Date League Match SF Prediction 1 X 2
22.10. 14:00 CROATIA: 1. HNL Istra 1961 – Hajduk Split 4.610 3.590 1.900
22.10. 16:00 CROATIA: 1. HNL Dinamo Zagreb – Cibalia 1.170 10.180 28.300
22.10. 01:45 COLOMBIA: PRIMERA A – CLAUSURA La Equidad – Boyacá Chicó 1.730 3.970 6.100
22.10. 20:00 COLOMBIA: PRIMERA A – CLAUSURA Patriotas – Fortaleza FC 1.700 3.870 6.000
22.10. 22:00 COLOMBIA: PRIMERA A – CLAUSURA Alianza Petrolera – Jaguares de Cordoba 2.060 3.330 4.350
22.10. 23:00 COLOMBIA: PRIMERA A – CLAUSURA Deportivo Cali – Junior 1.500 4.400 9.510
22.10. 09:30 CHINA: SUPER LEAGUE Beijing Guoan – Guangzhou R&F 2.450 3.600 3.120
22.10. 12:35 CHINA: SUPER LEAGUE Tianjin Teda – Hebei 1.880 3.800 4.800
22.10. 12:35 CHINA: SUPER LEAGUE Shanghai SIPG – Shandong Luneng 1.730 4.100 4.950
22.10. 12:35 CHINA: SUPER LEAGUE Chongqing Lifan – Jiangsu Suning 5.100 4.000 1.800
22.10. 07:30 CHINA: JIA LEAGUE Xinjiang Tianshan – Guizhou Hengfeng Zhicheng F.C. 21.000 8.000 1.150
22.10. 07:30 CHINA: JIA LEAGUE Tianjin Quanjian – Meizhou Hakka 1.070 13.000 34.000
22.10. 07:30 CHINA: JIA LEAGUE Beijing Renhe – Zhejiang Yiteng 1.440 5.600 8.200
22.10. 07:30 CHINA: JIA LEAGUE Qingdao Jonoon – Dalian Transcend 1.800 3.750 4.550
22.10. 07:30 CHINA: JIA LEAGUE Shenzhen – Nei Mongol 1.600 4.250 5.500
22.10. 13:00 BULGARIA: PARVA LIGA Botev Plovdiv – Cherno More 2.250 3.600 3.700
22.10. 15:30 BULGARIA: PARVA LIGA Levski – Beroe 1.400 4.800 9.000
22.10. 18:00 BULGARIA: PARVA LIGA Ludogorets – Lok. Gorna 1.150 8.000 31.000
22.10. 19:20 BRAZIL: SÉRIE B Oeste – Bahia 3.380 3.300 2.440
22.10. 19:30 BRAZIL: SÉRIE B Parana – Vasco da Gama 5.500 3.800 1.800
22.10. 20:00 BRAZIL: SÉRIE B Paysandu – Goiás 2.200 3.400 3.650
22.10. 20:00 BRAZIL: SÉRIE B Tupi – Sampaio Correa 2.400 3.300 3.400
22.10. 22:30 BRAZIL: SÉRIE B Criciuma – Atletico GO 2.250 3.390 3.740
22.10. 20:00 BRAZIL: SÉRIE A Sao Paulo – Ponte Preta 2.000 3.580 4.400
22.10. 14:00 BOSNIA AND HERZEGOVINA: PREMIER LEAGUE Sloboda Tuzla – Široki Brijeg 2.220 3.250 3.400
22.10. 14:00 BOSNIA AND HERZEGOVINA: PREMIER LEAGUE Krupa – Metalleghe-BSI Jajce 1.630 3.640 4.800
22.10. 14:00 BOSNIA AND HERZEGOVINA: PREMIER LEAGUE Mladost DK – Vitez 1.990 3.250 4.350
22.10. 18:00 BOSNIA AND HERZEGOVINA: PREMIER LEAGUE Željezničar – Olimpic Sarajevo 1.220 6.600 11.000
22.10. 20:00 BOLIVIA: PROFESIONAL – APERTURA Real Potosí – Blooming 1.670 3.920 5.300
22.10. 17:00 BELGIUM: PRO LEAGUE Zulte Waregem – Lokeren 1.800 4.100 5.100
22.10. 19:30 BELGIUM: PRO LEAGUE Westerlo – Charleroi 4.050 3.900 1.980
22.10. 14:30 WALES: PREMIER LEAGUE Airbus – Carmarthen Town 2.450 3.600 2.880
22.10. 17:15 WALES: PREMIER LEAGUE Bangor – Rhyl 1.670 4.200 5.770
22.10. 20:00 URUGUAY: PRIMERA DIVISIÓN CA Fénix – Boston River 2.350 3.400 3.400
22.10. 20:00 URUGUAY: PRIMERA DIVISIÓN Liverpool Montevideo – Juventud Las Piedras 2.000 3.400 4.100
22.10. 20:00 URUGUAY: PRIMERA DIVISIÓN Villa Española – CA Cerro 5.100 3.700 1.800
22.10. 23:15 URUGUAY: PRIMERA DIVISIÓN Club Nacional – Racing Montevideo 1.530 4.500 7.000
22.10. 13:00 UKRAINE: FIRST LEAGUE Skala Stryj – Arsenal Kiev 2.550 3.200 2.890
22.10. 13:00 UKRAINE: FIRST LEAGUE Desna – FC Poltava 1.400 4.400 7.500
22.10. 13:00 UKRAINE: FIRST LEAGUE Ternopil – Mykolaiv 3.150 3.440 2.280
22.10. 13:00 UKRAINE: FIRST LEAGUE Helios – Sumy 1.530 4.050 6.600
22.10. 15:00 UKRAINE: PREMIER LEAGUE Karpaty – Stal Kamianske 2.100 3.400 3.250
22.10. 17:30 UKRAINE: PREMIER LEAGUE Volyn Lutsk – Dnipro 2.860 3.500 2.750
22.10. 10:00 UKRAINE: YOUTH LEAGUE Ch. Odessa U21 – Vorskla Poltava U21 2.830 3.250 2.950
22.10. 10:00 UKRAINE: YOUTH LEAGUE Volyn Lutsk U21 – Dnipro U21 2.860 3.500 2.750
22.10. 11:00 UKRAINE: YOUTH LEAGUE Zirka Kropyvnytskyi U21 – Shakhtar Donetsk U21 15.500 7.500 1.200
22.10. 12:00 UKRAINE: YOUTH LEAGUE Olimpik Donetsk U21 – Zorya U21 5.400 3.860 1.700
22.10. 13:00 UKRAINE: YOUTH LEAGUE Oleksandriya U21 – Dynamo Kiev U21 9.600 5.800 1.330
22.10. 14:05 UAE: ARABIAN GULF LEAGUE Bani Yas – Hatta 1.800 3.600 5.200
22.10. 14:00 TURKEY: SÜPER LIG Alanyaspor – Bursaspor 2.480 3.550 3.160
22.10. 17:00 TURKEY: SÜPER LIG Galatasaray – Trabzonspor 1.660 4.600 5.900
22.10. 12:00 TURKEY: TFF 3. LIG GROUP 3 Düzyurtspor – Diyarbakirspor 2.260 3.180 2.750
22.10. 17:00 TURKEY: SÜPER LIG Akhisar Belediyespor – Adanaspor 1.730 3.950 6.500
22.10. 11:00 TURKEY: TFF 1. LIG Bandirmaspor – Umraniyespor 1.990 3.480 4.400
22.10. 11:00 TURKEY: TFF 1. LIG Denizlispor – Gaziantep 3.130 3.300 2.520
22.10. 15:00 TURKEY: TFF 1. LIG Sivasspor – Sanliurfaspor 1.910 3.810 5.580
22.10. 17:00 TURKEY: TFF 1. LIG Giresunspor – Boluspor 2.420 3.360 3.210
22.10. 11:30 TURKEY: SPOR TOTO 2. LIG RED GROUP Sariyer – Ankaragucu
22.10. 11:30 TURKEY: SPOR TOTO 2. LIG RED GROUP Eyupspor – Tuzlaspor 2.250 3.300 2.730
22.10. 12:30 TURKEY: SPOR TOTO 2. LIG RED GROUP Etimesgut – Bugsasspor
22.10. 12:30 TURKEY: SPOR TOTO 2. LIG WHITE GROUP Hacettepe – Karagumruk 1.640 3.180 5.090
22.10. 17:00 TURKEY: SPOR TOTO 2. LIG WHITE GROUP Kahramanmarasspor – Fethiyespor 1.900 3.300 3.540
22.10. 14:30 TUNISIA: LIGUE PROFESSIONNELLE 1 Gabes – Esperance Tunis 9.000 3.800 1.450
22.10. 17:00 TUNISIA: LIGUE PROFESSIONNELLE 1 Étoile Sahel – Bizertin 1.480 4.000 8.500
22.10. 16:45 SWITZERLAND: CHALLENGE LEAGUE Chiasso – Aarau 3.800 3.460 2.130
22.10. 16:45 SWITZERLAND: CHALLENGE LEAGUE Wohlen – Le Mont 2.520 3.620 2.930
22.10. 16:45 SWITZERLAND: SUPER LEAGUE Vaduz – Thun 2.730 3.450 2.850
22.10. 19:00 SWITZERLAND: SUPER LEAGUE Lugano – Basel 5.600 4.650 1.630
22.10. 12:00 SWEDEN: DIVISION 1 – NORRA Forward – Sleipner 1.770 4.000 4.750
22.10. 12:00 SWEDEN: DIVISION 1 – NORRA Nykopings – Carlstad 1.720 4.050 5.000
22.10. 13:00 SWEDEN: DIVISION 1 – NORRA Team TG FF – IFK Lulea 2.100 3.800 4.500
22.10. 15:00 SWEDEN: DIVISION 1 – NORRA Brommapojkarna – Enskede 1.180 7.000 15.000
