Search
UTC
Search
Close this search box.

Bulgaria: Northwest Third League

Matches
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Round 1
12 Aug 2023
- 7:30 am
Botev Vratsa II
0 1
Vihar Slavyanovo
12 Aug 2023
- 3:00 pm
Sevlievo
6 0
Drenovets
12 Aug 2023
- 3:00 pm
Boruna Tsareva livada
4 2
Partizan
12 Aug 2023
- 3:00 pm
Lokomotiv G. Oryahovitsa
1 0
Akademik Svishtov
12 Aug 2023
- 3:00 pm
Dunav Lom
2 1
OFK Levski
12 Aug 2023
- 3:00 pm
Pavlikeni
2 6
Yantra Polski Trambesh
13 Aug 2023
- 3:00 pm
Etar VT II
0 2
Lokomotiv Mezdra
Round 2
19 Aug 2023
- 3:00 pm
Akademik Svishtov
1 0
Dunav Lom
19 Aug 2023
- 3:00 pm
Lokomotiv Mezdra
0 3
Lokomotiv G. Oryahovitsa
19 Aug 2023
- 3:00 pm
Vihar Slavyanovo
1 3
Etar VT II
19 Aug 2023
- 3:00 pm
Yantra Polski Trambesh
3 2
Boruna Tsareva livada
19 Aug 2023
- 3:00 pm
Drenovets
2 2
Pavlikeni
19 Aug 2023
- 3:00 pm
Juventus Malchika
0 5
Sevlievo
20 Aug 2023
- 3:00 pm
Partizan
4 3
Botev Vratsa II
Round 3
26 Aug 2023
- 3:00 pm
Pavlikeni
8 2
Juventus Malchika
26 Aug 2023
- 3:00 pm
Boruna Tsareva livada
4 0
Drenovets
26 Aug 2023
- 3:00 pm
Botev Vratsa II
1 3
Yantra Polski Trambesh
26 Aug 2023
- 3:00 pm
Etar VT II
2 1
Partizan
26 Aug 2023
- 3:00 pm
Dunav Lom
2 0
Lokomotiv Mezdra
26 Aug 2023
- 3:00 pm
OFK Levski
0 2
Akademik Svishtov
26 Aug 2023
- 4:00 pm
Lokomotiv G. Oryahovitsa
3 1
Vihar Slavyanovo
Round 4
2 Sep 2023
- 2:00 pm
Lokomotiv Mezdra
3 1
OFK Levski
2 Sep 2023
- 2:00 pm
Vihar Slavyanovo
1 2
Dunav Lom
2 Sep 2023
- 2:00 pm
Partizan
0 3
Lokomotiv G. Oryahovitsa
2 Sep 2023
- 2:00 pm
Drenovets
1 4
Botev Vratsa II
2 Sep 2023
- 2:00 pm
Juventus Malchika
1 1
Boruna Tsareva livada
2 Sep 2023
- 2:00 pm
Sevlievo
2 2
Pavlikeni
3 Sep 2023
- 2:00 pm
Yantra Polski Trambesh
4 1
Etar VT II
Round 5
9 Sep 2023
- 2:00 pm
Boruna Tsareva livada
0 1
Sevlievo
9 Sep 2023
- 2:00 pm
Botev Vratsa II
3 0
Juventus Malchika
9 Sep 2023
- 2:00 pm
Etar VT II
4 0
Drenovets
9 Sep 2023
- 2:00 pm
Dunav Lom
4 0
Partizan
9 Sep 2023
- 2:00 pm
OFK Levski
2 2
Vihar Slavyanovo
9 Sep 2023
- 2:00 pm
Akademik Svishtov
3 2
Lokomotiv Mezdra
25 Nov 2023
- 12:00 pm
Lokomotiv G. Oryahovitsa
2 1
Yantra Polski Trambesh
Round 6
14 Sep 2023
