.250 8.000
15.10. 16:00 SLOVAKIA: FORTUNA LIGA Presov – Ružomberok 3.750 3.380 2.100
15.10. 16:00 SLOVAKIA: FORTUNA LIGA Spartak Trnava – Podbrezova 1.740 3.700 5.300
15.10. 16:00 SLOVAKIA: FORTUNA LIGA Michalovce – FK AS Trenčín 3.850 3.600 2.060
15.10. 19:30 SLOVAKIA: FORTUNA LIGA Dun. Streda – Zilina 4.000 3.550 2.000
15.10. 14:00 SLOVAKIA: 2. LIGA – EAST Lok. Kosice – Rimavska Sobota 1.160 6.330 9.880
15.10. 14:00 SLOVAKIA: 2. LIGA – EAST Zvolen – Haniska 1.250 5.630 6.910
15.10. 12:30 SINGAPORE: S.LEAGUE Young Lions – Tampines 9.800 5.500 1.310
15.10. 17:00 SLOVAKIA: 2. LIGA – EAST Poprad – Lipany 1.240 5.470 7.480
15.10. 15:00 SLOVAKIA: 2. LIGA – WEST Nitra – Samorin 1.830 3.260 3.750
15.10. 16:00 SERBIA: SUPER LIGA Borac – Sp. Subotica 2.610 3.000 3.000
15.10. 16:00 SERBIA: SUPER LIGA Metalac – Javor 2.150 3.200 3.780
15.10. 16:00 SERBIA: SUPER LIGA FK Vozdovac – Partizan 8.500 4.500 1.480
15.10. 16:00 SERBIA: SUPER LIGA Radnicki Nis – Backa 1.530 4.100 6.800
15.10. 16:00 SERBIA: SUPER LIGA Radnik – Novi Pazar 2.050 3.380 4.200
15.10. 15:00 SCOTLAND: LEAGUE TWO Stirling – Berwick 2.450 3.800 3.200
15.10. 15:00 SCOTLAND: LEAGUE TWO Arbroath – Forfar Athletic 2.900 3.850 2.450
15.10. 15:00 SCOTLAND: LEAGUE TWO Cowdenbeath – Annan Athletic 2.340 3.960 3.100
15.10. 15:00 SCOTLAND: LEAGUE TWO Edinburgh City – Clyde 5.200 4.300 1.750
15.10. 15:00 SCOTLAND: LEAGUE ONE Brechin – Alloa 2.860 3.750 2.500
15.10. 15:00 SCOTLAND: LEAGUE ONE Livingston – Albion Rovers 1.530 5.300 8.000
15.10. 15:00 SCOTLAND: LEAGUE ONE Queen’s Park – East Fife 3.190 3.840 2.380
15.10. 15:00 SCOTLAND: LEAGUE ONE Stenhousemuir – Stranraer 3.040 3.750 2.500
15.10. 17:15 SCOTLAND: LEAGUE ONE Airdrieonians – Peterhead 2.240 3.800 3.400
15.10. 15:00 SCOTLAND: CHAMPIONSHIP St. Mirren – Dundee Utd 4.200 3.820 1.920
15.10. 15:00 SCOTLAND: CHAMPIONSHIP Dumbarton – Ayr 2.480 3.650 3.110
15.10. 15:00 SCOTLAND: CHAMPIONSHIP Falkirk – Dunfermline 1.950 3.950 4.400
15.10. 15:00 SCOTLAND: CHAMPIONSHIP Queen of the South – Morton 1.790 4.150 4.800
15.10. 15:00 SCOTLAND: CHAMPIONSHIP Raith Rovers – Hibernian 6.000 4.010 1.690
15.10. 15:00 SCOTLAND: PREMIERSHIP Partick Thistle – Hamilton 2.200 3.550 3.780
15.10. 15:00 SCOTLAND: PREMIERSHIP Hearts – Dundee 1.540 4.700 7.500
15.10. 15:00 SCOTLAND: PREMIERSHIP St Johnstone – Kilmarnock 1.570 4.500 7.200
15.10. 15:00 SCOTLAND: PREMIERSHIP Aberdeen – Ross County 1.570 4.300 7.280
15.10. 15:00 SCOTLAND: PREMIERSHIP Celtic – Motherwell 1.150 10.600 24.000
15.10. 18:00 SAUDI ARABIA: SAUDI PROFESSIONAL LEAGUE Al-Hilal – Al-Faisaly 1.420 5.100 7.500
15.10. 18:00 SAUDI ARABIA: SAUDI PROFESSIONAL LEAGUE Al Wehda – Al-Nasr 3.700 3.650 2.250
15.10. 18:00 SAUDI ARABIA: SAUDI PROFESSIONAL LEAGUE Al Ahli Dubai – Al Qadisiya 1.200 7.000 15.000
15.10. 10:00 RUSSIA: YOUTH LEAGUE Ural U21 – Zenit St Petersburg U21 8.000 4.700 1.570
15.10. 10:00 RUSSIA: YOUTH LEAGUE Arsenal Tula U21 – FC Krasnodar U21 5.500 3.670 1.830
15.10. 12:00 RUSSIA: YOUTH LEAGUE Spartak Moscow U21 – Rostov U21 2.140 3.500 4.200
15.10. 12:00 RUSSIA: PROFESSIONAL LEAGUE – CENTER Kaluga – Arsenal Tula II 1.330 4.550 9.500
15.10. 07:00 RUSSIA: NATIONAL LEAGUE SKA Khabarovsk – Luch-Energiya 1.760 3.600 6.400
15.10. 10:00 RUSSIA: NATIONAL LEAGUE Sibir Novosibirsk – Volgar Astrakhan 2.740 2.950 3.400
15.10. 11:30 RUSSIA: NATIONAL LEAGUE Tambov – Spartak Moscow II 2.880 3.200 2.700
15.10. 13:00 RUSSIA: NATIONAL LEAGUE Mordovia Saransk – Zenit St Petersburg II 2.200 3.250 3.740
15.10. 14:00 RUSSIA: NATIONAL LEAGUE Tosno – Neftekhimik 1.450 4.900 9.150
15.10. 14:00 RUSSIA: NATIONAL LEAGUE Sokol Saratov – Yenisey 3.020 3.200 2.700
15.10. 15:00 RUSSIA: NATIONAL LEAGUE Kuban Krasnodar – Baltika 1.450 4.100 10.000
15.10. 15:00 RUSSIA: NATIONAL LEAGUE Fakel Voronezh – Dynamo Moscow 5.500 3.490 1.830
15.10. 15:00 RUSSIA: NATIONAL LEAGUE Shinnik – Tyumen 2.060 3.350 4.100
15.10. 12:30 RUSSIA: PREMIER LEAGUE Amkar Perm – Lokomotiv Moscow 3.140 2.960 2.840
15.10. 15:00 RUSSIA: PREMIER LEAGUE Rubin Kazan – FK Krylya Sovetov Samara 1.740 3.650 6.400
15.10. 17:30 RUSSIA: PREMIER LEAGUE Spartak Moscow – Rostov 2.140 3.500 4.200
15.10. 09:00 ROMANIA: LIGA 2 Clinceni – Metalul Resita 1.290 5.100 7.000
15.10. 09:00 ROMANIA: LIGA 2 Pancota – Ramnicu Valcea
15.10. 09:00 ROMANIA: LIGA 2 Luceafarul Oradea – Chindia Targoviste 3.250 3.500 2.000
15.10. 09:00 ROMANIA: LIGA 2 Afumati – Berceni 1.200 6.400 8.500
15.10. 09:00 ROMANIA: LIGA 2 Sepsi – Balotesti 1.440 3.700 6.980
15.10. 09:00 ROMANIA: LIGA 2 Calarasi – Tarlungeni 1.800 3.550 3.950
15.10. 10:00 ROMANIA: LIGA 2 Mioveni – Braila 1.590 3.650 5.000
15.10. 16:00 ROMANIA: LIGA 1 Pandurii – FC Botosani 2.560 3.250 3.130
15.10. 18:30 ROMANIA: LIGA 1 Astra – Concordia 2.000 3.740 6.000
15.10. 15:30 QATAR: PREMIER LEAGUE Al-Kharitiyath – Al Arabi 2.900 3.700 2.460
15.10. 15:30 QATAR: PREMIER LEAGUE Al Ahli Doha – Al Wakrah 1.910 4.000 4.000