22.10. 13:00 SWEDEN: DIVISION 1 – SÖDRA Prespa Birlik – Tvaakers 2.000 3.500 3.900
22.10. 15:00 SWEDEN: DIVISION 1 – SÖDRA Osters – Hollvikens
22.10. 17:00 SWEDEN: SUPERETTAN Dalkurd – Assyriska FF 1.640 4.250 5.950
22.10. 15:00 SWEDEN: ALLSVENSKAN Malmö FF – Ostersunds 1.380 5.500 9.600
22.10. 15:30 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 1 Somozas – Guijuelo 2.420 3.100 3.330
22.10. 16:00 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 1 Leonesa – Mutilvera 1.400 4.800 10.000
22.10. 15:00 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 2 Zamudio – Real Madrid B 5.440 3.700 1.750
22.10. 17:00 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 2 Leioa – Albacete 2.990 3.280 3.500
22.10. 15:00 SPAIN: LALIGA2 Elche – Cordoba 2.560 3.150 3.400
22.10. 17:00 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 2 Arenas de Getxo – UD Logrones 2.370 3.250 3.600
22.10. 17:00 SPAIN: LALIGA2 Reus Deportiu – Lugo 2.500 3.100 3.580
22.10. 17:00 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 3 Villarreal B – L’Hospitalet 1.670 4.020 6.850
22.10. 17:00 SPAIN: LALIGA2 Getafe – Huesca 2.100 3.300 4.600
22.10. 19:30 SPAIN: SEGUNDA B: GROUP 3 Barcelona B – Sabadell 1.750 3.880 6.730
22.10. 17:00 SPAIN: LALIGA2 Numancia – Sevilla FC B 2.110 3.300 4.250
22.10. 12:00 SPAIN: LALIGA Espanyol – Eibar 2.100 3.500 4.300
22.10. 15:15 SPAIN: LALIGA Valencia – Barcelona 7.810 5.400 1.460
22.10. 17:30 SPAIN: LALIGA Real Sociedad – Alaves 1.750 3.800 6.300
22.10. 19:45 SPAIN: LALIGA Granada – Sporting Gijon 2.300 3.550 3.800
22.10. 14:00 SOUTH AFRICA: TELKOM KNOCKOUT Free State Stars – Bidvest Wits 3.610 2.840 2.210
22.10. 19:15 SOUTH AFRICA: TELKOM KNOCKOUT Supersport Utd – Ajax Cape Town 2.120 2.880 3.810
22.10. 14:30 SOUTH AFRICA: FIRST DIVISION Black Leopards – FC Cape Town 1.960 3.620 3.010
22.10. 14:30 SOUTH AFRICA: FIRST DIVISION Mthatha Bucks – Mbombela 2.700 2.500 2.860
22.10. 14:30 SOUTH AFRICA: FIRST DIVISION Santos – Thanda Royal Zulu 7.500 3.920 1.450
22.10. 15:00 SLOVENIA: PRVA LIGA Krsko – Aluminij 2.020 3.300 4.000
22.10. 17:00 SLOVENIA: PRVA LIGA Koper – Domžale 3.440 3.400 2.350
22.10. 19:15 SLOVENIA: PRVA LIGA Maribor – ND Gorica 1.440 4.900 7.000
22.10. 16:00 SLOVAKIA: FORTUNA LIGA Michalovce – Presov 1.750 3.900 5.370
22.10. 16:00 SLOVAKIA: FORTUNA LIGA Myjava – Podbrezova 2.430 3.350 3.140
22.10. 16:00 SLOVAKIA: FORTUNA LIGA Ružomberok – Zilina 3.060 3.640 2.400
22.10. 16:00 SLOVAKIA: FORTUNA LIGA Z. Moravce – Slovan Bratislava 5.550 3.940 1.750
22.10. 19:30 SLOVAKIA: FORTUNA LIGA FK Senica – FK AS Trenčín 3.700 3.600 2.100
22.10. 13:30 SLOVAKIA: 2. LIGA – EAST Haniska – Poprad 4.090 3.690 1.650
22.10. 13:30 SLOVAKIA: 2. LIGA – EAST Spisska Nova Ves – Zvolen 3.430 3.580 1.820
22.10. 13:30 SLOVAKIA: 2. LIGA – EAST L. Mikulas – Lok. Kosice 2.390 3.120 2.620
22.10. 13:30 SLOVAKIA: 2. LIGA – WEST Svaty Jur – Pohronie 2.990 3.270 2.080
22.10. 13:30 SLOVAKIA: 2. LIGA – WEST B. Bystrica – Sered 4.290 3.670 1.630
22.10. 13:30 SLOVAKIA: 2. LIGA – WEST Skalica – Nitra 1.850 3.460 3.460
22.10. 12:30 SINGAPORE: S.LEAGUE Tampines – Balestier Khalsa 1.200 7.000 15.500
22.10. 14:00 SERBIA: SUPER LIGA Backa – Radnik 2.250 3.500 4.750
22.10. 14:00 SERBIA: SUPER LIGA Sp. Subotica – FK Crvena zvezda 9.000 5.200 1.350
22.10. 16:00 SERBIA: SUPER LIGA Novi Pazar – Napredak 2.500 2.930 3.240
22.10. 16:00 SERBIA: SUPER LIGA Čukarički – Metalac 1.500 4.200 8.000
22.10. 16:00 SERBIA: SUPER LIGA Rad Beograd – Borac 1.750 3.600 4.900
22.10. 16:00 SERBIA: SUPER LIGA Javor – Mladost 2.550 2.900 3.350
22.10. 18:00 SERBIA: SUPER LIGA Partizan – Radnicki Nis 1.350 5.200 10.000
22.10. 13:30 SERBIA: PRVA LIGA Bezanija – Jagodina 1.830 3.130 3.930
22.10. 15:00 SCOTLAND: CUP Arbroath – Stirling University 1.400 5.100 8.500
22.10. 15:00 SCOTLAND: CUP Cowdenbeath – East Kilbride 2.380 3.900 2.950
22.10. 15:00 SCOTLAND: CUP Edinburgh City – Forfar Athletic 4.500 4.500 1.670
22.10. 15:00 SCOTLAND: CUP Huntly – Spartans 6.000 4.600 1.530
22.10. 15:00 SCOTLAND: CUP Preston Athletic – Montrose 8.600 5.750 1.360
22.10. 15:00 SCOTLAND: CUP Wick Academy – Whitehill Welfare 1.730 4.500 4.500
22.10. 15:00 SCOTLAND: CUP Linlithgow Rose – Stirling 4.300 4.300 1.800
22.10. 15:00 SCOTLAND: CUP BSC Glasgow – Beith 7.000 5.500 1.530
22.10. 15:00 SCOTLAND: LEAGUE ONE Stranraer – East Fife 2.200 3.800 3.450
22.10. 15:00 SCOTLAND: CUP Brora Rangers – Clyde 3.750 4.300 1.850
22.10. 15:00 SCOTLAND: LEAGUE ONE Albion Rovers – Peterhead 2.650 3.800 3.400
22.10. 15:00 SCOTLAND: CUP Bonnyrigg Rose – Cove Rangers 4.330 4.200 1.910
22.10. 15:00 SCOTLAND: LEAGUE ONE Livingston – Alloa 2.400 3.910 3.200
22.10. 15:00 SCOTLAND: CUP Berwick – Hawick Royal Albert 1.300 6.500 12.000
22.10. 15:00 SCOTLAND: LEAGUE ONE Stenhousemuir – Brechin 4.000 3.850 2.050
22.10. 15:00 SCOTLAND: LEAGUE ONE Airdrieonians – Queen’s Park 2.070 3.800 4.060
22.10. 15:00 SCOTLAND: CHAMPIONSHIP Ayr – Queen of the South 3.300 3.800 2.380
22.10. 15:00 SCOTLAND: CHAMPIONSHIP Dundee Utd – Dumbarton 1.480 5.000 7.600
22.10. 15:00 SCOTLAND: CHAMPIONSHIP Dunfermline – Hibernian 4.970 4.000 1.800
22.10. 15:00 SCOTLAND: CHAMPIONSHIP Falkirk – Raith Rovers 1.820 3.850 5.100
22.10. 15:00 SCOTLAND: PREMIERSHIP Partick Thistle – Ross County 2.330 3.620 3.350
22.10. 15:00 SCOTLAND: PREMIERSHIP Inverness – Kilmarnock 1.610 4.330 6.700
22.10. 12:15 SCOTLAND: BETFRED CUP – PLAY OFFS Morton – Aberdeen 14.460 7.200 1.250
22.10. 10:00 RUSSIA: YOUTH LEAGUE FC Krasnodar U21 – Amkar Perm U21 1.540 4.250 8.200
22.10. 11:00 RUSSIA: YOUTH LEAGUE Lokomotiv Moscow U21 – CSKA Moscow U21 3.100 3.150 2.750
22.10. 11:00 RUSSIA: NATIONAL LEAGUE Yenisey – Shinnik 2.460 3.200 3.620
22.10. 11:00 RUSSIA: NATIONAL LEAGUE Zenit St Petersburg II – Kuban Krasnodar 2.520 3.200 3.300
22.10. 12:00 RUSSIA: NATIONAL LEAGUE Neftekhimik – Tyumen 2.800 3.200 2.960
