Date League Match SF Prediction 1 X 2
20.05. 17:30 DENMARK: 2ND DIVISION – PROMOTION GROUP Hvidovre – Nykobing 2.150 3.750 2.800
20.05. 18:00 DENMARK: 2ND DIVISION – RELEGATION GROUP Svendborg – Kolding IF 1.760 4.000 3.950
20.05. 12:00 CZECH REPUBLIC: U19 LEAGUE Karvina U19 – FK Pardubice U19 1.510 6.000 13.000
20.05. 14:00 CZECH REPUBLIC: U19 LEAGUE Hradec Kralove U19 – Opava U19 1.830 4.400 3.350
20.05. 16:00 BULGARIA: A GROUP Montana – Pirin Blagoevgrad 2.380 3.100 3.480
20.05. 01:30 BRAZIL: COPA DO BRASIL Aparecidense – Ypiranga FC 2.680 3.620 2.630
20.05. 01:30 BRAZIL: COPA DO BRASIL Vitoria – Portuguesa 1.280 6.050 12.010
20.05. 17:00 WORLD: FRIENDLY INTERNATIONAL Hungary – Ivory Coast 2.550 3.300 3.350
20.05. 16:00 UKRAINE: FIRST LEAGUE Mykolaiv – Sumy 2.280 3.200 2.780
20.05. 18:00 SWEDEN: ALLSVENSKAN Falkenbergs – AIK Fotboll 5.600 4.300 1.700
20.05. 19:30 SLOVAKIA: FORTUNA LIGA Michalovce – Zilina 2.450 3.350 2.990
20.05. 19:30 SLOVAKIA: FORTUNA LIGA FK AS Trenčín – Skalica 1.380 5.000 8.500
20.05. 19:30 SLOVAKIA: FORTUNA LIGA Slovan Bratislava – Podbrezova 1.410 4.650 8.500
20.05. 19:30 SLOVAKIA: FORTUNA LIGA Spartak Trnava – Z. Moravce 1.300 5.700 12.000
20.05. 19:30 SLOVAKIA: FORTUNA LIGA FK Senica – Myjava 3.000 3.350 2.580
20.05. 19:30 SLOVAKIA: FORTUNA LIGA Ružomberok – Dun. Streda 1.950 3.600 4.500
20.05. 12:30 SINGAPORE: S.LEAGUE Warriors – Balestier Khalsa 1.950 3.750 3.720
20.05. 12:45 SINGAPORE: S.LEAGUE Albirex Niigata – Geylang 1.880 4.000 5.300
20.05. 10:00 RUSSIA: YOUTH LEAGUE Dynamo Moscow U21 – Zenit St Petersburg U21 3.000 3.900 2.680
20.05. 11:00 RUSSIA: YOUTH LEAGUE Lokomotiv Moscow U21 – Mordovia Saransk U21 2.500 6.000 13.000
20.05. 11:00 RUSSIA: YOUTH LEAGUE Ufa U21 – Spartak Moscow U21 6.500 4.500 2.740
20.05. 12:30 RUSSIA: YOUTH LEAGUE Ural U21 – Kuban Krasnodar U21 5.850 4.250 1.680
20.05. 13:30 RUSSIA: YOUTH LEAGUE Krylia Sovetov U21 – Anzhi Makhachkala U21 4.950 4.500 1.830
20.05. 15:00 RUSSIA: YOUTH LEAGUE Terek Grozny U21 – Rostov U21 5.700 4.150 2.280
20.05. 15:00 RUSSIA: YOUTH LEAGUE FC Krasnodar U21 – Amkar Perm U21 1.640 6.100 12.510
20.05. 17:30 RUSSIA: YOUTH LEAGUE Rubin Kazan U21 – CSKA Moscow U21 11.040 5.800 2.400
20.05. 16:00 RUSSIA: PROFESSIONAL LEAGUE – WEST Spartak Kostroma – Znamya Truda 1.440 4.330 5.500
20.05. 16:00 RUSSIA: PROFESSIONAL LEAGUE – WEST Torpedo Vladimir – Volga Tver 1.440 4.500 5.000
20.05. 16:30 RUSSIA: PROFESSIONAL LEAGUE – WEST Smolensk – Solyaris Moscow 3.000 3.250 2.100
20.05. 17:00 RUSSIA: PROFESSIONAL LEAGUE – WEST Dynamo St Petersburg – Domodedovo 1.430 3.200 4.200
20.05. 19:45 PORTUGAL: LEAGUE CUP – PLAY OFFS Maritimo – Benfica 12.000 5.900 1.330
20.05. 17:00 POLAND: I LIGA Plock – Zawisza 2.150 3.450 3.680
20.05. 02:00 PERU: PRIMERA DIVISIÓN – CLAUSURA Juan Aurich – Universitario 2.150 3.900 5.500
20.05. 22:00 PARAGUAY: PRIMERA DIVISION – APERTURA Sol de América Asunción – Rubio Ñu 2.000 3.300 3.250
20.05. 18:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 3 Egersunds – V. Haugesund 1.520 5.000 4.400