15.10. 17:45 QATAR: PREMIER LEAGUE Al Muaidar – Al-Gharafa 3.620 4.000 1.950
15.10. 16:00 PORTUGAL: TAÇA DE PORTUGAL Leiria – Boavista 8.000 4.000 1.500
15.10. 16:00 PORTUGAL: TAÇA DE PORTUGAL Aves – Paços de Ferreira 3.140 3.170 2.570
15.10. 16:00 PORTUGAL: TAÇA DE PORTUGAL Penafiel – Amarante 1.510 4.000 8.000
15.10. 16:00 PORTUGAL: TAÇA DE PORTUGAL Fátima – Olhanense 2.750 3.130 2.810
15.10. 17:00 PORTUGAL: TAÇA DE PORTUGAL AD Oliveirense – Braga 11.500 6.200 1.310
15.10. 20:15 PORTUGAL: TAÇA DE PORTUGAL Gafanha – FC Porto 48.000 10.000 1.110
15.10. 16:00 POLAND: I LIGA Stal Mielec – Wisla Pulawy 2.150 3.420 3.750
15.10. 16:00 POLAND: I LIGA Kluczbork – Chojniczanka 3.480 3.350 2.250
15.10. 16:45 POLAND: I LIGA Tychy – Podbeskidzie 2.640 3.200 3.000
15.10. 14:30 POLAND: EKSTRAKLASA Leczna – Arka Gdynia 2.980 3.270 2.660
15.10. 17:00 POLAND: EKSTRAKLASA Piast Gliwice – Ruch 2.060 3.600 3.920
15.10. 19:30 POLAND: EKSTRAKLASA Zaglebie – Lechia Gdansk 2.430 3.400 3.220
15.10. 14:00 POLAND: DIVISION 2 Puszcza – Elblag 2.100 3.100 3.200
15.10. 14:00 POLAND: DIVISION 2 Blekitni Stargard – Odra Opole 2.700 3.100 2.400
15.10. 14:30 POLAND: DIVISION 2 Legionowo – S. Wola 2.100 3.100 3.300
15.10. 17:00 POLAND: DIVISION 2 Kotwica Kolobrzeg – Rakow 3.100 3.200 2.100
15.10. 18:30 PERU: PRIMERA DIVISION – LIGUILLA Ayacucho FC – UTC Cajamarca 2.160 3.410 3.640
15.10. 21:00 PERU: PRIMERA DIVISION – LIGUILLA Dep. Municipal – Real Garcilaso 1.700 4.150 6.880
15.10. 23:45 PERU: PRIMERA DIVISION – LIGUILLA César Vallejo – Juan Aurich 2.270 3.600 3.700
15.10. 22:00 PARAGUAY: PRIMERA DIVISION – CLAUSURA Sol de América Asunción – Nacional Asunción 2.190 3.300 3.550
15.10. 12:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 1 Kjelsas – Alta 1.830 4.550 3.600
15.10. 12:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 1 Grorud – Skeid 2.500 4.000 2.350
15.10. 12:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 1 Follo – Oppsal 1.460 5.100 5.400
15.10. 12:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 1 Tromso 2 – Mo IL
15.10. 12:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 1 Finnsnes – Stabaek 2
15.10. 12:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 1 Senja – Ullern 1.550 4.550 4.900
15.10. 12:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 1 Harstad – Tromsdalen 4.300 4.600 1.600
15.10. 14:30 NORWAY: TIPPELIGAEN Aalesund – Bodo/Glimt 2.440 3.690 3.100
15.10. 12:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 2 Rosenborg 2 – Strindheim
15.10. 17:00 NORWAY: TIPPELIGAEN Sarpsborg 08 – Rosenborg 5.300 4.200 1.800
15.10. 12:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 2 Tynset – Brumunddal 6.250 5.250 1.380
15.10. 12:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 2 Nybergsund – Stjordals Blink 1.870 4.550 3.350
15.10. 12:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 2 Honefoss – Byasen 1.750 4.600 3.700
15.10. 12:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 2 Brattvåg – Ham-Kam 2.300 4.000 2.500
15.10. 12:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 2 Nardo – Elverum 3.450 4.400 1.850
15.10. 12:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 3 Egersunds – Sola 1.200 7.450 10.000
15.10. 12:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 3 Floro – Nest-Sotra 2.400 4.200 2.400
15.10. 12:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 3 Frigg – Lysekloster 3.000 4.300 2.250
15.10. 12:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 3 Stord – Valerenga 2
15.10. 12:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 3 Forde – Lorenskog 2.550 4.100 2.300
15.10. 12:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 3 Fyllingsdalen – Vidar 2.000 4.250 3.300
15.10. 12:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 3 V. Haugesund – Fana 1.830 4.500 3.600
15.10. 12:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 4 Notodden – Fram Reykjavík 2.200 4.330 2.700
15.10. 17:30 NETHERLANDS: EREDIVISIE Sparta Rotterdam – Willem II 2.170 3.750 3.600
15.10. 12:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 4 Asker – Baerum Sportsklubb 2.300 4.200 2.600
15.10. 17:30 NETHERLANDS: EREDIVISIE FC Utrecht – Go Ahead Eagles 1.450 5.240 8.820
15.10. 12:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 4 Pors Grenland – Halden 3.400 4.400 1.850
15.10. 18:45 NETHERLANDS: EREDIVISIE PSV Eindhoven – Heracles 1.250 8.000 16.500
15.10. 12:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 4 Flekkeroy – Moss 4.050 4.600 1.600
15.10. 19:45 NETHERLANDS: EREDIVISIE AZ Alkmaar – Vitesse 2.020 4.000 3.950
15.10. 19:45 NETHERLANDS: EREDIVISIE FC Groningen – Heerenveen 2.720 3.600 3.050
15.10. 13:30 MONTENEGRO: FIRST LEAGUE Grbalj – Mladost Podgorica 3.250 3.380 2.230
15.10. 13:30 MONTENEGRO: FIRST LEAGUE Bokelj – Lovcen 1.780 3.500 4.850
15.10. 13:30 MONTENEGRO: FIRST LEAGUE Zeta – Jedinstvo 1.550 3.880 6.700
15.10. 13:30 MONTENEGRO: FIRST LEAGUE Rudar – Iskra 1.750 3.700 5.140