22.10. 12:30 RUSSIA: NATIONAL LEAGUE Spartak Moscow II – SKA Khabarovsk 2.490 3.250 3.300
22.10. 13:00 RUSSIA: NATIONAL LEAGUE Spartak Nalchik – Sibir Novosibirsk 2.500 3.200 3.300
22.10. 14:00 RUSSIA: NATIONAL LEAGUE Tosno – Tambov 1.700 3.950 6.760
22.10. 15:00 RUSSIA: NATIONAL LEAGUE Baltika – Fakel Voronezh 4.430 3.700 1.940
22.10. 15:00 RUSSIA: NATIONAL LEAGUE Volgar Astrakhan – Mordovia Saransk 2.210 3.300 3.770
22.10. 17:00 RUSSIA: NATIONAL LEAGUE Dynamo Moscow – Sokol Saratov 1.210 6.700 15.000
22.10. 10:00 RUSSIA: PREMIER LEAGUE Tom Tomsk – FK Anzi Makhackala 2.520 3.150 3.520
22.10. 12:30 RUSSIA: PREMIER LEAGUE Ufa – Rostov 3.250 2.950 2.800
22.10. 15:00 RUSSIA: PREMIER LEAGUE Ural – Spartak Moscow 4.550 3.540 2.060
22.10. 17:30 RUSSIA: PREMIER LEAGUE Terek Grozny – Rubin Kazan 2.680 3.100 3.250
22.10. 09:00 ROMANIA: LIGA 2 Berceni – Sepsi 7.600 5.150 1.320
22.10. 09:00 ROMANIA: LIGA 2 Ramnicu Valcea – Luceafarul Oradea 2.000 3.600 3.500
22.10. 09:00 ROMANIA: LIGA 2 Metalul Resita – Mioveni 5.500 4.000 1.550
22.10. 16:00 ROMANIA: LIGA 1 Gaz Metan Medias – CS U. Craiova 3.500 3.180 2.450
22.10. 18:30 ROMANIA: LIGA 1 Din. Bucuresti – Pandurii 1.940 3.510 4.800
22.10. 16:00 PORTUGAL: PRIMEIRA LIGA Feirense – Setubal 2.740 3.130 3.150
22.10. 18:15 PORTUGAL: PRIMEIRA LIGA Sporting Lisbon – Tondela 1.210 8.200 20.000
22.10. 20:30 PORTUGAL: PRIMEIRA LIGA FC Porto – Arouca 1.210 7.300 18.000
22.10. 13:00 POLAND: I LIGA Olsztyn – Kluczbork 2.000 3.510 4.450
22.10. 15:00 POLAND: I LIGA Chojniczanka – Ol. Grudziadz 2.150 3.440 3.730
22.10. 16:00 POLAND: I LIGA Stal Mielec – Legnica 3.280 3.250 2.470
22.10. 16:45 POLAND: I LIGA Zaglebie Sosnowiec – Suwalki 2.050 3.550 4.220
22.10. 17:00 POLAND: I LIGA Podbeskidzie – Pogon Siedlce 1.920 3.600 4.700
22.10. 17:00 POLAND: I LIGA Wisla Pulawy – Tychy 2.720 3.200 2.920
22.10. 14:30 POLAND: EKSTRAKLASA Plock – Leczna 1.960 3.530 4.500
22.10. 17:00 POLAND: EKSTRAKLASA Slask Wroclaw – Cracovia 2.650 3.390 3.000
22.10. 19:30 POLAND: EKSTRAKLASA Legia Warsaw – Lech Poznań 1.890 3.720 4.800
22.10. 14:00 POLAND: DIVISION 2 S. Wola – Rakow 2.900 3.200 2.200
22.10. 14:00 POLAND: DIVISION 2 Elblag – Rozwój Katowice 1.770 3.400 4.320
22.10. 14:00 POLAND: DIVISION 2 Warta Poznań – Puszcza 2.550 3.100 2.600
22.10. 14:00 POLAND: DIVISION 2 Legionowo – ROW Rybnik 2.100 3.200 3.100
22.10. 18:30 PERU: PRIMERA DIVISION – LIGUILLA Ayacucho FC – USMP 2.030 3.500 3.920
22.10. 21:00 PERU: PRIMERA DIVISION – LIGUILLA UTC Cajamarca – Alianza Lima 2.350 3.350 3.140
22.10. 12:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 1 Oppsal – Finnsnes 4.300 4.750 1.600
22.10. 12:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 1 Stabaek 2 – Kjelsas
22.10. 14:30 NORWAY: TIPPELIGAEN Stabaek – Sarpsborg 08 2.250 3.640 3.560
22.10. 12:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 1 Ullern – Grorud 4.200 5.080 1.570
22.10. 17:00 NORWAY: TIPPELIGAEN Brann – Molde 2.410 3.500 3.220
22.10. 12:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 1 Tromsdalen – Tromso 2
22.10. 12:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 1 Skeid – Follo 1.620 4.750 4.100
22.10. 02:00 NEW ZEALAND: FOOTBALL CHAMPIONSHIP Hamilton – Southern United 1.900 4.200 3.850
22.10. 12:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 1 Alta – Harstad 1.650 4.800 4.050
22.10. 12:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 1 Mo IL – Senja 7.500 6.000 1.320
22.10. 12:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 2 Brumunddal – Honefoss 2.400 4.070 2.400
22.10. 12:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 2 Elverum – Tynset 1.070 13.000 26.000
22.10. 12:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 2 Strindheim – Brattvåg 3.200 4.640 1.940
22.10. 12:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 2 Molde 2 – Nybergsund
22.10. 12:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 2 Stjordals Blink – Nardo 1.600 5.550 4.250
22.10. 12:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 2 Byasen – Rosenborg 2
22.10. 12:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 3 Nest-Sotra – Fyllingsdalen 1.800 4.700 3.750
22.10. 12:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 3 Fana – Frigg 1.290 7.000 7.500
22.10. 12:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 3 Valerenga 2 – Egersunds
22.10. 12:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 3 Lysekloster – Forde 1.200 7.500 8.500
22.10. 17:30 NETHERLANDS: EREDIVISIE Go Ahead Eagles – FC Twente 3.100 3.720 2.380
22.10. 12:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 3 Lorenskog – Floro 5.000 5.700 1.400
22.10. 18:45 NETHERLANDS: EREDIVISIE PSV Eindhoven – Sparta Rotterdam 1.200 8.500 21.000
22.10. 12:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 3 Sola – V. Haugesund 4.900 4.950 1.520
22.10. 18:45 NETHERLANDS: EREDIVISIE Roda JC Kerkrade – ADO Den Haag 2.600 3.580 3.050
22.10. 12:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 3 Vidar – Stord 1.200 7.500 10.000
22.10. 19:45 NETHERLANDS: EREDIVISIE Willem II – FC Utrecht 2.900 3.450 2.700
22.10. 12:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 4 Fram Reykjavík – Arendal 2.450 4.200 2.350
22.10. 15:00 MOROCCO: BOTOLA PRO KAC Kenitra – Kawkab Marrakech 2.700 2.850 3.200
22.10. 12:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 4 Baerum Sportsklubb – Flekkeroy 1.200 7.500 9.000
22.10. 15:00 MOROCCO: BOTOLA PRO Kasba Tadla – FUS Rabat 4.850 3.000 1.950
22.10. 12:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 4 Orn – Pors Grenland 2.380 4.200 2.380
22.10. 12:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 4 Moss – Notodden 2.860 4.200 2.050
22.10. 12:00 NORWAY: 2. DIVISION – GROUP 4 Halden – Asker 2.200 4.200 2.600
22.10. 12:30 MONTENEGRO: FIRST LEAGUE Buducnost – Grbalj 1.330 5.300 10.000