- 2:00 pm
Vihar Slavyanovo
1 2
Akademik Svishtov
16 Sep 2023
- 2:00 pm
Partizan
3 0
OFK Levski
16 Sep 2023
- 2:00 pm
Yantra Polski Trambesh
1 4
Dunav Lom
16 Sep 2023
- 2:00 pm
Drenovets
3 5
Lokomotiv G. Oryahovitsa
16 Sep 2023
- 2:00 pm
Juventus Malchika
0 1
Etar VT II
16 Sep 2023
- 2:00 pm
Sevlievo
1 0
Botev Vratsa II
16 Sep 2023
- 2:00 pm
Pavlikeni
1 0
Boruna Tsareva livada
Round 7
23 Sep 2023
- 2:00 pm
Botev Vratsa II
1 2
Pavlikeni
23 Sep 2023
- 2:00 pm
Lokomotiv G. Oryahovitsa
10 0
Juventus Malchika
23 Sep 2023
- 2:00 pm
Dunav Lom
4 0
Drenovets
23 Sep 2023
- 2:00 pm
OFK Levski
0 1
Yantra Polski Trambesh
23 Sep 2023
- 2:00 pm
Akademik Svishtov
4 0
Partizan
24 Sep 2023
- 2:00 pm
Etar VT II
2 1
Sevlievo
24 Sep 2023
- 2:00 pm
Lokomotiv Mezdra
0 2
Vihar Slavyanovo
Round 8
30 Sep 2023
- 2:00 pm
Partizan
5 1
Lokomotiv Mezdra
30 Sep 2023
- 2:00 pm
Yantra Polski Trambesh
1 0
Akademik Svishtov
30 Sep 2023
- 2:00 pm
Drenovets
2 2
OFK Levski
30 Sep 2023
- 2:00 pm
Juventus Malchika
1 2
Dunav Lom
30 Sep 2023
- 2:00 pm
Sevlievo
1 4
Lokomotiv G. Oryahovitsa
30 Sep 2023
- 2:00 pm
Pavlikeni
3 1
Etar VT II
1 Oct 2023
- 1:00 pm
Boruna Tsareva livada
1 2
Botev Vratsa II
Round 9
7 Oct 2023
- 1:00 pm
Etar VT II
2 3
Boruna Tsareva livada
7 Oct 2023
- 1:00 pm
Dunav Lom
0 0
Sevlievo
7 Oct 2023
- 1:00 pm
OFK Levski
4 2
Juventus Malchika
7 Oct 2023
- 1:00 pm
Akademik Svishtov
3 0
Drenovets
7 Oct 2023
- 1:00 pm
Lokomotiv Mezdra
3 2
Yantra Polski Trambesh
7 Oct 2023
- 3:00 pm
Lokomotiv G. Oryahovitsa
6 0
Pavlikeni
8 Oct 2023
- 1:00 pm
Vihar Slavyanovo
1 0
Partizan
Round 10
14 Oct 2023
- 1:00 pm
Yantra Polski Trambesh
2 1
Vihar Slavyanovo
14 Oct 2023
- 1:00 pm
Drenovets
1 6
Lokomotiv Mezdra
14 Oct 2023
- 1:00 pm
Akademik Svishtov
3 0
Juventus Malchika
14 Oct 2023
- 1:00 pm
Sevlievo
2 0
OFK Levski
14 Oct 2023
- 1:00 pm
Pavlikeni
0 1
Dunav Lom
14 Oct 2023
- 1:00 pm
Boruna Tsareva livada
0 5
Lokomotiv G. Oryahovitsa
14 Oct 2023
- 1:00 pm
Botev Vratsa II
0 0
Etar VT II
Round 11
21 Oct 2023
- 1:00 pm
OFK Levski
1 0
Pavlikeni
21 Oct 2023
- 1:00 pm
Akademik Svishtov
2 0
Sevlievo
21 Oct 2023
- 1:00 pm
Lokomotiv Mezdra
3 0
Juventus Malchika
21 Oct 2023
- 1:00 pm