15.10. 13:30 MONTENEGRO: FIRST LEAGUE Decic – Buducnost 3.880 3.250 2.050
15.10. 13:00 MOLDOVA: DIVIZIA NATIONALA Ceadir Lunga – Dacia Chișinău 4.710 3.490 1.610
15.10. 02:00 MEXICO: ASCENSO MX – APERTURA Correcaminos – Juarez 2.200 3.200 3.750
15.10. 02:00 MEXICO: ASCENSO MX – APERTURA Atlante – UAEM Potros 1.990 3.300 4.400
15.10. 02:30 MEXICO: ASCENSO MX – APERTURA Venados – Lobos BUAP 2.060 3.400 3.970
15.10. 23:00 MEXICO: ASCENSO MX – APERTURA Zacatepec – Coras 1.950 3.400 3.800
15.10. 03:00 MEXICO: LIGA MX – APERTURA Veracruz – Club Leon 3.540 3.600 2.300
15.10. 23:00 MEXICO: LIGA MX – APERTURA Chiapas – Monterrey 4.050 3.710 2.200
15.10. 14:00 MALTA: PREMIER LEAGUE Hamrun – Sliema 3.100 3.900 2.020
15.10. 14:00 MALTA: PREMIER LEAGUE Tarxien – Mosta 1.820 3.900 3.600
15.10. 16:00 MALTA: PREMIER LEAGUE Floriana – Hibernians 4.130 3.640 1.750
15.10. 16:15 MALTA: PREMIER LEAGUE Gzira – Valletta 5.500 4.590 1.520
15.10. 14:00 LATVIA: SYNOTTIP VIRSLIGA Metta/LU – FK Liepaja 6.600 3.850 1.560
15.10. 07:00 SOUTH KOREA: K-LEAGUE CLASSIC – CHAMPIONSHIP GROUP Jeonbuk – Jeju Utd 1.700 4.260 5.910
15.10. 07:00 SOUTH KOREA: K-LEAGUE CLASSIC – CHAMPIONSHIP GROUP Seoul – Ulsan Hyundai 1.840 3.880 4.950
15.10. 05:00 SOUTH KOREA: K LEAGUE CHALLENGE Gangwon – Daejeon 2.000 3.820 5.200
15.10. 07:00 SOUTH KOREA: K-LEAGUE CLASSIC – RELEGATION GROUP Pohang – Suwon Bluewings 2.830 3.200 2.900
15.10. 06:00 SOUTH KOREA: K LEAGUE CHALLENGE Daegu – Seoul E. 2.000 3.750 5.900
15.10. 07:00 SOUTH KOREA: K LEAGUE CHALLENGE Hummel – Ansan Police 5.750 3.800 1.850
15.10. 08:00 SOUTH KOREA: K LEAGUE CHALLENGE Bucheon FC 1995 – Anyang 1.440 4.500 10.500
15.10. 12:00 KENYA: PREMIER LEAGUE Ushuru – Chemelil 3.400 2.900 2.150
15.10. 13:00 KENYA: PREMIER LEAGUE Sony Sugar – Sofapaka 1.910 3.000 4.000
15.10. 05:05 JAPAN: J.LEAGUE CUP – PLAYOFFS Gamba Osaka – Urawa Reds 6.100 4.400 1.630
15.10. 13:30 ITALY: LEGA PRO – GROUP B CENTRAL Lumezzane – Modena 2.450 3.300 3.750
15.10. 13:30 ITALY: LEGA PRO – GROUP B CENTRAL Sambenedettese – Südtirol 1.940 3.380 4.450
15.10. 15:30 ITALY: LEGA PRO – GROUP B CENTRAL AlbinoLeffe – FeralpiSalo 3.400 3.260 2.260
15.10. 15:30 ITALY: LEGA PRO – GROUP B CENTRAL Fano – Ancona 2.840 3.240 2.700
15.10. 15:30 ITALY: LEGA PRO – GROUP B CENTRAL Venezia – Teramo 1.600 4.000 5.800
15.10. 17:30 ITALY: LEGA PRO – GROUP B CENTRAL Gubbio – Maceratese 1.670 3.700 5.700
15.10. 17:30 ITALY: LEGA PRO – GROUP B CENTRAL Pordenone – Santarcangelo 1.950 3.540 4.750
15.10. 19:30 ITALY: LEGA PRO – GROUP B CENTRAL Forli – Parma 5.100 3.540 1.800
15.10. 19:30 ITALY: LEGA PRO – GROUP B CENTRAL Mantova – Bassano Virtus 3.020 3.250 2.400
15.10. 14:00 ITALY: SERIE B Ascoli – Hellas Verona 4.800 3.360 1.990
15.10. 14:00 ITALY: SERIE B Avellino – Spezia 3.720 3.060 2.410
15.10. 14:00 ITALY: SERIE B Brescia – Salernitana 2.420 3.220 3.450
15.10. 14:00 ITALY: SERIE B Carpi – Latina 1.630 3.760 7.800
15.10. 14:00 ITALY: SERIE B Perugia – Cittadella 2.100 3.160 4.550
15.10. 14:00 ITALY: SERIE B Pisa – Vicenza 2.180 3.100 4.400
15.10. 14:00 ITALY: SERIE B Entella – Benevento 2.480 3.100 3.600
15.10. 14:00 ITALY: SERIE A Napoli – AS Roma 2.050 3.700 4.100
15.10. 17:00 ITALY: SERIE A Pescara – Sampdoria 2.650 3.380 3.200
15.10. 19:45 ITALY: SERIE A Juventus – Udinese 1.230 7.600 18.500
15.10. 17:30 ISRAEL: LIGAT HA’AL H. Beer Sheva – Maccabi Petah Tikva 1.470 4.450 8.950
15.10. 19:30 IRELAND: PREMIER DIVISION Bray Wanderers – St Patrick’s Athletic 2.590 3.350 3.080
15.10. 19:45 IRELAND: DIVISION 1 Athlone Town – Cobh Ramblers 15.250 7.000 1.250
15.10. 19:45 IRELAND: DIVISION 1 Cabinteely – Limerick 8.800 5.250 1.400
15.10. 19:45 IRELAND: DIVISION 1 Drogheda Utd – UC Dublin 2.450 3.640 3.050
15.10. 19:45 IRELAND: DIVISION 1 Shelbourne – Waterford Utd 1.650 4.600 5.710
15.10. 13:00 IRAN: PERSIAN GULF PRO LEAGUE Mashhad Football Club – Esteghlal TEH 5.800 3.300 2.000
15.10. 14:30 IRAN: PERSIAN GULF PRO LEAGUE Saipa – Tractor 4.550 3.350 2.080
15.10. 14:30 IRAN: PERSIAN GULF PRO LEAGUE Zob Ahan – Sepahan 3.940 3.000 2.440
15.10. 14:45 IRAN: PERSIAN GULF PRO LEAGUE Sazi Tabriz – Esteghlal Khuzestan 3.720 3.000 2.360
15.10. 15:30 IRAN: PERSIAN GULF PRO LEAGUE Persepolis – Naft Tehran 1.730 3.400 7.720
15.10. 17:00 HUNGARY: OTP BANK LIGA Haladas – Ferencvaros 4.330 3.520 1.950
15.10. 17:00 HUNGARY: OTP BANK LIGA Honved – Ujpest 2.370 3.300 3.400
15.10. 17:00 HUNGARY: OTP BANK LIGA Paks – Debrecen 2.500 3.250 3.520
15.10. 17:00 HUNGARY: OTP BANK LIGA Vasas – MTK Budapest 2.040 3.450 4.100
15.10. 02:00 HONDURAS: LIGA NACIONAL – APERTURA Olimpia – Vida 1.500 4.250 8.400
15.10. 22:00 HONDURAS: LIGA NACIONAL – APERTURA Marathon – Motagua 2.490 3.000 3.100
15.10. 14:00 GREECE: SUPER LEAGUE Panetolikos – Kerkyra 1.750 3.600 6.880
15.10. 16:15 GREECE: SUPER LEAGUE Asteras Tripolis – Platanias 1.790 4.000 6.170
15.10. 18:30 GREECE: SUPER LEAGUE Panionios – Olympiacos 8.380 4.600 1.500
15.10. 13:00 GERMANY: REGIONALLIGA – BAYERN Bayern Hof – Augsburg II 4.650 3.880 1.870