22.10. 12:30 MONTENEGRO: FIRST LEAGUE Iskra – Decic 2.300 3.460 3.100
22.10. 12:30 MONTENEGRO: FIRST LEAGUE Jedinstvo – FK Sutjeska 5.600 3.500 1.700
22.10. 12:30 MONTENEGRO: FIRST LEAGUE Lovcen – Zeta 3.450 3.360 2.150
22.10. 12:30 MONTENEGRO: FIRST LEAGUE Mladost Podgorica – Bokelj 1.650 3.840 5.400
22.10. 03:30 MEXICO: ASCENSO MX – APERTURA Coras – Atlante 1.950 3.400 4.420
22.10. 04:05 MEXICO: ASCENSO MX – APERTURA Murcielagos – Cafetaleros de Tapachula 1.950 3.400 4.330
22.10. 04:36 MEXICO: ASCENSO MX – APERTURA Cimarrones de Sonora – Correcaminos 1.970 3.350 4.450
22.10. 23:00 MEXICO: ASCENSO MX – APERTURA Lobos BUAP – Celaya 2.900 3.300 2.300
22.10. 03:00 MEXICO: LIGA MX – APERTURA Club Tijuana – Chiapas 1.500 5.100 9.050
22.10. 23:00 MEXICO: LIGA MX – APERTURA Cruz Azul – Puebla 1.700 4.200 6.500
22.10. 14:00 MALTA: PREMIER LEAGUE Gzira – Birkirkara 4.700 4.250 1.590
22.10. 14:00 MALTA: PREMIER LEAGUE Balzan – Hamrun 1.450 4.840 5.300
22.10. 16:00 MALTA: PREMIER LEAGUE Valletta – Tarxien 1.570 4.070 5.300
22.10. 16:15 MALTA: PREMIER LEAGUE Mosta – Floriana 4.500 3.800 1.630
22.10. 14:00 MALAYSIA: SUPER LEAGUE Kelantan – Perak 2.000 3.750 3.360
22.10. 14:00 MALAYSIA: PREMIER LEAGUE Malacca United – Sime Darby 1.140 7.000 11.000
22.10. 12:00 LITHUANIA: A LYGA – CHAMPIONSHIP GROUP FK Sūduva – Stumbras 1.300 5.000 10.000
22.10. 11:00 LATVIA: SYNOTTIP VIRSLIGA Spartaks Jūrmala – Metta/LU 1.400 5.000 8.700
22.10. 13:00 LATVIA: SYNOTTIP VIRSLIGA Ventspils – Jelgava 1.700 3.800 5.300
22.10. 07:00 SOUTH KOREA: K-LEAGUE CLASSIC – CHAMPIONSHIP GROUP Ulsan Hyundai – Jeonbuk 3.320 3.450 2.500
22.10. 07:20 SOUTH KOREA: K-LEAGUE CLASSIC – CHAMPIONSHIP GROUP Seoul – Sangju Sangmu 1.490 4.780 7.400
22.10. 07:00 SOUTH KOREA: K-LEAGUE CLASSIC – RELEGATION GROUP Suwon Bluewings – Seongnam 2.050 3.500 4.400
22.10. 07:00 SOUTH KOREA: K LEAGUE CHALLENGE Ansan Police – Gangwon 2.500 3.500 2.810
22.10. 06:00 JAPAN: J2 LEAGUE Consadole Sapporo – Tokyo Verdy 1.760 3.780 5.700
22.10. 07:00 JAPAN: J2 LEAGUE Gifu – Machida 3.280 3.260 2.460
22.10. 06:00 JAPAN: J1 LEAGUE – SECOND STAGE Vegalta Sendai – Vissel Kobe 3.850 3.960 2.380
22.10. 06:00 JAPAN: J1 LEAGUE – SECOND STAGE Omiya Ardija – Shonan Bellmare 1.950 3.820 4.900
22.10. 06:00 JAPAN: J1 LEAGUE – SECOND STAGE Kashiwa Reysol – Sagan Tosu 2.050 3.790 4.200
22.10. 13:30 ITALY: LEGA PRO – GROUP B CENTRAL Lumezzane – Forli 1.600 3.840 6.000
22.10. 06:00 JAPAN: J1 LEAGUE – SECOND STAGE FC Tokyo – Kashima Antlers 3.300 3.580 2.320
22.10. 13:30 ITALY: LEGA PRO – GROUP B CENTRAL Südtirol – Pordenone 3.060 3.260 2.500
22.10. 06:00 JAPAN: J1 LEAGUE – SECOND STAGE Kawasaki Frontale – Hiroshima 2.050 4.000 3.800
22.10. 13:30 ITALY: LEGA PRO – GROUP B CENTRAL Teramo – AlbinoLeffe 2.150 3.350 4.190
22.10. 06:00 JAPAN: J1 LEAGUE – SECOND STAGE Yokohama F. Marinos – Gamba Osaka 2.400 3.580 3.180
22.10. 15:30 ITALY: LEGA PRO – GROUP B CENTRAL Ancona – Gubbio 2.600 3.200 2.940
22.10. 06:00 JAPAN: J1 LEAGUE – SECOND STAGE Albirex Niigata – Urawa Reds 5.400 4.100 1.740
22.10. 15:30 ITALY: LEGA PRO – GROUP B CENTRAL Reggiana – Maceratese 1.750 3.600 5.200
22.10. 06:00 JAPAN: J1 LEAGUE – SECOND STAGE Nagoya Grampus – Júbilo Iwata 2.070 3.880 3.720
22.10. 15:30 ITALY: LEGA PRO – GROUP B CENTRAL Santarcangelo – Padova 2.510 3.260 2.900
22.10. 14:00 ITALY: SERIE B Bari 1908 – Trapani 1.910 3.400 5.000
22.10. 06:00 JAPAN: J1 LEAGUE – SECOND STAGE Avispa Fukuoka – Ventforet Kofu 3.600 3.500 2.450
22.10. 17:30 ITALY: LEGA PRO – GROUP B CENTRAL Bassano Virtus – Sambenedettese 1.990 3.300 3.880
22.10. 14:00 ITALY: SERIE B Benevento – Perugia 2.460 3.180 3.560
22.10. 17:30 ITALY: LEGA PRO – GROUP B CENTRAL FeralpiSalo – Fano 1.500 4.300 7.700
22.10. 14:00 ITALY: SERIE B Hellas Verona – Pro Vercelli 1.370 5.300 11.500
22.10. 19:30 ITALY: LEGA PRO – GROUP B CENTRAL Modena – Venezia 3.600 3.250 2.250
22.10. 14:00 ITALY: SERIE B Latina – Pisa 2.350 3.100 3.860
22.10. 19:30 ITALY: LEGA PRO – GROUP B CENTRAL Parma – Mantova 1.450 4.750 9.180
22.10. 14:00 ITALY: SERIE B Novara – Avellino 1.660 3.750 7.200
22.10. 14:00 ITALY: SERIE B Salernitana – Entella 2.100 3.330 4.350
22.10. 14:00 ITALY: SERIE B SPAL – Carpi 3.200 3.000 2.760
22.10. 14:00 ITALY: SERIE B Ternana – Cesena 3.060 2.980 2.870
22.10. 14:00 ITALY: SERIE B Vicenza – Frosinone 3.140 3.000 2.790
22.10. 17:00 ITALY: SERIE A Sampdoria – Genoa 3.150 3.300 2.630
22.10. 19:45 ITALY: SERIE A AC Milan – Juventus 4.950 3.700 1.920
22.10. 14:00 ISRAEL: LIGAT HA’AL Bnei Yehuda – Maccabi Petah Tikva 3.090 3.200 2.730
22.10. 16:00 ISRAEL: LIGAT HA’AL Hapoel Kfar-Saba – H. Raanana 2.640 3.200 3.050
22.10. 16:15 ISRAEL: LIGAT HA’AL Hapoel Haifa – Hapoel Tel Aviv 2.730 3.140 3.020
22.10. 18:15 ISRAEL: LIGAT HA’AL Ashkelon – Sakhnin 3.100 3.170 2.700
22.10. 18:30 ISRAEL: LIGAT HA’AL Moadon Sport Ashdod – Beitar Jerusalem 4.400 3.390 2.050
22.10. 19:15 IRELAND: PREMIER DIVISION – RELEGATION Cobh Ramblers – Drogheda Utd 2.560 3.410 3.020
22.10. 09:30 INDONESIA: ISC Persib Bandung – Gresik 1.450 4.750 7.100
22.10. 10:00 INDONESIA: ISC Balikpapan – Mitra Kukar 2.400 3.400 2.610
22.10. 14:30 INDIA: ISL Atletico de Kolkata – Delhi Dynamos 2.300 3.400 3.100
22.10. 14:30 HUNGARY: OTP BANK LIGA Videoton – Paks 1.500 4.300 7.700
22.10. 16:30 HUNGARY: OTP BANK LIGA Debrecen – Vasas 2.250 3.620 3.540
22.10. 17:00 HUNGARY: OTP BANK LIGA Ferencvaros – Honved 1.710 4.100 5.600
22.10. 17:00 HUNGARY: OTP BANK LIGA Mezokovesd-Zsory – Haladas 2.920 3.290 2.800
22.10. 13:30 HUNGARY: MERKANTIL BANK LIGA Szeged – Soroksar 2.250 3.300 2.800
22.10. 23:00 GUATEMALA: LIGA NACIONAL – APERTURA Comunicaciones – Antigua 1.450 3.850 7.000
22.10. 14:00 GREECE: FOOTBALL LEAGUE Aiginiakos – Lamia
22.10. 14:00 GREECE: FOOTBALL LEAGUE Kissamikos – OFI Crete
22.10. 14:00 GREECE: FOOTBALL LEAGUE Acharnaikos – Kalloni