20.05. 18:00 NORWAY: TIPPELIGAEN Sarpsborg 08 – Odd 3.460 3.600 2.240
20.05. 16:00 MOLDOVA: DIVIZIA NATIONALA Dacia Chișinău – Sheriff Tiraspol 2.800 3.050 2.400
20.05. 02:06 MEXICO: PRIMERA DIVISION – CLAUSURA – PLAY OFFS Club Leon – Pachuca 2.540 3.540 2.990
20.05. 09:45 MALAYSIA: PREMIER LEAGUE Perlis – Sabah
20.05. 14:00 MALAYSIA: PREMIER LEAGUE Sime Darby – Kuala Lumpur 5.000 4.100 1.500
20.05. 19:30 ITALY: SERIE B Avellino – Cesena 6.900 4.000 1.750
20.05. 19:30 ITALY: SERIE B Bari 1908 – Trapani 2.220 3.300 3.960
20.05. 19:30 ITALY: SERIE B Livorno – Lanciano 1.850 3.600 5.000
20.05. 19:30 ITALY: SERIE B Novara – Modena 2.000 3.800 4.100
20.05. 19:30 ITALY: SERIE B Pescara – Latina 2.160 3.300 4.750
20.05. 19:30 ITALY: SERIE B Pro Vercelli – Cagliari 3.250 2.950 2.820
20.05. 19:30 ITALY: SERIE B Salernitana – Como 1.220 6.800 17.000
20.05. 19:30 ITALY: SERIE B Ternana – Brescia 2.200 3.600 3.500
20.05. 19:30 ITALY: SERIE B Vicenza – Perugia 2.300 3.500 3.550
20.05. 19:30 ITALY: SERIE B Crotone – Entella 3.800 3.450 2.150
20.05. 19:30 ITALY: SERIE B Spezia – Ascoli 3.100 3.500 8.600
20.05. 14:00 ISRAEL: LEUMIT LEAGUE – PROMOTION GROUP M. Herzliya – M. Nazareth 1.740 3.450 4.500
20.05. 14:00 ISRAEL: LEUMIT LEAGUE – PROMOTION GROUP Hapoel Bnei Lod – Moadon Sport Ashdod 3.350 3.300 2.000
20.05. 14:00 ISRAEL: LEUMIT LEAGUE – RELEGATION GROUP Ramat Hasharon – Maccabi Yavne 1.740 3.400 4.500
20.05. 14:00 ISRAEL: LEUMIT LEAGUE – RELEGATION GROUP Kiryat Gat – H. Ironi Rishon 3.450 3.600 1.940
20.05. 14:00 ISRAEL: LEUMIT LEAGUE – RELEGATION GROUP Hapoel Jerusalem – Hapoel Afula 1.830 3.300 4.000
20.05. 14:00 ISRAEL: LEUMIT LEAGUE – RELEGATION GROUP H. Nazareth – Beitar Tel Aviv 2.700 2.880 2.700
20.05. 19:45 IRELAND: FAI CUP Dundalk – Shelbourne 1.100 11.000 34.000
20.05. 19:45 IRELAND: FAI CUP Bohemians – Galway Utd 2.400 3.400 3.000
20.05. 19:45 IRELAND: FAI CUP Derry City – Drogheda Utd 1.400 5.000 10.000
20.05. 19:45 IRELAND: FAI CUP UC Dublin – Bray Wanderers 4.500 3.600 1.840
20.05. 19:45 IRELAND: FAI CUP Waterford Utd – Longford Town 4.200 3.600 1.950
20.05. 20:00 IRELAND: FAI CUP Firhouse – Wexford Youths 9.400 4.750 1.360
20.05. 20:00 IRELAND: FAI CUP Shamrock Rovers – Midleton 1.020 16.000 51.000
20.05. 10:00 INDONESIA: ISC Mitra Kukar – Arema Malang 2.380 3.300 2.910
20.05. 15:00 INDONESIA: ISC Madura United – Pusamania Borneo
20.05. 21:00 ICELAND: 2. DEILD KARLA KV Reykjavík – Njarðvík 1.500 4.600 4.800
20.05. 20:15 ICELAND: INKASSO-DEILDIN UMF Selfoss – Leiknir Reykjavík 4.850 4.330 1.670
20.05. 03:00 GUATEMALA: LIGA NACIONAL – CLAUSURA – PLAY OFFS Comunicaciones – Municipal 2.400 3.100 3.100
20.05. 18:30 GREECE: SUPER LEAGUE – PLAY OFFS AEK Athens – Panionios 1.550 3.600 7.500
20.05. 18:00 GERMANY: REGIONALLIGA – NORDOST Berliner FC Dynamo – Babelsberg 2.110 3.700 3.450
20.05. 18:00 GERMANY: OBERLIGA – HAMBURG Suderelbe – Turkiye Wilhelmsburg 1.440 4.750 6.000
20.05. 18:00 GERMANY: OBERLIGA – HAMBURG Paloma – Dassendorf 29.000 14.000 1.020