15.10. 13:00 GERMANY: REGIONALLIGA – BAYERN Unterhaching – Ingolstadt II 1.270 6.800 12.000
15.10. 14:30 GERMANY: OBERLIGA – BADEN-WÜRTTEMBERG Hollenbach – Freiburg II 5.000 4.750 1.570
15.10. 13:00 GERMANY: 3. LIGA Preußen Münster – Wehen Wiesbaden 2.680 3.250 3.200
15.10. 13:00 GERMANY: REGIONALLIGA – BAYERN Burghausen – 1860 München II 2.520 3.640 2.890
15.10. 14:30 GERMANY: OBERLIGA – BADEN-WÜRTTEMBERG Bahlinger SC – Stuttgarter Kickers II 2.020 3.810 2.920
15.10. 13:00 GERMANY: 3. LIGA Rot-Weiß Erfurt – Magdeburg 2.980 3.300 2.780
15.10. 13:00 GERMANY: REGIONALLIGA – BAYERN Seligenporten – Rosenheim 2.350 3.650 3.460
15.10. 14:30 GERMANY: OBERLIGA – BADEN-WÜRTTEMBERG Bissingen – Ravensburg 1.600 4.300 4.500
15.10. 13:00 GERMANY: 3. LIGA Holstein Kiel – SV Werder Bremen II 1.620 4.120 7.000
15.10. 13:00 GERMANY: REGIONALLIGA – BAYERN Illertissen – Garching 2.000 3.830 4.200
15.10. 14:30 GERMANY: OBERLIGA – BADEN-WÜRTTEMBERG Oberachern – Neckarelz 1.200 7.140 10.000
15.10. 12:00 GERMANY: BUNDESLIGA II Greuther Fürth – Heidenheim 2.500 3.400 3.280
15.10. 13:00 GERMANY: 3. LIGA VfR Aalen – Sportfreunde Lotte 2.380 3.500 3.400
15.10. 13:00 GERMANY: REGIONALLIGA – BAYERN Nürnberg II – Memmingen 1.940 3.980 4.120
15.10. 14:30 GERMANY: OBERLIGA – BADEN-WÜRTTEMBERG SV Spielberg – SV Sandhausen II 1.860 4.000 3.500
15.10. 12:00 GERMANY: BUNDESLIGA II SG Dynamo Dresden – VfB Stuttgart 3.840 3.750 2.100
15.10. 13:00 GERMANY: 3. LIGA Hallescher FC – Zwickau 1.910 3.720 4.700
15.10. 13:00 GERMANY: REGIONALLIGA – BAYERN Schweinfurt – Greuther Fürth II 1.980 3.800 3.810
15.10. 14:30 GERMANY: OBERLIGA – BADEN-WÜRTTEMBERG Balingen – Walldorf II 1.530 4.300 4.680
15.10. 13:00 GERMANY: 3. LIGA Hansa Rostock – Osnabruck 2.490 3.450 3.250
15.10. 13:00 GERMANY: REGIONALLIGA – BAYERN Schalding-Heining – Bayern München II 4.680 3.950 1.790
15.10. 12:00 GERMANY: OBERLIGA – BAYERN NORD Viktoria Aschaffenburg – Sand 1.720 4.180 3.750
15.10. 14:30 GERMANY: BUNDESLIGA Borussia M’gladbach – Hamburger SV 1.700 4.300 5.500
15.10. 13:00 GERMANY: 3. LIGA Jahn Regensburg – Duisburg 3.220 3.440 2.430
15.10. 14:00 GERMANY: REGIONALLIGA – NORD Lupo-Martini – Egestorf-Langreder 1.880 3.780 4.200
15.10. 13:00 GERMANY: OBERLIGA – BAYERN NORD Eichstatt – Neumarkt 1.620 4.180 4.300
15.10. 14:30 GERMANY: BUNDESLIGA 1. FC Koln – Ingolstadt 1.830 3.750 5.800
15.10. 12:30 GERMANY: REGIONALLIGA – NORDOST Luckenwalde – Carl Zeiss Jena 9.000 5.100 1.440
15.10. 14:00 GERMANY: OBERLIGA – BAYERN NORD Wurzburger Kickers II – Amberg 3.100 3.810 2.050
15.10. 14:30 GERMANY: BUNDESLIGA Augsburg – Schalke 04 3.350 3.500 2.400
15.10. 13:00 GERMANY: REGIONALLIGA – SÜDWEST Ulm – TuS Koblenz 2.170 3.500 3.750
15.10. 14:00 GERMANY: OBERLIGA – BAYERN NORD Erlenbach – Alemannia Haibach 2.300 3.750 2.630
15.10. 14:30 GERMANY: BUNDESLIGA Hoffenheim – Freiburg 2.160 3.850 3.660
15.10. 13:00 GERMANY: REGIONALLIGA – SÜDWEST Kassel – Kickers Offenbach 3.720 3.500 2.200
15.10. 13:00 GERMANY: OBERLIGA – BAYERN SÜD Dachau – Gundelfingen 1.550 4.300 4.650
15.10. 14:30 GERMANY: BUNDESLIGA Eintracht Frankfurt – Bayern München 14.500 6.250 1.330
15.10. 12:30 GEORGIA: UMAGLESI LIGA Guria – Dinamo Tbilisi
15.10. 13:00 GERMANY: REGIONALLIGA – SÜDWEST TSV Steinbach – VfB Stuttgart II 2.020 3.680 3.860
15.10. 13:00 GERMANY: OBERLIGA – BAYERN SÜD Landsberg – Ismaning 2.700 3.770 2.150
15.10. 17:30 GERMANY: BUNDESLIGA SV Werder Bremen – Bayer Leverkusen 5.200 4.330 1.780
15.10. 12:30 GEORGIA: UMAGLESI LIGA Chikhura – Shukura
15.10. 13:45 FRANCE: NATIONAL Concarneau – Dunkerque 2.530 3.000 3.400
15.10. 13:00 GERMANY: REGIONALLIGA – SÜDWEST Elversberg – Saarbrücken 2.370 3.460 3.350
15.10. 13:00 GERMANY: OBERLIGA – BAYERN SÜD Heimstetten – Vilzing 1.850 3.830 3.420
15.10. 12:30 GEORGIA: UMAGLESI LIGA Dinamo Batumi – Poti
15.10. 13:00 GERMANY: REGIONALLIGA – SÜDWEST Mannheim – Pirmasens 1.490 4.800 7.540
15.10. 13:00 GERMANY: OBERLIGA – BAYERN SÜD Kirchanschoring – Rain am Lech 3.500 3.820 1.870
15.10. 14:00 FRANCE: LIGUE 2 Brest – Strasbourg 2.360 3.000 3.980
15.10. 13:00 GERMANY: REGIONALLIGA – SÜDWEST Stuttgarter Kickers – Watzenborn 1.610 4.120 6.600
15.10. 14:00 GERMANY: OBERLIGA – BAYERN SÜD Pullach – Jahn Regensburg II 1.220 6.570 9.500
15.10. 13:00 GERMANY: REGIONALLIGA – WEST Bonner SC – Sprockhovel 1.450 5.030 7.120
15.10. 14:00 GERMANY: OBERLIGA – BAYERN SÜD Bogen – Schwabmunchen 2.750 3.910 2.190
15.10. 13:00 GERMANY: REGIONALLIGA – WEST SV Rödinghausen – Schalke 04 II 2.310 3.410 3.250
15.10. 14:00 GERMANY: OBERLIGA – HESSEN Alzenau – Hadamar 1.950 3.820 3.080
15.10. 13:00 GERMANY: REGIONALLIGA – WEST Rot-Weiss Essen – Köln II 1.650 4.000 6.330
15.10. 14:00 GERMANY: OBERLIGA – HESSEN Sp. Seligenstadt – Baunatal 2.270 4.020 2.500
15.10. 13:00 GERMANY: REGIONALLIGA – WEST Viktoria Köln – Wattenscheid 1.530 4.600 6.600
15.10. 14:00 GERMANY: OBERLIGA – HESSEN Hessen Dreieich – Fulda 1.550 4.250 4.760