22.10. 14:00 GREECE: FOOTBALL LEAGUE Karditsa – Aris Akropotamos
22.10. 14:00 GREECE: SUPER LEAGUE Kerkyra – Asteras Tripolis 3.290 3.350 2.700
22.10. 16:15 GREECE: SUPER LEAGUE Platanias – Xanthi 1.880 3.350 5.930
22.10. 18:30 GREECE: SUPER LEAGUE AEK Athens FC – Panionios 2.200 4.000 7.400
22.10. 14:30 GERMANY: OBERLIGA – BADEN-WÜRTTEMBERG Ravensburg – Bahlinger SC 1.850 4.030 3.300
22.10. 14:30 GERMANY: OBERLIGA – BADEN-WÜRTTEMBERG Walldorf II – SV Spielberg 2.500 3.800 2.400
22.10. 14:30 GERMANY: OBERLIGA – BADEN-WÜRTTEMBERG Neckarelz – Bissingen 9.250 7.180 1.200
22.10. 13:00 GERMANY: OBERLIGA – BAYERN NORD Weiden – Wurzburger Kickers II 2.550 3.700 2.400
22.10. 12:00 GERMANY: REGIONALLIGA – BAYERN Garching – Seligenporten 1.900 3.950 4.090
22.10. 14:00 GERMANY: OBERLIGA – BAYERN NORD Frohnlach – Erlenbach 3.700 4.260 1.700
22.10. 13:00 GERMANY: REGIONALLIGA – BAYERN Bayern Hof – Ingolstadt II 3.010 3.660 2.500
22.10. 15:00 GERMANY: OBERLIGA – BAYERN NORD Amberg – Aubstadt 2.500 3.750 2.450
22.10. 13:00 GERMANY: REGIONALLIGA – BAYERN Augsburg II – Schalding-Heining 1.930 3.920 4.120
22.10. 15:00 GERMANY: OBERLIGA – BAYERN NORD Alemannia Haibach – Eichstatt 5.080 4.530 1.500
22.10. 13:00 GERMANY: REGIONALLIGA – BAYERN 1860 München II – Buchbach 1.630 4.250 6.400
22.10. 13:00 GERMANY: OBERLIGA – BAYERN SÜD Sonthofen – Heimstetten 2.350 3.700 2.500
22.10. 12:00 GERMANY: REGIONALLIGA – NORD Wolfsburg II – Hamburger SV II 1.600 4.400 5.940
22.10. 13:00 GERMANY: 3. LIGA Paderborn – Hallescher FC 2.500 3.550 3.250
22.10. 13:00 GERMANY: OBERLIGA – BAYERN SÜD Wolfratshausen – Landsberg 2.640 3.830 2.300
22.10. 14:00 GERMANY: REGIONALLIGA – NORD Schwarz-Weiß Rehden – TSV Havelse 3.060 3.510 2.400
22.10. 13:00 GERMANY: 3. LIGA Zwickau – FSV Frankfurt 2.840 3.400 2.700
22.10. 13:30 GERMANY: OBERLIGA – BAYERN SÜD Ismaning – Bogen 1.500 4.600 5.120
22.10. 12:30 GERMANY: REGIONALLIGA – NORDOST Auerbach – Lokomotive Leipzig 3.370 3.500 2.250
22.10. 13:00 GERMANY: 3. LIGA Fortuna Köln – VfR Aalen 2.800 3.350 2.780
22.10. 14:00 GERMANY: OBERLIGA – BAYERN SÜD Vilzing – Pipinsried 2.500 3.800 2.350
22.10. 13:00 GERMANY: REGIONALLIGA – SÜDWEST Kickers Offenbach – Ulm 1.620 4.600 6.210
22.10. 13:00 GERMANY: 3. LIGA Sportfreunde Lotte – Preußen Münster 2.160 3.460 3.860
22.10. 12:00 GERMANY: BUNDESLIGA II Heidenheim – SG Dynamo Dresden 2.140 3.560 3.940
22.10. 14:00 GERMANY: OBERLIGA – BAYERN SÜD Gundelfingen – Kirchanschoring 2.300 3.870 2.500
22.10. 13:00 GERMANY: REGIONALLIGA – SÜDWEST TuS Koblenz – Hoffenheim II 5.200 4.000 1.780
22.10. 13:00 GERMANY: 3. LIGA Wehen Wiesbaden – Holstein Kiel 2.880 3.150 2.920
22.10. 12:00 GERMANY: BUNDESLIGA II SV Sandhausen – St. Pauli 2.400 3.350 3.470
22.10. 15:00 GERMANY: OBERLIGA – BAYERN SÜD Hankofen-Hailing – Pullach 4.000 4.490 1.650
22.10. 13:00 GERMANY: REGIONALLIGA – SÜDWEST Pirmasens – Elversberg 7.880 4.500 1.490
22.10. 13:00 GERMANY: 3. LIGA Magdeburg – Chemnitzer FC 2.490 3.300 3.280
22.10. 14:00 GERMANY: OBERLIGA – HESSEN Hadamar – Baunatal 2.020 4.060 2.790
22.10. 13:00 GERMANY: REGIONALLIGA – SÜDWEST VfB Stuttgart II – Kassel 2.150 3.530 3.890
22.10. 13:00 GERMANY: 3. LIGA Duisburg – Hansa Rostock 1.820 3.700 5.270
22.10. 14:30 GERMANY: BUNDESLIGA Bayer Leverkusen – Hoffenheim 1.590 4.800 6.700
22.10. 14:00 GERMANY: OBERLIGA – HESSEN Fulda – Sp. Seligenstadt 1.630 4.250 4.000
22.10. 17:00 GERMANY: REGIONALLIGA – SÜDWEST Watzenborn – Mannheim 4.160 3.980 1.980
22.10. 13:00 GERMANY: 3. LIGA Osnabruck – Sonnenhof Großaspach 2.210 3.500 3.700
22.10. 14:30 GERMANY: BUNDESLIGA Hertha Berlin – 1. FC Koln 2.700 3.250 3.000
22.10. 14:00 GERMANY: OBERLIGA – HESSEN Alzenau – Kelsterbach 1.530 4.300 4.700
22.10. 13:00 GERMANY: REGIONALLIGA – WEST Borussia Dortmund II – Verl 1.440 5.000 8.200
22.10. 14:30 GERMANY: BUNDESLIGA Ingolstadt – Borussia Dortmund 6.500 4.550 1.600
22.10. 14:00 GERMANY: OBERLIGA – HESSEN Lehnerz – Ederbergland 1.450 4.600 5.120
22.10. 13:00 GERMANY: REGIONALLIGA – WEST Alemannia Aachen – Borussia M’gladbach II 2.780 3.340 2.710
22.10. 14:30 GERMANY: BUNDESLIGA Darmstadt – Wolfsburg 4.900 3.800 1.890
22.10. 14:00 GERMANY: OBERLIGA – HESSEN Vellmar – Hessen Dreieich 6.200 5.160 1.350
22.10. 13:00 GERMANY: REGIONALLIGA – WEST SC Wiedenbrück 2000 – Bonner SC 1.980 3.780 4.000
22.10. 14:30 GERMANY: BUNDESLIGA Freiburg – Augsburg 2.250 3.450 3.820
22.10. 12:00 GEORGIA: UMAGLESI LIGA Shukura – Guria
22.10. 14:00 GERMANY: OBERLIGA – NIEDERSACHSEN Uphusen – Eintracht Northeim 4.600 5.120 1.450
22.10. 13:00 GERMANY: REGIONALLIGA – WEST Rot-Weiß Oberhausen – Viktoria Köln 3.200 3.550 2.380
22.10. 17:30 GERMANY: BUNDESLIGA Bayern München – Borussia M’gladbach 1.250 8.000 15.500
22.10. 15:00 GERMANY: OBERLIGA – NIEDERSACHSEN Jeddeloh – FT Braunschweig 1.350 5.170 6.110
22.10. 13:00 GERMANY: REGIONALLIGA – WEST Köln II – SV Rödinghausen 2.920 3.500 2.590
22.10. 13:00 GERMANY: OBERLIGA – NORDOST-NORD Optik Rathenow – 1.FC Frankfurt 1.180 7.170 9.980
22.10. 13:00 GERMANY: OBERLIGA – NORDOST-NORD Altglienicke – Brieselang 1.230 5.730 9.000
22.10. 14:00 GERMANY: OBERLIGA – NORDOST-NORD Schoneiche – Zehlendorf 3.300 4.250 1.800
22.10. 13:00 GERMANY: OBERLIGA – NORDOST-SÜD Chemie Leipzig – Einheit Rudolstadt 2.050 4.030 2.750
22.10. 13:00 GERMANY: OBERLIGA – NORDOST-SÜD Bischofswerdaer – Halle 1.300 5.580 6.580
22.10. 14:00 FRANCE: LIGUE 2 Lens – Reims 2.550 3.000 3.580
22.10. 13:00 GERMANY: OBERLIGA – NORDOST-SÜD Schott Jena – Barleben 1.860 4.090 3.250
22.10. 13:30 GERMANY: OBERLIGA – RHEINLAND-PFALZ/SAAR Salmrohr – Karbach 3.150 4.280 1.850
22.10. 14:30 GERMANY: OBERLIGA – RHEINLAND-PFALZ/SAAR Morlautern – Pfeddersheim 2.700 4.020 2.100
22.10. 14:30 GERMANY: OBERLIGA – RHEINLAND-PFALZ/SAAR Jagersburg – Rochling 4.200 4.240 1.600
22.10. 14:30 GERMANY: OBERLIGA – RHEINLAND-PFALZ/SAAR Schott Mainz – Mechtersheim 1.870 4.220 3.050