Vihar Slavyanovo
0 1
Drenovets
21 Oct 2023
- 1:00 pm
Partizan
1 3
Yantra Polski Trambesh
22 Oct 2023
- 1:00 pm
Lokomotiv G. Oryahovitsa
2 0
Botev Vratsa II
22 Oct 2023
- 1:00 pm
Dunav Lom
4 1
Boruna Tsareva livada
Round 12
27 Oct 2023
- 1:00 pm
Drenovets
5 2
Partizan
27 Oct 2023
- 1:00 pm
Juventus Malchika
3 2
Vihar Slavyanovo
27 Oct 2023
- 1:00 pm
Sevlievo
1 0
Lokomotiv Mezdra
27 Oct 2023
- 1:00 pm
Pavlikeni
0 5
Akademik Svishtov
27 Oct 2023
- 1:00 pm
Boruna Tsareva livada
1 0
OFK Levski
27 Oct 2023
- 1:00 pm
Botev Vratsa II
0 2
Dunav Lom
27 Oct 2023
- 4:00 pm
Etar VT II
1 4
Lokomotiv G. Oryahovitsa
Round 13
3 Nov 2023
- 12:30 pm
Dunav Lom
0 3
Etar VT II
3 Nov 2023
- 12:30 pm
OFK Levski
1 1
Botev Vratsa II
3 Nov 2023
- 12:30 pm
Akademik Svishtov
3 1
Boruna Tsareva livada
3 Nov 2023
- 12:30 pm
Lokomotiv Mezdra
3 1
Pavlikeni
3 Nov 2023
- 12:30 pm
Vihar Slavyanovo
2 3
Sevlievo
3 Nov 2023
- 12:30 pm
Partizan
0 2
Juventus Malchika
3 Nov 2023
- 12:30 pm
Yantra Polski Trambesh
2 1
Drenovets
Round 14
11 Nov 2023
- 12:30 pm
Juventus Malchika
1 3
Yantra Polski Trambesh
11 Nov 2023
- 12:30 pm
Sevlievo
4 0
Partizan
11 Nov 2023
- 12:30 pm
Pavlikeni
0 3
Vihar Slavyanovo
11 Nov 2023
- 12:30 pm
Boruna Tsareva livada
1 1
Lokomotiv Mezdra
11 Nov 2023
- 12:30 pm
Botev Vratsa II
1 2
Akademik Svishtov
11 Nov 2023
- 12:30 pm
Etar VT II
4 0
OFK Levski
11 Nov 2023
- 12:30 pm
Lokomotiv G. Oryahovitsa
3 1
Dunav Lom
Round 15
18 Nov 2023
- 12:30 pm
OFK Levski
0 1
Lokomotiv G. Oryahovitsa
18 Nov 2023
- 12:30 pm
Vihar Slavyanovo
1 1
Boruna Tsareva livada
18 Nov 2023
- 12:30 pm
Partizan
2 0
Pavlikeni
18 Nov 2023
- 12:30 pm
Yantra Polski Trambesh
1 1
Sevlievo
18 Nov 2023
- 12:30 pm
Drenovets
5 2
Juventus Malchika
19 Nov 2023
- 12:30 pm
Akademik Svishtov
4 0
Etar VT II
19 Nov 2023
- 12:30 pm
Lokomotiv Mezdra
1 0
Botev Vratsa II
Round 16
24 Feb 2024
- 12:30 pm
Drenovets
1 4
Sevlievo
24 Feb 2024
- 12:30 pm
Yantra Polski Trambesh
3 2
Pavlikeni
24 Feb 2024
- 12:30 pm
Partizan
0 2
Boruna Tsareva livada
24 Feb 2024
- 12:30 pm
Vihar Slavyanovo
2 2
Botev Vratsa II
24 Feb 2024
- 12:30 pm
Lokomotiv Mezdra
3 2
Etar VT II
24 Feb 2024
- 12:30 pm
Akademik Svishtov
0 1