15.10. 13:00 GERMANY: REGIONALLIGA – WEST Wuppertaler – Rot-Weiß Oberhausen 2.500 3.500 3.000
15.10. 14:00 GERMANY: OBERLIGA – HESSEN Ederbergland – Lohfelden 2.550 3.790 2.300
15.10. 16:00 FRANCE: LIGUE 1 Nancy – Paris SG 12.000 5.100 1.400
15.10. 14:00 GERMANY: OBERLIGA – MITTELRHEIN Hennef – Bergisch Gladbach 4.250 4.300 1.580
15.10. 19:00 FRANCE: LIGUE 1 Lorient – Nantes 2.680 3.200 3.150
15.10. 15:00 GERMANY: OBERLIGA – NIEDERRHEIN Baumberg – Germania Ratingen 2.100 4.220 2.750
15.10. 13:00 FINLAND: YKKONEN GrIFK – Jazz Pori 1.600 4.950 6.300
15.10. 19:00 FRANCE: LIGUE 1 Montpellier – Caen 2.100 3.550 4.850
15.10. 15:00 GERMANY: OBERLIGA – NIEDERSACHSEN Bornreihe – BV Cloppenburg 3.350 4.260 1.760
15.10. 13:00 FINLAND: YKKONEN Ekenas – Jaro 4.650 4.100 1.900
15.10. 19:00 FRANCE: LIGUE 1 Bastia – Angers 2.700 3.150 3.400
15.10. 13:00 GERMANY: OBERLIGA – NORDOST-NORD Schwerin – Optik Rathenow 5.040 5.090 1.430
15.10. 13:00 FINLAND: YKKONEN KPV Kokkola – KTP 2.210 4.170 3.250
15.10. 19:00 FRANCE: LIGUE 1 Guingamp – Lille 2.630 3.200 3.350
15.10. 13:00 GERMANY: OBERLIGA – NORDOST-NORD Brieselang – Schoneiche 2.300 4.040 2.420
15.10. 13:00 FINLAND: YKKONEN Haka – JJK Jyväskylä 3.150 3.750 2.400
15.10. 14:00 GERMANY: OBERLIGA – NORDOST-SÜD Halle – Markranstadt 2.380 4.050 2.450
15.10. 13:00 FINLAND: YKKONEN AC Oulu – TPS 2.410 3.600 3.100
15.10. 14:00 GERMANY: OBERLIGA – RHEINLAND-PFALZ/SAAR Rochling – Gonsenheim 1.550 4.500 4.800
15.10. 14:30 GERMANY: OBERLIGA – RHEINLAND-PFALZ/SAAR Karbach – Hertha Wiesbach 1.750 4.070 3.900
15.10. 14:30 GERMANY: OBERLIGA – RHEINLAND-PFALZ/SAAR Diefflen – Salmrohr 2.100 4.060 2.800
15.10. 14:30 GERMANY: OBERLIGA – RHEINLAND-PFALZ/SAAR Hauenstein – Jagersburg 2.000 4.030 3.020
15.10. 12:00 GERMANY: OBERLIGA – SCHLESWIG-HOLSTEIN VfR Neumunster – Schilksee 2.420 4.060 2.270
15.10. 13:00 GERMANY: OBERLIGA – SCHLESWIG-HOLSTEIN Heider SV – Neumunster 2.100 3.910 2.600
15.10. 14:00 GERMANY: OBERLIGA – SCHLESWIG-HOLSTEIN Oldenburger SV – TSV Lagerdorf 3.150 4.300 1.820
15.10. 14:00 GERMANY: OBERLIGA – SCHLESWIG-HOLSTEIN Schonkirchen – Flensburg 6.560 5.550 1.300
15.10. 14:00 GERMANY: OBERLIGA – SCHLESWIG-HOLSTEIN Todesfelde – Hartenholm 1.350 5.120 6.150
15.10. 10:30 EUROPE: EURO U17 – FIRST STAGE Kazakhstan U17 – Greece U17 9.020 5.390 1.280
15.10. 15:00 EUROPE: EURO U17 – FIRST STAGE Ireland U17 – Andorra U17 1.020 13.000 34.000
15.10. 11:00 ESTONIA: MEISTRILIIGA Rakvere – Parnu 4.600 4.050 1.670
15.10. 11:00 ESTONIA: MEISTRILIIGA Paide – Kalju 7.500 5.400 1.420
15.10. 11:00 ESTONIA: MEISTRILIIGA Sillamae – Levadia 8.200 4.850 1.380
15.10. 11:00 ESTONIA: ESILIIGA Tallinna Kalev – Infonet II 2.360 4.200 2.300
15.10. 15:00 ENGLAND: FA CUP – QUALIFICATION Southport – Chester 4.350 3.600 2.000
15.10. 15:00 ENGLAND: FA CUP – QUALIFICATION Alfreton – Gateshead 5.010 3.970 1.800
15.10. 15:00 ENGLAND: FA CUP – QUALIFICATION North Ferriby – Macclesfield 4.770 3.800 1.870
15.10. 15:00 ENGLAND: FA CUP – QUALIFICATION Stockport – Bishop Auckland 1.340 6.000 10.000
15.10. 15:00 ENGLAND: FA CUP – QUALIFICATION Barrow Town – Tranmere Rovers 2.700 3.520 2.780
15.10. 15:00 ENGLAND: FA CUP – QUALIFICATION Lincoln City – Guiseley 1.520 4.700 7.100
15.10. 15:00 ENGLAND: NATIONAL LEAGUE – NORTH Fylde – Nuneaton Town 1.480 4.650 7.500
15.10. 15:00 ENGLAND: FA CUP – QUALIFICATION Lincoln Utd. – Spennymoor 4.900 4.750 1.800
15.10. 15:00 ENGLAND: NATIONAL LEAGUE – NORTH Darlington – Gainsborough 1.510 4.400 7.200
15.10. 15:00 ENGLAND: FA CUP – QUALIFICATION Stamford – Wrexham 8.800 6.400 1.370
15.10. 15:00 ENGLAND: NATIONAL LEAGUE – NORTH AFC Telford – United of Manchester
15.10. 15:00 ENGLAND: FA CUP – QUALIFICATION York City – Curzon 1.570 4.500 6.500
15.10. 15:00 ENGLAND: NATIONAL LEAGUE – NORTH Salford – Boston 1.730 4.150 4.900
15.10. 15:00 ENGLAND: FA CUP – QUALIFICATION Welling – Whitehawk 2.740 3.500 2.760
15.10. 15:00 ENGLAND: NATIONAL LEAGUE – NORTH Worcester City – Stalybridge 1.730 4.100 4.850
15.10. 15:00 ENGLAND: FA CUP – QUALIFICATION Westfields – Leiston 6.400 5.250 1.560
15.10. 15:00 ENGLAND: NATIONAL LEAGUE – NORTH Bradford PA – Chorley 4.700 4.050 1.800
15.10. 15:00 ENGLAND: FA CUP – QUALIFICATION Sutton – Forest Green 3.600 3.500 2.260
15.10. 15:00 ENGLAND: NATIONAL LEAGUE – SOUTH East Thurrock – Weston 1.770 3.880 5.000
15.10. 15:00 ENGLAND: FA CUP – QUALIFICATION Dag & Red – Wealdstone 1.450 4.510 8.500
15.10. 15:00 ENGLAND: NATIONAL LEAGUE – SOUTH Eastbourne Borough – Margate 2.350 3.450 3.160
15.10. 15:00 ENGLAND: FA CUP – QUALIFICATION Torquay – Woking 2.300 3.600 3.250
15.10. 15:00 ENGLAND: LEAGUE TWO Accrington Stanley – Blackpool 2.730 3.600 2.880
15.10. 15:00 ENGLAND: NATIONAL LEAGUE – SOUTH Ebbsfleet Utd – Hampton 2.200 3.500 3.440
15.10. 15:00 ENGLAND: FA CUP – QUALIFICATION Braintree – Bromley 2.300 3.500 3.310
15.10. 15:00 ENGLAND: LEAGUE TWO Barnet – Exeter City 2.600 3.600 3.000