22.10. 13:00 GERMANY: OBERLIGA – SCHLESWIG-HOLSTEIN Neumunster – Holstein Kiel II 4.500 4.500 1.490
22.10. 16:00 FRANCE: LIGUE 1 Lyon – Guingamp 1.600 4.300 7.980
22.10. 13:00 GERMANY: OBERLIGA – SCHLESWIG-HOLSTEIN TSV Kropp – Todesfelde 2.340 4.280 2.300
22.10. 19:00 FRANCE: LIGUE 1 Bordeaux – Nancy 1.880 3.500 5.600
22.10. 13:00 GERMANY: OBERLIGA – SCHLESWIG-HOLSTEIN Flensburg – Oldenburger SV 1.210 6.000 9.550
22.10. 19:00 FRANCE: LIGUE 1 Lille – Bastia 1.820 3.680 6.500
22.10. 13:30 GERMANY: OBERLIGA – SCHLESWIG-HOLSTEIN Kilia Kiel – VfR Neumunster 4.600 5.110 1.460
22.10. 19:00 FRANCE: LIGUE 1 Dijon – Lorient 2.320 3.400 3.700
22.10. 14:00 GERMANY: OBERLIGA – SCHLESWIG-HOLSTEIN Schilksee – Heider SV 1.650 4.260 3.870
22.10. 19:00 FRANCE: LIGUE 1 Angers – Toulouse 2.700 3.100 3.200
22.10. 14:00 GERMANY: OBERLIGA – SCHLESWIG-HOLSTEIN Schonkirchen – Hartenholm 2.550 4.200 2.000
22.10. 19:00 FRANCE: LIGUE 1 Nantes – Rennes 2.350 3.150 3.820
22.10. 13:00 FINLAND: YKKONEN JJK Jyväskylä – AC Oulu 1.530 4.900 7.470
22.10. 13:00 FINLAND: YKKONEN KTP – Haka 2.200 4.040 3.300
22.10. 13:00 FINLAND: YKKONEN TPS – Ekenas 1.270 6.700 12.000
22.10. 13:00 FINLAND: YKKONEN Jaro – GrIFK 1.350 6.040 10.500
22.10. 13:00 FINLAND: YKKONEN Jazz Pori – KPV Kokkola 4.500 4.220 1.870
22.10. 10:00 EUROPE: EURO U17 – FIRST STAGE France U17 – Estonia U17 1.080 9.930 18.000
22.10. 14:00 EUROPE: EURO U17 – FIRST STAGE Slovenia U17 – Montenegro U17 1.550 4.030 5.380
22.10. 11:00 ESTONIA: MEISTRILIIGA Kalju – Rakvere 1.040 21.000 80.000
22.10. 11:00 ESTONIA: MEISTRILIIGA Levadia – Parnu 1.120 14.000 29.000
22.10. 11:00 ESTONIA: MEISTRILIIGA Sillamae – Tammeka 1.590 4.450 5.300
22.10. 15:00 ENGLAND: NATIONAL LEAGUE – NORTH Fylde – Harrogate Town 1.830 4.000 4.600
22.10. 15:00 ENGLAND: NATIONAL LEAGUE – NORTH Altrincham – AFC Telford 2.520 3.600 2.950
22.10. 15:00 ENGLAND: NATIONAL LEAGUE – NORTH Boston – Halifax Town 3.200 3.700 2.280
22.10. 15:00 ENGLAND: NATIONAL LEAGUE – NORTH Brackley – Curzon 1.800 3.900 4.800
22.10. 15:00 ENGLAND: NATIONAL LEAGUE – NORTH Chorley – Stockport 1.990 3.750 4.300
22.10. 15:00 ENGLAND: NATIONAL LEAGUE – NORTH Darlington – Worcester City 1.670 4.500 5.200
22.10. 15:00 ENGLAND: NATIONAL LEAGUE Boreham Wood – North Ferriby 1.440 4.950 9.200
22.10. 15:00 ENGLAND: NATIONAL LEAGUE – NORTH Gainsborough – Nuneaton Town 2.250 3.750 3.200
22.10. 15:00 ENGLAND: NATIONAL LEAGUE Dag & Red – Macclesfield 2.000 3.600 4.330
22.10. 15:00 ENGLAND: NATIONAL LEAGUE – NORTH Gloucester City – Bradford PA 1.570 4.500 5.810
22.10. 15:00 ENGLAND: NATIONAL LEAGUE Dover Athletic – Braintree 1.750 3.910 5.150
22.10. 15:00 ENGLAND: NATIONAL LEAGUE – NORTH Kidderminster – United of Manchester 1.570 4.500 6.600
22.10. 15:00 ENGLAND: NATIONAL LEAGUE Forest Green – Guiseley 1.400 5.380 9.500
22.10. 15:00 ENGLAND: NATIONAL LEAGUE – NORTH Salford – Tamworth 1.910 4.000 4.050
22.10. 15:00 ENGLAND: NATIONAL LEAGUE Lincoln City – Eastleigh 2.150 3.560 3.770
22.10. 15:00 ENGLAND: NATIONAL LEAGUE – NORTH Stalybridge – Alfreton 3.500 3.900 2.100
22.10. 15:00 ENGLAND: NATIONAL LEAGUE Maidstone Utd – Gateshead 3.200 3.600 2.400
22.10. 15:00 ENGLAND: NATIONAL LEAGUE – SOUTH Bath City – Dartford 2.880 3.750 2.450
22.10. 15:00 ENGLAND: NATIONAL LEAGUE Solihull – Tranmere Rovers 4.530 3.900 1.900
22.10. 15:00 ENGLAND: NATIONAL LEAGUE – SOUTH Stortford – St. Albans 5.400 4.750 1.670
22.10. 15:00 ENGLAND: NATIONAL LEAGUE Southport – Sutton 3.690 3.600 2.250
22.10. 15:00 ENGLAND: LEAGUE TWO Blackpool – Doncaster Rovers 3.100 3.560 2.800
22.10. 15:00 ENGLAND: NATIONAL LEAGUE – SOUTH Chelmsford – Hemel 1.500 4.500 6.800
22.10. 15:00 ENGLAND: NATIONAL LEAGUE Torquay – Aldershot 2.910 3.500 2.670
22.10. 15:00 ENGLAND: LEAGUE TWO Colchester Utd – Morecambe 1.800 4.200 5.000
22.10. 15:00 ENGLAND: NATIONAL LEAGUE – SOUTH East Thurrock – Ebbsfleet Utd 3.600 3.600 2.150
22.10. 15:00 ENGLAND: NATIONAL LEAGUE Woking – Barrow Town 3.600 3.740 2.200
22.10. 15:00 ENGLAND: LEAGUE TWO Crawley Town – Accrington Stanley 3.350 3.500 2.400
22.10. 15:00 ENGLAND: NATIONAL LEAGUE – SOUTH Gosport – Wealdstone 2.530 3.750 2.960
22.10. 15:00 ENGLAND: NATIONAL LEAGUE Wrexham – Bromley 2.030 3.650 4.100
22.10. 15:00 ENGLAND: LEAGUE TWO Crewe Alexandra – Yeovil Town 2.260 3.500 3.600
22.10. 15:00 ENGLAND: LEAGUE ONE Bradford City – Sheffield Utd 2.880 3.300 3.250
22.10. 15:00 ENGLAND: NATIONAL LEAGUE – SOUTH Hampton – Maidenhead 2.550 3.600 2.770
22.10. 15:00 ENGLAND: NATIONAL LEAGUE York City – Chester 2.820 3.500 2.710
22.10. 15:00 ENGLAND: LEAGUE TWO Exeter City – Cambridge Utd 2.200 3.600 3.950
22.10. 15:00 ENGLAND: LEAGUE ONE Chesterfield – Scunthorpe Utd 3.600 3.620 2.200
22.10. 15:00 ENGLAND: NATIONAL LEAGUE – SOUTH Hungerford – Poole Town 2.200 3.600 3.300
22.10. 15:00 ENGLAND: LEAGUE TWO Grimsby Town – Cheltenham Town 2.060 3.750 4.000
22.10. 15:00 ENGLAND: LEAGUE ONE Coventry City – Rochdale 2.730 3.300 3.020
22.10. 15:00 ENGLAND: NATIONAL LEAGUE – SOUTH Margate – Concord Rangers 1.630 4.750 5.500
22.10. 15:00 ENGLAND: LEAGUE TWO Hartlepool – Leyton Orient 3.100 3.600 2.560
22.10. 15:00 ENGLAND: LEAGUE ONE Gillingham – Charlton 3.180 3.500 2.500
22.10. 15:00 ENGLAND: NATIONAL LEAGUE – SOUTH Oxford City – Weston 1.950 3.800 4.100
22.10. 15:00 ENGLAND: LEAGUE TWO Luton Town – Mansfield Town 2.120 3.780 4.000
22.10. 15:00 ENGLAND: LEAGUE ONE Millwall – Fleetwood Town 1.900 3.900 4.500
22.10. 15:00 ENGLAND: NATIONAL LEAGUE – SOUTH Truro City – Eastbourne Borough 3.100 3.800 2.300
22.10. 15:00 ENGLAND: LEAGUE TWO Newport County – Plymouth Argyle 3.700 3.600 2.250
22.10. 15:00 ENGLAND: LEAGUE ONE Milton Keynes Dons – Southend Utd 1.830 4.000 5.200
22.10. 15:00 ENGLAND: NATIONAL LEAGUE – SOUTH Welling – Whitehawk 3.700 3.650 2.450
22.10. 15:00 ENGLAND: LEAGUE TWO Portsmouth – Notts County 1.670 4.330 6.400