Lokomotiv G. Oryahovitsa
24 Feb 2024
- 12:30 pm
OFK Levski
- -
Dunav Lom
Standings
All
Home
Away
#
Club
M
W
D
L
GF
GA
GD
Pt
1
15
15
0
0
53
8
45
45
2
15
12
0
3
34
8
26
36
3
15
11
1
3
36
22
14
34
4
Dunav Lom
w w w l l
>
14
10
1
3
28
12
16
31
5
Sevlievo
w w w d w
15
9
3
3
32
14
18
30
6
15
8
1
6
28
24
4
25
7
Etar VT II
l w w l l
15
7
1
7
26
26
0
22
8
15
5
3
7
22
26
-4
18
9
15
4
3
8
21
24
-3
15
10
Pavlikeni
l l l l l
15
4
2
9
23
38
-15
14
11
Partizan
l l l w l
15
4
0
11
20
38
-18
12
12
15
3
3
9
18
23
-5
12
13
Drenovets
w w l w l
15
3
2
10
22
50
-28
11
14
OFK Levski
w l d l l
>
14
2
3
9
12
26
-14
9
15
14
2
1
11
14
50
-36
7
Results Matrix
Players Stats
Referees Stats
show in full screen
Lokomotiv G. Oryahovitsa
Akademik Svishtov
Yantra Polski Trambesh
Dunav Lom
Sevlievo
Lokomotiv Mezdra
Etar VT II
Boruna Tsareva livada
Vihar Slavyanovo
Pavlikeni
Partizan
Botev Vratsa II
Drenovets
OFK Levski
Juventus Malchika
1 Lokomotiv G. Oryahovitsa
1–0
1–0
2–1
3–1
4–1
3–0
4–1
5–0
3–1
6–0
3–0
2–0
5–3
1–0
10–0
2 Akademik Svishtov
0–1
0–1
0–1
1–0
2–0
3–2
4–0
3–1
2–1
5–0
4–0
2–1
3–0
2–0
3–0
3 Yantra Polski Trambesh
1–2
1–0
1–4
1–1
2–3
4–1
3–2
2–1
3–2
6–2
3–1
3–1
2–1
1–0
3–1
4 Dunav Lom
1–3
0–1
4–1
0–0
2–0
0–3
4–1
2–1
1–0
4–0
2–0
4–0
2–1
2–1
5 Sevlievo
1–4
0–2
1–1
0–0
1–0
1–2
1–0
3–2
2–2
4–0
1–0
6–0
4–1
2–0
5–0
6 Lokomotiv Mezdra
0–3
2–3
3–2
0–2
0–1
3–2
2–0
1–1
0–2
3–1
1–5
1–0
6–1
3–1
3–0
7 Etar VT II
1–4
0–4
1–4
3–0
2–1
0–2
2–3
2–3
3–1
1–3
2–1
0–0
4–0
4–0
1–0
8 Boruna Tsareva livada
0–5
1–3
2–3
1–4
0–1
1–1
3–2
1–1
0–1
4–2
2–0
1–2
4–0
1–0
1–1
9 Vihar Slavyanovo
1–3
1–2
1–2
1–2
2–3
2–0
1–3
1–1
3–0
1–0
2–2
1–0
0–1
2–2
2–3
10 Pavlikeni
0–6
0–5
2–6
2–3
0–1
2–2
1–3
3–1
1–0
0–3
0–2
2–1
2–2
0–1
8–2
11 Partizan
0–3
0–4
1–3
0–4
0–4
5–1
1–2
0–2
2–4
0–1
2–0
4–3
2–5
3–0
0–2
12 Botev Vratsa II
0–2
1–2
1–3
0–2
0–1
0–1
0–0
2–1
0–1
2–2
1–2
3–4
4–1
1–1
3–0
13 Drenovets
3–5
0–3
1–2
0–4
1–4
0–6
1–6
0–4
0–4
1–0
2–2
5–2
1–4
2–2
5–2
14 OFK Levski
0–1
0–2
0–1
 
1–2
0–2
1–3
0–4
0–1
2–2
1–0
0–3
1–1
2–2
4–2
15 Juventus Malchika
0–10
0–3
1–3
1–2
0–5
0–3
0–1
1–1
3–2
2–8
2–0
0–3
2–5
2–4
Club Disciplinary Points
Player Disciplinary Points

Top Scorers

Top Rating

Top Assists

P