15.10. 15:00 ENGLAND: NATIONAL LEAGUE – SOUTH Gosport – Chelmsford 3.300 3.660 2.270
15.10. 15:00 ENGLAND: FA CUP – QUALIFICATION Beaconsfield – Brackley 6.900 4.800 1.510
15.10. 15:00 ENGLAND: LEAGUE TWO Cambridge Utd – Grimsby Town 2.780 3.400 2.890
15.10. 15:00 ENGLAND: NATIONAL LEAGUE – SOUTH Hungerford – Welling 1.700 3.900 5.400
15.10. 15:00 ENGLAND: FA CUP – QUALIFICATION Tonbridge – Dartford 3.620 3.800 2.110
15.10. 15:00 ENGLAND: LEAGUE TWO Carlisle Utd – Hartlepool 1.630 4.400 6.000
15.10. 15:00 ENGLAND: NATIONAL LEAGUE – SOUTH Maidenhead – Stortford 1.420 5.000 8.300
15.10. 15:00 ENGLAND: FA CUP – QUALIFICATION Boreham Wood – Hendon 1.400 5.250 8.900
15.10. 15:00 ENGLAND: LEAGUE TWO Cheltenham Town – Crawley Town 2.240 3.620 3.680
15.10. 15:00 ENGLAND: NATIONAL LEAGUE – SOUTH Poole Town – Oxford City 1.690 4.000 5.500
15.10. 15:00 ENGLAND: FA CUP – QUALIFICATION Maidstone Utd – Billericay Town 1.570 4.330 6.500
15.10. 15:00 ENGLAND: LEAGUE TWO Doncaster Rovers – Colchester Utd 1.760 4.200 5.300
15.10. 15:00 ENGLAND: NATIONAL LEAGUE – SOUTH Truro City – Hampton 3.400 3.700 2.220
15.10. 15:00 ENGLAND: FA CUP – QUALIFICATION Kidderminster – Weymouth 1.440 4.800 9.000
15.10. 15:00 ENGLAND: LEAGUE ONE AFC Wimbledon – Swindon 2.130 3.800 3.800
15.10. 15:00 ENGLAND: LEAGUE TWO Leyton Orient – Luton Town 3.100 3.600 2.630
15.10. 15:00 ENGLAND: FA CUP – QUALIFICATION Solihull – Kettering 1.500 4.500 7.500
15.10. 15:00 ENGLAND: LEAGUE ONE Bolton Wanderers – Oldham Athletic 1.860 3.760 5.250
15.10. 15:00 ENGLAND: LEAGUE TWO Mansfield Town – Wycombe Wanderers 2.250 3.400 3.900
15.10. 15:00 ENGLAND: FA CUP – QUALIFICATION Burgess Hill – Dover Athletic 5.100 4.500 1.670
15.10. 15:00 ENGLAND: LEAGUE ONE Bristol Rovers – Gillingham 2.050 3.710 4.050
15.10. 15:00 ENGLAND: LEAGUE TWO Morecambe – Stevenage 3.000 3.700 2.500
15.10. 15:00 ENGLAND: FA CUP – QUALIFICATION Merstham – Ebbsfleet Utd 8.600 5.500 1.400
15.10. 15:00 ENGLAND: LEAGUE ONE Charlton – Coventry City 2.200 3.500 4.000
15.10. 15:00 ENGLAND: LEAGUE TWO Notts County – Crewe Alexandra 2.320 3.840 3.500
15.10. 15:00 ENGLAND: FA CUP – QUALIFICATION Eastleigh – North Leigh 1.300 6.250 13.000
15.10. 15:00 ENGLAND: LEAGUE ONE Fleetwood Town – Peterborough Utd 2.870 3.750 2.750
15.10. 15:00 ENGLAND: LEAGUE TWO Plymouth Argyle – Portsmouth 3.300 3.580 2.440
15.10. 15:00 ENGLAND: FA CUP – QUALIFICATION Harrogate Town – Halifax Town 2.300 3.600 3.420
15.10. 15:00 ENGLAND: LEAGUE ONE Northampton Town – Millwall 2.760 3.450 2.860
15.10. 15:00 ENGLAND: LEAGUE TWO Yeovil Town – Newport County 2.550 3.560 3.250
15.10. 15:00 ENGLAND: FA CUP – QUALIFICATION Nantwich – Stourbridge 2.420 3.600 3.000
15.10. 15:00 ENGLAND: CHAMPIONSHIP Barnsley – Fulham 2.630 3.450 3.100
15.10. 15:00 ENGLAND: LEAGUE ONE Oxford Utd – Bradford City 3.350 3.300 2.500
15.10. 15:00 ENGLAND: FA CUP – QUALIFICATION Altrincham – Matlock 2.020 3.850 3.720
15.10. 15:00 ENGLAND: CHAMPIONSHIP Blackburn Rovers – Ipswich Town 2.600 3.250 3.220
15.10. 15:00 ENGLAND: LEAGUE ONE Rochdale – Bury 2.280 3.560 3.600
15.10. 15:00 ENGLAND: FA CUP – QUALIFICATION Taunton – Hemel 5.400 4.330 1.700
15.10. 15:00 ENGLAND: CHAMPIONSHIP Brighton and Hove Albion – Preston North End 1.650 4.000 6.840
15.10. 15:00 ENGLAND: LEAGUE ONE Scunthorpe Utd – Milton Keynes Dons 2.330 3.820 3.300
15.10. 15:00 ENGLAND: FA CUP – QUALIFICATION Egham – St. Albans 7.000 4.750 1.620
15.10. 15:00 ENGLAND: CHAMPIONSHIP Derby County – Leeds Utd 1.880 3.620 5.250
15.10. 15:00 ENGLAND: LEAGUE ONE Sheffield Utd – Port Vale 1.680 4.100 6.120
15.10. 15:00 ENGLAND: FA CUP – QUALIFICATION Chesham – Potters 1.500 5.000 7.800
15.10. 15:00 ENGLAND: CHAMPIONSHIP Newcastle Utd – Brentford 1.570 4.500 7.290
15.10. 15:00 ENGLAND: LEAGUE ONE Southend Utd – Chesterfield 2.500 3.650 3.250
15.10. 15:00 ENGLAND: FA CUP – QUALIFICATION Aldershot – Eastbourne Borough 1.450 4.850 8.100
15.10. 15:00 ENGLAND: CHAMPIONSHIP Norwich – Rotherham 1.390 5.600 9.600
15.10. 15:00 ENGLAND: LEAGUE ONE Walsall – Shrewsbury Town 2.350 3.680 3.600
15.10. 15:00 ENGLAND: CHAMPIONSHIP QPR – Reading 2.580 3.250 3.300
15.10. 15:00 ENGLAND: CHAMPIONSHIP Wigan – Burton Albion 2.150 3.550 3.900
15.10. 17:30 ENGLAND: CHAMPIONSHIP Aston Villa – Wolves 2.000 3.700 4.350
15.10. 12:30 ENGLAND: PREMIER LEAGUE Chelsea – Leicester City 1.620 4.400 6.500
15.10. 15:00 ENGLAND: PREMIER LEAGUE AFC Bournemouth – Hull City 1.850 3.850 5.100
15.10. 15:00 ENGLAND: PREMIER LEAGUE Arsenal FC – Swansea 1.300 6.600 13.000
15.10. 15:00 ENGLAND: PREMIER LEAGUE Manchester City – Everton 1.530 4.850 7.300
15.10. 15:00 ENGLAND: PREMIER LEAGUE Stoke City – Sunderland 2.100 3.650 4.330
15.10. 15:00 ENGLAND: PREMIER LEAGUE WBA – Tottenham 5.600 3.950 1.800
15.10. 17:30 ENGLAND: PREMIER LEAGUE Crystal Palace – West Ham 2.200 3.600 3.880
15.10. 15:00 ENGLAND: ISTHMIAN PREMIER Bognor Regis Town – Sudbury 1.800 4.200 4.150
15.10. 15:00 ENGLAND: ISTHMIAN PREMIER Metropolitan – Lowestoft Town 2.960 4.040 2.200