22.10. 15:00 ENGLAND: LEAGUE ONE Oldham Athletic – Bristol Rovers 3.100 3.360 2.560
22.10. 15:00 ENGLAND: LEAGUE TWO Stevenage – Carlisle Utd 3.700 3.800 2.120
22.10. 15:00 ENGLAND: LEAGUE ONE Peterborough Utd – AFC Wimbledon 2.050 4.000 4.330
22.10. 15:00 ENGLAND: LEAGUE TWO Wycombe Wanderers – Barnet 2.300 3.600 3.580
22.10. 15:00 ENGLAND: LEAGUE ONE Port Vale – Oxford Utd 3.250 3.500 2.600
22.10. 15:00 ENGLAND: LEAGUE ONE Shrewsbury Town – Northampton Town 3.050 3.520 2.620
22.10. 15:00 ENGLAND: CHAMPIONSHIP Aston Villa – Fulham 3.300 3.600 3.850
22.10. 15:00 ENGLAND: LEAGUE ONE Swindon – Walsall 2.450 3.600 3.260
22.10. 15:00 ENGLAND: CHAMPIONSHIP Brentford – Barnsley 1.960 3.800 4.500
22.10. 15:00 ENGLAND: CHAMPIONSHIP Bristol City – Blackburn Rovers 1.830 3.950 5.110
22.10. 15:00 ENGLAND: CHAMPIONSHIP Huddersfield – Derby County 2.800 3.130 3.150
22.10. 15:00 ENGLAND: CHAMPIONSHIP Newcastle Utd – Ipswich Town 1.500 4.500 9.000
22.10. 15:00 ENGLAND: CHAMPIONSHIP Norwich – Preston North End 1.650 4.140 6.500
22.10. 15:00 ENGLAND: CHAMPIONSHIP Rotherham – Reading 3.600 3.620 2.260
22.10. 15:00 ENGLAND: CHAMPIONSHIP Sheffield Wed – QPR 1.800 3.860 5.250
22.10. 15:00 ENGLAND: CHAMPIONSHIP Wigan – Brighton and Hove Albion 3.400 3.400 2.450
22.10. 15:00 ENGLAND: CHAMPIONSHIP Wolves – Leeds Utd 2.220 3.560 3.750
22.10. 17:30 ENGLAND: CHAMPIONSHIP Nottingham Forest – Cardiff City 2.580 3.610 3.000
22.10. 12:30 ENGLAND: PREMIER LEAGUE AFC Bournemouth – Tottenham 4.200 3.750 2.000
22.10. 15:00 ENGLAND: PREMIER LEAGUE Arsenal FC – Middlesbrough 1.280 6.800 15.000
22.10. 15:00 ENGLAND: PREMIER LEAGUE Burnley – Everton 6.250 3.850 1.750
22.10. 15:00 ENGLAND: PREMIER LEAGUE Hull City – Stoke City 3.150 3.400 2.700
22.10. 15:00 ENGLAND: PREMIER LEAGUE Leicester City – Crystal Palace 2.100 3.500 4.100
22.10. 15:00 ENGLAND: PREMIER LEAGUE Swansea – Watford 2.380 3.400 3.400
22.10. 15:00 ENGLAND: PREMIER LEAGUE West Ham – Sunderland 1.750 4.100 5.700
22.10. 17:30 ENGLAND: PREMIER LEAGUE Liverpool FC – WBA 1.300 6.400 13.000
22.10. 15:00 ENGLAND: ISTHMIAN PREMIER Burgess Hill – Needham 2.850 3.750 2.380
22.10. 15:00 ENGLAND: ISTHMIAN PREMIER Canvey Island – Enfield Town 2.540 3.750 2.550
22.10. 15:00 ENGLAND: ISTHMIAN PREMIER Lowestoft Town – Bognor Regis Town 3.240 3.750 2.050
22.10. 15:00 ENGLAND: ISTHMIAN PREMIER Dulwich Hamlet – Sudbury 1.700 4.400 4.400
22.10. 15:00 ENGLAND: ISTHMIAN PREMIER Grays Athletic – Leatherhead 2.530 3.650 2.530
22.10. 15:00 ENGLAND: ISTHMIAN PREMIER Harrow – Folkestone 2.150 3.750 3.200
22.10. 15:00 ENGLAND: ISTHMIAN PREMIER Havant and Waterlooville – Leiston 2.300 3.750 2.900
22.10. 15:00 ENGLAND: ISTHMIAN PREMIER Kingstonian – Harlow 1.830 4.000 3.980
22.10. 15:00 ENGLAND: ISTHMIAN PREMIER Merstham – Billericay Town 2.400 4.510 3.600
22.10. 15:00 ENGLAND: ISTHMIAN PREMIER Staines – Metropolitan 2.100 3.800 3.130
22.10. 15:00 ENGLAND: ISTHMIAN PREMIER Wingate and Finchley – Tonbridge 2.920 3.750 2.200
22.10. 15:00 ENGLAND: ISTHMIAN PREMIER Worthing – Hendon 1.730 4.090 4.300
22.10. 15:00 ENGLAND: NORTHERN PREMIER LEAGUE Barwell – Whitby 3.000 3.700 2.250
22.10. 15:00 ENGLAND: NORTHERN PREMIER LEAGUE Blyth – Stourbridge 1.800 3.850 4.330
22.10. 15:00 ENGLAND: NORTHERN PREMIER LEAGUE Buxton – Spennymoor 2.380 3.650 2.750
22.10. 15:00 ENGLAND: NORTHERN PREMIER LEAGUE Coalville – Ilkeston 2.450 3.750 2.630
22.10. 15:00 ENGLAND: NORTHERN PREMIER LEAGUE Corby Town – Nantwich 4.700 4.000 1.700
22.10. 22:00 EL SALVADOR: PRIMERA DIVISION – APERTURA Pasaquina – Santa Tecla 2.820 3.030 2.400
22.10. 15:00 ENGLAND: NORTHERN PREMIER LEAGUE Grantham – Mickleover 3.000 3.850 2.250
22.10. 15:00 ENGLAND: NORTHERN PREMIER LEAGUE Halesowen – Warrington 2.900 3.750 2.300
22.10. 13:45 EGYPT: PREMIER LEAGUE El-Sharqeya – El Ismaily 5.300 3.250 1.850
22.10. 15:00 ENGLAND: NORTHERN PREMIER LEAGUE Marine – Matlock 2.350 3.600 2.900
22.10. 17:00 EGYPT: PREMIER LEAGUE Enppi – Tanta 1.600 3.900 8.400
22.10. 15:00 ENGLAND: NORTHERN PREMIER LEAGUE Rushall – Frickley 1.350 5.250 9.500
22.10. 15:00 ENGLAND: NORTHERN PREMIER LEAGUE Skelmersdale – Hednesford Town 3.500 3.860 1.950
22.10. 15:00 ENGLAND: NORTHERN PREMIER LEAGUE Workington – Stafford 1.850 3.800 4.100
22.10. 15:00 ENGLAND: SOUTHERN PREMIER LEAGUE Banbury – Frome 1.870 4.000 3.500
22.10. 15:00 ENGLAND: SOUTHERN PREMIER LEAGUE Basingstoke – Slough 2.750 4.090 2.280
22.10. 15:00 ENGLAND: SOUTHERN PREMIER LEAGUE Cambridge City – Kings Langley 3.000 4.000 2.100
22.10. 15:00 ENGLAND: SOUTHERN PREMIER LEAGUE Cinderford – Chesham 5.000 4.600 1.500
22.10. 22:00 ECUADOR: SERIE A – SECOND STAGE Emelec – Mushuc Runa 1.260 6.200 17.000
22.10. 15:00 ENGLAND: SOUTHERN PREMIER LEAGUE Dorchester – Redditch 2.900 4.000 2.100
22.10. 15:00 ENGLAND: SOUTHERN PREMIER LEAGUE Dunstable Town – Chippenham Town 2.380 4.040 2.500
22.10. 15:00 ENGLAND: SOUTHERN PREMIER LEAGUE Hayes and Yeading – Cirencester 1.920 3.810 3.250
22.10. 15:00 ENGLAND: SOUTHERN PREMIER LEAGUE Hitchin – St Ives 1.570 4.310 4.800
22.10. 15:00 ENGLAND: SOUTHERN PREMIER LEAGUE Kettering – Weymouth 2.250 3.650 2.700
22.10. 15:00 ENGLAND: SOUTHERN PREMIER LEAGUE Merthyr Town – Biggleswade Town 1.630 4.000 4.500
22.10. 15:00 ENGLAND: SOUTHERN PREMIER LEAGUE St. Neots – Leamington 4.200 4.500 1.670
22.10. 15:00 ENGLAND: SOUTHERN PREMIER LEAGUE Stratford – Kings Lynn 2.150 3.640 2.880
22.10. 12:00 DENMARK: 2ND DIVISION – GROUP 1 Fredensborg – Hellerup 2.000 3.500 3.600
22.10. 14:00 DENMARK: 2ND DIVISION – GROUP 1 Bronshoj – B.93 2.500 3.500 2.550
22.10. 12:00 DENMARK: 2ND DIVISION – GROUP 2 Sydvest – Naesby 2.250 3.700 2.980
22.10. 13:00 DENMARK: 2ND DIVISION – GROUP 2 Marienlyst – Greve IF 2.100 3.600 3.500
22.10. 13:00 DENMARK: 2ND DIVISION – GROUP 2 Dalum IF – Svendborg 1.800 3.600 4.000