20.05. 18:00 GERMANY: OBERLIGA – HAMBURG TSV Buchholz – SC Victoria Hamburg 2.300 4.000 2.500
20.05. 18:10 GERMANY: 2. BUNDESLIGA – RELEGATION Würzburger Kickers – Duisburg 2.400 3.350 3.550
20.05. 19:00 GERMANY: OBERLIGA – HESSEN Fulda – Hessen Dreieich 2.500 3.800 2.400
20.05. 17:30 GERMANY: OBERLIGA – NORDOST-SÜD Schott Jena – Rot-Weiß Erfurt II 3.000 4.000 1.910
20.05. 19:00 GERMANY: OBERLIGA – WESTFALEN Siegen – Stadtlohn 1.450 4.600 5.500
20.05. 16:30 FINLAND: YKKONEN TPS – KTP 2.130 3.510 4.000
20.05. 16:30 FINLAND: VEIKKAUSLIIGA Lahti – HJK 3.600 3.450 2.320
20.05. 16:30 FINLAND: VEIKKAUSLIIGA HIFK – Mariehamn 2.920 3.400 2.700
20.05. 19:45 ENGLAND: LEAGUE ONE – PLAY OFFS Millwall – Bradford City 2.230 3.550 3.650
20.05. 02:30 EL SALVADOR: PRIMERA DIVISION – CLAUSURA – PLAY OFFS Alianza FC – Aguila 2.250 3.100 3.000
20.05. 19:00 EGYPT: PREMIER LEAGUE Aswan SC – Enppi 3.540 3.000 2.350
20.05. 20:00 ECUADOR: SERIE A – FIRST STAGE El Nacional – Fuerza A. 1.530 4.000 7.000
20.05. 17:00 DENMARK: SUPERLIGA Sonderjyske – Odense 1.800 4.000 5.200
20.05. 14:00 AZERBAIJAN: PREMIER LEAGUE Kapaz PFK – Gabala FK 3.060 3.500 2.300
20.05. 14:00 AZERBAIJAN: PREMIER LEAGUE Inter Baku – Zira FK 2.380 3.300 3.060
20.05. 14:00 AZERBAIJAN: PREMIER LEAGUE Ravan Baku – Khazar Lankaran 2.150 3.300 3.640
20.05. 16:00 AZERBAIJAN: PREMIER LEAGUE Sumgayit FK – Neftchi PFK Baku 4.500 3.600 1.830
20.05. 17:30 AUSTRIA: REGIONALLIGA – MITTE Union Gurten – Florian 2.400 3.500 2.600
20.05. 18:00 AUSTRIA: REGIONALLIGA – MITTE Kalsdorf – BW Linz 2.800 3.600 2.200
20.05. 17:30 AUSTRIA: ERSTE LIGA Neustadt – St. Polten 4.250 3.850 1.930
20.05. 18:00 AUSTRIA: REGIONALLIGA – MITTE Hartberg – Sturm Graz 1.470 4.300 6.500
20.05. 17:30 AUSTRIA: ERSTE LIGA LASK Linz – Kapfenberg 1.400 5.450 8.120
20.05. 18:00 AUSTRIA: REGIONALLIGA – MITTE Deutschlandsberger – FC Pasching 2.450 3.200 2.550
20.05. 17:30 AUSTRIA: ERSTE LIGA FAC Wien – Liefering 4.150 4.090 1.900
20.05. 18:00 AUSTRIA: REGIONALLIGA – MITTE SC Weiz – Wolfsberger AC 1.870 3.750 3.500
20.05. 17:30 AUSTRIA: ERSTE LIGA Austria Salzburg – A. Lustenau 4.330 4.180 1.800
20.05. 18:00 AUSTRIA: REGIONALLIGA – MITTE Allerheiligen – Vorwarts Steyr 1.560 4.000 5.000
20.05. 17:30 AUSTRIA: ERSTE LIGA A. Klagenfurt – Wacker Innsbruck 3.300 3.690 2.280
20.05. 18:00 AUSTRIA: REGIONALLIGA – OST Neusiedl – Schwechat 2.200 3.500 3.000
20.05. 18:00 AUSTRIA: REGIONALLIGA – OST First Vienna – SV Oberwart 1.170 7.500 13.000
20.05. 18:00 AUSTRIA: REGIONALLIGA – OST Austria – Parndorf 2.450 3.500 2.600
20.05. 18:30 AUSTRIA: REGIONALLIGA – OST Ebreichsdorf – Wiener 1.780 3.600 4.200
20.05. 11:15 AUSTRALIA: NPL VICTORIA Pascoe Vale – Melbourne Knights 2.450 3.750 2.920
20.05. 18:30 AUSTRIA: REGIONALLIGA – OST Horn – Ritzing 1.700 3.700 4.500
20.05. 11:30 AUSTRALIA: NPL VICTORIA Avondale FC – Richmond 1.750 4.200 4.400
20.05. 11:30 AUSTRALIA: NPL VICTORIA Port Melbourne Sharks – Bentleigh Greens 6.500 5.500 1.840
20.05. 18:00 AUSTRIA: REGIONALLIGA – WEST Wattens – Wacker Innsbruck 1.230 6.000 11.000