15.10. 15:00 ENGLAND: ISTHMIAN PREMIER Enfield Town – Wingate and Finchley 2.050 3.500 3.300
15.10. 15:00 ENGLAND: ISTHMIAN PREMIER Folkestone – Kingstonian 2.840 3.750 2.250
15.10. 15:00 ENGLAND: ISTHMIAN PREMIER Harlow – Staines 2.500 3.650 2.680
15.10. 15:00 ENGLAND: ISTHMIAN PREMIER Leatherhead – Dulwich Hamlet 3.100 3.810 2.100
15.10. 15:00 ENGLAND: ISTHMIAN PREMIER Needham – Worthing 1.800 4.050 4.150
15.10. 15:00 ENGLAND: NORTHERN PREMIER LEAGUE Ashton Utd – Barwell 1.950 3.780 3.650
15.10. 15:00 ENGLAND: NORTHERN PREMIER LEAGUE Frickley – Buxton 5.250 4.600 1.580
15.10. 15:00 ENGLAND: NORTHERN PREMIER LEAGUE Hednesford Town – Blyth 2.300 3.750 2.880
15.10. 15:00 ENGLAND: NORTHERN PREMIER LEAGUE Ilkeston – Skelmersdale 2.100 4.050 3.180
15.10. 15:00 ENGLAND: NORTHERN PREMIER LEAGUE Mickleover – Corby Town 1.830 4.050 4.000
15.10. 15:00 ENGLAND: NORTHERN PREMIER LEAGUE Grantham – Halesowen 2.500 3.750 2.630
15.10. 15:00 ENGLAND: NORTHERN PREMIER LEAGUE Stafford – Coalville 2.200 3.850 2.900
15.10. 15:00 ENGLAND: NORTHERN PREMIER LEAGUE Warrington – Workington 2.250 3.900 3.000
15.10. 15:00 ENGLAND: NORTHERN PREMIER LEAGUE Whitby – Marine 1.900 3.900 3.750
15.10. 15:00 ENGLAND: SOUTHERN PREMIER LEAGUE Biggleswade Town – Basingstoke 1.950 3.800 3.300
15.10. 15:00 ENGLAND: SOUTHERN PREMIER LEAGUE Cambridge City – Redditch 4.500 3.900 1.640
15.10. 15:00 ENGLAND: SOUTHERN PREMIER LEAGUE Chippenham Town – Stratford 2.050 3.850 3.000
15.10. 15:00 ENGLAND: SOUTHERN PREMIER LEAGUE Cirencester – St Ives 2.350 3.800 2.630
15.10. 15:00 ENGLAND: SOUTHERN PREMIER LEAGUE Dunstable Town – Dorchester 1.460 4.500 6.000
15.10. 22:00 EL SALVADOR: PRIMERA DIVISION – APERTURA Dragon – UES 1.900 3.200 4.210
15.10. 15:00 ENGLAND: SOUTHERN PREMIER LEAGUE Frome – Hitchin 2.550 3.650 2.350
15.10. 15:00 ENGLAND: SOUTHERN PREMIER LEAGUE Merthyr Town – Slough 2.700 3.650 2.250
15.10. 15:00 ENGLAND: SOUTHERN PREMIER LEAGUE St. Neots – Cinderford 1.920 3.810 3.200
15.10. 15:00 ENGLAND: SOUTHERN PREMIER LEAGUE Kings Lynn – Hayes and Yeading 1.910 3.500 3.300
15.10. 18:00 EGYPT: PREMIER LEAGUE El Daklyeh – Al Ahly 8.000 4.150 1.490
15.10. 18:00 ECUADOR: SERIE A – SECOND STAGE CD Universidad Católica – Mushuc Runa 1.950 3.800 6.000
15.10. 21:00 ECUADOR: SERIE A – SECOND STAGE Delfin – El Nacional 2.100 3.480 4.700
15.10. 21:00 ECUADOR: SERIE A – SECOND STAGE Fuerza A. – River Plate Ecuador 2.150 3.500 4.510
15.10. 22:30 ECUADOR: SERIE A – SECOND STAGE Barcelona Guayaquil – Dep. Cuenca 1.450 4.660 9.220
15.10. 23:00 ECUADOR: SERIE A – SECOND STAGE Ind. del Valle – Emelec 2.610 3.300 3.000
15.10. 23:00 ECUADOR: SERIE A – SECOND STAGE LDU Quito – Aucas 1.670 3.800 6.200
15.10. 12:00 DENMARK: 2ND DIVISION – GROUP 1 Hellerup – Bronshoj 2.750 3.700 2.350
15.10. 13:00 DENMARK: 2ND DIVISION – GROUP 2 Marienlyst – Sydvest 1.550 4.000 5.400
15.10. 14:00 DENMARK: 2ND DIVISION – GROUP 2 Naesby – Dalum IF 2.500 3.650 2.650
15.10. 14:00 DENMARK: 2ND DIVISION – GROUP 2 Svendborg – Middelfart 4.350 3.800 1.730
15.10. 12:30 DENMARK: 2ND DIVISION – GROUP 3 Kjellerup – Thisted FC 3.800 3.600 1.850
15.10. 13:00 DENMARK: 2ND DIVISION – GROUP 3 Brabrand – Vejgaard 1.300 5.200 8.500
15.10. 14:00 DENMARK: 2ND DIVISION – GROUP 3 Jammerbugt – Odder 2.200 3.600 2.800
15.10. 17:30 DENMARK: SUPERLIGA FC Copenhagen – Silkeborg 1.260 6.800 15.000
15.10. 10:00 CZECH REPUBLIC: U19 LEAGUE Jihlava U19 – Sigma Olomouc U19 4.100 4.540 1.600
15.10. 10:00 CZECH REPUBLIC: U19 LEAGUE Pribram U19 – Slavia Prague U19 2.000 4.570 3.200
15.10. 10:00 CZECH REPUBLIC: U19 LEAGUE Zlin U19 – Ostrava U19 2.200 4.060 2.580
15.10. 11:00 CZECH REPUBLIC: U19 LEAGUE Slovacko U19 – Hradec Kralove U19 2.200 4.250 2.600
15.10. 11:30 CZECH REPUBLIC: U19 LEAGUE FK Pardubice U19 – Plzen U19 2.200 4.060 2.600
15.10. 13:00 CZECH REPUBLIC: U19 LEAGUE Mlada Boleslav U19 – Hlucin U19 1.050 12.000 17.000
15.10. 13:00 CZECH REPUBLIC: U19 LEAGUE Opava U19 – Ceske Budejovice U19 2.400 4.070 2.400
15.10. 13:00 CZECH REPUBLIC: U19 LEAGUE Sparta Prague U19 – Brno U19 1.440 5.870 5.280
15.10. 09:15 CZECH REPUBLIC: CFL Chrudim – Vysehrad 2.400 4.000 2.600
15.10. 09:15 CZECH REPUBLIC: CFL Vltavin – Benesov 1.500 4.330 5.300
15.10. 15:00 CZECH REPUBLIC: CFL Dobrovice – Stechovice 1.910 4.000 3.250
15.10. 13:30 CZECH REPUBLIC: MSFL Blansko – Hulin 3.200 3.700 1.950
15.10. 13:30 CZECH REPUBLIC: MSFL Hlucin – Otrokovice 1.500 4.330 5.250
15.10. 13:30 CZECH REPUBLIC: MSFL Trebic – HFK Olomouc 1.670 3.800 4.200
15.10. 09:15 CZECH REPUBLIC: DIVISION 2 Sokolov – Sigma Olomouc 3.450 3.200 2.180
15.10. 14:30 CZECH REPUBLIC: DIVISION 2 Frydek-Mistek – Trinec 2.320 3.250 3.130
15.10. 15:00 CZECH REPUBLIC: DIVISION 2 Prostejov – FK Pardubice 3.020 3.350 2.310
15.10. 15:00 CZECH REPUBLIC: DIVISION 2 Vlasim – Ceske Budejovice 2.600 3.200 2.730
15.10. 16:00 CZECH REPUBLIC: DIVISION 2 Ostrava – Zizkov 1.470 4.410 7.250