22.10. 12:00 DENMARK: 2ND DIVISION – GROUP 3 Vejgaard – Odder 5.200 4.000 1.600
22.10. 14:00 DENMARK: 2ND DIVISION – GROUP 3 Aarhus Fremad – Kjellerup 2.000 3.550 3.250
22.10. 14:00 DENMARK: 2ND DIVISION – GROUP 3 Jammerbugt – Brabrand 4.600 3.800 1.650
22.10. 15:00 DENMARK: SUPERLIGA Lyngby – Sonderjyske 2.840 3.320 2.900
22.10. 10:00 CZECH REPUBLIC: U19 LEAGUE Hradec Kralove U19 – Teplice U19 2.200 4.100 2.600
22.10. 10:00 CZECH REPUBLIC: U19 LEAGUE Brno U19 – Slovacko U19 1.650 4.560 3.900
22.10. 11:00 CZECH REPUBLIC: U19 LEAGUE Ceske Budejovice U19 – FK Pardubice U19 2.050 4.100 2.900
22.10. 11:00 CZECH REPUBLIC: U19 LEAGUE Hlucin U19 – Pribram U19 13.750 9.000 1.100
22.10. 12:00 CZECH REPUBLIC: U19 LEAGUE Ostrava U19 – Jihlava U19 1.350 5.150 6.500
22.10. 12:30 CZECH REPUBLIC: U19 LEAGUE Sigma Olomouc U19 – Sparta Prague U19 2.150 4.040 2.630
22.10. 13:00 CZECH REPUBLIC: U19 LEAGUE Slavia Prague U19 – Opava U19 1.460 4.570 5.200
22.10. 13:30 CZECH REPUBLIC: U19 LEAGUE Plzen U19 – Zlin U19 1.700 4.820 3.750
22.10. 09:15 CZECH REPUBLIC: CFL Vysehrad – Zapy 1.950 3.600 3.200
22.10. 09:30 CZECH REPUBLIC: CFL Benesov – Benatky 1.360 4.550 7.000
22.10. 09:30 CZECH REPUBLIC: CFL Kraluv Dvur – Jirny 2.630 3.600 2.250
22.10. 13:30 CZECH REPUBLIC: MSFL Vyskov – Unicov 1.950 3.650 3.300
22.10. 13:30 CZECH REPUBLIC: MSFL Lisen – Velke Mezirici 2.800 3.600 2.150
22.10. 09:15 CZECH REPUBLIC: DIVISION 2 Trinec – Vlasim 2.730 3.260 2.550
22.10. 09:15 CZECH REPUBLIC: DIVISION 2 Sokolov – Frydek-Mistek 2.000 3.350 3.800
22.10. 14:30 CZECH REPUBLIC: DIVISION 2 Vitkovice – Opava 3.940 3.500 1.910
22.10. 14:30 CZECH REPUBLIC: DIVISION 2 Mas Taborsko – FK Pardubice 1.910 3.520 3.900
22.10. 14:00 CZECH REPUBLIC: 1. LIGA Pribram – FK Baumit Jablonec 3.140 3.450 2.380
22.10. 16:00 CZECH REPUBLIC: 1. LIGA Karvina – Teplice 2.550 3.320 3.180
22.10. 16:00 CZECH REPUBLIC: 1. LIGA Mladá Boleslav – Brno 1.410 5.200 8.800
22.10. 19:05 CZECH REPUBLIC: 1. LIGA Slavia Prague – Slovacko 1.300 6.000 13.400
22.10. 16:00 CYPRUS: 1. DIVISION Karmiotissa – Doxa 2.580 3.300 2.900
22.10. 16:00 CYPRUS: 1. DIVISION Apollon Limassol – Anagennisi Derynia 1.220 8.500 15.000
22.10. 18:00 CYPRUS: 1. DIVISION Nea Salamis – Omonia 5.600 4.200 1.600
22.10. 12:00 CROATIA: 2. HNL Dugopolje – Radnik Sesvete 1.850 3.300 4.100
22.10. 14:00 CROATIA: 2. HNL Šibenik – Dragovoljac 1.600 3.800 5.200
22.10. 14:00 CROATIA: 2. HNL Lučko – Gorica 2.900 3.300 2.250
22.10. 14:00 CROATIA: 2. HNL Novigrad – Imotski 1.620 3.740 5.000
22.10. 19:00 BELGIUM: PROXIMUS LEAGUE – FIRST STAGE OH Leuven – Cercle Brugge KSV 2.360 3.640 3.200
22.10. 12:00 BELARUS: PREMIER LEAGUE Vitebsk – Naftan 1.920 3.800 4.750
22.10. 13:30 BELARUS: PREMIER LEAGUE Isloch Minsk – Zhodino 3.440 3.550 2.300
22.10. 16:00 BELARUS: PREMIER LEAGUE Neman – Gorodeja 2.800 3.340 2.790
22.10. 14:30 AUSTRIA: REGIONALLIGA – MITTE Stadl Paura – Vorwarts Steyr 2.000 3.700 3.900
22.10. 17:00 AUSTRIA: REGIONALLIGA – MITTE Lafnitz – Florian 1.550 4.400 5.600
22.10. 15:00 AUSTRIA: REGIONALLIGA – OST Mannsdorf – First Vienna 2.890 3.450 2.400
22.10. 16:00 AUSTRIA: REGIONALLIGA – OST Ritzing – Parndorf 1.360 5.700 7.700
22.10. 14:00 AUSTRIA: REGIONALLIGA – WEST SV Grödig – Rheindorf Altach 1.290 6.200 8.600
22.10. 15:00 AUSTRIA: BUNDESLIGA Sturm Graz – Mattersburg 1.440 5.300 8.020
22.10. 14:00 AUSTRIA: REGIONALLIGA – WEST Hard – USK Anif 5.100 4.350 1.600
22.10. 17:30 AUSTRIA: BUNDESLIGA SV Ried – Wolfsberger AC 2.480 3.450 3.200
22.10. 14:00 AUSTRIA: REGIONALLIGA – WEST Wacker Innsbruck – Eugendorf 2.700 3.500 2.510
22.10. 17:30 AUSTRIA: BUNDESLIGA Rheindorf Altach – Admira 1.750 4.100 5.440
22.10. 14:30 AUSTRIA: REGIONALLIGA – WEST Eugendorf – Wacker Innsbruck 2.500 3.480 2.740
22.10. 15:00 AUSTRIA: REGIONALLIGA – WEST Dornbirn – Saalfelden 1.950 3.750 3.200
22.10. 15:00 AUSTRIA: REGIONALLIGA – WEST Schwaz – Seekirchen 1.620 4.350 4.850
22.10. 07:35 AUSTRALIA: A-LEAGUE Central Coast Mariners – Brisbane Roar 4.800 4.300 1.750
22.10. 09:50 AUSTRALIA: A-LEAGUE Adelaide Utd – Melbourne Victory 2.560 3.600 2.970
22.10. 12:00 ARMENIA: PREMIER LEAGUE Shirak Gyumri – Gandzasar 1.730 3.800 5.100
22.10. 15:00 ARMENIA: PREMIER LEAGUE Ararat Yerevan – Alashkert 4.550 3.600 1.740
22.10. 01:15 ARGENTINA: TORNEO FEDERAL A Deportivo Maipú – Gimnasia Mendoza 2.300 3.000 2.880
22.10. 20:00 ARGENTINA: TORNEO FEDERAL A Villa Mitre – Cipolletti 2.250 2.900 3.050
22.10. 20:30 ARGENTINA: TORNEO FEDERAL A Gutiérrez Mendoza – Unión Villa Krause 2.630 3.000 2.500
22.10. 18:30 ARGENTINA: PRIMERA B METROPOLITANA Acassuso – Barracas Central 2.550 3.200 2.650
22.10. 19:30 ARGENTINA: PRIMERA B METROPOLITANA Colegiales – UAI Urquiza 2.800 3.000 2.500
22.10. 22:05 ARGENTINA: PRIMERA B METROPOLITANA Atletico Atlanta – Platense 1.550 3.600 6.000
22.10. 16:00 ARGENTINA: PRIMERA B NACIONAL Brown Adrogue – Crucero del Norte 2.310 3.110 3.510
22.10. 16:05 ARGENTINA: PRIMERA B NACIONAL All Boys – Chacarita Juniors 2.680 3.060 3.000
22.10. 22:00 ARGENTINA: PRIMERA B NACIONAL Atl. Parana – CS Estudiantes San Luis 2.250 3.200 3.700
22.10. 01:15 ARGENTINA: PRIMERA DIVISIÓN Talleres Córdoba – Defensa y Justicia 2.610 3.000 3.520
22.10. 18:00 ARGENTINA: PRIMERA DIVISIÓN Quilmes – Lanús 4.910 3.350 2.300
22.10. 19:15 ARGENTINA: PRIMERA DIVISIÓN Godoy Cruz – Belgrano 2.500 3.100 3.750
22.10. 20:00 ARGENTINA: PRIMERA DIVISIÓN Temperley – CA Independiente 4.320 3.150 2.300
22.10. 21:30 ARGENTINA: PRIMERA DIVISIÓN Colón Santa Fe – Patronato 2.200 3.200 4.170
22.10. 22:00 ARGENTINA: PRIMERA DIVISIÓN Racing Club – Arsenal de Sarandí 1.560 4.200 8.000
22.10. 15:00 ALGERIA: DIVISION 1 Tadjenant – Medea 1.400 4.500 8.000
22.10. 17:00 ALGERIA: DIVISION 1 USM Alger – Kabylie 1.570 4.350 8.000
22.10. 17:00 ALGERIA: DIVISION 1 ES Setif – Batna 1.330 4.900 9.300
22.10. 19:00 ALGERIA: DIVISION 1 Saoura – Harrach 1.930 3.300 4.600