15.10. 17:00 CZECH REPUBLIC: DIVISION 2 Opava – Mas Taborsko 1.700 3.950 4.500
15.10. 14:00 CZECH REPUBLIC: 1. LIGA Karvina – Pribram 1.960 3.500 4.500
15.10. 14:00 CZECH REPUBLIC: 1. LIGA Hradec Kralove – Slavia Prague 4.250 3.580 1.980
15.10. 16:00 CZECH REPUBLIC: 1. LIGA Teplice – Zlin 2.140 3.500 3.840
15.10. 16:00 CZECH REPUBLIC: 1. LIGA FK Baumit Jablonec – Brno 1.660 4.300 5.800
15.10. 16:00 CZECH REPUBLIC: 1. LIGA Dukla Prague – Liberec 2.050 3.670 4.010
15.10. 19:15 CZECH REPUBLIC: 1. LIGA Slovacko – FC Viktoria Plzeň 5.370 4.100 1.740
15.10. 16:00 CYPRUS: 1. DIVISION Zakakiou – APOEL 18.000 8.900 1.170
15.10. 16:00 CYPRUS: 1. DIVISION Omonia – Anorthosis 1.960 3.660 4.330
15.10. 18:00 CYPRUS: 1. DIVISION AEL Limassol – Nea Salamis 1.360 6.200 9.500
15.10. 14:00 CROATIA: 2. HNL Šibenik – Solin 1.450 3.750 7.000
15.10. 14:00 CROATIA: 2. HNL Dugopolje – Imotski 1.530 3.750 6.000
15.10. 14:00 CROATIA: 2. HNL Lučko – Radnik Sesvete 4.400 3.300 1.800
15.10. 14:00 CROATIA: 1. HNL Lokomotiva Zagreb – Istra 1961 1.750 4.090 5.800
15.10. 16:00 CROATIA: 1. HNL Inter Zaprešić – Cibalia 1.800 3.800 5.300
15.10. 20:00 COLOMBIA: PRIMERA B Llaneros – Dep. Pereira 2.000 3.980 3.340
15.10. 02:00 COLOMBIA: PRIMERA A – CLAUSURA Fortaleza FC – Ind. Medellín 4.000 3.700 2.250
15.10. 21:15 COLOMBIA: PRIMERA A – CLAUSURA Boyacá Chicó – Cortuluá 1.950 3.500 4.500
15.10. 23:00 COLOMBIA: PRIMERA A – CLAUSURA Millonarios – Envigado 1.830 3.620 5.000
15.10. 23:30 COLOMBIA: PRIMERA A – CLAUSURA Atl. Bucaramanga – Junior 2.250 3.450 4.000
15.10. 08:00 CHINA: SUPER LEAGUE Yanbian – Tianjin Teda 2.620 3.500 2.970
15.10. 12:35 CHINA: SUPER LEAGUE Shijiazhuang – Guangzhou Evergrande 9.100 5.110 1.390
15.10. 12:35 CHINA: SUPER LEAGUE Jiangsu Suning – Shanghai SIPG 2.100 3.500 3.820
15.10. 07:30 CHINA: JIA LEAGUE Nei Mongol – Xinjiang Tianshan 1.250 8.700 12.000
15.10. 07:30 CHINA: JIA LEAGUE Dalian Transcend – Shenzhen 1.660 4.400 4.750
15.10. 07:30 CHINA: JIA LEAGUE Beijing – Qingdao Jonoon 2.440 3.520 2.880
15.10. 07:30 CHINA: JIA LEAGUE Zhejiang Yiteng – Wuhan Zall 2.450 3.360 2.960
15.10. 07:30 CHINA: JIA LEAGUE Meizhou Hakka – Dalian Yifang F.C. 1.680 4.330 5.250
15.10. 19:00 CHILE: PRIMERA B – APERTURA Deportes Copiapó – Coquimbo Unido 2.200 3.300 3.000
15.10. 07:30 CHINA: JIA LEAGUE Guizhou Hengfeng Zhicheng F.C. – Tianjin Quanjian 1.910 3.860 3.900
15.10. 22:00 CHILE: PRIMERA B – APERTURA Deportes Puerto Montt – Rangers de Talca 2.220 3.050 3.100
15.10. 23:00 CHILE: PRIMERA B – APERTURA Deportes Iberia – Santiago Morning 2.010 3.400 3.350
15.10. 23:00 CHILE: PRIMERA B – APERTURA Deportes La Serena – Valdivia 2.000 3.400 3.400
15.10. 16:00 CHILE: CAMPEONATO NACIONAL – APERTURA CD Palestino – Deportes Antofagasta 2.010 3.620 4.100
15.10. 18:30 CHILE: CAMPEONATO NACIONAL – APERTURA Santiago Wanderers – Everton de Viña del Mar 2.000 3.740 4.000
15.10. 21:00 CHILE: CAMPEONATO NACIONAL – APERTURA Huachipato – Deportes Iquique 2.370 3.660 3.040
15.10. 23:30 CHILE: CAMPEONATO NACIONAL – APERTURA Unión Española – CD Universidad Católica 2.990 3.710 2.440
15.10. 21:00 CANADA: CSL – PLAY OFFS Ukraine United – Brantford 1.650 4.400 4.330
15.10. 14:30 BULGARIA: PARVA LIGA CSKA Sofia – Levski 2.800 3.300 2.770
15.10. 18:00 BULGARIA: PARVA LIGA Neftochimic Burgas – Slavia Sofia 3.000 3.300 2.700
15.10. 09:30 ASIA: AFF SUZUKI CUP – QUALIFICATION Brunei – East Timor 3.350 3.450 1.830
15.10. 12:30 ASIA: AFF SUZUKI CUP – QUALIFICATION Cambodia – Laos 1.990 2.940 2.980
15.10. 14:30 ASIA: AFC CHAMPIONSHIP U19 Uzbekistan U19 – Tajikistan U19 1.200 6.510 10.000
15.10. 11:00 ARMENIA: PREMIER LEAGUE Gandzasar – Banants Yerevan 2.880 3.200 2.660
15.10. 15:00 ARMENIA: PREMIER LEAGUE FC Pyunik – Ararat Yerevan 1.780 3.660 4.150
15.10. 21:00 ARGENTINA: PRIMERA C METROPOLITANA Cañuelas – Laferrere
15.10. 16:00 ARGENTINA: PRIMERA B METROPOLITANA San Telmo – Tristan Suarez 2.380 3.100 2.900
15.10. 17:05 ARGENTINA: PRIMERA B METROPOLITANA Almirante Brown – Deportivo Riestra 2.250 3.000 3.200
15.10. 19:30 ARGENTINA: PRIMERA B METROPOLITANA Excursionistas – Deportivo Moron 2.800 3.050 2.450
15.10. 22:00 ARGENTINA: PRIMERA B METROPOLITANA Deportivo Espanol – Talleres Remedios Escalada 2.380 3.000 3.000
15.10. 01:15 ARGENTINA: PRIMERA DIVISIÓN Belgrano – Aldosivi 2.000 3.400 5.000
15.10. 18:00 ARGENTINA: PRIMERA DIVISIÓN Vélez Sarsfield – Colón Santa Fe 2.600 3.080 3.380
15.10. 20:00 ARGENTINA: PRIMERA DIVISIÓN Atl. Huracán – Temperley 2.030 3.260 5.050
15.10. 20:00 ARGENTINA: PRIMERA DIVISIÓN Atl. Rafaela – Racing Club 4.390 3.400 2.050
15.10. 22:00 ARGENTINA: PRIMERA DIVISIÓN Estudiantes La Plata – Rosario Central 2.510 3.060 3.400
15.10. 22:15 ARGENTINA: PRIMERA DIVISIÓN San Martín SJ – Talleres Córdoba 2.490 3.080 3.560
15.10. 16:00 ALGERIA: DIVISION 1 Harrach – Tadjenant 2.100 3.200 3.640
15.10. 17:00 ALGERIA: DIVISION 1 Bel Abbes – Saoura 2.400 3.000 3.250
15.10. 17:00 ALGERIA: DIVISION 1 Kabylie – MO Bejaia 1.830 3.350 4.500